ارشد آزاد : ارزیابی کنکور 88 و 89

sara-afshar777

عضو جدید
سلام بچه ها از درس خوندن خسته نباشین ( البته اونایی که سهمیه ندارن خسته نباشن اونایی هم که سهمیه دارن خوش بحالشون چون بجای ماها هم ممکنه برن ارشد

بگذریم نظرتون در مورد سولات آزاد چطور بود اشکال داشت نداشت آسون بود نبود نسبت به سال گذشته چور بود خب بقیه شو شمابیاین دیگه

;)

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام
به نظر من که امتحان خیلی خوب بود اما اگه همه مثه من فکر کنن فکر نکنم قبول شم :biggrin:

amator_2

عضو جدید
آسون بود.اما ما كه فكر نميكنيم قبول شيم،با بروبچ يه چند تايي رو چك كردم غلط از توش دراومد.به هر حال آرزو بر جوانان عيب نيست.آرزومه كه امسال قبول شم.

rozziittaaa

عضو جدید
سلام بچه ها از درس خوندن خسته نباشین ( البته اونایی که سهمیه ندارن خسته نباشن اونایی هم که سهمیه دارن خوش بحالشون چون بجای ماها هم ممکنه برن ارشد

بگذریم نظرتون در مورد سولات آزاد چطور بود اشکال داشت نداشت آسون بود نبود نسبت به سال گذشته چور بود خب بقیه شو شمابیاین دیگه

;)
سلام
فکر کنم از سراسری راحت تر بود

sajad_strant

عضو جدید
سوالاتش خيلي آسان بود و اين كار رو خراب مي كنه.چون همه مي زنن رتبه ها نزديك هم ميشن كه اين خوب نيست

هنگامه 65

عضو جدید
به نظر من نسبت به پارسال تخصصی راحت تر بود ولی مشترک و ریاضی سخت تر شده بود.راستی دوستان میشه بگید کدوم واحد دادید.من اراک دادم.

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ما که گذشت!!!!!!!!!!!!

اما یکی از دوستام که سوالت رو از سرجلسه با خودش آورده بود!!!!!!!!!!!
اونا رو داد به من تا براش حل کنم!!! برای سال بعد آماده بشه!!!
راستش نه سخت بود نه آسون اما سوالات ریاضی مهندسی یه کمی :crying2::crying2:
تازه فهمیدم که آدم وقتی از درس دور می‌شه ..... :w12::w12::w12:

به امید این‌که همه‌ی شما دوستان قبول شین.

اما سخته‌. باور کنین سخته.....
ارشد گرفتن آدم رو پیر می‌کنه!!!!!!!!!!
:w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05::w05:

هنگامه 65

عضو جدید

سلام.میشه سوالات را تو سایت بگذارید.اگر براتون ممکنه.

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.میشه سوالات را تو سایت بگذارید.اگر براتون ممکنه.

اگر اسکنر رو با دوستم با هم گیر آوردم چشم!!!!!!

چون من که دیدم سوالات مثل زمان ما نیست!!!!! فرستادمش برای خرید نخود سیاه!!!!

ولی چشم اگر باز گرفتم، اسکن میکنم.

amator_2

عضو جدید

اينجور ميگن ز گهواره تا گور دانش بجوي.يعني مي خوايد بگيد كم آورديد!!!نمي خوايد ادامه بديد؟البته دانش تو دانشگاههاي ما ايرانيا اينجوريه ،خسته كننده و غير كاربردي...
يه كم بهتون حق مي دم اما شما هم به بچه ها انگيزه بديد، نه كه..

strongxxx

عضو جدید
سولات كه نسبت به سالهاي قبل كلي تغيير كرده بودن (نيست من علي كنكوريم :):biggrin:)
سوالاي تخصصي نسبتا راحت بودن ولي رياضي و مشترك سخت و مشكل دار:surprised:
هنوزم وقتي ياد اون ديكدر ميافتم حالم بد ميشه:confused:

nargil

عضو جدید
اميد وارم همتون موفق شين من هم سال ديگه موفق مي شم البت تو رشته خودم

sara-afshar777

عضو جدید
توصیه های مهم عملکرد بهتر در امتحان های تستی

امتحان معیار ارزشیابی دانسته‌ها و تواناییهای شماست و شما می‌‌توانید از آن بعنوان ابزاری برای ارزیابی مهارت های یادگیری خود استفاده کنید. اما شرایط فیزیکی و ذهنی وجود دارد که عملکرد شما در حین امتحان را تحت تأثیر قرار می‌‌دهد. بنابراین لازم است پاره ای نکات را هنگام امتحان رعایت کنید.
برای عملکرد بهتر در امتحان توصیه های زیر را بکار بندید:
۱- با آمادگی کامل و به موقع در سر جلسه امتحان حاضر شوید. وسایل مورد نیاز مثل مداد، خودکار، ماشین حساب، لغت نامه و ساعت را به همراه داشته باشید. با این کار همه چیز در دسترس شما خواهد بود و نیازی به قرض گرفتن وسایل دیگران پیدا نخواهید کرد.
۲- با اطمینان خاطر و آرامش کامل در امتحان شرکت کنید. مثبت اندیشی کنید. همواره این جملات را در ذهن خود تکرار کنید: ” من برای امتحان کاملا آماده ام و به خوبی از عهده آن برمی آیم. ” نگرانی را از خود دور کنید. هر گاه احساس نگرانی کردید، چند نفس عمیق بکشید تا آرام شوید. قبل از امتحان با دوستانتان راجع به اضطراب و دلشوره صحبت نکنید. بهتر است بدانید که نگرانی همچون یک بیماری مسری قابل سرایت به دیگران است.
۳- آرام ولی هوشیار باشید. اگر حق انتخاب دارید، مکان مناسبی را برای نشستن انتخاب کنید. نیمکتی را انتخاب کنید که بر روی آن فضای کافی برای کار داشته باشید. به پشتی نیمکت تکیه دهید و راحت باشید.
۴- در ابتدا نگاهی گذرا به سؤالات بیندازید. حدودا ۱۰% از وقت خود را برای این کار صرف کنید. کلمات کلیدی ( در سؤالات ) را مشخص کنید و برای پاسخ دادن به سؤالات زمانبندی کنید. در حالیکه سؤالات را می‌‌خوانید، نکاتی که به ذهنتان می‌‌رسد و می‌‌توانید مفید باشد را در کنار آنها یادداشت کنید.
۵- برای پاسخگویی به سؤالات از یک برنامه منظم پیروی کنید. ابتدا به سؤالات ساده تر پاسخ دهید و بعد به آنها که نمره بیشتری دارند. سپس به ترتیب به سوالاتی پاسخ دهید که:
- مشکل تر هستند.
- جواب دادن به آنها وقت بیشتری می‌‌گیرد.
- نمره کمتری دارند.
۶- در امتحانات تستی برای انتخاب پاسخ درست دقت کنید.
- ابتدا پاسخهایی را که می‌‌دانید اشتباه است، کنار بگذارید.
- اگر تست نمره منفی ندارد، از بین پاسخهای باقی مانده، پاسخ صحیح را انتخاب نمایید و یا حدس بزنید.
- اگر امتحان نمره منفی دارد و شما دلیل خاصی برای انتخاب پاسخ خود ندارید، حدس نزنید.
- شک نکنید، معمولا اولین گزینه ای که انتخاب می‌‌کنید، پاسخ صحیح است. پس پاسخ خود را تغییر ندهید، مگر اینکه واقعا به نتیجه قطعی رسیده باشید.
۷- در امتحانات تشریحی، قبل از پاسخ دادن به سؤالات خوب فکر کنید.
- ابتدا نکات مهمی را که راجع به سؤالات به دهنتان می‌‌رسد، در چرک نویس یادداشت کنید.
- این نکات را به ترتیب شماره گذاری کنید.
- سپس آنها را تنظیم کرده و پاکنویس کنید.
۸- در پاسخ به سؤالات تشریحی، به اصل موضوع بپردازید و حاشیه نروید.
- در جمله اول موضوع اصلی را بیان کنید.
- مقدمه ای برای آن بنویسید.
- سپس موضوع را با جزئیات بیشتری شرح دهید.
- به سؤال توجه کنید و فقط به آنچه از شما خواسته شده پاسخ دهید. از توضیحات غیر ضروری و مثالهای اضافی بپرهیزید.
۹- ۱۰% از وقت امتحان را برای مرور مطالب کنار بگذارید.
- برای ترک کردن جلسه امتحان عجله نکنید.
- در انتها تمام سؤالات را مرور کنید.
- مطمئن شوید که به تمام سؤالات پاسخ داده اید.
- پاسخ‌ها را یک بار دیگر بخوانید و در صورت لزوم جمله بندی، املای کلمات و … را تصحیح کنید.
۱۰- وقتی نتیجه امتحان را گرفتید، آن را بررسی کنید.
- به اشکالات خود توجه کرده و سعی کنید در آن زمینه بیشتر مطالعه کنید.
- برای امتحانات آخر سال، سؤالات امتحانات کلاسی را دوره کنید تا اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.
- بهترین روش یادگیری را که برای شما مؤثر بوده، انتخاب کنید.
- روشهایی که برای شما کارآیی لازم را نداشته، کنار بگذارید.
- سعی کنید بهترین روش را پیدا کرده و بر روی آن تمرین کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

عزیزم اینا رو باید قبل اینکه کنکور برگزار بشه می نوشتی نه حالا
هرچند من خودم اینا رو می دونستم می دونی چرا میگم می دونستم بخاطر اینکه رادیو
تلویزیون پرشده از این حرفا
در هر صورت ممنون عزیزم:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

strongxxx

عضو جدید
چي شد ؟ هنوز اسكنر پيدا نكردين:cry:
لطفا سوالات ارشد آزاد 88 را هر كي داره بذاره به خدا ثواب داره

sahragol

عضو جدید
کنکور چه طور بود؟

کنکور چه طور بود؟

2 روز میام تو تالار کامپیوتر آب از آب تکون نخورده:crying: کجایید پس .... کنکور چه طور بود ... درسته من کنکور ندادم ولی حسابی دلم پیشتون بود... دوستم هم رفته یه شهر دیگه کنکور بده هر قدر تلفن می کنم موبایلش خاموشه ... دارم دق می کنم یکی بگه کنکور آسون بود ... :smile:سخت بود... :cry:چه طور دادین سوالها چی بودن؟؟
.(مثل بچه ها یی که میرن سر امتحان مامانشون پشت در مدرسه منتظر که بچه شون بدو بیاد بگه 20 میشم!)منم اینجا تو تالار کامپیوتر منتظرم که بچه ها بیان بگن کنکور رو خوب دادیم ... قبولیم..
کیا علوم تحقیقات خوزستان زده بودن؟؟

talalo

عضو جدید
سلام سوالا آسون بودن ولی نمیدونم قبول بشم یا نه:cry: آخه فقط 15 نفر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی کم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/// البته من شبستر زده بودم دعام کنین قبول شم:crying::crying::)

mehrdad_nd

عضو جدید
نتیجه چی می شه ؟!!!!

نتیجه چی می شه ؟!!!!

سلام دوستان با عرض پوزش از غیبت 25 روزه که فکر کنم موجه بودش(خدمت مقدس)
من هم کنکور رو ساده دیدم البته لازم به یاد آوری است که هوش مشهد زدم .
زبانش که همرو زدم حالا نمی دونم درست یا غلط . طراحی الگوریتمم بد نبود . مدار منطقی شم بد نبود چند تایی از هر کدوم زدم . کلا بد ندادم ولی می دونم اونچیزی می شه که به صلاح است نه اون چیزی که من دنبالش هستم . ;)
از اون میخوام واقعا دوستانی که لایق هستن حتما قبول شن و هر چه سریعتر نتیجه ها رو بزنن چون انتظار هم زیاد احساس خوبی نیست ( بین زمین و آسمان )

به امید موفقیت و کامیابی برای برو بچ:gol:

Leily810

عضو جدید
سلام بچه ها امتحان از اونچه فکر میکردم آسونتر بود ولی حیف که نخونده بودم . به نظر من ساختمانش خوب بود و سیستم عامل میتونستند سولات بهتری بدن همش در مورد پیجینگ و مانیتورینگ و سمافور بود. زبانش هم متن خوبی بود برعکس کنکور سراسری!یادم رفت بگم منم علوم تحقیقات اهواز زدم.
به امید موفقیت

m_qghasemi

عضو جدید
بچه جواب DNF كدوم گزينه مي شد
:(
همچنين جواب محاسبات كه گفته بود جواب چند جمله اي به ازاي X=2 چند ميشه
:heart::gol:

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام ... .

نکته قابل توجه کنکور امسال متفاوت بودن سوالات گرایش های مهندسی کامپیوتر بود.
زبان در حد دبیرستان بود ! احتمالا" 100 زده باشم.
ریاضیاتش هم به نظرم خوب بود. 10 تا زدم که بایستی همش درست بوده باشه .
دروس مشترک منطقی و ساختمان داده آسون بودن ( دروس دیگه رو درست نخونده بودم که بخوام نظر بدم . )
تخصصی هم فقط شبکه زدم + یه تست که با اطلاعات ساختمان زدم . ( از سخت افزار به نرم افزار کوچ کردم و درست نخوندمشون )
به هر حال واسه من که فقط 2 ماه خوندم رضایت بخش بود . تا نتیجه چه شود .

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=2028071&postcount=316

با سلام ... .

نکته قابل توجه کنکور امسال متفاوت بودن سوالات گرایش های مهندسی کامپیوتر بود.
زبان در حد دبیرستان بود ! احتمالا" 100 زده باشم.
ریاضیاتش هم به نظرم خوب بود. 10 تا زدم که بایستی همش درست بوده باشه .
دروس مشترک منطقی و ساختمان داده آسون بودن ( دروس دیگه رو درست نخونده بودم که بخوام نظر بدم . )
تخصصی هم فقط شبکه زدم + یه تست که با اطلاعات ساختمان زدم . ( از سخت افزار به نرم افزار کوچ کردم و درست نخوندمشون )
به هر حال واسه من که فقط 2 ماه خوندم رضایت بخش بود . تا نتیجه چه شود .
منم اراک دادم .
به نظر من نسبت به پارسال تخصصی راحت تر بود ولی مشترک و ریاضی سخت تر شده بود.راستی دوستان میشه بگید کدوم واحد دادید.من اراک دادم.

• Like
واکنش ها: RIG

talalo

عضو جدید
بچه جواب DNF كدوم گزينه مي شد
:(
همچنين جواب محاسبات كه گفته بود جواب چند جمله اي به ازاي X=2 چند ميشه
:heart::gol:

تو روش محاسبات فکر کنم 6.3 شدجوابش از روش لاگرانژ باید حل میکردیم.
ولی اون یکی رو نزدم.ان شالله که موفق بشین

Rama Shakiba

عضو جدید
من که رشته ام نرم افزار هست. از هوش هیچی نتونستم بزنم چون همش منطق فازی بود و ما منطق فازی اصلا نخونده بودیم. ریاضی ها رو هم که 10 تا در میون پرش میزدم :surprised: ولی بقیه اش خوب بود. بقیه ی سوال ها رو میشه گفت تقریبا کامل جواب دادم. اگه قبول بشم خیلی خنده داره. چون اصلا درس نخونده بودم.
راستی من واحد قزوین امتحان دادم

rosa.malek

عضو جدید
سوال ها خیلی آسون بود من کاردانی به کارشناسی خوندم ولی سوالها از کنکور کارشناسی ناپیوسته آسونتر بود

بالا