ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan esf

عضو جدید
ديگه فقط فكر درساي ترم اخر باشيد و بچسبيد به نرم افزار بچه ها

دو حالت داره يا قبول ميشيد كه به هر حال نرم افزار به درد درستون ميخوره يا قبول نميشد كه بازم نرم افزاره را براي كار ميخواين

من كه ايشالله از فردا كتيا و اتوكد و مطلب شروع ميكنم تابستونم يه كاراموزي پيش دوستم ميرم و اتوكد و كتيا را صنعتيش را ياد ميگيرم

من به این نفر مدیونم . میگه . تلاشتو کردی هر چی پیش بیاد خیر صلاح و خداس . من راضیم به رضای خدا
منم واقعا به اين حرف اعتقاد دارم و برا همين چون تلاشم را كردم الان ديگه نه ناراحت نتيجه ام نه چيز ديگه

براي بيمار دوستمون هم دعا ميكنم انشالله زودتر خدا شفاشون بده

Abolfazl6776

عضو جدید
بی خیالش ، بریم سراغ پروژه ، دقیقا باید چیکار کنیم که یه پروژه خوب بدیم؟؟؟؟؟

اگه تحقیقاتیه رفرنس چیه؟؟؟؟
اگه باید طراحی کنیم، نرم افزار چی میخواد ؟؟؟؟؟؟

زبان... واسه ریدینگ تخصصی چکار کنم بجز بلد بود لغات تخصصی؟ ما یه زبان ساخت و تولید پاس کردیم تابستون فرداش همش یادم رفت خخخخخ

خواهشا هرکس پروژه پایانی خوب انجام داده راهنمایی کنه

maxy

عضو جدید
سلام دوستان.

هر سال در کنکور مکانیک یه اتفاق ای می افته که بچه ها با سوال جدید رو برو می شن و دقت زیادی می بره سوالات.

بچه ها من تو یه سوال انتقال حرارت شک دارم.
در مورد نصب پره. گزینه های مربوط به نصب پره بود که در سمت h بالا بو دکه حذف می شد.

بچه ها خواهشن میشه اگه کسی این سوال رو یادشه گزینه هاش رو کامل بنویشه؟

گزینه ای با این عنوان بود ?

>> افزایش ضخامت و نصب پره در قسمت h کمتر
>>نصب پره در قسمت h کم

>> افزایش ضخامت
>> نصب پره در قسمت h زیاد

من تو دو مورد اول شک دارم؟ فکر می کنم که افزایش ضخامت و نصب پره در قسمت h زیاد بود یا نه؟؟

دمتون گرم

Abolfazl6776

عضو جدید
یه گزینه افزایش ضخامت و h کمتر بود ولی غلطه چون افزایش ضخامت میزان مقاومت رو بالا میبره و در نتیجه q کم میشه ،
جواب درست نصب پره سمت همون h کمتر بود.

sabu

عضو جدید
ان شاالله اون دوستتون خوب بشه هر چه زودتر ، با ام اس اگه کنار بیاد میتونه سالها بدون مشکل زندگی کنه مثل دیابت و...

این سوالا خوبه که ، لااقل یه چیز یاد میگیریم سوالای امسالم تحلیل میکنیم واسه سال بعد خخخخ
دمت گرم.دعا کنید لطفا.....
موفق باشید

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
یادش بخیر تاپیک ارشد 92...:redface:
دوستان 94 امیدوارم نتیجه زحماتتون و ببینید:)
من که ترم بعد دفاع دارم:cry:
موفق باشید;)

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

سوالا نمیذارن راحت زندگی کنم
همش حس میکنم همه رو منفی زدم
اون سوال سیالات که مخزن با شتاب یک دوم gبه سمت پایین میادجوابش چیه؟
و اونی که جریان از یک به دو میشه یا برعکس؟

vanpersi

عضو جدید
سلام بچه ها. خوبین .عضو جدیدم .ا نگار اکثرا کنکورو خوب داد ن.بچه ها لطفا کسایی که منبع جدیدخوبی خوندن خصوصا تو درس کنترل یا مقاومت اعلام کنن.راستی هنوز هیچ موسسه ای پاسخ حتی کلیدی هم نداده؟مرسی

÷

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سوالای ریاضی مهندسی رشته مکانیک تو سایت مهندس قمی شادلو هست...برید دانلود کنید...

خداییش سوالای ریاضی مهندسی و معادلات راحت بوده...خدا کنه برای برق اینطوری بدن...گرچه بعید میدونم

vanpersi

عضو جدید
به نظرم سبک سوالات داره میره به طرفی که باید اثبات قضایا رو بلد باشی

vanpersi

عضو جدید
یه سوال بود تو ترمو که مخزنی داشت پر میشد دماش723 فک کنم بود جوابش چند در اومد؟اره احتمال خیلی زیاد 0.5 بود مگه اینکه نکته خاصی داشته باشه که بعیده

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
یه سوال بود تو ترمو که مخزنی داشت پر میشد دماش723 فک کنم بود جوابش چند در اومد؟اره احتمال خیلی زیاد 0.5 بود مگه اینکه نکته خاصی داشته باشه که بعیده

دقیق یادم نیست
ولی باید اول تبدیلش میکردیم به کلوین دما رو به دست میاوردیم بعد دوباره تبدیلش میکردیم به سلسیوس

saeed-deadman

عضو جدید
تو مخزن مگه اختلاف فشار نسبی رو نخواسته بود؟خوب فشار کف 0.5 می شد و فشار بالا هم 0.5

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا