ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahde1818

عضو جدید
دمت گرم دیگه!!!!!من باید اول یه خورده رو گرامرم کار کنم بعد برم رو لغات کار کنم،تا بهت برسم،الان که نمیتونم برم با آمریکایی صحبت کنم،دری بری بهشون میگم دیدی فحشمون گرفتن:)
تو بیا من خودم راهت می ندازم اسکایپ ای دی من :mahde1818

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو بیا من خودم راهت می ندازم اسکایپ ای دی من :mahde1818

هاااااااااااااااااااا:surprised:
نه مرسی،ممنون،کلی کار سرم ریخته،دارم میرم تو فاز برنامه ریزی!!!!!!!!!!!
حالا شاید آمدم،ممنون،آی دیتو یادداشت میکنم.

آخرین ویرایش:

dash @li

کاربر بیش فعال
چرا بچه های کنکور 93 این جا پست می زارن بیان توی تاپیک 93 ما هم بهره ای ببریم

دمتون گولی

maxy

عضو جدید
بچه ها امكان داره 2 نفر رتبشون مثه هم بشه؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

دوتا از دوستاي من رتبه تبديلشون شده 510

مگه ميشششه آخه؟؟؟

frazmmand

عضو جدید
ببین مهندس من قبلا هم توضیح دادم. هرساله سنجش رتبه ها با توجه به عواملی از جمله سختی و آسونی سوالا و همچنین تعداد دوستان طراحی و تبدیلیه که بین ساختیا قرار میگیره. این اطلاعاتی که شما دادید این حرفو تصددیق میکنه که سالی که رتبه 19 درصد ساختش 54 بوده درواقع رتبه اصلیش توی ساخت 3 یا 4 بوده ولی چون دوستان طراحی و تبدیل بین ساختیا زیاد بودن باعث شده رتبش ظاهرا بالا بیادو رتبه 19 ساخت امسال رتبه تقریبا واقعی رو نشون میده یا مثلا اون قیای 90 با 92 هم همونطور.با ساخت 62 سال 90رتبش شده 33 در حالیکه در 92 با درصد 54 شده 11 . این یعنی رتبه ها امسال به شدت واقعی شده این یکی از دلایلش شاید سخت بودن تست های سیالات و دینامیک بوده باشه که دوستان سیالاتی و جامداتی بین ساختیا کمتر شد. این موضوع به حدی شدت داره که من که رتبم 11 شده شک دارم که انتخاب اولم یعنی امیرکبیر رو بیارم حالا بقیه که فبها. به نظرمن اوضاع امسال واسه ساختیا عجیب تر از اونیکه فکر میکنن. من نظرم اینه تا 300 یا 400 قبولی روزانه داشته باشیم.
راجع به مالک اشتر هم این قضیه مستثنی نیست و میتونید کاملا متوجه این موضوع بشید.
موفق باشید;)
مهندس؛600 ساخت شبانه صنعتی اصفهان یا روزانه تبریز رو میاره؟

EECi

مدیر بازنشسته
لطفا راهنمايي كنيد در فرم انتخاب رشته، رشته هاي نيمه متمركز را در كجا وارد كنيم ؟
اگر شما رشته نيمه متمركز خود را قبل از انتخابهاي متمركز انجام دهيد اين شانس را مي توانيد داشته باشيد كه نمره ي هر دو رشته را آورده و در هر دو انتخاب پذيرفته شويد. ولي اگر نمره هر دو را بياوريد ولي اول انتخاب متمركز را انجام داده و بعد نيمه متمركز را بنويسيد فقط انتخاب متمركز را قبول مي شويد. بنابراين توصيه مي شود رشته هاي نيمه متمركز را در اولويت 1 و 2 قرار دهيد. اصولا كامپيوتر ابتدا امكان قبولي يا عدم قبولي شما را در اين رشته ها بررسي مي كند و بعد به سراغ رشته هاي متمركز مي رود، در غير اين صورت همان طور كه توضيح داده شد، شانس خود را براي قبولي همزمان در دو رشته كاهش مي دهيد.
به داوطلبان محترم اكيداتوصيه مي شود درصورت قبولي در رشته متمركز و علاقمندي به آن رشته يا اولي بودن اين رشته به رشته نيمه متمركز، ديگر در مصاحبه رشته هاي نيمه متمركز شركت نكنند، چون عدم حضور در مصاحبه براي آنها محروميتي را به همراه نخواهد داشت اما اگر در مصاحبه شركت كنند و پذيرفته شوند، حتما بايد از رشته ي متمركز انصراف و در نيمه متمركز ثبت نام كنند و گرنه با محروميت مواجه خواهند شد.
منبع:http://www.leitnerbox.ir/1389/05/%D8...C%D8%AF%DB%8C/
این اطلاعاتی که میدید با هم تناقض داره

من از سنجش پرسیدم گفتن بر اساس اولویت بندی هست و هر کدوم رو زودتر بزنی و نمره اش رو بیاری اونجا قبولی .

یکی از کاربرای سایت مانشت این توضیح رو در مورد این دانشگاه داده که همین حرفی هست که من میخوام بگم:
تا جایی که من میدونم نتایج سنجش در هنگام دعوت به مصاحبه مشخص نمیشه. در واقع سنجش میاد و از کسانیکه دانشگاه مالک اشتر را انتخاب کردن ،بترتیب از بالاترین نمره(بهترین رتبه) و به تعداد دو تا چهار برابر ظرفیت پذیرش مالک اشتر لیست در اختیار دانشگاه مالک اشتر میذاره. اون هم دعوت به مصاحبه میکنه. نتیجه مصاحبه ،قبولی در مصاحبه یا رد در مصاحبه است. اونایی که در مصاحبه قبول میشن اسمشون به سنجش داده میشه. اونایی که رد میشن انتخاب مالک اشتر واسه شون در نظر گرفته نمیشه.
حالا سنجش شروع میکنه انتخابها را بررسی کردن. اگه کسی قبل از انتخاب مالک اشتر قبول بشه که مالک اشتر بحساب نمیادو هیچ.
اگه در مصاحبه رد شده باشه که اصلا" انگار مالک اشتر را انتخاب نکرده.
اگه در مصاحبه قبول شده باشه و قبل از مالک اشتر قبول نشده باشه و رتبه های بالاترش ظرفیت مالک اشتر را پر نکرده باشند مالک اشتر قبول میشه.
و اگه در مصاحبه قبول شده باشه ولی وقتی سنجش به گزینه مالک اشتر میرسه ظرفیت این دانشگاه توسط رتبه های قبلی پر شده باشه طبیعی است گزینه های بعدی بررسی میشه.

حالا یه حالت هم اینه که ظرفیت مالک اشتر پر نشه. یعنی اکثر اونایی که انتخاب کردن یا در مصاحبه رد بشن یا در گزینه های قبل از دانشگاه مالک اشتر در اینصورت مالک اشتر در مرحله تکمیل ظرفیت باز تعدادی از اونایی که قبول نشدن را برای مصاحبه دعوت میکنه.

این روند همیشه در انتخابهای نیمه متمرکز و مصاحبه دار انجام میشه.

http://www.manesht.ir/forum/thread-7795-post-101242.html#pid101242

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من از سنجش پرسیدم گفتن بر اساس اولویت بندی هست و هر کدوم رو زودتر بزنی و نمره اش رو بیاری اونجا قبولی .

یکی از کاربرای سایت مانشت این توضیح رو در مورد این دانشگاه داده که همین حرفی هست که من میخوام بگم:

سلام داداش،من حرفاتو قبول دارم،نظر خودمم کم وبیش همین بود.
فقط یه سوال؟؟
من طراحیم 1400 شده ولی دعوت به مصاحبه نشدم!!!
امکانش هست واسه تکمیل ظرفیت دعوت شم؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: EECi

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز

من این اطلاعات رو به نقل از منبع مشخص دادم اطلاعات من درآوردی که نبود

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من تصمیم گرفتم مصاحبه مالک اشتر نرم واامید دارم دانشگاه خوب تهران قبول بشم راستی برای مالک 5 برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه شدند

EECi

مدیر بازنشسته
سلام داداش،من حرفاتو قبول دارم،نظر خودمم کم وبیش همین بود.
فقط یه سوال؟؟
من طراحیم 1400 شده ولی دعوت به مصاحبه نشدم!!!
امکانش هست واسه تکمیل ظرفیت دعوت شم؟؟؟؟؟؟؟
سلام
اخوی من رشته ام با رشته شما متفاوته ، برق خوندم و از رتبه های مکانیک خبری ندارم متاسفانه
من این اطلاعات رو به نقل از منبع مشخص دادم اطلاعات من درآوردی که نبود
بله خب ، هدف شما کمک کردنه. هدف من همینه که کمک کنم تا اطلاعات درست به دست دیگران برسه

karim-mech

کاربر بیش فعال
آق کریم من موندم چطور تبریز رو بالاتر از صنعتی اصفهان زدی!!!!

با سلام:
1 - فاصله تا تبریز 160 کیلومتر ولی تا اصفهان میشه :450 تا تهران + تهران تا اصفهان
2- قبولی در صنعتی اصفهان خوب است ولی خواندن ارشد در ان سخت و دشوار است
3 - تبریز دوست و فامیل و اشنا زیاد داریم.

ALI26393

عضو جدید
با سلام:
1 - فاصله تا تبریز 160 کیلومتر ولی تا اصفهان میشه :450 تا تهران + تهران تا اصفهان
2- قبولی در صنعتی اصفهان خوب است ولی خواندن ارشد در ان سخت و دشوار است
3 - تبریز دوست و فامیل و اشنا زیاد داریم.
خوب کاری کردی
امروز دانشجوی دکترای صنعتی اصفهان پس از 7 سال داشت دفاع می کرد
ولی باز هم اساتید اذیتش می کردند و باز هم دستور تصحیح برای تز دکترای اون دادند
واقعا اساتید سخت گیری دارند و به علاوه برای دانشجویی که اهمیت به پروژش ندهد ارزش قائل نیستند

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب کاری کردی
امروز دانشجوی دکترای صنعتی اصفهان پس از 7 سال داشت دفاع می کرد
ولی باز هم اساتید اذیتش می کردند و باز هم دستور تصحیح برای تز دکترای اون دادند
واقعا اساتید سخت گیری دارند و به علاوه برای دانشجویی که اهمیت به پروژش ندهد ارزش قائل نیستند

یاعلییییی!!!!:confused:
خدایا من ازین طور دانشگاه ها قبول نشم:cry:

rEd-NEcK_XL

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
واسم پیامک اومده دانشگاه پردیس خودگردان سیستان و هرمزگان قبول شدم
میخاسم ببینم این پردیس خودگردان فرقش چیه با بقیه ؟‌شهریش چه قدی هس ؟ کلاساش چجوره مثل ازاد و دولتی هس یا مثل پیام نور ؟
آزاد بهتر یا پردیس خودگردان ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان
واسم پیامک اومده دانشگاه پردیس خودگردان سیستان و هرمزگان قبول شدم
میخاسم ببینم این پردیس خودگردان فرقش چیه با بقیه ؟‌شهریش چه قدی هس ؟ کلاساش چجوره مثل ازاد و دولتی هس یا مثل پیام نور ؟
آزاد بهتر یا پردیس خودگردان ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
ازاد بهتره هم از نظر مدرک و هم از نظر درامد

مکاترونیک8282

عضو جدید
هورااااااااااااااااااااااا
رفتیم جام جهانیییییییییییییییییییییییییییییییی

اتفاقهای خوب، با هم میان!:w11::w23::w33::w14:
ایشالله شهریور خوبی هم خواهیم داشت:smile:

بچه ها اگه کسی فلوئنت قویه ممنون میشم پیغام بده، مشکل دارم.

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان بعد از 34 روز توقف خدمتی اومدم مرخصی ولایت!
راستی یادی بکنیم از دوستان قدیمی که دیگه خبری ازشون نیست.
مونا که نگران بود تهران قبول میشه یا نه .
gm1362 که با اهنگ های درخواستی کلی بهمون روحیه میداد.
znu 67 که رفت ازاد تهران.
یاد دوستان ارشد 91 بخیر. من موندم و ایمان و مکاترونیک!

mahde1818

عضو جدید
کجا خدمت می کنی؟

hamed8405

عضو جدید

دو نفرم بودن شب اعلام نتایج درباره گیم چت می کردن... کلا سال بیخودی بود. امسال بهتر بوده تا به اینجاش...:smile:

reza2495

عضو جدید
از بچه هاي 92 كسي موند واس 93؟ من ك موندم انتخاب رشته نكردم اصلا. بچه ها ي راهنمايي ميكنيد؟ ترمو سيالات و انتقال حرارات بهترين منبع ب نظرتون چيه؟ ترمو راهيان رو خوندم اصلا حال نكردم.البته ب نظرم ب عنوان بانك تست خوبه. اما درسنامشو اصلا خوشم نيومد. پارسه را توضيح ميديد چطوره؟

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از بچه هاي 92 كسي موند واس 93؟ من ك موندم انتخاب رشته نكردم اصلا. بچه ها ي راهنمايي ميكنيد؟ ترمو سيالات و انتقال حرارات بهترين منبع ب نظرتون چيه؟ ترمو راهيان رو خوندم اصلا حال نكردم.البته ب نظرم ب عنوان بانك تست خوبه. اما درسنامشو اصلا خوشم نيومد. پارسه را توضيح ميديد چطوره؟

پارسه ترمو فوق العاده قشنگ فصل ها رو طبقه بندي كرده و واقعا درسنامه داره
انتقالش به خوبي ترمو نيست ولي خيلي از راهيان بهتره چون اول راهيان رو داشتم كتابممو وسط كار عوض كردم

تنها مشكل اين دو كتاب اينه كه تست ها رو ننوشته مال چه ساليه ولي از يه لحاظ بهترم هست

سيالات هم درست حسابي نخوندم ولي صادقي هم پارسه كتاب داره هم نصير! نميدونم فرقشون چيه!

reza2495

عضو جدید
پارسه ترمو فوق العاده قشنگ فصل ها رو طبقه بندي كرده و واقعا درسنامه داره
انتقالش به خوبي ترمو نيست ولي خيلي از راهيان بهتره چون اول راهيان رو داشتم كتابممو وسط كار عوض كردم

تنها مشكل اين دو كتاب اينه كه تست ها رو ننوشته مال چه ساليه ولي از يه لحاظ بهترم هست

سيالات هم درست حسابي نخوندم ولي صادقي هم پارسه كتاب داره هم نصير! نميدونم فرقشون چيه!
داداش شما باكس سيالاتو چند زدي؟ كتاباي ترمو و سيالات پارسه چطوره؟ 1 كتاب كلا يا مثلا واس ترمو 1 يدونه كتاب و واس ترمو 2 هم يدونه كتاب جداگونه؟ تهران كجا ميشه گير آورد تك فروشيشا؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا