ارشد و سوال های شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
:gol:

میشه بگید بین آزمون های ماهان و سنجش تکمیلی کدومش استانداردتره و جامعه آماری کدومش بیشتره . وخلاصه یه مقایسه کلی میخوام بین این دو تا

و اینکه اگه کسی جزوه های پارسه رو داشته باشه کافیه یا تو جزوه های ماهان یا سنجش تکمیلی نکته ای هست که تو پارسه نباشه ؟

واسه گرایش سیستم مقایسه رو انجام بدید.

مرسی:gol:

سلام دوست عزیز..اگه میخواین تو رشته سیستم برین بهتره ماهان رو شرکت کنین..ولی همیشه همه فک میکنند که پارسه خوبه ولی پارسه فقط جامعه اماریش بیشتره و البته هزینش..
ولی اگه میخواین بالاتر باشید به این جزوه ها اصلا اتکا نکنین...حداقل برای تابستون کتاب بخونین بجای جزوه ی هر موسسه ای..:smile:

بابك خسروي

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من مي خواستم بدونم دانشگاه آزاد تكميل ظرفيت داره و اگر داره تا چه رتبه هايي احتمال قبولي دارن؟

ebrahim rostami

عضو جدید
راهنماي كنين

راهنماي كنين

سلام من الان تازه كنكور دادم و دانشگاه آزاد شيراز قبول شدم همون مهندسي صنايع(توليد صنعتي).
مي خواستم بدونم اين رشته آيا رشته خوبيه؟
و اينكه هزينه تحصيل در اين رشته در دانشگاه آزاد تقريبا چقدر هست؟
فقظ خواهشن زود جواب بدين كه مهلت ثبت نام نزديكه
تشكر

businessman

عضو جدید
سلام من الان تازه كنكور دادم و دانشگاه آزاد شيراز قبول شدم همون مهندسي صنايع(توليد صنعتي).
مي خواستم بدونم اين رشته آيا رشته خوبيه؟
و اينكه هزينه تحصيل در اين رشته در دانشگاه آزاد تقريبا چقدر هست؟
فقظ خواهشن زود جواب بدين كه مهلت ثبت نام نزديكه
تشكر

البته اینجا تاپیک ارشد هست و موضوع هم به کنکور مربوط نمی شه اما همینجا جواب میدم.
رشته که رشته خوبیه اما تقریباً داره به شدت مثل سایر مهندسی ها اشباع میشه. اما به دلیل تنوع کاری هم که براش وجود داره باز همیشه یه امیدی براش هست;)
هزینه تحصیل هم که ترمی 500-700 تومان برات آب میخوره!
موفق باشی:gol:

industrial66

عضو جدید
سلام دوستان:gol:
یه سوال برا منابع ارشد صنایع -صنایع تحقیق در عملیات 1و2 و کنترل موجودی هم 1و 2 هست ؟؟؟؟ یا فقط همون یک هست !!!!:w20::sweatdrop::)

businessman

عضو جدید
سلام دوستان:gol:
یه سوال برا منابع ارشد صنایع -صنایع تحقیق در عملیات 1و2 و کنترل موجودی هم 1و 2 هست ؟؟؟؟ یا فقط همون یک هست !!!!:w20::sweatdrop::)
موجودی که در هر صورت فقط 1 هست و فعلاً تحقیق هم فقط 1 اما بنا به تغییرات احتمالی منابع کنکور شاید تحقیق 2 هم اضافه شه.

industrial66

عضو جدید
موجودی که در هر صورت فقط 1 هست و فعلاً تحقیق هم فقط 1 اما بنا به تغییرات احتمالی منابع کنکور شاید تحقیق 2 هم اضافه شه.
ممنونم:w27::gol:
ولی آخه من این ترم میخوام انتخاب واحد کنم نمیدونم چه کنم حالاتحقیق 2 رو بگیرم یا نه ؟؟؟
از طرفی ما کتاب شیر محمدی برای موجودی رو نصفشو به عنوان موجودی یک بهمون تدریس کردن نصفشن میگن موجودی 2 برای همین میخوام ببینم موجودی 2 رو بگیرم یا نه ؟؟!!!
ممنون میشم راهنماییم کنید:gol:

businessman

عضو جدید
ممنونم:w27::gol:
ولی آخه من این ترم میخوام انتخاب واحد کنم نمیدونم چه کنم حالاتحقیق 2 رو بگیرم یا نه ؟؟؟
از طرفی ما کتاب شیر محمدی برای موجودی رو نصفشو به عنوان موجودی یک بهمون تدریس کردن نصفشن میگن موجودی 2 برای همین میخوام ببینم موجودی 2 رو بگیرم یا نه ؟؟!!!
ممنون میشم راهنماییم کنید:gol:
یقیناً موجودی 2 جزو منابع کنکور نیست پس لزومی نداره حتماً موجودی 2 رو این ترم بردارین.
در ضمن برای کنکور هم خواستید موجودی مطالعه بفرمایید کتاب شیرمحمدی زیاد توصیه نمیشه. همین جزوه دکتر پورسعیدی پارسه + کتاب راهیان ارشد کافی و عالین.
دوستانی هم که جزوه پارسه پورسعیدی رو خواسته بودند می تونند از لینک زیر دانلود کنند:
http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://qazvinsanaye7.persiangig.com/inventori%20%28www.qie.ir%29.zip
پسوورد: www.qie.ir

businessman

عضو جدید
salam doostan mishe rahnamaie konid ke vase arshad baiad az kei shoro be khoondan konim
اگر برای همین امسال کنکور می دید کمی دیر هم شده و دیگه به طور جد شروع کنید. اما اگر سال بعد تصمیم دارید شرکت کنید به نظر من چون واقعاً رقابت شدیده بهتره از همین حالا روزی یه مقدار کوچیک از تایمتون رو هم که شده بدید به درس خوندن برای کنکور.
( دوستی بودند که وضعیت تحصیلی اصلاً جالبی نداشتند و در دانشگاه آزاد درس می خوندند ولی چون از ترم 5 6 روزی 3 4 ساعت شروع کردن برای درس خوندن تونستند رتبه تک رقمی در صنایع-صنایع بیارند!!!):gol:

takpari

عضو جدید
help me

help me

man mikham 7terme mohandec sanaye ro tamom konam vali ye mmoshkeli hast 4vahed ezafetar daram terme 7ham bayad 24vahed bardaram chi kar konam?!:que::que::cry:

businessman

عضو جدید
man mikham 7terme mohandec sanaye ro tamom konam vali ye mmoshkeli hast 4vahed ezafetar daram terme 7ham bayad 24vahed bardaram chi kar konam?!:que::que::cry:
چرا 7ترمه؟؟؟؟ به نظر من شما ترم 7 رو اصلاً مرخصی بگیر که بتونی راحت برای کنکورت بخونی. بعد راحت میتونی ترم 8 و تابستونش رو اون 24+ 4 واحد اضافه رو هم پاس کنی.

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
دوستان من دانشجوی ترم 5 هستم و میخوام برا ارشد بخونم به نظر شما از کی باید شروع به خوندن کنم و از چه درسی شروع کنم؟؟؟

businessman

عضو جدید
سلام .
دوستان من دانشجوی ترم 5 هستم و میخوام برا ارشد بخونم به نظر شما از کی باید شروع به خوندن کنم و از چه درسی شروع کنم؟؟؟

به نظر من از همین ترم شروع کنی ضرر نکردی. اینطوری میتونی تا کنکور بیشتر از 2 3 دور مرور کنی وکاملاً مسلط شی. به نظر من با 2 جلد کتاب آمارواحتمال ایوزیان و تحقیق در عملیات زاهدی سرشت شروع کن. جفتشون دارای درسنامه کامله کامل + تست های کافی و مفید هستند ( اگه دیگه خیلی پایی;) همین جزوه موجودی پارسه رو هم بذار باهاشون ببر جلو, هفته ای 1ساعت هم بخونیش تو این ترم تمومش میکنی!).
اینطوری ترم بعد هم میتونی کنترل کیفیت, طرح ریزی, اقتصاد مهندس و کنترل پروژه رو تموم کنی.
ترم هفت هم 7 فقط مرور و تست و بعدشم که کنور:eek:
:gol:

mirnejati

عضو جدید
یکی مثه من که تازه داره میره ترم سه ، باید چیکار کنه ؟
این ترم تئوری احتمال دارم . و تازه می تونم تحقیق در عملیات یک رو هم پاس کنم

مهرآذین

عضو جدید
سلام من خودم مهندسی صنایع دارم رشته جالبیه و خیلی جاها کاربرد داره حالا چون شما رشته تخصصیتون نیست میتونم بگم توی صنایع همیشه به دنبال بهینه بودن میگردیم یعنی کم بودن هزینه بیشتر بودن سود (البته درسهایی داره که میتونید خودتان به طور مستقل مثلا با تاسیس شرکت در آن زمینه فعالیت کنید
موفق باشید

مهرآذین

عضو جدید
سلام
من یک ساله که لیسانس ریاضی کاربردیمو گرفتم پارسال تا اومدم تصمیم بگیرم دیر شد برای درس خوندن ولی کلاساشو رفتم حالا یکم بیشتر راجع به این رشته می خواستم بدونم ... اگه کسی راهنماییم کنه ممنون میشم:)

سلام من خودم مهندسی صنایع دارم رشته جالبیه من خودم خیلی دوستش دارم تو این رشته بیشتر به بهینه بودن اندیشیده میشه دید خوبی درباره زندگی به آدم دست میده که چگونه اقتصادی باشه و چگونه با کمترین هزینه و وقت کارهای خود را انجام بده
یکسری دروسم توانایی میده مستقل کار کنیم
موفق باشید

businessman

عضو جدید
به نظر دوستان کتاب برنامه ریزی خطی دکتر آریانژاد می تونه به عنوان منبعی برای تحقیق در عملیات کنکور استفاده بشه؟ چون من نمی تونم با کتاب زاهدی سرشت کنار بیام!!!!

industrial66

عضو جدید
سلام به همگی
یه سوال :امروز از یکی از دوستانم شنیدم منابع صنایع برای ارشد امسال عوض شده و دروسی مثله اقتصاد مهندسی و .... بهش اضافه شده ...این خبر درسته ؟؟؟؟؟؟؟:eek:

industrial66

عضو جدید
به نظر دوستان کتاب برنامه ریزی خطی دکتر آریانژاد می تونه به عنوان منبعی برای تحقیق در عملیات کنکور استفاده بشه؟ چون من نمی تونم با کتاب زاهدی سرشت کنار بیام!!!!
منم کتاب زاهدی سرشت و دوست ندارم ....
به نظر من مهم مطالب هستش که دانشجو درست و مفهومی یاد بگیره حالا با هر کتابی که راحت تره
البته این نظره منه ....

86471181

عضو جدید
سلام به همگی
یه سوال :امروز از یکی از دوستانم شنیدم منابع صنایع برای ارشد امسال عوض شده و دروسی مثله اقتصاد مهندسی و .... بهش اضافه شده ...این خبر درسته ؟؟؟؟؟؟؟:eek:

آره درسته منابع عوض شده کنترل پروژه و کیفیت و اقتصاد مهندسی اضافه شدن
ضریبها هم تغییر کردن
اما در مورد زبان هنوز مطمئن نیستم حذف میشه یا نه
اینا در مورد گرایش صنایع صنایعه

کفاش

عضو جدید
سلام دوستان در مورد منابع دروسی که اضافه شده(کنترل کیفیت کنترل پروژه و اقتصاد مهندسی) اطلاعاتی دارین؟ چه کتابایی توی فرصت باقی مونده میتونه مفید باشه؟

businessman

عضو جدید
کنترل پروژه که بی شک کتاب دکتر سبزه پرور که ویرایش جدیدشون شامل تست هم هست
کنترل کیفیت دکتر نقندریان
اقتصاد مهندسی اسکونژاد

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز
شما تاب انتشارات نگاه دانش رو دارید؟ خیلی کتاب خوبیه که، البته نسبت به بازارا میگم، این خیلی روون تر گفته
ولی در مورد آریانژآد اطلاعات چندانی ندارم، جایی هم ندیدم توصیه شده باشه،
اگه مثل کتاب طاها فقط درس داده، شاید واسه یادگیری خوب باشه ولی خب کتاب کنکوری باید نکته هم داشته باشه دیگه

سلام به همگی

زبان 2
آمار احتمال ضریب 2
تحقیق1و 2 ضریب 2
موجودی طرح ریزی کیفیت پروژه و اقتصاد مهندسی جمعا 50 سوال در قالب یک درس ضریب 5

منم کتاب زاهدی سرشت و دوست ندارم ....
به نظر من مهم مطالب هستش که دانشجو درست و مفهومی یاد بگیره حالا با هر کتابی که راحت تره
البته این نظره منه ....

کاملا درسته، ولی اگه کتابی گیر بیاد که همه نکات توش پیدا بشه

آره درسته منابع عوض شده کنترل پروژه و کیفیت و اقتصاد مهندسی اضافه شدن
ضریبها هم تغییر کردن
اما در مورد زبان هنوز مطمئن نیستم حذف میشه یا نه
اینا در مورد گرایش صنایع صنایعه
ز
بان ضریب 2 شده

سلام دوستان در مورد منابع دروسی که اضافه شده(کنترل کیفیت کنترل پروژه و اقتصاد مهندسی) اطلاعاتی دارین؟ چه کتابایی توی فرصت باقی مونده میتونه مفید باشه؟

اقتصاد مهندسی من کتاب اسکونژاد رو تو دوره لیسانس داشتم، خیلی خوب بود
پروژه هم به زودی کتاب دکتر سبزه پرور میاد بیرون، مطمئنا کتاب خوبی خواهد بود

کنترل پروژه که بی شک کتاب دکتر سبزه پرور که ویرایش جدیدشون شامل تست هم هست
کنترل کیفیت دکتر نقندریان
اقتصاد مهندسی اسکونژاد

کاملا موفقم، منم نقندریان خوندم لیسانس، ولی بعضیا میگن نورالسنا بهتره

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانلود کتاب اقتصاد مهندسی اسکونژاد
http://qie.ir/3-کتاب-اقتصاد-مهندسی-دکتر-اسکونژاد

دانلود حل کتاب کنترل کیفیت دکتر نقندریان

http://qie.ir/7-حل-المسائل-کنترل-کیفیت-آماری-دکتر-نقندریان

safaey1986

عضو جدید
منابع برای ارشد مهندسی HSE
سلام
من سید مجتبی صفایی هستم
دانشجوی ترم9 ایمنی و حفاظت دانشکده نفت ابادان.برای کنکور HSEنیاز به جزوه یا کتاب فارسی در موارد زیر دارم.هر کی اطلاعاتی داره لطفا کمکم کنه.ممنون میشم:

بيماريهاي حرفه اي
مخاطرات محيط كار
مديريت ريسك
اصول ايمني
ايمني در صنايع نفت و پتروشيمي
HSEمديريت
الودگي اب و هوا
الودگي صوتي
اصول طراحي سيستمهاي ايمني و آتش نشاني
اصول حفاظت محيط زيست
با تشكر. صفايي

وضعیت