ارشد 90 چه طور بود؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farniloo

عضو جدید
سوال 93 درک معماری ، به نظرتون گزینه ی 1 (ابعاد هواپیماهای مراجعه کننده)جواب درستیه؟!!!!!:-؟ من گزینه ی 4 رو زدم:-(

acmilad

عضو جدید
بچه ها این متن اعتراض من برای مقوا و کتابه . اگه کمکتون میکنه یه مقدار تغییرش بدین بزارین برای اعتراض.

لايه ي مواج مقوا مقاومت در يك راستا را تامين مي كند و كشش نخ ها مقاومت در راستاي ديگر كه ويژگي هر دو گزينه ي ب و ج مي باشد.
تشخيص اصلح اين گزينه ها تنها براي كسي امكان دارد كه در عمل بداند مقاومت مقوا در برابر نيرو نسبت به مقاومت نخ چه نسبتي دارد ُ كه بسته به ضخامت و مشخصات مقوا و نخ متفاوت خواهد بود .

من 5 تا اعتراض دادم
1 پارکینگ
2 میله ها
3 فروشگاه
4 صندلی
5 مقوا و نخ
امیدوارم رسیدگی کننو حق کسی نا حق نشه.

samar_eng

عضو جدید
حالا به نظر شما اعتراض مقوا و کتاب رو چی بنویسیم؟
من توی بررسی مجدد سوالات اعتراض کردم . درسته دیگه؟

بررسی مجدد سوالات اما اگر ما یه گزینه دیگه مد نظرمون باشه چی بزنیم؟سوال فاقد گزینه صحیح است؟

acmilad

عضو جدید
بررسی مجدد سوالات اما اگر ما یه گزینه دیگه مد نظرمون باشه چی بزنیم؟سوال فاقد گزینه صحیح است؟
من برای سوال مقوا و کتاب و فروشگاه و صندلی 2 گزینه ی صحیح رو زدم و برای اون یکی ها کم بودن اطلاعات سوال

samar_eng

عضو جدید
سوال 93 درک معماری ، به نظرتون گزینه ی 1 (ابعاد هواپیماهای مراجعه کننده)جواب درستیه؟!!!!!:-؟ من گزینه ی 4 رو زدم:-(

من اینم اعتراض میدم.به نظرم 4 درسته.آخه گفته بین المللی .تو فرودگاههای بین المللی بحث تعداد پرواز در ساعت و ثانیه مطرح هست.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه خواهش کنم اگه کسی سوالات کامل رو با ارائه اسم سری و کاملا واضح داره بذاره! صفحه ی 30 این تاپیک هم شماره سوال ها نیوفتاده !! هم صفحه ی آخر منظر رو نداره ! هم سری دفترچه دقیقا روشن نیست!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون شکل کف هم که تو فنی داده بود واضح نبود هیچ چیش! اعتراض بزنیم!:redface:

acmilad

عضو جدید
بچه ها من سوال 87 هم اعتراض زدم .این از اون سوالاست که 100% غلط

در آغاز قرن بيستم جدي گرفتن ايده ي باغ شهر در آمريكا منجر به طرح گرين بلت سيتيز شد كه از همان كانسپت هاوارد كه طرح باغ شهر ها بود تبعيت مي كرد.

samar_eng

عضو جدید
یکی لطف کرده بود گذاشته بود.سوالات و جواب

پیوست ها

• [iZip-iR]C-UsersMOHAMMADDesktopMemari_90.rar
    484.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

samar_eng

عضو جدید
دوستان runway فضایی هستش برای take off یا فرود آمدن هواپیما به نظرتون چه ربطی به تعداد مسافر ذاره؟

وقتی تعداد مسافر زیاد باشه تعداد پرواز در ساعت بیشتر میشه ابعاد runway بزرگتر .در فرودگاههای بین المللی تعداد مسافر و پرواز زیاده و به runway بزرگتری احتیاج داره.

• Like
واکنش ها: raha

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من که سوال runway
کاملا خارج از سرفصل محسوب میشه! من که اعتراض دادم واسش!

samar_eng

عضو جدید
تجهیز کارگاه هم خارج از مبحث بود.
این چه وضعیه؟! داریم خودمون رو خسته میکنیم.کلا بگیم امسال درک رو حساب نکنند.همش مشکل داره. ایش

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
team x کدوم منبع بود؟یکی منو روشن کنه! ندیدم تا حالا اسمشو!

urmo

کاربر فعال
به نظر من خودتون رو خسته نکنید من هم درک رو خراب کردن اما هستن ادم های که درک رو بالا زدن امسال درک سخت بود عوضش فن راحت بود

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسایی که هر چی کمتر خونده بودن درکو بهتر زدن! چرا باید همچین سیستمی باشه!!! چون سوال درک احتیاج به مغزی غیر شرطی شده داره!!! وسط آزمونی منطقی که مغز شرطی شده یهو باید از حالت شرطی در بیاد و مثه سوال هوش خیلی باز و راحت فک کنه !!!واسه همین معمولا کسایی که کنکوری و منطقی می خونن و سعی می کنن استدلال منطقی و علمی کنن معمولا سر این سوال ها مشکل پیدا می کنن! همینه که من می گم باید حذف شه تا حق ناحق نشه!

آخرین ویرایش:

هنگامه66

عضو جدید
ولی کد دفترچرو اعلام نکرده. تو قسمت کد چیزی ننوشته!!!! فقط شماره ی پاسخنامرو نوشته...

samane.genious

عضو جدید
بچه ها من سوال 87 هم اعتراض زدم .این از اون سوالاست که 100% غلط

در آغاز قرن بيستم جدي گرفتن ايده ي باغ شهر در آمريكا منجر به طرح گرين بلت سيتيز شد كه از همان كانسپت هاوارد كه طرح باغ شهر ها بود تبعيت مي كرد.
منم با نظرشما موافقم اینو توی جزوه منظر شهید بهشتی خوندم .چطوری باید اعتراض کرد؟

ehsan1150

عضو جدید
برا سوال جهت اصلی میدان نقش جهان هم اعتراض بدین .من تو گوگل ارث دیدم فقط 5 درجه به غرب انحراف داره. وقتی تمام کتابهای منبع ازاین انحراف ناچیز صرف نظر کردن .بی معنی که طراح توقع داشته باشه همه نقشه ها روحفظ کنیم.

acmilad

عضو جدید
برا سوال جهت اصلی میدان نقش جهان هم اعتراض بدین .من تو گوگل ارث دیدم فقط 5 درجه به غرب انحراف داره. وقتی تمام کتابهای منبع ازاین انحراف ناچیز صرف نظر کردن .بی معنی که طراح توقع داشته باشه همه نقشه ها روحفظ کنیم.
تو کتاب آشنایی با معماری اسلامی ایران (پیرنیا)خط اول صفحه ی 2 نوشته که شهر های اصفهان،استخر و تخت جمشید رون(جهت)اصفهانی دارند که تمایل به غرب داره دوست من.

beni belazi

کاربر بیش فعال
منم این نقش جهانو هستم. تو کتاب پیرنیا نوشته حدودا رو به جنوب. نقشه ای که گذاشت هم کاملا این طور به نظر می رسوند. به نظر من باید اعتراض کنیم که دیگه سوالای اینجوری نیارن. مثلا درک عمومیه. این سوالا نباید توی درک بیاد اینا وابسته به دانش نه درک. من پارسال بدون یه کلمه خوندن رفتم سر جلسه 60 زدم امسال به زحمت 35 شده یه عالمه هم غلط زدم.

architect6529

عضو جدید
منم این نقش جهانو هستم. تو کتاب پیرنیا نوشته حدودا رو به جنوب. نقشه ای که گذاشت هم کاملا این طور به نظر می رسوند. به نظر من باید اعتراض کنیم که دیگه سوالای اینجوری نیارن. مثلا درک عمومیه. این سوالا نباید توی درک بیاد اینا وابسته به دانش نه درک. من پارسال بدون یه کلمه خوندن رفتم سر جلسه 60 زدم امسال به زحمت 35 شده یه عالمه هم غلط زدم.

میشه دقیقا آدرس بدید؟ منم شمالی جنوبی زدم، اما توضیح بقیه دوستان هم منطقیه

architect6529

عضو جدید
مشاهده پیوست 46369مشاهده پیوست 46370

من رفتم 10 تا سوالو اعتراض زدم هرکس با این 3 تا بالایی موافقه اینارو بفرسته -اولیش ماله صندلیه که مثال نقض چرخش صندلی آرایشگاه و دندان پزشکی و ...کنترل ارتفاع می شه-دومیش طول میله 1.5 برابر -سومیش هم مبحث 4 -مقررات ملیه که صراحتا ابعاد لازم برای پارکینگو گفته نه خوده ماشینو .که 12.5 هست .اگه کسی منبعی داره که نوشته 20 بگه بدون منبع که نمی شه حرف زد

-درخت زندگی هم صفحه 52 کتاب باغ ایرانی بازتابی از بهشت گفته درخت زندگی
-تو کتاب آکوستیک در معماری قیابکلو صفحه 153 فرم سالن تاترو گذاشته که به ج -الف نزدیکه
-سواله مقوا و کتاب هم درسته تودرک رفتار سازه ها دیدم صفحه 250 دقیقا همون ج رو گذاشته
-سوال گنبد ژیودزیک قطعا غلطه صفحه 167 درک رفتار سازه ها و ببینید .اصلا همه گزینه هاش غلطه
-صفحه 141 و 142 طراحی اقلیمی آجر و بتن رو مناسب دونسته ولی بتن رو مناسب تر معرفی کرده چون پذیرش حرارتی بیشتری داره
-سوال 6 زبان هم قطعا incentive به معنی انگیزه می شه .
-سوال 27 زبان هم گزینه 4 می شه

فرم سالن تاتر و سینما منم موافقم، اگه منبع دارید لطف میکنید بذارید که اعتراض بنویسیم؟
سوال 27 زبان هم به نظر من همون 3 میشه
صندلی هم برای امکان چرخش باید حتما تک پایه باشه اما برای تنظیم ارتفاع نیازی نیست حتما تک پایه باشه
میله ها هم به نظرم 1.5 میشه، کلا سوال مسخره ای بود، از کجا باید مطمئن بود پرسپکتیو بوده و یا نقطه گریزش کجاست؟؟ سایه ها که باهم موازین!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.