ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سوال منم هست!!!!در حدی که محاسبات ریاضی و معادلات دیفرانسیل و رسم نمودار یاد بگیریم خوبه؟یا این که باید کلا کدنویسی(حلقه،شرطی و...) رو یاد بگیریم؟؟؟
یکی از دوستان من ارشد علوم تفریحات میخونه میگه همش داریم بامتلب ماتریس حل میکنیم واسه اجزامحدود درحالیکه نرم افزاری مثل آباکوس مثل آب خوردن مش بندی رو انجام میده اونم با تراکم بالا ظاهرا توارشدم ازاین درسای مجهول الکاربرد داریم:razz:

مکاترونیک8282

عضو جدید
یکی از دوستان من ارشد علوم تفریحات میخونه میگه همش داریم بامتلب ماتریس حل میکنیم واسه اجزامحدود درحالیکه نرم افزاری مثل آباکوس مثل آب خوردن مش بندی رو انجام میده اونم با تراکم بالا ظاهرا توارشدم ازاین درسای مجهول الکاربرد داریم:razz:

استاد من که خیلی تاکید داشتن که متلب یک دنیای گسترده هست من نفهمیدم چرا! ولی بچه های ارشد هم شدیدا تاکید داشتن تابستون بشین یاد بگیر و یه نفرشونم گفت یه پروژه بردار اون رو انجام بده با متلب که یاد بگیری

mahde1818

عضو جدید
امین جان،من این روزا انگار جادو شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا حال درس و نرم افزار و علم و دانش رو ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چرا اینطوری شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امروزم که فوتبال داره،فعلا با آن سر میکنیم!!!!!:)
کلا برام دعا کن منم بچه درسخون بشم!!!:)
ولی مشکل این روزامو میدونم چیه!!!
من این روزا خیلی معتاد به اینترنت و کامپیوتر شدم!!!!بدون برنامه ریزی ساعت ها پشت کامپیوترم!!!:(
از این عادتم بدم آمده،همینطوی به صورت خودکار جذب کامپیوتر میشم:(
از دوستان میخوام یه راهنمایی منو بکنن!!!!!:(-یاعلی
منم مثل تو ام ! :smile: من اسکایپ رو نصب کردم با خارجی ها صحبت می کنم توی این مدت زبان انگلیسیم متحول شده جوری که چند تا دوست امریکایی پیدا کردم هر روز با اونا صحبت می کنم تو هم اگه می خوای پای کامپیوتر موندنت رو هدفمند کنی:D بیا اسکایپ خیلی بدرد بخوره البته من می خوام امتحان ایلتس بدم واسه همین با اسکایپ تمرین می کنم .

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اسم من هم برای مصاحبه مالک ساخت وتولید روزانه دراومده اگر من مصاحبه برم وقبول بشم دیگه انتخابها ی قبلی میسوزه چون مالک رو اولویت 23 زدم از 24 تا انتخابم زنگ زدم سنجش گفت اگر مصاحبه قبول بشی دیگه انتخابات ازبین میرود به نظر شما چیکار کنم با رتبه 59 دیگه حتما خواجه نصیر قبولم در ضمن برای تکمیل ظرفیت پارسال شهر محل تحصیل ساخت وتولید مالک تغییر کرده بود ودیگه تهران نیست امسال مثل پارسال نشود چون دانشگاه مالک تهران میگن اصلا رشته مکانیک نداره اینم اصلاحی پارسال
مشاهده پیوست 154661
کسی نیست راهنمایی کنه برم مصاحبه یانه

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره دانشگاه خوبی هست ولی من با رتبه 59 احتمال قبولی در دانشگاه تهران وتربیت مدرس وعلم وصنعت وخواجه دارم بخاطر همین هم بین دوراهی موندم

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
اره دانشگاه خوبی هست ولی من با رتبه 59 احتمال قبولی در دانشگاه تهران وتربیت مدرس وعلم وصنعت وخواجه دارم بخاطر همین هم بین دوراهی موندم
من که ترجیح میدم مالک بخونم.تا تهران و ...
باید ببینی خودت کدومو ترجیح میدی!

parandme

کاربر بیش فعال

دوست عزیز با این رتبه اصلا به مالک اشتر فکر نکن
شما بین خواجه نصیر یا تربیت مدرس و مالک دو راهی می بینید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه مطمئنی خواجه نصیر یا تربیت مدرس و یا علم و صنعت قبولین چرا مالک رو میخای ؟؟؟

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم دوستان نرم افزار متلب رو تا چه حدی باید یادبگیریم واسه ارشد؟ من تو لیسانس درس برنامه نویسی متلب کارمیکردیم ولی متاسفانه فقط یه جلسه رفتم سرکلاس چون حقیقتا از برنامه نویسی متنفرم عوضش کتیا و آباکوس و نرم افزارهای تخصصی رو عشق میکنم

کد نویسی لازمه بدونید خیلی مهمه اباکوس هم واسه شکل دهی نرم افزار توپیه البته من خودم بلد نیستم با اباکوس کار کنم

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
المان محدود درس خیلی سختیه و فراتر از این هاست
و بهترین نرم افزار برای ان انسیس هستش
در ضمن فکر کنم بده ادم به دانشگاه کسی توهین کنه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم مثل تو ام ! :smile: من اسکایپ رو نصب کردم با خارجی ها صحبت می کنم توی این مدت زبان انگلیسیم متحول شده جوری که چند تا دوست امریکایی پیدا کردم هر روز با اونا صحبت می کنم تو هم اگه می خوای پای کامپیوتر موندنت رو هدفمند کنی:D بیا اسکایپ خیلی بدرد بخوره البته من می خوام امتحان ایلتس بدم واسه همین با اسکایپ تمرین می کنم .

دمت گرم دیگه!!!!!من باید اول یه خورده رو گرامرم کار کنم بعد برم رو لغات کار کنم،تا بهت برسم،الان که نمیتونم برم با آمریکایی صحبت کنم،دری بری بهشون میگم دیدی فحشمون گرفتن:)

p.abdollahi

عضو جدید
ای بابا دست تو دلمون نزارین!!!!!!!!!!!!!!!!!
خب بگین سیاسی نیستم!!!و خودتونو راحت کنین!!!آنا فقط راستگویی واسشون مهمه!!!!!
شکیات نماز واسشون خیلی مهمه!!!!یه خورده حداقل بلد باشین و جاهایی که گیر کردین بگین که من کلا رساله رو حفظ نمیکنم و بیشتر به رساله رجوع میکنم!!!یا این که بگین اگه یه جایی از نمازو رو شک داشتم کلا میشینم نمازو از اول میخونم ونماز وقتگیرنیست!!اینطوری بحرفی بهت زیاد گیر نمیدن!!!
ولی بازم میگم دانشگاه بهشتی فک نکنم مصاحبش اینطوری باشه!!!!
بیشتر رو نماز جمعه تاکید دارن و 90 در صد سوالات جوابش یه کلمس که بعده اینکه رفتین می فهمین

mohsen_87

عضو جدید
سلام بچه های عزیز دوتا سوال از خدمتتون داشتم

1-اگر من دانشگاه مالک رو انتخاب 30 زده باشم و تو مصاحبه قبول بشم برای انتخابهای بعدی مثلا 35 چه اتفاقی می افته؟
یعنی اصلا امکان داره شهریور دوتا کد رشته قبول بشی یکی از رشته های خاص و یکی از رشته های متمرکز که امکان انتخاب بینشون داشته باشی ؟(جدا از بحث روزانه و شبانه ومحرومیت ها )

2-اگر کسی کارشناسی ارشد رو هوافضا بخونه دوباره می تونه برای دکترا مکانیک بیاد یا نه ؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام بچه های عزیز دوتا سوال از خدمتتون داشتم

1-اگر من دانشگاه مالک رو انتخاب 30 زده باشم و تو مصاحبه قبول بشم برای انتخابهای بعدی مثلا 35 چه اتفاقی می افته؟
یعنی اصلا امکان داره شهریور دوتا کد رشته قبول بشی یکی از رشته های خاص و یکی از رشته های متمرکز که امکان انتخاب بینشون داشته باشی ؟(جدا از بحث روزانه و شبانه ومحرومیت ها )

2-اگر کسی کارشناسی ارشد رو هوافضا بخونه دوباره می تونه برای دکترا مکانیک بیاد یا نه ؟
1-اگه مالک قبول بشی انتخاب های قبلی شما رو درنظر نمیگیرند و کلا برای رشته های متمرکز محروم خواهید شد و مجبورید مالک ادامه تحصیل بدید.اگه مالک رو بالاتر از متمرکز ها زده باشی بله هم میتونی بری مالک هم متمرکز ولی اگه مالک رو پایین تر زده باشی و قبول بشی مجبوری بری مالک
2-فکر نکنم مانعی باشه
المان محدود درس خیلی سختیه و فراتر از این هاست
و بهترین نرم افزار برای ان انسیس هستش
در ضمن فکر کنم بده ادم به دانشگاه کسی توهین کنه
من توهین نکردم خود دوستمم به دانشگاهش میگه علوم تفریحات لابد شما نرفتی ببینی چه دانشگاه خوبیه

amir-sta

عضو جدید
1-اگه مالک قبول بشی انتخاب های قبلی شما رو درنظر نمیگیرند و کلا برای رشته های متمرکز محروم خواهید شد و مجبورید مالک ادامه تحصیل بدید.اگه مالک رو بالاتر از متمرکز ها زده باشی بله هم میتونی بری مالک هم متمرکز ولی اگه مالک رو پایین تر زده باشی و قبول بشی مجبوری بری مالک
2-فکر نکنم مانعی باشه
احساس میکنم شما داری برعکس میگی. این طور نیست؟قاعده عقلی میگه وقتی شما درسیرو بالاتر زدی در اولویته واگه اونو قبول شی سراغ بعدی نمیرن.حالا این دوستمون اگه مثلا انتخاب دهمشو قبول شه میتونه بره مگه نه؟این که میگید تحلیل خودتونه یا سنجش گفته؟کسی میدونه تو کدوم دفترچه این شرایط توضیح داداه شده؟ممنون

mohsen_87

عضو جدید
ببخشید سوالم رو دوباره می پرسم

چون رتبم 2400 تبدیل شده فکر نمی کنم جایی روزانه قبول شم که محروم بشم.مثلا ترتیب زیر :

25-تبدیل شبانه شهید رجایی
30-هوافضا شبانه مالک
32-تبدیل روزانه سبزوار
35-تبدیل شبانه سبزوار

می خوام ببینم شهریور میتونم هم شهید رجایی وهم مالک و یا مالک وسبزوار قبول بشم که بتونم انتخاب کنم (بیشتر سبزوار برام مهمه که بدونم با قبولی مالک حذف میشه یا نه )ایا بازم محرومیت داره ؟

A Engineer

عضو جدید
تا جاییکه من میدونم هینطوره. مصاحبه که رفتی ازشون بپرس دیگه..
تو این اوضاع وانفسای کاری حالا که شانس در خونتو زده و میخوای بری مصاحبه ناز میکنی؟ تو دیگه کی هستی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از اینور بوم افتادی!!!

leila1362

عضو جدید
ببخشید سوالم رو دوباره می پرسم

چون رتبم 2400 تبدیل شده فکر نمی کنم جایی روزانه قبول شم که محروم بشم.مثلا ترتیب زیر :

25-تبدیل شبانه شهید رجایی
30-هوافضا شبانه مالک
32-تبدیل روزانه سبزوار
35-تبدیل شبانه سبزوار

می خوام ببینم شهریور میتونم هم شهید رجایی وهم مالک و یا مالک وسبزوار قبول بشم که بتونم انتخاب کنم (بیشتر سبزوار برام مهمه که بدونم با قبولی مالک حذف میشه یا نه )ایا بازم محرومیت داره ؟

شما برای مصاحبه مالک دعوت شدین؟

mohsen_87

عضو جدید
بله دوست عزیز دعوت شدم اما برای هوافضا چون رتبه هوا فضام شده 1000
از اونجایی که تبدیل رو خیلی دوست دارم می ترسم اگه مصاحبه قبول شم شانسم رو برای تبدیل از دست بدم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله دوست عزیز دعوت شدم اما برای هوافضا چون رتبه هوا فضام شده 1000
از اونجایی که تبدیل رو خیلی دوست دارم می ترسم اگه مصاحبه قبول شم شانسم رو برای تبدیل از دست بدم

دوستم به نظر من:
ببین اگه هوافضا مالک روزانه بود آره اگه قبول میشدی دیگه انتخابای بعدیت منتفی هست و اگرم انتخابایی بعدی قبولی هم داشته باشی دیگه نمیتونی بری!!!!چون روزانه محرومیت داره باید بری!!
ولی چون اینجا شبانه مالک هوافضا زدی به نظرم اگه مالک هم قبول بشی میتونی قبولیای بعدیتو بری!!!!یعنی مالک رو نری و شبانه سبزوار رو بری!!!چون شبانه محرومیت نداره!!!بعد چون مالک چند برابر ظرفیت میگیره دیگه مشکلی نداره!!!تازه تکمیل ظرفیتم داره و مشکلی از بابت پر شدن صندلی ندارن!!!
ولی من بهت یه پیشنهاد میکنم برو از سیستم پاسگویی سنجش اینو بپرس تا خیالت راحت شه(با ذکر شبانه)-یاعلی:

سیستم پاسگویی سنجش

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
احساس میکنم شما داری برعکس میگی. این طور نیست؟قاعده عقلی میگه وقتی شما درسیرو بالاتر زدی در اولویته واگه اونو قبول شی سراغ بعدی نمیرن.حالا این دوستمون اگه مثلا انتخاب دهمشو قبول شه میتونه بره مگه نه؟این که میگید تحلیل خودتونه یا سنجش گفته؟کسی میدونه تو کدوم دفترچه این شرایط توضیح داداه شده؟ممنون
لطفا راهنمايي كنيد در فرم انتخاب رشته، رشته هاي نيمه متمركز را در كجا وارد كنيم ؟
اگر شما رشته نيمه متمركز خود را قبل از انتخابهاي متمركز انجام دهيد اين شانس را مي توانيد داشته باشيد كه نمره ي هر دو رشته را آورده و در هر دو انتخاب پذيرفته شويد. ولي اگر نمره هر دو را بياوريد ولي اول انتخاب متمركز را انجام داده و بعد نيمه متمركز را بنويسيد فقط انتخاب متمركز را قبول مي شويد. بنابراين توصيه مي شود رشته هاي نيمه متمركز را در اولويت 1 و 2 قرار دهيد. اصولا كامپيوتر ابتدا امكان قبولي يا عدم قبولي شما را در اين رشته ها بررسي مي كند و بعد به سراغ رشته هاي متمركز مي رود، در غير اين صورت همان طور كه توضيح داده شد، شانس خود را براي قبولي همزمان در دو رشته كاهش مي دهيد.
به داوطلبان محترم اكيداتوصيه مي شود درصورت قبولي در رشته متمركز و علاقمندي به آن رشته يا اولي بودن اين رشته به رشته نيمه متمركز، ديگر در مصاحبه رشته هاي نيمه متمركز شركت نكنند، چون عدم حضور در مصاحبه براي آنها محروميتي را به همراه نخواهد داشت اما اگر در مصاحبه شركت كنند و پذيرفته شوند، حتما بايد از رشته ي متمركز انصراف و در نيمه متمركز ثبت نام كنند و گرنه با محروميت مواجه خواهند شد.
منبع:http://www.leitnerbox.ir/1389/05/%D8...C%D8%AF%DB%8C/

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان تصمیم خودم رو گرفتم. مصاحبه مالک رو نمیرم.
ترجیح میدم تبریز یا اصفهان روزانه تبدیل انرژی بخونم. تا اینکه برم مالک هوافضا بخونم که معلوم نیست استخدام بشم یا نه.
تنها کاری که الان میتونم بکنم اینکه که منتظر باشم تا شهریور جواب ها بیاد.
به ترتیب : تبریز - صنعتی اصفهان - اصفهان - سهند تبریز
یا تبریز یا اصفهان. توکل بر خدا.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان تصمیم خودم رو گرفتم. مصاحبه مالک رو نمیرم.
ترجیح میدم تبریز یا اصفهان روزانه تبدیل انرژی بخونم. تا اینکه برم مالک هوافضا بخونم که معلوم نیست استخدام بشم یا نه.
تنها کاری که الان میتونم بکنم اینکه که منتظر باشم تا شهریور جواب ها بیاد.
به ترتیب : تبریز - صنعتی اصفهان - اصفهان - سهند تبریز
یا تبریز یا اصفهان. توکل بر خدا.
آق کریم من موندم چطور تبریز رو بالاتر از صنعتی اصفهان زدی!!!!

yataghan

عضو جدید
بچه ها میگن معتقدی سر کلاس میگه کتابام بدرد بخور نیست شما چیزی شنیدید ؟
درست شنیدی.معتقدی میگه کتاباش زیادی کامله و به درده کنکور نمیخوره. سره کلاسش میگفت اگه فقط جزوه را بخونید و سوالای سالهای پیش را حل کنید کافیه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا