ارزیابی کنکور و مشورت درباره انتخاب رشته ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر 90

paeeizan

اخراجی موقت
سلام....
به نظرم سوالات زبان خیلی ساده بودن من 29 تا رو زدم
مشترک هم بدک نبود ..
.
.
.
نظر شما؟

diamonds

عضو جدید
خوش بحالت یعنی قبول می شی؟
من که بیشترشو شانسی زدم تیشالله که درست باشه

mina_1367

عضو جدید
به نظر منم زبانش خوب بود البته من 7 ، 8 تا بیشتر نزدم :دی
ریاضیات هیچی
دو سه تا هم نظریه زدم

جواب هاش رو بزاریم اینجا خوب میشه .
کلیدی که سنجش می زنه فقط یه جدول پاسخنامه است

sam66

عضو جدید
سوالات دیروز بهتر بود البته من ریاضیات که نزدم جز چند تا از ریاضی گسسته و آمار، زبان هم خوب بود ، دروس مشترک هم جز معماری بقیه خوب بودند!
و یک چیز عجیب اینکه من وقت کم آوردم!!! راستی یه سوال هم 2 تا گزینه یه جور داشت!
سوالات نرم افزار امروز واقعا عجیب بود! زیادی به نظرم تازه بود! اصلا نمیتونم بگم خوب زدم یا نه!

minimainest

عضو جدید
سلام من دیروز امتحان داشتم چندان سخت نبود ولی حیف که نخونده بودم حدودا 40 تا زدم

paeeizan

اخراجی موقت
سوالات هوش کمی سخت بودن ....
.
.
.
.
.

کمپایلر هم سوالاش زمانبر بودن

Leily810

عضو جدید
آره امسال زبانش نسبت به پارسال بهتر بود! من خوب زدم، امیدوارم زبانم امتیاز منفی نشه! نظریه هم بد نبود ولی کافی بود یه اشتباه کوچولو کنی تا از اول بخوای رشته ها رو چک کنی!!
امروز هم پایگاه خوب بود!
ولی به نظر من درکل به جز زبان و پایگاه ، امتحان پارسال بهتر بود! تازه برعکس چیزی که شنیده بودم ، احساس کردم داوطلبای امسال کمترن:huh:
امیدوارم همه تون موفق باشید!!

naser6739

عضو جدید
ارشد 90

ارشد 90

سلام دوستان

من دو تا امتحان دادم ای تی و نرم افزار ای تی در کل راحت بود به غیر از سیستم و پایگاه که واقعا افتضاح بود

تعداد سوالات در دروس غیر مشترک ای تی 6 تا بود:eek: من خودم شاخ در اوردم مگه میشه معلوم بود سئوالات

عجله ای طرح شده اما در مورد نرم افزار زبان خوب بود ریاضی مثل همیشه مشترک به غیر از ساختمان راحت بود

وتخصصی ها به نظر من راحت تر از مشترکها بود البته این نظر شخصی منه امیدواریم همتون موفق باشید:D

saye_s

عضو جدید
کارنامه ارشد

کارنامه ارشد

سلام به همگی
کارنامه هاتون رو گرفتید؟
من که اصلا راضی نبودم و رتبه ام شد 900 (گرایش معماری)
رتبه های شما چطور بود؟

mahseta

عضو جدید
سلام رتبه من 4600 و برای پیام نور و غیرانتفاعی شدم 2400 من فقط می خواهم قبول شم مهم نیست کجا خواهشا راهنمایی کنید کجا بزنم قبولم .فقط می خوام قبول شم.

saye_s

عضو جدید
سلام رتبه من 4600 و برای پیام نور و غیرانتفاعی شدم 2400 من فقط می خواهم قبول شم مهم نیست کجا خواهشا راهنمایی کنید کجا بزنم قبولم .فقط می خوام قبول شم.

من سال پیش 1200معماری و 900 هوش شدم
همه دانشگاهها رو زدم بجز غیرانتفاعی و پیام نور وقبول نشدم
ایشالا امسال شما قبول میشی

sam66

عضو جدید
سلام ،من هم علوم کامپیوتر 800 آوردم و آخرین نفر مجاز تو روزانه 1437 و تو غیرانتفاعی 1533 هست! به نظرتون میشه به غیر انتفاعی و پیام نور امیدوار بود؟!

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
امیدوارم همگی قبول شید :gol:

faey

عضو جدید
سلام. رتبه من ۴۸۰ تو گرایش هوش مصنوعی و ۸۰۰ تو گرایش معماری شده. فکر می کنید کجا قبول میشم؟ شبانه دانشگاه های تهران که نمیشه؟ احتمالا باید یه سال دیگه بخونم...

saye_s

عضو جدید
سلام. رتبه من ۴۸۰ تو گرایش هوش مصنوعی و ۸۰۰ تو گرایش معماری شده. فکر می کنید کجا قبول میشم؟ شبانه دانشگاه های تهران که نمیشه؟ احتمالا باید یه سال دیگه بخونم...

با 480 حتما شبانه قبولی ممکنه بتونی شبانه دانشگاه تهران هم قبول بشی
همه جا رو بزن روزانه و شبانه , بهتر از یه سال موندنه (البته به نظر من:))

• Like
واکنش ها: faey

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبه ی "2 هوش مصنوعی و 6 معماری" ، و "18 معماری" کام دوستای من هستن اونی که 18 شده از اون یکی بهتر بود ولی برا کنکور نمی خوند :smile:
یکی هم سه گرایش برق اول شده پیداش نیست :confused:

faey

عضو جدید
رتبه ی "2 هوش مصنوعی و 6 معماری" ، و "18 معماری" کام دوستای من هستن اونی که 18 شده از اون یکی بهتر بود ولی برا کنکور نمی خوند :smile:
یکی هم سه گرایش برق اول شده پیداش نیست :confused:
خوشبحالشون تبریک می گم
خدا کنه منم بتونم یه تصمیم درست بگیرم.... اگه کسی نظری در این باره که امسال اگه تهران نشد شهرستان برم یا ساله دیگه کنکور دادن ارزش تهران رفتن رو داره یا نه خصوصا برای خارج از کشور راهنمایی کنه ممنون میشم

aisoda

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه نحوه گزینش مجازی به چه صورته؟چون تو دفترچه نوشته مصاحبه داره .اگر مجازی رو زودتر بزنم بعد تو مصاحبه رد بشم .میشه انتخابای بعدی رو اگر قبول شدی بری؟

پیام نور ارشدش کلاس داره یا مثل دوره کارشناسی هست که حضور در کلاس اجباری نیست؟

سلام دوستان عزیر من در رشته علوم کامپیوتر با رتبه 486 مجاز شدن لطفا راهنمایی کنین چه انتخاب هایی می تونم داشته باشم

erfan_com

اخراجی موقت
با سلام
من تازه عضو این سایت شدم.
رتبه 322 هوش مصنوعی و 551 معماری شدم.

می خواستم بدونم که هوش مصنوعی تهران قبول میشم یا نه؟؟

erfan_com

اخراجی موقت
کارنامه ارشد 90

کارنامه ارشد 90

زبان 28.98
ریاضی 21.05
مشترک 25.93
معماری 17.54
هوش 38.60
نرم افزار سفید

معماری 551

هوش 322

نرم افزار 1612

saye_s

عضو جدید
بازم سلام
با رتبه 300-400 قبولی در تهران (البته شبانه)احتمالش زیاده ,
اکثر کسایی که رتبه هاشون خوب شده توی همه گرایشها رتبه خوبی دارن پس مثلا اگر معماری رو انتخاب کنن شانس بقیه توی گرایش هوش و نرم افزار بیشتر میشه به همین دلیل نمیشه قطعی گفت که تهران قبول میشید یا نه
ولی نظر شخصیه من اینه تمام شهر ها رو انتخاب کنید بهتر از اینه که یک سال دیگه واسه کنکور بخونید (بازم میگم این نظر شخصیه منه)
ایشالا که همگی قبول میشیم

بالا