ارشد 90 چه طور بود؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

acmilad

عضو جدید
فرمودهء شما در مورد فلورسنت درسته،اما قیابکلو توی جزوه اش گفته که لامپ فلورسنت برای استفاده در جای گرم و مرطوب مناسب نیست.

البته منظور طراح سوال کلیه ی لامپ های تخلیه ی الکتریکی بود ، که فلور سنت و بخار جیوه و متال هالید و بخار سدیم و ..... همه شاملش میشن .

acmilad

عضو جدید
بچه ها در مورد کلاسای اسکیس اگه اطلاعات دارین بگین که استفاده کنیم.

من برای اسکیس می خواستم کلاس برم ولی نمی دونم کدوم بهتر کار میکنن.

ترجیح می دم کسی باشه که شعور طراحی بالایی داشته باشه .

urmo

کاربر فعال
دوستان فقط یک توصیه دوستانه دارم بهتون دنبال کلاس های های کلاس زیاد نباشین من با یکی از استادهای دانشگاه صحبت کار کردم قرار بهمون درس بگه تا یک هفته دیگه شروع میکینم با قیمت خیلی پایین یعنی شما باید خودت استعداد داشته باشی به استاد نیست قول افراد سودجو رو نخورید

بارسلون

اخراجی موقت
میر حسین معماری خونده اسکیسشم خوبه اگه بتوین گیرش بیارین بهترین گزینه واسه یاد دادن اسکیسه...:razz:

msme

عضو جدید
اون سوال فلورسنت رو تموم کنید روی بسته لامپ رو بخونید نوشته که نباید زیاد خاموش روشن بشه

اون باغ پله پله که یه رود داره اخرش میرسی به یه عمارت:Dباغ شازده ماهان زدم راستی زمان قاجار ساختنش نه (من یه سالی ماهان زندگی کردم )

cavad

عضو جدید
البته صد در صد مطمئن نيستم
در ضمن اون سوال 11 جنوبي بود؟

ehsan1150

عضو جدید
اون سوال نمودار برش رو2 زدین یا 4؟اون سوال که شکل سایه ها رو کشیده بود 4 می شد؟زبان چطور بود؟خواهشا درصدای احتمالی زبانتون رو بزنین.:cry:

Eight

عضو جدید
اون سواله که گفته بود گنبد خیاره ای روی پایه 8 ضلعی چی می شد؟

msme

عضو جدید
زبان
سوالات درک مطلب خیلی اسون بود جواب سوالات راحت توی متن پیدا میشد.گرامرش هم یه کم سختر بود. من 25 تا شو جواب دادم.اون 5 تا vocab بود.

آخرین ویرایش:

mahvizan84

عضو جدید
جمعه یکی از بچه ها توی این تاپیک نوشته بود که سوالا رو داره و دسترسی به اسکن نداره!(یادم نمیاد کی بود) ولی آیا هنوز هم نمیتونه سوالها رو بزاره!!!!؟؟؟:que:
لطفا" بزارین اگه دارین!

ahadi6688

عضو جدید
اون سواله که گفته بود گنبد خیاره ای روی پایه 8 ضلعی چی می شد؟
استوانه خیاره ای و گنبد روی پایه هشت ضلعی بود .فقط کلات نادری یا قصر خورشید اینطوریه که توی گزینه ها نبود
بود؟
من که همینجوری زدم ارسلان جاذب .نباید می زدم.
آبرفت رو هم زدم سرعت

golii

عضو جدید
منم با طایفه کار کردم واقعا ازش راضی بودم ,استاد فوق العاده ایه
تعریف شقاقی رو هم شنیدم میخواستم امسال برم پیشش ولی میگن واسه طراحی شهری خوبه,اینجوری نیس؟
والا من اینطور نشنیدم.دوستام پارسال پیشش کار کردن راضی بودن.
در ضمن منظور من محمد رضا امیرشقاقی هست.چون یه استاد هم پژمان شقاقی داریم.

golii

عضو جدید
استوانه خیاره ای و گنبد روی پایه هشت ضلعی بود .فقط کلات نادری یا قصر خورشید اینطوریه که توی گزینه ها نبود
بود؟
آبرفت رو هم زدم سرعت
قصر خورشید-توی گزینه ها بودش که!!!!!!

ahadi6688

عضو جدید
قصر خورشید بود!!!!!!!!! چرا من ندیدمش :cry: یه سوال مفت و مصلم سر ببی دقتی از دست رفت.حیف

Eight

عضو جدید
بود؟
آبرفت رو هم زدم سرعت
اتفاقا گزینه 3 قصر خوزشید بود

samar_eng

عضو جدید
قصر خورشید بود!!!!!!!!! چرا من ندیدمش :cry: یه سوال مفت و مصلم سر ببی دقتی از دست رفت.حیف

خیلی جالبه .منم اول که این سوال رو دیدم گفتم این چیه؟!! بعد یهو کاخ خورشید رو دیدم.
حیف که وقت کم اوردم .لابد خیلی از سوالا رو اینطوری (اگه یه بار دیگه وقت بود بخونم) میتونستم بزنم :((

samar_eng

عضو جدید
من فلورسنت رو تو جوابا چرا ندیدم؟! زدم تخلیه الکتریکی!

اصلا من سر جلسه خودم نبودم .یه نیرویی منو میبرد سمت گزینه ها. خیلی ها رو شک داشتم اما دستم میرفت روی یه گزینه!!!!!!!!!

saeed112865

عضو جدید
سعدت آباد تو قزوینه (کتاب باغ ایرانی تمثیلی از بهشت)
تو سئوال نوشته بود مجموعه هاي سعادت آباد و گلستان
قزوين فقط ميدان سعادت آباد داره
مجموعه سعادت آباد اصفهانه
همين الانم چيزايي ازش باقي مونده

saeed112865

عضو جدید
چجوری درصدتون رو حساب کردید؟میشه اگه سوال و جواب رو دارید برای ما هم بذارید؟

17 سئوال درست زدم
يدونه غلط
دوتا رو نزدم
چيزايي كه يادم مياد
تصويرا يكيش درخت زندگي طاق بستان بود يكيش عمارت خسرو
ميانكاله بهشهر بود
درختا هيچكدوم برا هرس كردن مناسب نبودن
...

samar_eng

عضو جدید
زبان
سوالات درک مطلب خیلی اسون بود جواب سوالات راحت توی متن پیدا میشد.گرامرش هم یه کم سختر بود. من 25 تا شو جواب دادم.اون 5 تا vocab بود.

برعکس چیزی که شما میگید سوالای درک مطلب مخصوصا آخری یکم گیج کننده بود درسته عین جمله تو متن دیده میشد اما شاید اونا جواب نبود. یعنی ظاهرش ساده بود.البته این نظر منه!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.