ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

majidgps

عضو جدید
اقا این علم و صنعت واسه هر زمینه تخصصی یک کد داده کسی میتونه راهنمایی کنه اولویت این زمینه های تخصصی را بگه تو کدوم زمینه ها قویتره؟
ارتعاشات وکنترل
شکل دهی
مکانیک جامدات
مکاترونیک

مکاترونیک رو که ولش کن
از بین اون سه تا هم اونطور که من از یکی از دانشجوهای کاربردی علم و صنعت شنیدم میگفت ارتعاشات و جامداتش خوبه چیزی راجع به شکل دهی نگفت بهم
تو سایت علم و صنعت هم دروس اجباری ارتعاشات و جامدات رو نوشته که با هم فرق داشتن بری نگاه بندازی بد نیست
در کل به علاقه هم بر مبگرده و من ارتعاشات و کنترلشو ترجیح میدم و در کل از دروس مقاومتی بدم میاد

skadi

عضو جدید
کسی می دونه طراحی کاربردی شیراز بهتره یا صنعتی اصفهان؟؟؟؟
رتبم در حدود 470 ه
HELP ME PLEASE

pm1

عضو جدید
حالا اینجوری ها هم نیستاا ..گیلان از خیلی جاها بهتره اساتیدش ..
همه شهرستانا یکی دوتا دکتر خوب دارن دیگه بعد هم ارشد بیشتر به استادی داره که می خوای باهاش کار کنی
ورودی کی بودین شما ؟
تصمیم گرفتین کجا بزنین؟

چرا به همون بدیه که هست .وقتی فقط دو نفر با یه استاد ور میدارند و تبدیل انرژی گیلان فقط دو تا استاد خوب داره ; به نظرت به شما چیزی میرسه???!!? ضعیفه در حد تیم ملی !!
هنوز تصمیم قطعی نگرفتم شاید یه جا دیگه روزانه نزدیک

parsa s

عضو جدید
دوستان کمک کنید
به نظرتون با رتبه 100 می تونم به کاربردی تهران امید داشته باشم ؟

ferdo

عضو جدید
آقا کسی از مهندسی هسته ای شهید بهشتی خبرنداره تا چند قبول می شه

hamed2002a

عضو جدید
دوستان کمک کنید
به نظرتون با رتبه 100 می تونم به کاربردی تهران امید داشته باشم ؟

سال هاي پيش با اين رتبه روي مرز بوديد ولي امسال توجه به افزايش ظرفيت شريف و تهران به احتمال فوق العاده قوي قبول هستيد.

alireza_t67

عضو جدید
دوست عزیز 91 بیو شدم

چند نکته را در نظر بگیرید :
دانشگاه شریف در گرایش بیو بر اساس رتبه ی طراحی دانشجو می گیرد و نه رتبه ی بیو .

-بیومکانیک در ایران آینده ی کاری ندارد . شما که رتبه ی خوبی کسب کردید ،احتمالا رتبه ی طراحی خوبی هم دارید که به نظر من طراحی امیرکبیر را حتما قبول می شید.حیف هست که با این رتبه ی خوب بخواهید بیومکانیک بروید .
- یکی از دوستانم بیومکانیک امیر کبیر هست و خیلی راضی بود .(هم از نظر اساتید و هم از نظر امکانات ازمایشگاهی )

siyamak2

عضو جدید
شما از سهند هم خبر داری تبدیلش چطوره؟؟؟؟

نه از سهند اطلاعاتی ندارم، ولی باید بگم دانشگاه تبریز در زمینه جامدات اساتید کمتری داره و لی در زمینه سیالات اساتید بیشتری داره و درکل بیشتر به سیالات بها می دن

star1988

عضو جدید
خواهشا دوستان درباره گرایش سیستم های انرژی توضیح بدن.اینده کاری؟رتبه مورد نیاز شریف یا خواجه نصیر؟ادامه تحصیل؟

crane

عضو جدید
چند نکته را در نظر بگیرید :
دانشگاه شریف در گرایش بیو بر اساس رتبه ی طراحی دانشجو می گیرد و نه رتبه ی بیو .

-بیومکانیک در ایران آینده ی کاری ندارد . شما که رتبه ی خوبی کسب کردید ،احتمالا رتبه ی طراحی خوبی هم دارید که به نظر من طراحی امیرکبیر را حتما قبول می شید.حیف هست که با این رتبه ی خوب بخواهید بیومکانیک بروید .
- یکی از دوستانم بیومکانیک امیر کبیر هست و خیلی راضی بود .(هم از نظر اساتید و هم از نظر امکانات ازمایشگاهی )
خیلی ممنون از اطلاعات مفیدی که بهم دادین.
رتبه ی تبدیل و طراحی ام هر دو 180 هست.فک نکم طراحی امیر کبیرو بیارم.علاقه ی زیادی هم به طراحی ندارم.

tick taack

عضو جدید
دوست من بالای 1700 شانسشون واقعا کمه تازه 1400 تا 1600 هم جاهای پرت قبول می شن

من که با حرف ایشون مخالفم.دو سال پیش با 2600 همدان بو علی روزانه تبدیل قبول شدن چه برسه به امسال با افزایش ظرفیت.در ضمن رشته ما هم پوشانی داره.معلوم نمیشه بشه یا نشه

mech-2010

عضو جدید
من که با حرف ایشون مخالفم.دو سال پیش با 2600 همدان بو علی روزانه تبدیل قبول شدن چه برسه به امسال با افزایش ظرفیت.در ضمن رشته ما هم پوشانی داره.معلوم نمیشه بشه یا نشه
به نظر شما می توان با رتبه 2600 طراحی کاربردی در خود طراحی و گرایش هایی که با ضریب طراحی در ارتباط اند در یکی از دانشگاه های روزانه یا شبانه قبول شد.

the great leader

عضو جدید
2600 روزانه بوعلییییییییییییییییییییی؟؟؟؟!!!!بی خیال،از این سه حالت خارج نیست:
1.شاگرد اول بوده که باز هم خیلی بعیده
2.سهمیه ی خفن داشته
3.تو مسیر رسیدن این خبر به شما یه اشتباهی رخ داده
4.خالی بسته!

Smagooli

عضو جدید
2600 روزانه بوعلییییییییییییییییییییی؟؟؟؟!!!!بی خیال،از این سه حالت خارج نیست:
1.شاگرد اول بوده که باز هم خیلی بعیده
2.سهمیه ی خفن داشته
3.تو مسیر رسیدن این خبر به شما یه اشتباهی رخ داده
4.خالی بسته!
این که شد 4 حالت:دی

majidgps

عضو جدید

قبول دارم به خاطر استادای تخس بوعلی و همچنین نالیدن های دانشجوهای کارشناسی هیچ کی سمت بوعلی نمیاد ولی 2600 دیگه خیلی زیاده
دوستان جدی نگیرید
از اشتباهی که رخ داد پوزش می طلبم
ادامه خبر ها !! ....

saeedsabuonchi

عضو جدید
چه خبره ؟2600؟ دوستان اگه کسی رتبش بالای 1700 شده به فکر سال دیگه و یا کار دیگه ای باشه . چون احتمالش خیلی کمه تو ذوقش نخوره . اونم شبانه زاهدان یا سبزه وار

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من یه سوالی دارم اونم اینکه بین رشته ی اول و دوم تفاوتی وجود داره برای گزینش؟؟؟یعنی یه زمانی می گفتن دانشگاه آزاد انتخاب اول قبول نشی بره سر انتخاب دوم نمی دونم فلان قدر روی تراز میاد و امکان قبولی پایین میاد و می گفتن مثلا اگه انتخاب دومت رو اول می نوشتی قبول بودی ولی چون دوم نوشتی قبول نشدی!!!
آیا برای کارشناسی ارشد هم چنین مسئله ای وجود داره؟؟؟

oshu mans 1

عضو جدید
دوستان من یه سوالی دارم اونم اینکه بین رشته ی اول و دوم تفاوتی وجود داره برای گزینش؟؟؟یعنی یه زمانی می گفتن دانشگاه آزاد انتخاب اول قبول نشی بره سر انتخاب دوم نمی دونم فلان قدر روی تراز میاد و امکان قبولی پایین میاد و می گفتن مثلا اگه انتخاب دومت رو اول می نوشتی قبول بودی ولی چون دوم نوشتی قبول نشدی!!!
آیا برای کارشناسی ارشد هم چنین مسئله ای وجود داره؟؟؟

نه دوست من در ارشد اینطوری نیست شما اگه نمره علمی اون دانشگاه رو رسونده باشی اگه اولویت 100 هم باشه قبول میشی.

m.i38223

عضو جدید
سلام
می خوام تبدیل بزنم
اما بین دانشگاه سمنان و شاهرود دودلم. دانشگاه سمنان بودم بد نبود اگه کسی دانشگاه شاهرود بوده راهنماییم کنه
ممنون
آقا سر جات بمون تکونم نخور دانشگاه صنعتی بود شد دانشگاه :mad:بعدشم دو تیکه شده پردیس 1و 2 استاداشم که خودت برو ببین من به جای تو بودم هون جا میموندم
بعدشم ناهارو شامش 1000 تومنه خوابگاهم نمیدن

tick taack

عضو جدید
به نظر شما می توان با رتبه 2600 طراحی کاربردی در خود طراحی و گرایش هایی که با ضریب طراحی در ارتباط اند در یکی از دانشگاه های روزانه یا شبانه قبول شد.

والا ایم چیزیه که من دیدم. هم کارنامش رو دیدم .هم این که بنده خدا سهمیه هم نداشت. حالا چی شده چه طور شده نمیدونم. ولی میدونم شده.از سازمان رنجش بپرسین. من که به ایشون مجاز نزدم.این نظر منه: ریسک نکنین.انتخاب رشته کنین.چون نمیشه گفت 2600 نفر قبل شما قرار دارن.چون هم پوشانی هست. رشته دوم هست. بعضی ها اولویت هایی دارن که با توجه به اون انتخاب رشته نمیکنن. روزانه بعیده ولی شبانه فکر کنم بشه.بازم میگم بستگی داره به نفراتی که قبل تو هستن و اینکه دقیقا چقدر به ظرفیت دانشگاه ها در درشته ها اضافه شده.

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کسی شبانه قبول شه ونره از سال بعد محرومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

alireza_t67

عضو جدید
طراحی کاربردی دانشگاه تهران تا رتبه چند قبول میشه ؟
تبدیل انرژی شریف بهتر هست یا دانشگاه تهران ؟

(خودم بیش تر طراحی دوست دارم)
تبدیل شریف - تبدیل تهران - طراحی تهران -طراحی امیر کبیر !؟ به چه ترتیبی بزنم به نظر شما ؟

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه تربیت دبیر شهید رجایی شبانه تا چند پر میشه؟
نسب به فردوسی و اصفهان چه وضعیتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟

mammad.mechanic

عضو جدید
سلام
یه سوال
امسال در خوشبینانه ترین حالت....
فکر میکنید طراحی کاربردی و تبدیل تا چه رتبه ای قبولی داره؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا