ارشد 90 چه طور بود؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کدخدا

مدیر بازنشسته
خیلی سخت میگیریدا، با این وضعیت سوالای درک امسال بچه ها اگه یه کم شوخی قاطی قضیه نکنن که دیگه خیلی سخت میشه . . . ولی خدایی سوالای درک امسال اصلا جنبه ی علمی نداره که آدم روش بحث کنه!
دوست عزیز هر جایی قوانینی داره و باید همه ما در کنار حفظ ادب و احترام به هم به این قوانین احترام بذاریم این پست هایی هم که می بینید پاک شده از قوانین پیروی نکرده بودن و مدام به زدن پستای بی مفهوم پرداخته بودند.
اگر روزی من از کسی ناراحت باشم دلیل نمیشه از چراغ قرمز رد شم . چون بی احترامی به حقوق بقیه است.
از بقیه دوستان هم دوباره خواهش می کنم از زدن این پستای بی معنی پرهیز کنند.
باز هم ممنون.

maghsoodrayaneh

عضو جدید
من واقعا زحمت کشیده بودم . تو ازمونهای آمادگی هم که شرکت کردم رتبم تک رقمی شد ولی کنکور نتیجه اونی که باید میشد نشد .
زبان 50٪
دروس فنی 38٪
درک 25٪
تاریخ ومبانی 48٪
منظر58٪

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون سوال تو درک که گفته بود در رو به بیرون:
هر دو در رو به بیرون میشد اتاق بیمار تو بیمارستان باید در رو به بیرون باز شه !! اتاق معلولان و کودکان و سالخوردگان کلا باید در رو به بیرون باز شه !! کلاس هم که پرواضحه!!

سوال کتابفروشی هم تو هیچ کتاب فروشی صندلی نیس! کتابخونه چرا هست!! داروخونه بهترین گزینس: هم ردیف صندلی داره هم کنار ویتریناش مشتری ها برای خریدن کفش های طبی و وسایل بهداشتی می ایستند!!

امیدوارم کلیدا درست شن!

urmo

کاربر فعال
اون سوال تو درک که گفته بود در رو به بیرون:
هر دو در رو به بیرون میشد اتاق بیمار تو بیمارستان باید در رو به بیرون باز شه !! اتاق معلولان و کودکان و سالخوردگان کلا باید در رو به بیرون باز شه !! کلاس هم که پرواضحه!!

سوال کتابفروشی هم تو هیچ کتاب فروشی صندلی نیس! کتابخونه چرا هست!! داروخونه بهترین گزینس: هم ردیف صندلی داره هم کنار ویتریناش مشتری ها برای خریدن کفش های طبی و وسایل بهداشتی می ایستند!!

امیدوارم کلیدا درست شن!

نمیدونم طرح بیمارستان داشتین یا نه ولی مدرسه که کار کردین تو بیمارستان درهای اتاق به داخل اتاق باز میشن چرا ؟ از یک جنبه اگه به بیرون باز بشه راهروهای که 3 متری است در هنگام تردد تخت و مریض دچار انسداد میشه و از جهت دیگه اگه با تخت میخوای وارد اتاق بشی باید یکی برات در رو باز کنه
در مورد اون سوال کتابفروشی هم خیلی بحث شده شما تو کدوم داروخانه میری به همه قفسه ها سر میزنی نسخه رو میدی برات داروها رو میارن بعدش هم تو کتابفروشی . کفش فروشی میتونی بری به همه قفسه ها سر بزنی توی کتاب فروشی هست که شما سر قفسه ها زیاد ایست میکنی برای پیدا کردن کتاب و مطالعه گذرا در مورد موضوع کتاب و سرفصل ها

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم طرح بیمارستان داشتین یا نه ولی مدرسه که کار کردین تو بیمارستان درهای اتاق به داخل اتاق باز میشن چرا ؟ از یک جنبه اگه به بیرون باز بشه راهروهای که 3 متری است در هنگام تردد تخت و مریض دچار انسداد میشه و از جهت دیگه اگه با تخت میخوای وارد اتاق بشی باید یکی برات در رو باز کنه
در مورد اون سوال کتابفروشی هم خیلی بحث شده شما تو کدوم داروخانه میری به همه قفسه ها سر میزنی نسخه رو میدی برات داروها رو میارن بعدش هم تو کتابفروشی . کفش فروشی میتونی بری به همه قفسه ها سر بزنی توی کتاب فروشی هست که شما سر قفسه ها زیاد ایست میکنی برای پیدا کردن کتاب و مطالعه گذرا در مورد موضوع کتاب و سرفصل ها

عزیز شما مثه اینکه تصور درستی از باز شدن در به خارج نداری! در داخل راهرو باز نمیشه یه پیش فضا هست بعد راهرو!می تونم مرجع بدم از جزوات پارسه هم کتابهای صدیق:
عین متن:
ص 66 آموزش اسکیس دکتر صدیق:

دلایلش:

تو ایرانو نگاه نکن مثلا سینما تو ایران مسیر حرکتیش تو بیشتر جاها از وسط صندلیا رد شده و همین باعث شد من اون تستو اشتباه بزنم! در حالی که نباید مسیر از وسط رد شه!

اون دومیه هم جوابت منطقی نیس من یه چیزی می گم شما جواب رو یه چیز دیگه می دی! مگه تو کتاب فروشی همه ی کتاب ها رو آدم نگاه می کنه! کدوم کتاب فروشی صندلی داره!؟ ولی داروخونه ویترین داره که توش (گفتم یه بار) لوازم طبی می فروشن مثل کفش طبی و ... و مردم وایمیستند!صندلی هم داره ! دورشم ویترین داره!

urmo

کاربر فعال
من قصد ندارم جرح بحث کنم ولی من در مورد چیزی که اطلاعاتی ندارم اصلا حرف نمیزنم ولی در مورد اون چیزی که مطمئن هستم درسته پاش میستم .
خوب من در مورد اون سوال کتابفروشی اصلا بحث نمیکنم چون سوال استانداردی نیست اما سوال در بیمارستان رو میتونم بگم که 100 درصد جواب من درسته اولا توضیحاتی که قرار دادین برای بیمارستان نیست بعدش هم برای این درب اتاق کودک و سالمندان به بیرون باز میشه که افرادی که در این سنین قرار دارن ممکن است دچار مشکلات روحی باشن و در رو از پشت قفل کنن و یا با چیزی باعث انسداد در بشن و برای کنترل این امر در باید به بیرون باز بشه ولی در موردی بیمارستان این طور نیست بیمار از لحاظ روحی مشکل نداره از لحاظ جسمی مشکل داره و برای بردن تخت به داخل هم باید در به داخل باز بشه خوب من هم برای شما یک فایل کدی قرار دادم که مربوط به کار دانشجویی هم نمیشه مربوط به یک بیمارستان اجاره شده در استان اردبیل (فکر کنم ) هست شما خودتون ببینید درها به کدوم سمت باز میشه اگه توجیه نشدین باز فایل اجرایی و کتاب در این مورد دارم

پیوست ها

• 111.rar
    693.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک می کنم کتابی که دادم کافی باشه و کاملا شفاف خواسته این نکته رو تاکید کنه !!!!ما بیماران بیمارستان رو در بدترین حالت و اکثریت معلول و ناتوان فرض می کنیم!
! کتاب بذارید!مستند و شفاف که آورده باشه معلولان ، بیماران، افراد ناتوان درشون رو به داخل باز شه بهتره!!!!!!فک نمی کنم دلایلی که گذاشتم حرفی از مشکل روحی زده باشه! این حرفای من نیس متن کتاب دکتر صدیقه! این قضیه دقیقا به ناتوانی جسمی معلولان و ناتوانان مربوطه نه روحی! عرض کردم نمونه های اجرایی تو ایران لزوما درست نیستند مثال هم آوردم مثل سینماهای اجرا شده که مسیر ورودی از وسط گذشته که این قضیه در معماری نادرسته!!می تونم هزار تا پلان بذارم که غلط اجرایی و طراحی دارن ! اگه همه نقشه های کدی اجرایی تو ایران درست بود که وضع مملکت این نبود!!

به هر حال مهم اینه که تو اسکیس شما می تونین اگه درمانگاه دادن درب ها رو رو به داخل بذارین منم رو به بیرون میذارم!
اگه لطف کنید کتاب بذارید و منطقی باشه حتما قانع خواهم شد!

urmo

کاربر فعال
فک می کنم کتابی که دادم کافی باشه و کاملا شفاف خواسته این نکته رو تاکید کنه !!!!ما بیماران بیمارستان رو در بدترین حالت و اکثریت معلول و ناتوان فرض می کنیم!
! کتاب بذارید!مستند و شفاف که آورده باشه معلولان ، بیماران، افراد ناتوان درشون رو به داخل باز شه بهتره!!!!!!فک نمی کنم دلایلی که گذاشتم حرفی از مشکل روحی زده باشه! این حرفای من نیس متن کتاب دکتر صدیقه! این قضیه دقیقا به ناتوانی جسمی معلولان و ناتوانان مربوطه نه روحی! عرض کردم نمونه های اجرایی تو ایران لزوما درست نیستند مثال هم آوردم مثل سینماهای اجرا شده که مسیر ورودی از وسط گذشته که این قضیه در معماری نادرسته!!می تونم هزار تا پلان بذارم که غلط اجرایی و طراحی دارن ! اگه همه نقشه های کدی اجرایی تو ایران درست بود که وضع مملکت این نبود!!

به هر حال مهم اینه که تو اسکیس شما می تونین اگه درمانگاه دادن درب ها رو رو به داخل بذارین منم رو به بیرون میذارم!
اگه لطف کنید کتاب بذارید و منطقی باشه حتما قانع خواهم شد!
خوب اونی که شما گذاشتید مربوط به بیمارستان نمیشه برای سالمندان و کدکان هست خوب شما اگه فکز می کنید که تو ایران بیمارستان درست حسابی نداریم باید بگم در اشتباه هستید بیمارستان میلاد و بیمارستان امام رضا مشهد بیمارستان دیگه ای تو کشور هستن
خوب شما به منبع داخلی ایمان ندارید دو صفحه از یک کتاب رو میزارم به درها با دقت نگاه کنید در ضمن این یک کتاب قطور بود که استادمون آورد اسکن کردیم 400 دلار هم قیمتش بود
خوب امیدوارم امسال تو کنکور درمانگاه یا بیمارستان بدن ولی باز شما میگید من درست جواب دادم چون مدرک دستون ندارید بهتره یک معمار خوب بشید و یک روز کار طراحی بیمارستان به پست شما بخوره اون موقع دیگه...... :confused:
http://free1.rapidpars.com/113905/10654/9/hos.rar

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیو شد اما باز نشد این نتیجش بود:

اگه

امکان داره یه پرینت اسکرین بگیرید بذارید! به همین سادگی!
اونی که من گذاشتم مربوط به معلولان ناتوانان کودکان و سالمندان بود... حالا بیمار از نظر شما چه موجودیه من دقیقا نمی دونم!
یادم نمیاد گفته باشم بیمارستان درست حسابی نداریم! گفتم اگه یه پلان بیارید بگید اینو ببین که اینجوریه قبول نمی کنم... منبع مستند شفاف علمی بیارید.منم واستون 100 تا پلان سرویس بهداشتی میذارم که اصلا سرویس معلول نداره چه برسه به اینکه جهت درش کدوم جهته! چه حسی بهت دست می ده! خوب قبول نمی شه کرد!
منبع منم همچین خارجی نبودا...نکنه صدیق خارجیه من خبر ندارم!
بنده که مدرک آوردم که..کتاب آموزش اسکیس دکتر صدیق صد در صد داخلی و مید این ایران ! همراه با عکس! و توضیحات مربوطه:redface::smile::cool:
من اگه اینجام واسه یادگیریه!و می خوام ببینم منبعی هست که به طور شفاف تر اشاره کرده باشه تا به هر حال آخر بفهمم در اتاق بیمار رو به بیرونه یا نه! . شما منو معمار کن!

آخرین ویرایش:

urmo

کاربر فعال
سیو شد اما باز نشد این نتیجش بود:

اگه

امکان داره یه پرینت اسکرین بگیرید بذارید! به همین سادگی!
اونی که من گذاشتم مربوط به معلولان ناتوانان کودکان و سالمندان بود... حالا بیمار از نظر شما چه موجودیه من دقیقا نمی دونم!
یادم نمیاد گفته باشم بیمارستان درست حسابی نداریم! گفتم اگه یه پلان بیارید بگید اینو ببین که اینجوریه قبول نمی کنم... منبع مستند شفاف علمی بیارید.منم واستون 100 تا پلان سرویس بهداشتی میذارم که اصلا سرویس معلول نداره چه برسه به اینکه جهت درش کدوم جهته! چه حسی بهت دست می ده! خوب قبول نمی شه کرد!
منبع منم همچین خارجی نبودا...نکنه صدیق خارجیه من خبر ندارم!
بنده که مدرک آوردم که..کتاب آموزش اسکیس دکتر صدیق صد در صد داخلی و مید این ایران ! همراه با عکس! و توضیحات مربوطه:redface::smile::cool:
من اگه اینجام واسه یادگیریه!و می خوام ببینم منبعی هست که به طور شفاف تر اشاره کرده باشه تا به هر حال آخر بفهمم در اتاق بیمار رو به بیرونه یا نه! . شما منو معمار کن!
چرا من دانلود کردم باز شد خوب من نگفتم صدیق خارجیه ! خوب شما به نوشته ایمان داری یا به نقشه تو عمل باید دید مگه نقشه منبع الکی هست از صد تا گذر پیچ در پیچ رد میشه تا تایید بشه
در ضمن کیفیت رو کم کردم گذاشتم من باز میگم قصد جسارت ندارم ولی این مورد رو من مطمئئن هستم و سر حرفم میستم

پیوست ها

• P1020761.jpg
    P1020761.jpg
    20.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • P1020800.jpg
    P1020800.jpg
    20.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

urmo

کاربر فعال
مثل اینکه سایت خود به خود حجم فایل رو کم میکنه تو فایل زیپ فول سایز هستش

lale mir

عضو جدید
سلام دوستان! من سوالای مجموعه مدیریت رو با جوابا میخوام...هلپ می :)

volga_red

عضو جدید
عزیز شما مثه اینکه تصور درستی از باز شدن در به خارج نداری! در داخل راهرو باز نمیشه یه پیش فضا هست بعد راهرو!می تونم مرجع بدم از جزوات پارسه هم کتابهای صدیق:
عین متن:
ص 66 آموزش اسکیس دکتر صدیق:

دلایلش:

تو ایرانو نگاه نکن مثلا سینما تو ایران مسیر حرکتیش تو بیشتر جاها از وسط صندلیا رد شده و همین باعث شد من اون تستو اشتباه بزنم! در حالی که نباید مسیر از وسط رد شه!

اون دومیه هم جوابت منطقی نیس من یه چیزی می گم شما جواب رو یه چیز دیگه می دی! مگه تو کتاب فروشی همه ی کتاب ها رو آدم نگاه می کنه! کدوم کتاب فروشی صندلی داره!؟ ولی داروخونه ویترین داره که توش (گفتم یه بار) لوازم طبی می فروشن مثل کفش طبی و ... و مردم وایمیستند!صندلی هم داره ! دورشم ویترین داره!

اعتراض ندادین اینو؟ منم رو به بیرون زدم با همین تحلیل!!

volga_red

عضو جدید
ظاهرن جوابا اومده.. اصلن از رتبم راضی نیستم.. به عبارتی داغوونم..

volga_red

عضو جدید
رتبه هارو با ترازتون بگین

من رتبم 930 شد با تراز 6228
میانگین درصدام هم 42 بود!!

به نظرتون می تونم امیدوار باشم؟

milolo

عضو جدید
رتبه هارو با ترازتون بگین

من رتبم 930 شد با تراز 6228
میانگین درصدام هم 42 بود!!

به نظرتون می تونم امیدوار باشم؟
یه سوال....
کسانیکه مجاز شدن حتی کسانیکه فقط پیام نور و غیرانتفاعیو قبول شدن همه یکجا اسککیس میدن؟
میشه منو روشن کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.