ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NASTOH

عضو جدید
آخ آخ بچه ها راست میگن. گزینه ی 4 می شه چون معلوم نیست q (منبع حرارتیه) عدد ثابتی باشه که بشه انتگرال گیری مثل عدد ثابت کرد.منم 2 زدم.ای خدا...

به نظر من شما برو به اون استاد دانشگاه تبریز یاد بده.ممنون از پاسختون.الان سورنا ی گیر هم به شما میده.
تست 108 چی زدی؟

sourena23

عضو جدید
اگه اون سواله درست باشه من میشم 7 تا درست و شما میشی 9 تا درست و 1 غلط
من تو این حالت چیز خاصی رو از دست نمی دم ولی اگه حق با من باشه من میشم 50% و شما 28.8...تقریبا 2 برابرت..
یه بار دیگه پستایی که من گذاشتم و به طور کامل توضیح دادم رو بخون انجا عرض کردم k ثابت..
خواهشن سوالارو حفظ نکن تا بتونی واسه جوابات تحلیل بیاری...

nemat allah

عضو جدید
من تو این حالت چیز خاصی رو از دست نمی دم ولی اگه حق با من باشه من میشم 50% و شما 28.8...تقریبا 2 برابرت..
یه بار دیگه پستایی که من گذاشتم و به طور کامل توضیح دادم رو بخون انجا عرض کردم k ثابت..
خواهشن سوالارو حفظ نکن تا بتونی واسه جوابات تحلیل بیاری...

حالا من یه چیز بگم دل تو بسوزه حال که 67 شد 4 من شدم 75 درصد یعنی تقریبا دو برابر تو
دست بالای دست بسیار است

student.product

عضو جدید
بچه ها شما که ماشاالله خوب زدید همش تقصیر این بی پدر های نامرده کلید نمیزارن ادم انقد تو استرس و فشار نباشه

sourena23

عضو جدید
حالا من یه چیز بگم دل تو بسوزه حال که 67 شد 4 من شدم 75 درصد یعنی تقریبا دو برابر تو
دست بالای دست بسیار است
صب کن کلید سنجش بیاد...
بعد زور بزن..
از انجا که آدم بی تربیتی هستی بحث در مورد این سوال تموم شده است..
اما اگه.....شر بگی ، بد جواب میگیری............

nemat allah

عضو جدید
صب کن کلید سنجش بیاد...
بعد زور بزن..
از انجا که آدم بی تربیتی هستی بحث در مورد این سوال تموم شده است..
اما اگه.....شر بگی ، بد جواب میگیری............
جواب سنجش هم میاد...
آخه تو عددی نیستی بی تربیتی از تو شروع شد
جوابه های هویه

سجاد احدی

عضو جدید
اقا یکی لطف کنه با این درصدای جدید رتبه ی منو تخمین بزنه

ریاضی 30
سیالات 65
جامدات 33
دینامیک 41
معدل حدود 14

آخرین ویرایش:

nemat allah

عضو جدید
هر عملی رو عکس العملی ست هم اندازه با آن در جهت خلاف آن..
گفتی گوجه فرنگی بهت گفتم هالو ....
پس تو بی ادبی....
نکنه اینم حفظ کردی!!!!!!!!!
پس کی اول منو بخاطر تابلو گفتن مسخره کرد در ضمن حفظ کردن مخصوصه توه هالوی گوجه فرنگی
من کارشناسیم رو صنعتی اصفهان با معدل17.5 گذروندم

sourena23

عضو جدید
پس کی اول منو بخاطر تابلو گفتن مسخره کرد در ضمن حفظ کردن مخصوصه توه هالوی گوجه فرنگی
من کارشناسیم رو صنعتی اصفهان با معدل17.5 گذروندم
بابا پز مدرک به من نده منم نوشیروانی خوندم معدلمم 16.5 بود
جناب مهندس شما وقتی تاکید می کنی تابلو تابلو بعد می خندی ..یعنی تو که به فرض محال اشتباه زدی نفهمی ....
پس همون جور که تو گفتی جواب های ..هوی...
اخرشم نعمت جان هالویی از سرو روت می باره...
زور نزن دادا.............
صنعتی اصفهان گرفتم....واسه خودت گرفتی ...

آخرین ویرایش:

مکاترونیک8282

عضو جدید
ای بابااااااااااااااااااااااااااااااااااا!
الانه که یکی این وسط آینه آینه هم بگه!
بیخیال بچه ها!

nemat allah

عضو جدید
جناب مهندس شما وقتی تاکید می کنی تابلو تابلو بعد می خندی ..یعنی تو که به فرض محال اشتباه زدی نفهمی ....

نه اینجور نبود که بخندم میتونی پست رو چک کنی!
پز ندادم خواستم بگم زیادی داری ...شر میگی

NASTOH

عضو جدید
به قول دکتر نایی تستو بزن.هر جور که میتونی
با حفظ کردن.بدون حفظ با اثبات.بی اثبات.هر جور شده بزن

sourena23

عضو جدید
نه اینجور نبود که بخندم میتونی پست رو چک کنی!
پز ندادم خواستم بگم زیادی داری ...شر میگی
من کسی رو که بدون اینکه بتونه حرفشو ثابت کنه منو مسخره می کرد به سخره گرفتم تو چرا به خودت گرفتی ...فوش دادی؟
شر می شنوم دادا...

NASTOH

عضو جدید
من کسی رو که بدون اینکه بتونه حرفشو ثابت کنه منو مسخره می کرد به سخره گرفتم تو چرا به خودت گرفتی ...فوش دادی؟
شر می شنوم دادا...

آخه من چیو بهت اثبات کنم وقتی خودت نمیتونی گکزینه خودت اثبات کنی؟
حرف مدرسان سیالات قوی هم قبول نداری

nemat allah

عضو جدید
شر می شنوم دادا...
برو جم کن خودتو دو روزه داری میای اینجا اعصاب همه رو ریختی بهم آخه وقتی توسوالی نه گفته k یاq ثابته تو چه جوری انتگرال میگری؟ این سوالو فقط میشه از رو گزینه ها حل کرد
آقای انتگرال گیره نسبتا محترم

NASTOH

عضو جدید
برو جم کن خودتو دو روزه داری میای اینجا اعصاب همه رو ریختی بهم آخه وقتی توسوالی نه گفته k یاq ثابته تو چه جوری انتگرال میگری؟ این سوالو فقط میشه از رو گزینه ها حل کرد

:biggrin:......... این سوالو انتگرال بگیری به هیچ چیز نمیرسی(اتفاقا سر کنکور من همین کارو کردم و به اون معادله کذایی هم رسیدم) .تازه ثابت شرط مرزی هم از خودش گذاشته 5

sourena23

عضو جدید
آخه من چیو بهت اثبات کنم وقتی خودت نمیتونی گکزینه خودت اثبات کنی؟
حرف مدرسان سیالات قوی هم قبول نداری
1. فک کنم تا حالا 100 بار اثبات کردم
2. تو به من چی کار داری شما که صنعتی اصفهان خوندید جز نوابقید...واسه ما نادان ها ثابت کن گزینه خودت رو....
3. از اصفهان تو همین ایران دانشگاه های معتبر تری هم هست باور کن ...بچه هاش این کارو نمی کنن
4. برای 1001 بار. میگم
می بینید که هیچ کدوم از گزینه ها جواب صیحیح نیست .

ولی نزدیک ترین جواب گزینه 2

فرضا با حل معادله دیفرانسیل

به ازای

X=0

میشه 5 وبه ازای

X=1

میشه 4.5

می بیننید در 0 همواره بیشتر از 1

البته کلا بافرض ثابت بودن ضریب هدایت حرارتی که تو سوالم حرفی ازش نزده((تو معادله دیفرانسیله داده شدم حرفی از k نیست))

حالا اینا گفتن 4 حداقل حل تشریحشم نذاشتن ادم بفهمه چی به چیه!!!!!
گزینه 4 مشکلش اینه که دما تو 1 با توجه به حل معادله دیفرانسیلش از دما تو 0 نمی تونه بیشتر باشه....
گزینه 2 هم مشکل دار ولی حس می کنم اشتباه چاپی بوده ونزدیک ترین گزینه است بغیه به سنجش بستگی دار...
از ان گذشته هرجا که قدرمطلق گرادیان دما برحسب مکان کمتر باشه ..دما تو انجا بیشتر...
فدر مطلق -2 بزرگتر از 1
Untitled.jpguntitled12.JPG

آخرین ویرایش:

nemat allah

عضو جدید
1. فک کنم تا حالا 100 بار اثبات کردم
2. تو به من چی کار داری شما که صنعتی اصفهان خوندید جز نوابقید...واسه ما نادان ها ثابت کن گزینه خودت رو....
3. از اصفهان تو همین ایران دانشگاه های معتبر تری هم هست باور کن ...بچه هاش این کارو نمی کنن
4. برای 1001 بار. میگم
می بینید که هیچ کدوم از گزینه ها جواب صیحیح نیست .

ولی نزدیک ترین جواب گزینه 2

فرضا با حل معادله دیفرانسیل

به ازای

X=0

میشه 5 وبه ازای

X=1

میشه 4.5

می بیننید در 0 همواره بیشتر از 1

البته کلا بافرض ثابت بودن ضریب هدایت حرارتی که تو سوالم حرفی ازش نزده((تو معادله دیفرانسیله داده شدم حرفی از k نیست))

حالا اینا گفتن 4 حداقل حل تشریحشم نذاشتن ادم بفهمه چی به چیه!!!!!
گزینه 4 مشکلش اینه که دما تو 1 با توجه به حل معادله دیفرانسیلش از دما تو 0 نمی تونه بیشتر باشه....
گزینه 2 هم مشکل دار ولی حس می کنم اشتباه چاپی بوده ونزدیک ترین گزینه است بغیه به سنجش بستگی دار...
از ان گذشته هرجا که قدرمطلق گرادیان دما برحسب مکان کمتر باشه ..دما تو انجا بیشتر...
فدر مطلق -2 بزرگتر از 1
مشاهده پیوست 136206مشاهده پیوست 136207

من:cool: سایت ایران انجین:cool: بچه های انجمن:cool: مدیر تالار:cool: احمدی نژاد:confused:
ما میگیم نره تو میگی بدوش؟

mahde1818

عضو جدید
اخرشم نعمت جان هالویی از سرو روت می باره...
زور نزن دادا.............
صنعتی اصفهان گرفتم....واسه خودت گرفتی ...
ما رو بگو فکر کردیم این از کجا مدرک گرفته!اون قدر پز مدرک دادی فکر کردیم شریف درس خوندی! بچه ها کسی تا حالا اسم این نوشیروانی شنیده ! اصلا کجا هست :biggrin:

sourena23

عضو جدید
راستی خبر نداشتم اینجا ملک پدری تو واسه امدن اینجا باید از تو اجازه بگیرم....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا