اسم کارتون مورد علاقتونو بگید

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .....

از بین این کارتونها که سالهای بچگیمون رو باهاش سپری کردیم ..کدوم رو بیشتر دوست داشتید؟؟؟:gol:

سند باد , گوریل انگوری , تام و جری , پلنگ صورتی , خانواده دکتر ارنست , هایدی , مهاجران , زنان کوچک , بن و سباستین , دختری بنام نل , حنا دختری در مزرعه , نیک و نیکو , حاج زنبور عسل , بچه های کوه آلپ , بچه های مدرسه ...(یادم نمیاد ..) , فوتبالیستها , بابا لنگ دراز , دوقلوهای اسرار آمیز , هاکلبریفین , بولک و لولک , زبل خان , لوک خوش شانس , زیر دریایی سال 2020 , چوبین , میتیکومون , ایکیو سان , سفر به الدورادو , جزیره گنج ...

و خیلی از کارتونهای دیگه ای که من الان اسمشون رو یادم نمیاد .....:redface:

اما خداییش کارتونهای دوره ما خیلی بهتر از کارتونهای این دوره هست .. البته منظورم تلویزیونیه نه سینمایی ...

آخرین ویرایش:

kiana.d

عضو جدید
همشون عالي بودن.دلم خواست.
شرمنده تشكرهام تموم شده
پسر شجاعو پرين هم بود

LeonardoDavinchi

کاربر فعال
سلام .....

از بین این کارتونها که سالهای بچگیمون رو باهاش سپری کردیم ..کدوم رو بیشتر دوست داشتید؟؟؟:gol:

سند باد , گوریل انگوری , تام و جری , پلنگ صورتی , خانواده دکتر ارنست , هایدی , مهاجران , زنان کوچک , بن و سباستین , دختری بنام نل , حنا دختری در مزرعه , نیک و نیکو , حاج زنبور عسل , بچه های کوه آلپ , بچه های مدرسه ...(یادم نمیاد ..) , فوتبالیستها , بابا لنگ دراز , دوقلوهای اسرار آمیز , هاکلبریفین , بولک و لولک , زبل خان , لوک خوش شانس , زیر دریایی سال 2020 و ...

اما خداییش کارتونهای دوره ما خیلی بهتر از کارتونهای این دوره هست .. البته منظورم تلویزیونیه نه سینمایی ...
مرسی، واقعا یادش بخیر،

این کارتونای مزخرف چیه الان پخش می کنن

اینم اسم چن تا کارتون دیگه
چوبین، واتو واتو، پت پست چی، سارا کورو، مسافر کوچولو (شازده کوچولو)، مورچه و مورچه خوار، کار و اندیشه، سه کله پوک، پروفسور بالتازار، خاله ریزه و قاشق سحرآمیز، دایناها (دایناچسب، داینا قیچی و...)، ممول، باربا (اسم کارتونش یادم نیس، همون باربا پاپا، باربا ماما و ...)، کنا و سرندپیتی، افسانه توشیشان، بلفی و لیلی بیت (اسمش یادم نیس)، میو میو عوض میشه، بنر (اون سنجابه)، خرگوش بلا-گرگ ناقلا، بام زی، هاکل بری فین، گوش مروارید، سوزی

آخرین ویرایش:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حنا دختری در مزرعه

ملوان زبل

بابا لنگ دراز

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخ يادش به خير

خرساي مهربون...كاراگاه گژت....فوتباليستا....هاچ زنبور عسل....پينوكيو.....ورووجك و آقاي نجار....دخترك كبريت فروش....سارا كورو...گربه سگ... جيمبو...آنشرلي...زنان كوچك...مگ مگ و دوستان....زبل خان...جك وجيل ...يوگي و دوستاش...نيل (اسمشو يادم نمياد هموني كه با غازا همسفر شد اول كوچيك شد)واااااااااااااااااااايييييييييييييييي زي زي گولو...پت و مت...

آره واقعا هيچ كدوم از برنامه كودكا برنامه ي كودكاي زمانه خودمون نميشه

تشكر از تاپيك خوبتون ولي من تشكرام تموم شده

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط بابا لنگ دراز.....
البته پلنگ صورتی هم نگاه می کردم ولی عاشق جودیم....!

kamran_T

عضو جدید
پلنگ صورتی

رابین هود / هاچ زنبور عسل و چوبین هم قشنگ بود

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .....

سند باد , گوریل انگوری , تام و جری , پلنگ صورتی , خانواده دکتر ارنست , هایدی , مهاجران , زنان کوچک , بن و سباستین , دختری بنام نل , حنا دختری در مزرعه , نیک و نیکو , حاج زنبور عسل , بچه های کوه آلپ , بچه های مدرسه ...(یادم نمیاد ..) , فوتبالیستها , بابا لنگ دراز , دوقلوهای اسرار آمیز , هاکلبریفین , بولک و لولک , زبل خان , لوک خوش شانس , زیر دریایی سال 2020 , چوبین , میتیکومون , ایکیو سان , سفر به الدورادو , جزیره گنج ...

ممنونم مهندس جان
حقیقتش کارتون خوب کم نبوده ولی من هیچی رو با تام و جری عوض نمیکنم .
کاراگاه مورن و گجت
از جمله چیزای دیگه ای که دوس داشتم هایدی ، فوتبالیستها ، چوبین و البته دوقولوها
یه چیز دیگه هم بود یادم رفته
مربوط به رابین هود بود از شبکه یک

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .....

من همه اینارو دوست میدارم
خدایی چه کارتونایی میدیدم
هرچه قدیمی تر باحالتر
سند باد , گوریل انگوری , تام و جری , پلنگ صورتی , خانواده دکتر ارنست , , بن و سباستین , دختری بنام نل , حنا دختری در مزرعه , نیک و نیکو , حاج زنبور عسل , بچه های کوه آلپ , بچه های مدرسهفوتبالیستها , دوقلوهای اسرار آمیز , هاکلبریفین , بلوک خوش شانس , زیر دریایی سال 2020 , چوبین , میتیکومون , ایکیو سان

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم چند تا کارتون دیگه که یادم افتاد ...

بامزی , فردی (fredy) , لیلیبیت ( اون آدم کوچولوها) ... , دور دنیا در هشتاد روز , کماندار نوجوان , موش کور , ....

valery

عضو جدید
بابا لنگ دراز
خانواده دکتر ارنست
آنشرلی
پلنگ صورتی
تام و جری

ranalean

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بامزی (قویترین خرس دنیا)

چوبین

یوگی و دوستان

بل و سباستین (پسره و سگش)

چاق و لاغر هم که کارتون نبود ولی من خیلی دوسش داشتم :D

و ...

باران7

کاربر فعال
كارتون هاي زمان ما خيلي بهتر بودند وبه سنمون مي خوردند..زمان ما برنامه كودكان ،فقط مال كودكان بود ولي الان برنامه هارو دوباره بايد ما بشينيم نگاه كنيم ...چون به سن ما مي خوره...كارتون شركو ديديد ...يه چيزايي ميگه كه به نظر من نبايد بذاريم كودك اونا رو نگاه كنه چون ....بعضيا ميگن اينجور برنامه ها خوبه ولي من قبول ندارم ...چون براي بچه قابل فهم نيست....من دو قلوهاي افسانه اي و تام وجري رو دوست داشتم...واز اون خروسه كه مي گفت ميگ ميگ بدم مي اومد ..چون هميشه اون پيروز ميشد...

gholle

عضو جدید
دستتون درد نکنه.خاطرات زنده شد.همه اینارو با دقت نیګا میکردم.تقریبا همشونو ګفتین ولی یکی جا مونده که من خیلی دوست داشتم.pesar kohestan با اون اسبش تندر

elaheh-98

عضو جدید
مرسی.:gol:
واقعا کارتونای جالبی داشتیم

جیمبو ومستر هیک(آقای ***که)،دختر مهربون(ممول)،وقتی بابا کوچک بود،پینگو،(دو تا خرسا تو کوهستان بودند اسمشون الان یادم نیست)،ووروجک و آقای نجار،با خانمان،کوزت وژان وال ژان،پلنگ صورتی،میکی موز و............،البته کلاه قرمزی و مدرسه موشها وخونه مادربزرگه رو هم دوست دارم:D

آخرین ویرایش:

ati.art

عضو جدید
خاله ریزه :w40::w40::w40:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
چیییییییییییی؟ قاشق سحرامیز:w33::w34:

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
hakelberefin,toshishan,ikiosan,
مدرسه موشها
به نظرم کارتون ای اون موقع خیلی بهتر از الان بوووود
تو این جدیدیام گربه سگ

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
باربا پاپا ، آقای خط ، پت و مت ، لولک و بولک و ......

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم همه این کارتونها رو دوست داشتم و از پای تلویزیون تکون نمیخوردم .... یادمه وقتی خیلی بچه بودم برنامه های تلویزیون 24 ساعته نبود ... کلی جلوی تلویزیون منتظر میموندم اون تصویر زرد آبی قرمز ...(ستونهای رنگی .و بوق ممتدش ) رو نگاه ممیکردم تا کارتون شروع شه ... اولین باری که گفتن روز جهانیه کودک از صبح تا شب کارتون گذاشتن از سالهای بعدی کمتر شد تا اینکه الان که من نشنیدم و ندیدم کامل کارتون پخش کنن ... عجب روزایی بود .... تیتراز برنامه کودک 20-22 سال پیش یادتونه .. بگ بگ بگ بگ .. .. یه آدمک کارتونی اینور اونر میرفتو بعد یه کبوتر میومد و تصویرو میکشید میبرد و خانم مجری پیدا میشد ....

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا لنگ درااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااز يه چيز ديگه بود

ساره 68

عضو جدید
یادش بخیر همشون قشنگ بودن_ولی آنشلی یک چیز دیگه بود_یادتونه جمعه ها بعد از اخبار ساعت 2 میداداش؟