اسم کارتون مورد علاقتونو بگید

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من گوریل انگوری، پلنگ صورتی، خانواده دکتر ارنست، لوک خوش شانس، چوبین، سفر های می تی کومان، واتوواتو، بارباپاپا، چاق و لاغر، ممول! رو خیلی دوست داشتم
اونم اسمش بچه های مدرسه والت بود.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گوریل انگوری، پلنگ صورتی، خانواده دکتر ارنست، لوک خوش شانس، چوبین، سفر های می تی کومان، واتوواتو، بارباپاپا، چاق و لاغر، ممول! رو خیلی دوست داشتم
اونم اسمش بچه های مدرسه والت بود.
بار پاپا چی چی بود که من یادم نیست .
واتوواتو هم همینطور

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بار پاپا چی چی بود که من یادم نیست .
واتوواتو هم همینطور
بارباپاپا اونی بود که به قول دوستمون مثل خمیر بودن. یه خانواده بودن شامل: بارباپاپا (پدره)، بارباماما (مادره)، بارباسو و یه دو تا بچه دیگه که اسماشونو یادم نیست. جمله معروفشم این بود:بارباپاپا عوض می شه. مثلا به شکل یه کمد، مداد، کشتی، یا ... در میومد.

واتوواتو هم یه سری پرنده بودن شبیه پرستو یه با جمله واتو واتو زیاد میشه تعدادشون زیاد می شد و به مردم کمک می کردن و با بدا می جنگیدن

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واتو واتو یک سریال کاتونی محصول 1978 کشور فرانسه بود که در 60 اپیزود 5 دقیقه ای ساخته شده بود و به آموزش اخلاقی کودکان می پرداخت.
واتو واتو پرنده ای تخم مرغی شکل و سیاه و سفید بود که از سیاره ای مکعب شکل بنام اگوست می آمد. او سعی می کرد تا با موجودات غاز مانندی بنام زواس که سعی در بهم ریختن زندگی انسانها داشتند مقابله می کرد.
ارگردان : رنه بورگ
نویسندگان: هابرت بالی، رنه بورگ
نقش آفرین: دوروتیه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانواده بارباپاپا:
بارباپاپا و بارباماما

هیچ مشکلی نیست که توسط این زن و شوهر فوق العاده ای حل نشود! با چند تغییر شکل مناسب و قدرت تخیل درخشان خود، آنها می توانند حتی سخت ترین مشکلات را به پایان برسانند. آنها همیشه مایل به پیشنهاد دوستی و خدمات خود و حسن نیت خود را فراتر از حد تصور ارائه می دهند.! این همه آنها را از توجه به هفت بچه شیطان بازنمی دارد : Barbalala، Barbabright، Barbabelle، Barbazoo، Barbalib، Barbabeau و Barbabravo.

باربابراووی ورزشکار
Barbabravo قرمز است.
Barbabravo ورزش را دوست دارد. او معمولا به رهبری علاقه دارد! و خیلی شکمو است! با ابزار خود که تقلیدی از شرلوک هولمز است (کلاه و ذره بین) سعی می کند با کمک او لولیتا وفادار سگ شکاریش همانند یک کارآگاه بزرگ عمل کند. Barbabravo گاهی اوقات بیش از مغرور است، اما او یک آدم خوب است!

باربابرایت دانشمند
Barbabright آبی رنگ است.
Barbabright دانشمند است. او در زمینه شیمی، اخترفیزیک، و ژنتیک تبحر کامل دارد! اما گاهی اوقات نظریه ها و عواقب ناشی از آزمایش های خطرناک او می تواند به اثرات فاجعه باری منجر شود! خوشبختانه، برادرش Barbazoo، اکولوژیست، مراقب کارهای اوست!

باربازوی جانورشناس:
Barbazoo زرد رنگ است.
او متخصص در زمینه علوم طبیعی است! او همه چیز در مورد حیوانات و گیاهان مختلف، آب و هوا و اثرات بد آلودگی هوا می داند. در یک کلام، او یک اکولوژیست برجسته است. Barbazoo همیشه آماده است تا کمک کند. با این حال اشتیاق خود را برای حفاظت از طبیعت گاهی اوقات می توانید او را که سعی می کند تا جان Barbabright برادر خود را که تلاش می کند تا آزمایش های خطرناک انجام دهد حفظ می کند.

بارباب آئوی نقاش:
Barbabeau سیاه رنگ است.
Barbabeau پرمو است. Barbabeau یک هنرمند است و از اینکه چرا کسی خلاقیت او را درک نمی کند ناراحت است، او هنوز سبک خود را از میان مکاتب کوبیسم در نقاشی، hyperrealism، سوررئالیسم، اکسپرسیونیسم یا conceptualism انتخاب نکرده است! او خیلی حساس است! او گاهی اوقات بیش از حد تند مزاج می شود و نظرات جالبی با از خواهرش Barbalib دارد!

بارابابله زیبا:
Barbabelle بنفش رنگ است.
Barbabelle زیباترین است. (حداقل که او اینگونه فکر می کند!) او جواهرات، و عطر را خیلی دوست دارد. او از موجودات کوچک مودار مانند خون آشام ها و عنکبوت، خیلی می ترسد و زمانی که آنها را می بیند غش می کند! Barbabeau ترس احمقانه او را کشف می کند!

باربابالالای موسقیدان:
Barbalala به رنگ سبز است.
Barbalala موسیقی را دوست دارد. او در نواختن بسیاری از انواع سازها با استعداد است. اما او نیز همانند او برادر Barbazoo به گیاهشناسی و اکولوژی علاقه مند است. Barbalala خلق و خویی شاد و رویایی دارد. او تقریبا هرگز عصبانی نمی شود. او بیشتر از برادران و خواهرانش صلح جو است.

باربالیبب کتاب خوان:
Barbalib نارنجی است.
Barbalib متفکر است. او معمولا در اعماق کتابها سیر می کند و پاسخ بسیاری از پرسشها را می داند. او به راحتی می توانید برتری هوا بدست آورد. Barbotine اغلب با Barbabravo بر سر رهبر یا ریاست اختلاف دارد. او می تواند یک شخصیت دشواری داشته باشد. برادران و خواهران او باید مراقب راه رفتن های بر روی پنجه او باشند! اما او کمی شوخ طبع است!

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا لنگ دراز
لوک خوش شانس
جزیره ی گنج
حنا دختری در مزرعه
.
.
.
یادش بخیر !!!
پیر شدیما ...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادرانم لیوبی شانکوی و کوانیو دست در دست هم دهید و برای ازاردی کشورمان ...

من هر روز بر فرازه این کوه به امید بازگشت تان به دور دست ها خیره میشوم .
خوب یادتونه ها
تو این چند وقته چند بار فیلمشو گذاشتن

سائو سائو یادتونه که ؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرنتی پیتی
جودی
سرنتی پیتیم خداییش قشنگ بود ..........
جودی ابوت که آخرش بود
بین این جور کارتونها مثل آنشرلی ، دختری در مزرعه و ............

من بابا لنگ دراز رو خیلی دوس داشتم
واقعا خنده دار ، با مفهوم و ........ بود

Ironbound

عضو جدید
خداییش اول ممول بعد هم بابا لنگ دراز
باربابابا هم باحال بود از سرندیپیتی هم نمیشه گذشت یعنی آدم با معرفت تر از ناخدا اسماج هنوز ندیدم :))
یعنی اینقدر با انگیزه این دوتا کارتون رو نگاه میکردم از سریال در قلب من بیشتر...

وحيد اسماعيلي

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حنا دختري در مزرعه

پسر شجاع

پينوكيو

چوبين(خيلي كارتون لوكسي بود اون زمون)

آنشرلي با موهاي قرمز

بابا لنگ دراز

ممول(من عاشق شخصيت جهانگردش بودم )

فوتباليستها

مامور X625

تام و جري

بل و سباستين

يكي دوتا هم اسماشون يادم نمي ياد

ياد همشون بخير

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

وروجک و آقای نجار
گوش مروارید
باگز بانی
بینوایان
بازم مدرسم دیر شد (اکبر عبدی)
قلقلی
السون و ولسون
گنجیشک اشی مشی
چاق و لاغر
سطل سحر آمیز
سفر به اعماق زمین

سه کله پوک
دامبو فیل گوش دراز

خپل

٫سایمون در سرزمین نقاشی های گچی

میکروبی

موش کور (مول)
فانوس دریایی

قلعه هزار اردک

ویکی

میشا

مامفی

مداد جادویی

پوم پوم

گرگ بلا ، خرگوش ناقلا
خاله قورباغه

کوتلاس
آزمایشگاه دریایی ۲۰۲۰
برتا ماشین همه کاره

راسوی شهر آز
دارکوب زبله
گربه های فضای
شهر آجیلی
فلیکس

خرگوش و خارپشت
المپیک حیوانات

جعبه اسباب بازی

هاچیپو

غول دریاچه
رابینهود
می کی موز
ابت و کستلو
دافی داک
کماندار نوجوان
سفرهای علمی (خانم فریزر)

پیمپا
سفید برفی
زمزمه کلاگن
گامبا

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
مرسی واقعا
یاد کوچولوییم افتادم چقد خوش بود.........
من لوک خوش شانس
دوقلوها
پرین
البته من از شکارچیان اژدها و کارتوش خیییییییییییییلی خوشم میاد نمیدونم قبلنام میزاشتن یا نه

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پیر شدیم رفــــت!!! اما هنوز هم کارتون می بینم

:D

راستی! یه کارتن اسپانیایی بود(البته فکر کنم)

بی کلام بود و موسیقی زیبایی داشت (از موسیقیش فهمیدم اسپانیایی یه)

موجودی بود مگس مانند با پا هایی دراز

خیلی کوچیک بود و با وزش باد به این ور و اون ور بلند می شد

تقریبا تمام داستان در میان یک علفزار با علف های بلند اتفاق می افتاد

کسی می دونه اسم این کارتن چی بود؟ می تونم آهنگش رو آپلود کنم

با تشکر

بله!
من این کارتون رو خیلی خوب یادمه!
موسیقیش شاهکار بود!
منم خیلی دوست دارم آهنگشو گیر بیارم ولی نمیدونم اسم کارتونه چی بود....

راستی، اون موجود در میان علفزار مگس نبود..... قاصدک بود !!!