ارشد 90 چه طور بود؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتاب فروشی زدم چون گفته بود زمان زیادی رو جلوی قفسه ها صرف میکنن.

اخه تو کتاب فروشی فرصت نشستن و مطالعه که نیست ... من کفش فروشی زدم با توجه به اولیت قرار دادن صندلی های مغازه به جای توقف طولانی جلوی قفسه ها چون در مورد انتخاب کفش هم ممکنه این اتفاق پیش بیاد اینجوری فکر نمیکنی گلی جان /؟

golii

عضو جدید
اخه تو کتاب فروشی فرصت نشستن و مطالعه که نیست ... من کفش فروشی زدم با توجه به اولیت قرار دادن صندلی های مغازه به جای توقف طولانی جلوی قفسه ها چون در مورد انتخاب کفش هم ممکنه این اتفاق پیش بیاد اینجوری فکر نمیکنی گلی جان /؟
خوب منم بین این 2تا گزینه شک داشتم ولی اخه گفتم انقدر سوال تابلو نمیدن.نمیدونم باید صبر کرد تا جوابا بیاد

farshid_hashemi

عضو جدید
معذرت می خوام ولی صدیق تو کل اساتید که اسکیس درس میدن نسبت به همه خیلی بی سواده،دوما طایفه شاگرد صدیق نبوده عزیزم،من الان 1 ساله با طایفه کار می کنم کارش فوق العاده هستش.

عزیزم
چرا عصبانی میشی
مگه من گفتم طایفه بده؟

احسان یکم کلاسشو کش میده
زیاد در مورد مبانی نظری حرف میزنه
من یه بار رفتم سر کلاسش راستیتش خوشم نیومد
هر کی نظری داره

من به شخصه وقتی رفتم سر کلاس طایفه متوجه شدم دست من خیلی قویتر از اونه و در حد استاد بودن نبود
خود صدیق هم در اون حد شاخ نیست ولی من صدیق رو ترجیح میدم ...
حتی اون تیکه هایی که طایفه تو کلاسش میپرونه همش کپی برداری از صدیقه

اگه کنکور یه جنگ بشه جفتشونم جنایتکار جنگی هستن
این پولا رو چجوری میخورن آخه

cavad

عضو جدید
منم كتاب فروشي زدم به خاطر توقف طولاني
احتمالا برا خوندن چكيده اي از كتاب

golii

عضو جدید
درسته ولی تو یکی از کتاب های گلابچی نوشته بود شبیه ترین فرم به ژئودزیک کف صابونه
من هم اشتباه شما رو کردم و حباب صابون رو زدم.ولی حباب برای سازه های پر شده از هواست!!!!!!!(درک رفتار سازه)

mahvizan84

عضو جدید
من هم اشتباه شما رو کردم و حباب صابون رو زدم.ولی حباب برای سازه های پر شده از هواست!!!!!!!(درک رفتار سازه)
چیزی که من یادمه از این سوال اینه که پرسیده بود اجزای تشکیل دهندهء گنبد ژئودزیک مشابه کدام گزینه است.و من همون اول حباب و قارچ رو حذف شده دونستم و بین دو تای باقی مونده برگ مو رو زدم به خاطر شکل آوندها و رگبرگ ها توی برگ مو!

Eight

عضو جدید
توی کتاب فلز دکتر گلابچی یه قسمت درباره استادیوم المپیک پکن استادیوم شنای اونو نوشته که طرحش از روی کف صابونه و تو اونجا من خوندم که نزدیکترین فرم به ژئودزیک حباب صابونه.

Eight

عضو جدید
بچه ها یه خبر بد:
یکی از دوستام که آزمون های ماهان رو شرکت کرده بود میگه که آموزشگاه ماهان گفته که امسال دانشگاه هنر های زیبا و شهید بهشتی معماری - معماری پذیرش نداره،هر کی میدونه این واقعیت داره بگه.

yaghish

عضو جدید
سلاممن امسال آزمايشي كنكور دادم
هيچي هم نخونده بودم
از تنظيم شرايط زياد سوال اومده بود
يكي از سوالا از كتاب تاسيسات پيام نور اومده بود:D
من 8.30 شروع كردم ، 9:15 تموم شدم:biggrin:
به زور تا 10 :15 طاقت آوردم نشستم بعد ديگه دادم
تو حوزه اي كه من آزمون دادم به نظرم شايد 4 5 نفر خونده بودن بقسه مثله من سياهي لشكر بودن(دلداري به اونايي كه خونده بودن)

زبانو كه خوب زدي قبولي
ايران عاشق زبانه
هر كي بلد باشه 20 ميگيره:biggrin:

اي كلك به تو هم از اون مداد پاك كن ها دادن:D به منم دادن:heart:

موفق باشي

يه سوال گفته بود واسه اين كه يه اتاق بزرگ به نظر بياد چي كار كنيم؟من زدم آينه بزاريم اما به نظرم اون گزينه كه گفته بود كف و سقف سفيد باشه هم ميشد:redface:
ديگه اون روستا با خاك قرمز ابيانه ميشه چون خودم رفتم:redface:
سايه هه هم در جهت عكس سوال زدم

جدا؟ميگفتي ماله خودمو ميدادم معلومه خيلي خونديااا:redface:

من اينو بلد نبودم

;)

به ترتيب :
برابر
نزدم
يادم نيس
12.5 زدم
اون اتوبوسه چي ميشد؟15؟؟؟

;)
من هم ابیانه زدم و می دونم درسته خوشحال باشین

samar_eng

عضو جدید
منم گنبد ژئودزیک رو نزدم به نظرم از اون سوالا بود که نباید جواب میدادیم.
سوال مغازه هم من کفش فروشی زدم چون خودم برای خرید کفش وقت زیاد میذارم تا اونجا که من دیدم تو کتابفروشی ها صندلی نداره.البته ممکه هیچ کدام از اینا که ما میگیم جواب نباشه.طراح باید ببینیم چی دوست داره.
من که خودم 85 درصد سوالارو با شک جواب دادم. :))

samar_eng

عضو جدید
مساحت مورد نیاز پارکینگ رو هر کی زده میشه بگه چجوری حساب کرده؟(درک)

yaghish

عضو جدید
بلاخره معلوم نشد اون مغازه مشکوک چه مغازه ای میتونه باشه ؟؟ کفش فروشی یا کتاب فروشی یا ...

به نظر من کتاب فروشی درسته . چون برای کتاب مدتی پای هر قفسه ممکنه بایستیم اما کفش فروشی کفشو انتخاب کرده و رو صندلی می پوشیم و کنار آینه تست می کنیم و راه می ریم

acmilad

عضو جدید
معذرت می خوام ولی صدیق تو کل اساتید که اسکیس درس میدن نسبت به همه خیلی بی سواده،دوما طایفه شاگرد صدیق نبوده عزیزم،من الان 1 ساله با طایفه کار می کنم کارش فوق العاده هستش.

سلام
می خواستم بیشتر در مورد آقای طایفه بدونم.
اگه بشه شماره تماسشو برام mail کنی خیلی ممنون میشم
ac.milad@gmail.com

دختر معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من کتاب فروشی درسته . چون برای کتاب مدتی پای هر قفسه ممکنه بایستیم اما کفش فروشی کفشو انتخاب کرده و رو صندلی می پوشیم و کنار آینه تست می کنیم و راه می ریم

خوب توجیه شما هم درسته ولی من فکر میکنم اگر به جای کتاب فروشی گزینه اشون کتابخانه بود بیشتر به جواب نزدیک بود ... حالا باید دید نظر طراحان سوال چی بوده ؟؟؟

GHASEDAK728

عضو جدید
من هم با طائفه کار کردم.خوبه.
امسال هم میرم پیش امیرشقاقی میگن از طائفه بهتره.

منم با طایفه کار کردم واقعا ازش راضی بودم ,استاد فوق العاده ایه
تعریف شقاقی رو هم شنیدم میخواستم امسال برم پیشش ولی میگن واسه طراحی شهری خوبه,اینجوری نیس؟

آگرین

عضو جدید
نشریه شرایط عمومی پیمان (نشریه شماره 4311)
ماده 20 - تجهیزکارگاه ، تدارک مصالح ، تجهیزات و ماشین آلات
الف) پیمانکار موظف است که پس از تحویل گرفتن کارگاه ، با توجه به مدت تعیین شده برای تجهیز ، طرح جانمایی تجهیز کارگاه را تهیه کرده وپ س از تاییدمهندس مشاور ، آن را مبنای تجهیز کارگاه قراردهد. تامین آب ، برق ، سوخت و مخابرات ، بطور کلی ، تجهیز کامل کارگاه ، به نحوی که برای اجرای کار طبق اسناد و مدارک پیمان لازم است ، به عهده پیمانکار می باشد ، مگر آنکه در اسناد و مدارک پیمان ، ترتیب دیگری پیش بینی شده باشد

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.