ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mfarzam

عضو جدید
ممنون رضا جان خوشحالم کردی فکر میکنی کجا احتمال قبولی دارم تهران یا سهند تبریز؟

hamin913

عضو جدید
'ابراهیم خدایی' روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: در تلاش هستیم تا اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد را تا فردا اعلام کنیم اما اعلام این نتایج تا روز سه شنبه (8 شهریورماه) بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قطعی است. - وی درمورد ظرفیت پذیرش دانشجو در دورههای کارشناسی ارشد سال 1390 توضیح داد: براساس ظرفیت های تعیین شده در دفترچه آزمون، نزدیک به 75 هزار نفر در دوره های کارشناسی ارشد امسال پذیرفته می شوند که با احتساب دانشجویان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون، این ظرفیت به 85 هزار نفر خواهد رسید. ...

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
'ابراهیم خدایی' روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: در تلاش هستیم تا اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد را تا فردا اعلام کنیم اما اعلام این نتایج تا روز سه شنبه (8 شهریورماه) بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قطعی است. - وی درمورد ظرفیت پذیرش دانشجو در دورههای کارشناسی ارشد سال 1390 توضیح داد: براساس ظرفیت های تعیین شده در دفترچه آزمون، نزدیک به 75 هزار نفر در دوره های کارشناسی ارشد امسال پذیرفته می شوند که با احتساب دانشجویان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون، این ظرفیت به 85 هزار نفر خواهد رسید. ...

احتمال زیاد تا فردا شب بزنن :confused:

1356216

عضو جدید
با اروزی موفقیت برای همه شما ....چه دنیای عجیبی بچه های پارسال اگه حضور داشته باشندمیدونن پارسال تا رتبه 1450 شانس قبولی داشتند و دست و پنجه نرم میکردندان هم برای دانشگاه های دجه 3 . ولی امسال با همین رتبه دانشگاه های خوب قبول می شند دیگه دوران لیسانس به پایان رسیده و ارشد با این ظرفیتها ی زیاد جاشو گرفته.من پارسال با رتبه 1100 شهید چمران قبول شدم امسال شاید بارتبه 1900 هم قبول بشن

faeyzi

عضو جدید
معاون سازمان سنجش از اعلام نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي در فردا خبر داد.
ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اينكه نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي سال1390 فردا سه شنبه 8 شهريورماه اعلام مي‌شود، گفت: داوطلبان مي‌توانند از فردا براي مشاهده و آگاهي از نتايج خود به سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org مراجعه كنند.
وي از پذيرش80 هزار داوطلب در اين آزمون خبر داد و افزود: تعداد پذيرفته شدگان اين دوره از آزمون كارشناسي ارشد با احتساب پذيرفته شدگان بدون آزمون سهميه استعداد درخشان 85 هزار نفر بوده است.

FarzadEF

عضو جدید
سلام بچه ها من واسه یه کاری زنگ زده بودم به یکی از دوستان ایشون تو سنجش هستن قسمتی که نتایج رو می زنن بهم گفت که دارن نتایج ارشد رو میزنن امروز تا 5 احتمالا میاد نتایجتون . ایشالا موفق باشید

mersad20

کاربر فعال
سلام دوستان عزیز به نظرتون اخرین رتبه ای که میتونه قبول بشه چقدره ؟
مثلا تا 10000 که مجاز شدند رتبه 7000 چقدر امید داشته باشه ؟

rezaazmi

عضو جدید
سلام دوستان عزیز به نظرتون اخرین رتبه ای که میتونه قبول بشه چقدره ؟
مثلا تا 10000 که مجاز شدند رتبه 7000 چقدر امید داشته باشه ؟
اخرين رتبه مجاز تقريبا 4برابر ظرفيت هستش,چون بعضيا ازمايشي ميدن يا انتخاب رشته نميكنن يا المپياد ...
ولي تو رشتهاي فني چون اكثرا با هدف ارشد و اگه قبول شدن برن كنكور ميدن.
و اكثرا زوم ميكنن رو رشته پر ترفدار.
واسه همون رتبه هاي بالا زياد شانسي ندارن چون رشته هاي خوب زود پر ميشن.
مگر رشته هاي خاص.

Hooladi

عضو جدید
سلام رفقا
یه بنده خدایی رشتش بهداشت بوده به هزار ترفند رتبه کنکور ارشد هوافضاش شده72 از ترس انتخاب بالا نداشته یا امام حسین قبول میشه یا خواجه نصیر.
به نظر شما بااینکه هیچ دید مهندسی نداره احتمال فارغ التحصیلی چقده؟یا راهکاراتونو پیشنهاد بدین برا اینکه موفق بشه
ممنون

rezaazmi

عضو جدید
سلام رفقا
یه بنده خدایی رشتش بهداشت بوده به هزار ترفند رتبه کنکور ارشد هوافضاش شده72 از ترس انتخاب بالا نداشته یا امام حسین قبول میشه یا خواجه نصیر.
به نظر شما بااینکه هیچ دید مهندسی نداره احتمال فارغ التحصیلی چقده؟یا راهکاراتونو پیشنهاد بدین برا اینکه موفق بشه
ممنون
رتبه خوبي هستش جاهاي بهترم قبول ميشه.
به نظر من تو ارشد وقت كافي برا مطالعه و جبران نواقص داره
چون 32واحده
به نظر من بره از بچهاي كارشناسي منبع بگيره و مطالعه بكنه.

hamin913

عضو جدید
سلام رفقایه بنده خدایی رشتش بهداشت بوده به هزار ترفند رتبه کنکور ارشد هوافضاش شده72 از ترس انتخاب بالا نداشته یا امام حسین قبول میشه یا خواجه نصیر.به نظر شما بااینکه هیچ دید مهندسی نداره احتمال فارغ التحصیلی چقده؟یا راهکاراتونو پیشنهاد بدین برا اینکه موفق بشهممنون
خیلی کار سختی در پیش داره مخصوصا اگر ریاضیش ضعیف باشه باید تلاش بیش از حد کنه و در چند تا از درسا کلاس بره

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من واسه یه کاری زنگ زده بودم به یکی از دوستان ایشون تو سنجش هستن قسمتی که نتایج رو می زنن بهم گفت که دارن نتایج ارشد رو میزنن امروز تا 5 احتمالا میاد نتایجتون . ایشالا موفق باشید

خدا از دهنت بشنوه ما که جون به لب شدیم

Hooladi

عضو جدید
سلام رفقا
ممنون
دوستان نظر

maszi

عضو جدید
نتایج امروز ساعت 22 به بعد میاد .((با توجه به سیاست این بی سیاستها))

nmd

عضو جدید

ساعت 6:12 :surprised:

8814393

عضو جدید
بعد از افطار احتمالش زياده بزنن چون نتايج اوليه هم ،يه روز قبلش زدن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا