ارشد و سوال های شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام

بچه ها تو كارشناسي ارشد رشته ما كه از رشته هاي ديگه اي مثل آمار،رياضي و ...شركت ميكنن،اين دانشجو ها كه رشته ارشدشون صنايع نيست،ميتونن تو گرايش صنايع-صنايع ارشد شركت كنن؟؟؟

مرسي

من نمیدونم منظورتون رو درست متوجه شدم یا نه ولی از هر رشته ای میشه توی ارشد صنایع-صنایع شرکت کرد

sonkia

عضو جدید
سلام
من ميخوام در آزمون كارشناسي ارشد رشته صنايع-صنايع شركت كنم، وچندتا سوال دارم كه اگه پاسخ بدين ممنون ميشم:

1. واسه كنكور جزوات كدوم موسسه رو بخونم؟ (مثلا پارسه ، نصير يا . . .)
2. آيا خوندن همين جزوات براي موفقيت در آزمون كارشناسي ارشد كافيه يا بايد كتب همون رشته (كتبي كه به عنوان منبع اصلي ازشون ياد ميشه) رو هم بطور كامل خوند؟
3. هزينه يك ترم مهندسي صنايع-صنايع (كارشناسي ارشد) در دانشگاه آزاد تقريبا چقدره؟

آخرین ویرایش:

sonkia

عضو جدید
یعنی واقعا اینقدر سوالم مشکله که هیچکس نمیتونه جواب بده؟ یا . . .

rohollah_h

عضو جدید
سلام
من ميخوام در آزمون كارشناسي ارشد رشته صنايع-صنايع شركت كنم، وچندتا سوال دارم كه اگه پاسخ بدين ممنون ميشم:

2. آيا خوندن همين جزوات براي موفقيت در آزمون كارشناسي ارشد كافيه يا بايد كتب همون رشته (كتبي كه به عنوان منبع اصلي ازشون ياد ميشه) رو هم بطور كامل خوند؟
3. هزينه يك ترم مهندسي صنايع-صنايع (كارشناسي ارشد) در دانشگاه آزاد تقريبا چقدره؟
سلام
این که فقط شما به جزوات موسساتی مانند پارسه ماهان و ... اکتفا کنید مسلما کار نادرستیه. چ.ن این جزوات صرفا چکیده ای از مطالبو بیان میکنند که برای ماههای اخر مفید می باشند باید تو هر درس حتما منابع موجود رو مطالعه و پس حل تست های موجود در بازار به تسلط کامل برسید.

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال از دوستان صنایعی

یه سوال از دوستان صنایعی

کسی اطلاع داره ، تراز آخرین فرد قبولی کنکور کارشناسی ارشدامسال دانشگاه تهران جنوب توی رشته صنایع صنایع بعد از تکمیل ظرفیت چند بوده؟ ممنون می شم اگه منو مطلع کنید.

آخرین ویرایش:

amirheavy666

عضو جدید
important news

important news

important news

i have 2 papers that accepted in international conference about SCM and NET . if any person wants to write his/her name in second and third place for authors he/she must say me quickly... i have some problem with c... for register this papers...... plz send email for me and write your phone number ..i'll call you soon...best regards

my email :amirheavy@gmail.com

sonkia

عضو جدید
سلام
واسه قبولی در آزمون ارشد دانشگاه آزاد (وبا توجه به وقت نسبتا کم باقی مونده)، به نظر شما بسته های آموزشی سنجش تکمیلی(270هزار تومن) بهتره یا بسته های آموزشی ماهان(92هزار تومان)!
تورو خدا سریع جوابم رو بدین!

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام

سلام دوست عزیز
جوابهاتون تا جایی که یادمه:
1.پارسه
2.به طور حتم نه.باید جزوات دیگه و منابع رو هم مطالعه کنید.
3.تقریبا حدود 1.300

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

بچه ها آخرين رتبه قبولي پارسال صنايع-صنايع چند بوده؟حالا اگه به تفكيك روزانه،شبانه هم بگين لطف كردين،اگر نه،همون حالت كلي.
يه سوالمم اينه كه تا چه رتبه اي مجاز ها رو ميزنن؟

ممنون

rohollah_h

عضو جدید
سلام

بچه ها آخرين رتبه قبولي پارسال صنايع-صنايع چند بوده؟حالا اگه به تفكيك روزانه،شبانه هم بگين لطف كردين،اگر نه،همون حالت كلي.
يه سوالمم اينه كه تا چه رتبه اي مجاز ها رو ميزنن؟

ممنون
سلام تا رتبه ی حدودا 1400 امسال مجاز بودن فکر کنم تا 350 قبول بشن

کفاش

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم3 هستم میخواستم ببینم میشه الان آزمایشی کنکور بدم.
متشکرم.:D:heart::D

motejalli

عضو جدید
با سلام
من امسال براي اولين بار ميخام در رشته مهندسي صنايع گرايش سيستم و بهره وري شركت كنم ميشه راهنمايي كامل بفرماييد از قبيل سرفصلهاي دروس ، كتابهاي مهمي كه بايد خوانده شوند و...
ممنون

motejalli

عضو جدید
با سلام
من امسال براي اولين بار ميخام در رشته مهندسي صنايع گرايش سيستم و بهره وري شركت كنم ميشه راهنمايي كامل بفرماييد از قبيل سرفصلهاي دروس ، كتابهاي مهمي كه بايد خوانده شوند و...
ممنون

كسي نيست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

booklet_shop

عضو جدید
سلام در مورد منابع ارشد راهنماییم کنید. ممنون میشم (کد 1259 گرایش صنایع)
مخصوصاً درس کنترل موجودی و زبان

لیست منابع و جزوات کارشناسی ارشد مهندسی صنایع :

١- تحقیق در عملیات ١ ( دکتر کوروش عشقی/ دانشگاه: شریف)
٢- تحقیق در عملیات ( دکتر اشجری / آموزشگاه علمی پارسه)
٣- کنترل موجودی ( دکتر پورسعیدی/ آموزشگاه علمی پارسه)
۴- کنترل موجودی ( دکتر حیدری/ دانشگاه : علم و صنعت)
۵- طرح ریزی واحدهای صنعتی (دکتر اشجری/ آموزشگاه علمی پارسه)
۶- آمار و احتمال مهندسی (دکتر گائینی/ آموزشگاه علمی پارسه)

ELOY110

عضو جدید
سلام
کسی می دونه ارشد صنایع - سیستمهای اقتصادی اجتماعی رو جایی می شه بدون کنکور یا لااقل با کنکوری که خیلی تخصصی نباشه خوند ؟ من رشته ام برقه

ed323

عضو جدید
سلام میخواستم ببینم این درسته که یه سری درس جدید قراره به منابع ارشد اضافه بشه؟؟؟؟؟؟؟!!!! (میگن از کنکور 89 ):w04::w04::w04::w04::w04:

aidin-joon

عضو جدید
سلام دوست عزیزم.دانشگاه پیام نور که چند سال این کارو میکنه.جدیدا هم دانشگاههای سراسری که واحد بین المللی دارن مثل پردیس کیش دانشگاه تهران و ... دانشجو بدون آزمون می پذیرن اما هزینشون یک کم بالاست،در ضمن دانشگاههایی هم هستن که بصورت مجازی دانشجو می پذیرن مثل امیر کبیر.همشون هم رشته دلخواه تون رو دارن.موفق باشین

industrial en

عضو جدید
سلام میخواستم ببینم این درسته که یه سری درس جدید قراره به منابع ارشد اضافه بشه؟؟؟؟؟؟؟!!!! (میگن از کنکور 89 ):w04::w04::w04::w04::w04:

سلام
چندسالیه بحث تغییر دروس مطرح شده که به تازگی گفته شده از سال آینده یا نهایت دو سال آینده به احتمال زیاد این اتفاق رخ میده و دروس تخصصی تری جایگزین دروس دیگر در آزمون صنایع خواهد شد.
احتمال حذف در س طرحریزی در صنایع - صنایع وجود داره.
برای صنایع - مالی هم دروس تخصصی تری استفتده خواهد شد به مسائل مالی ارتباط داشته یاشه.
از یک طرف برای بچه های صنایع بهتره چون ازرشته های دیگه کمتر میان واسه ارشد صنایع.
اما خوب شاید چند سال اول یه مقدار مشکل وجود داشته باشه.
راستی 89کنکور امساله سال دیگه میشه 90.

sahragol

عضو جدید
سلام من فارغ التحصیل رتبه 1 دانشگاه آزاد مهندسی نرم افزار با معدل 06/18 هستم دارم برا سزاسری خر خونی می کنم تنها هدفم هم ارشد هست شهرش هم مهم نیست به نظرتون فراگیر پیام نور شرکت کنم؟ تو مدرکش به پذیرش به صورت فراگیر اشاره می کنه یا نه؟
در ضمن شنیدم کتابهاش برا مهندسی نرم افزار انگلیسی هستش و خیلی سخته ! منم انگلیسیم بد نیست به نظرتون قبول میشم با محدودیتی که داره 15 نفر فقط تهران 15 نفر ری ؟

آزاد بهتره یا پیام نور؟

rezamo

عضو جدید
سلام میخواستم بگم حالم از ارشد و درس داره به هم میخوره اخه هرچی میخونم نمیرسم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا