اعترافات هولناك دختران باشگاه مهندسان....

مینا گل

عضو جدید
تو چه جوری استعدادای نفته ی منو کشف کردی اونم تو دوتا پست.......:surprised::que:

شوما ما رو نشناختی
چارتا کلوم با هم اختلاط کنیم یه چیزهایی کشف می کنم که بشنفی مات شی
اونوخ میگی دمت گرم آق دراگون
ما از پسیکولوجی یه چیزهایی ملتفتیم آره[/QUOTE]
دددددددمت گرم اق دراگون......:surprised:

parichehr16

عضو جدید
طي يه امار گرفته شده توسط خودم 25 درصد دختراي باشگاه

سلاح سرد( چاقو كاتر اسپري) حمل ميكنن:eek::cry::neutral::w08:

50 درصد شون هميشه تو كيفشون لوازم ارايشي عينك افتابي لوازم التحرير وايينه دارن

چند خط از اعترافات دختراي باشگاه رو درباره كيفشون بخونيد

1.کیف لوازم ارایش

(3-4تا رژ/خط چشم3تا/ریمل/2گونه/مداد از 12 رنگش/کرم/پنکک برنزه ومهمولی/موچین/سایه/مداد تاتو/لاک 3/...)بقیش یادم نمیاد

انواع کارت اعتباری که تو هیچکدوم پولی نیست

یه خودکار که اگه کسی تو خیابون لازمش شد بهش بدم

يه ليوان ازينا كه بچه ها دارن جم ميشه

تقریبا می تونم بگم این مواردی که گفتم در مورد 80% خانوم ها با اندکی کم و زیاد (لوازم آرایش ) متغیره

خوراکی شکلاتی جزوه ای یا روزنامه ای که مچاله می کنم وقتی میام خونه مثه آشغال شدن!! پوست خوراکیا رو میریزم توش! کلا گاهی جای سطل آشغالم هست دیگه و موارد استفاده ی دیگه!!!

کلا شلختم دیگه جالبه که مامانم هی می گه بده دختر شلخته باشه ولی دوستام همه خوششون میاد تشویقم می کنن که ما شلخته دوس داریم

باشه من که جمع می کنم ولی خوب دیگه این جوریاس دیگه!! نه فک کردی چی باز می کنم بلبل از توش می پره بیرون؟یا بوی گلاب؟

منبع امار:
در تايپك اسرار كيف خانم ها قابل محاسبه هست
من نيازي به سلاح سرد ندارم..خودم دفاع شخصي رفتم و بلدم...:neutral:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خاطره از کیف خانمها:

ما ترم اول دانشگاه بودیم کلاس ادبیات نشسته بودیم. یه استاد پیر خیلی با حال داشتیم که فقط با بچه ها سر کله میزد. درس اینا خبری نبود. خیلی شوخ بود و آدم با حالی بود. مدام با بچه ها شوخی میکرد. البته اونموقع هم مثل الان نبود که فرتی به تریش قبای طرف بر بخوره. کلاسش با حداکثر جمعیت تشکیل میشد. خود من کلاسهای عمومی رو اصلا نمیرفتم ولی کلاس این بنده خدا رو همیشه میرفتم. خلاصه یه روز یه خانمی که واسه خودش داف اون زمان محسوب میشد یه ربع دیر اومد. استاد وسط حرف زدن بود یه دفعه اومد تو کلاس. یه کوله پشتی هم اندازه قد خودش رو دوشش بود. همین خواست بشینه استاد با دست اشاره کرد گفت بیا اینجا. این بنده خدا هم رفت پیش استاد کنار جا استادی (میز تریبون مانند) و گفت بله استاد؟
استاد گفت واسه من یه سوال پیش اومده. دختره گفت بفرمایید. گفت کیفتو بده به من. دختره گفت برای چی؟ گفت بده من کارت نباشه. خلاصه کیفو گرفت زیپشو باز کرد سرو ته کرد رو میز. هرچی توش بود خالی شد. دیگه شما فرض کنید ما چه چیزا که ندیدیم. کلاس از خنده ترکید. دختره هم خیلی پررو بود. اصلا بهش بر نخورد. استاد دونه دونه وسایل رو بر میداشت سوال میکرد. دختره جواب میداد چیه و واسه چی گذاشته تو کیفش و کاربردش کجاست. خلاصه کلاس و مباحث درسی خیلی آموزنده بود. هر روز یه سوژه پیدا میشد دیگه. بچه ها هم سراپا گوش. آخه مطلب خیلی مهیجی بود. ;)

parichehr16

عضو جدید
یه خاطره از کیف خانمها:

ما ترم اول دانشگاه بودیم کلاس ادبیات نشسته بودیم. یه استاد پیر خیلی با حال داشتیم که فقط با بچه ها سر کله میزد. درس اینا خبری نبود. خیلی شوخ بود و آدم با حالی بود. مدام با بچه ها شوخی میکرد. البته اونموقع هم مثل الان نبود که فرتی به تریش قبای طرف بر بخوره. کلاسش با حداکثر جمعیت تشکیل میشد. خود من کلاسهای عمومی رو اصلا نمیرفتم ولی کلاس این بنده خدا رو همیشه میرفتم. خلاصه یه روز یه خانمی که واسه خودش داف اون زمان محسوب میشد یه ربع دیر اومد. استاد وسط حرف زدن بود یه دفعه اومد تو کلاس. یه کوله پشتی هم اندازه قد خودش رو دوشش بود. همین خواست بشینه استاد با دست اشاره کرد گفت بیا اینجا. این بنده خدا هم رفت پیش استاد کنار جا استادی (میز تریبون مانند) و گفت بله استاد؟
استاد گفت واسه من یه سوال پیش اومده. دختره گفت بفرمایید. گفت کیفتو بده به من. دختره گفت برای چی؟ گفت بده من کارت نباشه. خلاصه کیفو گرفت زیپشو باز کرد سرو ته کرد رو میز. هرچی توش بود خالی شد. دیگه شما فرض کنید ما چه چیزا که ندیدیم. کلاس از خنده ترکید. دختره هم خیلی پررو بود. اصلا بهش بر نخورد. استاد دونه دونه وسایل رو بر میداشت سوال میکرد. دختره جواب میداد چیه و واسه چی گذاشته تو کیفش و کاربردش کجاست. خلاصه کلاس و مباحث درسی خیلی آموزنده بود. هر روز یه سوژه پیدا میشد دیگه. بچه ها هم سراپا گوش. آخه مطلب خیلی مهیجی بود. ;)
اما الان زمونه برعكس شده عزيييييييييييييييييييزم....!

Nooshin-M

عضو جدید
واقعا جدی میگید شما ؟!!! :eek:

یعنی اینقدر احساس نا امنی میکنید ؟ :confused:

والا ما نمیخوایم احساس کنیم...... بعضی اقایون دردسر ساز هستن....دور از جون شماها بعضیا خیلی مرض دارن!!!!!!!:razz:

واسه دختر حتما لازمه از این چیزا همراهش باشه....

Nooshin-M

عضو جدید
من یه چند سالی هست تو کیفم همیشه چاقو دارم الان هم دوتا .یه ضامن دار یه معمولی (بی ضامنه :biggrin:) لازم میشه دیگه خوبه تا حالا به کارم نیومده خدا رو شکر.

از موارد نادر دنیام لوازم ارایش تو کیفم نیست (10 ماه سال به جرات نیست) جز چپستر (رژ بی رنگ اقایون هم میتونن داشته باشن!!!!!!!!!!!!) ( تبصره: راست میگم به خدا)

این اسپری فلفل رو از کجا بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عینک افتابی همیشه همرامه بدون اون کورم.

چون هیچوقت اشغال رو زمین نمیریزم میتونی پوست شکلات یا ادامس پیدا کنی تو کیفم شرف تو کیفم بندازم تا زمین خدا.

دیگه بقیه همش علمی جون شما:redface:
این اسپری فلفلو هرجایی نمیشه گیر اورد.... من اشنا داشتم

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه چند سالی هست تو کیفم همیشه چاقو دارم الان هم دوتا .یه ضامن دار یه معمولی (بی ضامنه :biggrin:) لازم میشه دیگه خوبه تا حالا به کارم نیومده خدا رو شکر.

از موارد نادر دنیام لوازم ارایش تو کیفم نیست (10 ماه سال به جرات نیست) جز چپستر (رژ بی رنگ اقایون هم میتونن داشته باشن!!!!!!!!!!!!) ( تبصره: راست میگم به خدا)

چون هیچوقت اشغال رو زمین نمیریزم میتونی پوست شکلات یا ادامس پیدا کنی تو کیفم شرف تو کیفم بندازم تا زمین خدا.

چند ساله؟

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از این باشگاه دستگیرم شد که آقایون حساسیت خاصی نسبت به کیف خانوما دارن.
این چندمین تاپیکه !!

hamid_geo

عضو جدید
مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
یسری شعبون بی مخ اینجان
تیزیارو بکشید
آآآآآآآآآآآآآآآی نفس نمی کشم
میترسم نفس بکشم
:cry:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

بنده بسیار بسیار علاقه مندم بدونم خانوما چجوری از سلاح سرد استفاده میکنن:D، طرف دستتونو یه پیچ بده چاقوتون که میفته هیچ تازه خودتونم باهاش پیچ میخورین... تازه اگه قبلش به جا طرف خودتونو چاقو پیچ نکنین
باز اسپری فلفلو بگین یه چیزی

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
از سال 83 سال اول کارشناسی بودم .تو رفت وامد لازم میشه .
دور از جون بعضی اقایون دیگه یکم چیز دارن ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما کجا درس میخوندین که همیشه خطر حمله اراذل و اوباش وجود داره:cry:

لیلی 63

عضو جدید
بنده بسیار بسیار علاقه مندم بدونم خانوما چجوری از سلاح سرد استفاده میکنن:D، طرف دستتونو یه پیچ بده چاقوتون که میفته هیچ تازه خودتونم باهاش پیچ میخورین... تازه اگه قبلش به جا طرف خودتونو چاقو پیچ نکنین
باز اسپری فلفلو بگین یه چیزی
جسارتا ببخشید پایه ناموس بیاد وسط دیگه پیچو بیخیال:cool:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم ببخشید مرضی که تو جون و روح بعضی اقایون وجود داره جغرافیای خاصی نداره .

ای بابا ماشالله شمام اتیشت تنده ها... مگه قراره همه دخترا چاقو تو کیفشون باشه،
البته خدایش بعضی جاها درس خوندن سخته قبول دارم، محدودیتو حیز بازی... یعنی دانشجویه امیر کبیرم چاقو تو کیفشه، شاید اون مرضی که میگین جغرافیایه خاصی نداشت باشه ولی تو هر محدوده مشخص تعداد این ادما در نوسان بنظرتون طرز تفکر فرمانیه با پایین شهر قم یکیه؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D شما امر کنی میرم....البته پش سر شوما:cool::gol:

پری چن روز نبودی همه چی در امن و امان بود.. اینجا رو به گند نکش، ازت خواهش میکنم... هر چند اگه بخوای خرابکاری کنی خودت میدونی که پایه م:D ولی بزار شب عیدی مثه انسان پست بدیم، بزار این جماعت فک کنن که ادم شدیم یعنی شدی