ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir-mehrizi

عضو جدید
ولی برقو رو.ببین من اول بین مته خزینه با برقو شک کردم.چون گفته بود برقو چند لبه برشی داره.و ابزار داخل تراش تو ماشین های مختلف تو کارگاه ابزار چند لبه هست.ولی برقو فقط یه لبه برنده داشت من اینو زدم.حالا دیگه نمی دونم.کلا من 12 تا ساخت زدم که تا قبل این سوال همش درست بود.الان شما اومدی اینو گفتی شاید اشتباه بشه.ولی این سوال و اون تعداد پین ها و کد اصلاح مسیر جز سوال های شک برانگیز من بود که دوتاش درست شد و ولی خب این برقوئ شاید اشتباه بشه

saeedvalentino

عضو جدید
ولی برقو رو.ببین من اول بین مته خزینه با برقو شک کردم.چون گفته بود برقو چند لبه برشی داره.و ابزار داخل تراش تو ماشین های مختلف تو کارگاه ابزار چند لبه هست.ولی برقو فقط یه لبه برنده داشت من اینو زدم.حالا دیگه نمی دونم.کلا من 12 تا ساخت زدم که تا قبل این سوال همش درست بود.الان شما اومدی اینو گفتی شاید اشتباه بشه.ولی این سوال و اون تعداد پین ها و کد اصلاح مسیر جز سوال های شک برانگیز من بود که دوتاش درست شد و ولی خب این برقوئ شاید اشتباه بشه

البته روی حرفهای من هم حساب نکن چون کلید که بیاد همه چیز مشخص میشه مخصوصا سوالات ساخت که حساب کتاب نداره.
اما درباره داخل تراش من باره اوله که می شنوم داخل تراش چند لبه داریم!!!!
اون مطلبی که درباره برقو نوشته بود کاملا درست بود برقو چندتا لبه داره ، مگه از نزدیک ندیدی
فکر کنم آلومینیوم را اشتب زدم. (اثرات مطالعه نکردن بود یه تیک قاط زدم فکر کردم FCC 86 باشه):D

amir-mehrizi

عضو جدید
البته روی حرفهای من هم حساب نکن چون کلید که بیاد همه چیز مشخص میشه مخصوصا سوالات ساخت که حساب کتاب نداره.
اما درباره داخل تراش من باره اوله که می شنوم داخل تراش چند لبه داریم!!!!
اون مطلبی که درباره برقو نوشته بود کاملا درست بود برقو چندتا لبه داره ، مگه از نزدیک ندیدی

اتفاقا دیدم.شکم هم واسه همین بود.کلا نتیجه گیری فضایی من سر جلسه خیلی میکنم:D اون داخل تراشم من یه فیلم دیده بودم از cnc که داخل میتراشید و از این ابزارهای اینسرتی چند لبه بود.من واسه این اونو نزدم و برقو رو زدم:biggrin:

saeedvalentino

عضو جدید
ای کاش یکم مطالعه کرده بودم حداقل 3 یا 4 تا جامدات می زدم یه جایی قبول میشدم.
حیف که پیشمانی سودی ندارد. امسالم که سوالات ساخت راحت بود ما نخوندیم

amir-mehrizi

عضو جدید
ای کاش یکم مطالعه کرده بودم حداقل 3 یا 4 تا جامدات می زدم یه جایی قبول میشدم.
حیف که پیشمانی سودی ندارد. امسالم که سوالات ساخت راحت بود ما نخوندیم

من سومین سالم بود که شرکت میکردم.دوسال کلی خوندم ولی هیچی.امسالم سرباز بودم.ولی فقط ساخت خوندم.معادلات.و طراحی اجزا.از طراحی اجزاش نگو که افتضاح بود.ریاضی سه تا صددرصد درست زدم.زبان 15 تا جواب دادم.ساختم هم 12 تا شد.که احتمال زیاد یکیش غلطه و بقیه درست.چون بقیه رو من از تو کتاب ها چک کردم درست شد.فک کنم خدا امسال دیگه مزد زحماتمو میده

amir-mehrizi

عضو جدید
اون ضریب تراکم هم توی کتاب تویسرکانی نوشته الان که واسه بی سی سی 64 درصد و واسه اف سی سی 74 درصده

saeedvalentino

عضو جدید
اون ضریب تراکم هم توی کتاب تویسرکانی نوشته الان که واسه بی سی سی 64 درصد و واسه اف سی سی 74 درصده

این که خیلی آسون بود منتهی من اشتباه زدم احتمالا!!!
البته فکر کنم درست زدم:D
اولیش که 50 درصد بود نزدم
دومیش هم که 68 بودم میدونستم واسه بی سی سی هست نزدم
فکر کنم همون 74 رو زدم;)

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام

تا الان خوابیدم :d
امتحانش به نظرم اسون بود . من یک اشتباه کردم که در طول خوندنم فکر میکردم سوالاتش فضایی هستن ولی اصلا اینطور نبود و حتی از سوالات امتحان دانشگاه هم اسون تر بودن
من که زدم هر چی بلد بودم . یکم روی اون ترمو گیر کردم .
در کل فکر کنم بد ندادم ولی یک نفر جمله ای همیشه بهم میگه . من به این نفر مدیونم . میگه . تلاشتو کردی هر چی پیش بیاد خیر صلاح و خداس . من راضیم به رضای خدا

نمیشه بگم تو فکرش نیستم ولی از امروز وارد مرحله جدیدی شدم
دیگه شماها استرس ندید سوال و جواب درست میذارید :d

اخ اخ بزنه در بیام چی میشه :d دعا کنیم همدیگه رو :smile:

دفترچه من بود فکر کنم f ولی مال شما بوده c . فرقی دارن اینا ؟ سوالات شمایی که c هست همون سوالات منم بوده

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سوال کنترل نوع سیستم چی میشد؟؟؟

اصلا نموداری که داده بودن واضح نبود والا خیلی سوال راحتی بود
یا سوال قبلش که حدفاز رو داده بودن حلش خیلی راحت بود اما اینکه عددا دقیق نبودن به شک افتادم

farh000d

عضو جدید
نمودار رطوبت هوا کدوم گزینه می شد؟؟؟
همچنین نمودار تنش در میخ ؟؟؟

peyman_beh

عضو جدید
اصلا نموداری که داده بودن واضح نبود والا خیلی سوال راحتی بود
یا سوال قبلش که حدفاز رو داده بودن حلش خیلی راحت بود اما اینکه عددا دقیق نبودن به شک افتادم

آره خیلی باید ریز میشدی توو شکل؛ والا من خودم w=0.1 ,w=1 رو چک کردم به نظرم اومد که شیبش 20 بوده ولی الان یه ذره شک دارم که درست دیده باشم یا نه.
حد فاز هم که همیشه این w به زور بدست میاد و گرنه سوال روتینیه که متاسفانه بدست نیومد

در مورد کل آزمونم تنها تجربه ای که بدست آوردم اینه که با این آزمون های آزمایشی خیلی حساس نشین، با توجه به سخت بودن سوالات مقاومت پارسه من خیلی وقت کم گذاشتم کلا واسه جامدات چون میدیم میخونم و نتیجه نمیگیرم و بیشتر تمرکزم روو استاتیک بود.
توو آزمون امروز هم که گویا طبق نظر دوستان باکس جامدات خوب بوده و من فقط سه تا زدم که تازه ممکنه همونا هم غلط باشه که ایشالله نباشه.
و تاسف دیگه این که نقطه قوتم که ریاضی بود رو گویا همه خوب زدن.
خلاصه امیدوارم اگه تبدیل نشد، سیستم های انرژی یا بیومکانیک تهران قبول بشم، چون همینجوری هم با 5 ساله کردن درسم ، یک سال از عمرم رو تلف کردم.
به امید موفقیت همه دوستان

Linker

عضو جدید
تخمین رتبه ی مدرسان رو من واسه یکی از دوستان گرفتم که البته قیمت خود تخمین 10 تومن بود ولی شهر و دانشگاهش که تو اردیبهشت 15 تومنه دوستم که می گفت تخمینش بد نیس کسی دیگه استفاده کرده ؟

Abolfazl6776

عضو جدید
تخمین رتبه چیه اخه

خودتون معدل و درصداتون رو حساب کنید با یه کارنامه سالهای قبل مقایسه کنید دقیقا کاری که این نرم افزارها میکنن اونم با اشتباهات متعدد!!! ، فقط دقت کنید برای بدست آوردن نمره معدل باید معدلتونو در 12.5 ضرب کید . با اینکار معدلتون هم میشه مثل درصداتون و راحت میتونید محاسبه کنید ، کاملا دقیقه شک نکنید درساتونم ضربدر ضرایبش کنید و در نهایت این 2تا رو با هم جمع کنید ، واسه کارنامه سال قبلی هم همین کار رو کنید و اگه نمره کل شما نزدیک اون بود پس رتبه تونم نزدیک اونه

nima427

عضو جدید
آقا اون سوال طراحی اجزا مربوط به ضریب تمرکز تنش جوابش چی میشد ؟

sas66

عضو جدید
تخمین رتبه ی مدرسان رو من واسه یکی از دوستان گرفتم که البته قیمت خود تخمین 10 تومن بود ولی شهر و دانشگاهش که تو اردیبهشت 15 تومنه دوستم که می گفت تخمینش بد نیس کسی دیگه استفاده کرده ؟

اخه بنده خدا هنو درصدا نیومده چه طوری تخمین زدی
اینا همه نماینده های مدرسانن که اومدن واسه تبلیغ
اف بر شما

farh000d

عضو جدید
نمودار رطوبت من اونوی که v شکل بود زدم

واسه میخ هم اونی که ابتدا به صورت خطی صعودی بود و بعدش خط شیب ثابت میشد

درسته؟؟؟؟؟؟
نمودار تنش من هم همون گزینه رو انتخاب کردم ولی برای رطوبت هوا نموداری رو انتخاب کردم که دقیقا شبیه نمودار تنش بود( فکر می کنم اشتباه زدم؟؟؟)

Abolfazl6776

عضو جدید
دمت گرم sas66، زدی به هدف

نامردا پارسال اینقدر تبلیغ آشغالهای راهیان ارشد رو کردن من کلی پول واسه آشغال کتابای روح الله حسینی هدر دادم ، همشو دادم کتابفروشی دسته 2 برام آب کنن زیر قیمت نمایشگاه کتاب با تخفیف بن دانشجویی خخخخخخخخخخخ

یعنی راضی نیستم ازشون...

Abolfazl6776

عضو جدید
نمودار تنش من هم همون گزینه رو انتخاب کردم ولی برای رطوبت هوا نموداری رو انتخاب کردم که دقیقا شبیه نمودار تنش بود( فکر می کنم اشتباه زدم؟؟؟)

من بلد نبودم ولی خودم فکر کردم دیدم در رطوبت کم دما بالاست که رطوبت دهی باعث کاهش دما میشه مثل کولر آبی در تهران (قسمت اول که نزولی بود)
ولی از یه جایی که بعد با افزایش رطوبت دما میره بالا مثل روشن کردن کولر آبی در شمال (قسمت دوم و صعودی نمودار)

روش رو حال کردی خخخخخخخخ

sabu

عضو جدید
سلام. جان خودتون این قدر سوالات رو حل نکنید دارم دیوونه میشم. برای شمایی که درس خودندید لذت بخشه ولی برای ما که هزارتا مشکل داشتیم نتونستیم درس بخونیم حتی الان که میفهمیم یه تست اشتباه زدیم خیلی ناراحت کننده هست.
نمیخوام ناراحتتون کنم ولی دیروز که روز قبل از کنکور بود یه رتبه بهمون خبر دادن که یکی از عزیزانمون بیماری ام اس گرفته. مثل خودم 22 سالش هست. خیلی ناراحت کننده هست. حالا فکر کنید سر جلسه چه حسی داشتم امروز....خدا همه مریضها رو شفا بده. خواهش میکنم ازتون برای همه مریضها دعا کنید......خواهش میکنم.:gol::gol::gol::gol::gol::gol:
ولی برای همتون بهترین آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بهترین رتبه ها برای شماها باشه....حسودی نمیکنم بهتون چون بهترین رتبه سال بعد برای ما هست.
البته فردا صبح کنکور هوافضا داریم.
خوش باشید . موفق و موید باشید. یا علی

khorshid_mech

عضو جدید
من بلد نبودم ولی خودم فکر کردم دیدم در رطوبت کم دما بالاست که رطوبت دهی باعث کاهش دما میشه مثل کولر آبی در تهران (قسمت اول که نزولی بود)
ولی از یه جایی که بعد با افزایش رطوبت دما میره بالا مثل روشن کردن کولر آبی در شمال (قسمت دوم و صعودی نمودار)

روش رو حال کردی خخخخخخخخ

:victory::D

Abolfazl6776

عضو جدید
ان شاالله اون دوستتون خوب بشه هر چه زودتر ، با ام اس اگه کنار بیاد میتونه سالها بدون مشکل زندگی کنه مثل دیابت و...

این سوالا خوبه که ، لااقل یه چیز یاد میگیریم سوالای امسالم تحلیل میکنیم واسه سال بعد خخخخ

• Like
واکنش ها: sabu

pro_designer

عضو جدید
بچه ها من عین 130 تا سوال تمام باکس ها را جواب دادم تازه یه نیم ساعتی وقت اضافه آوردم. هر کی سوالی داره بپرسه تعارف نکنه:biggrin:از شوخی گذشته فکر کنم سطح سوالات به نسبت پارسال یکمی راحت تر بود البته من بیشتر روی زبان و جامدات و ریاضی سرمایه گزاری کردم البته شانسی هم زیاد زدم امیدوارم درصدام تبدیل به فاجعه نشه . راجبه پاسخنامه هم زیاد دلتون رو صابون نزنید پارسال یادمه تا یک هفته یه موسسه درست و حسابی پیدا نشده بود تا جوابها رو بده تنها موسسه که تونست جوابهايي که بشه روش حساب کرد رو بده همین پارسه بود

saeedhashemi1371

عضو جدید
\\به اینم سر بزنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/424836-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%85-%D9%88-%D8%AE%D9%86%D8%AF%D9%87/page1010
خیلی باحالن!!!!
دارین چیکار میکنین من که اشتهام کور شده نمیتونم شام بخورم احساس میکنم هیچ انگیزه ای واسه زندگی ندارم دیجه!!!!

من که گفتم سوالا رو چک نکنین
تازه تو روزای آینده نتایجش مشخص میشه ! واقعا خییل تاثیر بدی میزاره.

Abolfazl6776

عضو جدید
بشینید امشب یه فیلم خوب جدید ببینید ، انگیزه های جدید تو زندگی تون کشف میشه:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا