احمدی نژاد رو دوست دارید؟

احمدی نژاد رو دوست دارید؟

• مجموع رای دهندگان
    52
وضعیت
موضوع بسته شده است.

terajedi21

عضو جدید
با ورود فرهنگ عرب به این کشور نابود شد
100% موافقم با ورود اعراب دیگه کار ایران تموم شد به قولی گم شده در بودن خویش به یغما رفته هم ائین و هم کیش خداحافظ ای سرزمین اریایی!خداحافظ ای ایران من کی رفتی از یاد که بودی مهد خوبان خانه داد.
الان ایران شده مهد تن پروران شهوترانان حتی به دین تحمیلی با شمشیر(خوب واقعیت همینه دیگه!خسرو پرویز بد گفت نمی خوایم به ناچار با شمشیر خواستاندند!)دیگه همه چیز به باد فراموشی سپرده شد همه چیز الان اکثر مردم کافر شدند(علنا!)رحم نمی کنند حق ضایع میکنند دلشون تاریک شده قران کریم میفرماید وقتی دلها تاریک میشود و قلبها سخت تر از سنگ چشم ها کور میشود و گوش ها کر مکر و حیله اسراف و کفر هوا و هوس این قسمت های رسیده به ما ما ادامه دهنده راه اعراب بادیه نشین جاهل قبل از طلوع خورشید اسلام هستیم و رو به بیراهه میریم از همه نظر البته این نظر منه!

• Like
واکنش ها: kung

tanhatarin_asb-3

عضو جدید

جالبه تو ایران زندگی میکنیدو از فرهنگ بیگانه در کشورتون اطلاعاتی ندارید و اون رو به اسلام پیوند میدین در حالی که به عقیده من تمامی رفتار افراد حزبی ما مغایر با اسلام است یعنی عربی .
عربی هم به معنای اسلامی نیست
عرض دیگه ای ندارم موفق باشید.;)

*Essi*

اخراجی موقت
ما که چیزی از فرهنگ عرب نداریم شما رو نمیدونم اما ما فرهنگ اسلام رو داریم که باز هم شما رو نمیدونم

فرهنگ عرب مساوی نیست با فرهنگ اسلام

یعنی پیامبر و امامان عرب نبوده اند!!! :eek:

یعنی عرب بودن را یک ننگ محسوب کردی.

هیهات من الذله.

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
باور بفرمایید 90 درصد کسانی که در این تاپیک نظر بر این دادن که احمدی نژاد رو دوست ندارند.هیچ دلیل منطقی برای عدم علاقشون ندارند.
فکر میکنم تمام معیارهایی که چرا به این مرد علاقه مندمو رو در صفحات قبل نوشته باشم یک نظری بندازید

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهه جان من ترجیح داده بودم درباره ی هیچ موضوعی با شما وارد بحث نشم چون آب منو شما تو یه جوی نمیره عذر خواهی میکنم.ولی این بار باید حرفمو بزنم آیا از نظر شما یه رییس جمهور محبوب اینه که حتما باید تیپ جذابی داشته باشه که شما افسونش بشین؟پس یعنی شما قبل از هر چیزی به قیافه ی اهمیت میدین تا چیزی که در درون فرد نهفت.درباره ی سیاست این مرد باز هم میگم که این مرد از لحاظ سیاست و برخوردش با دیگر کشورها بسیار جالب بوده و من شخصیت سیاسیه این مرد رو ستایش میکنم. درباره ی سواد ایشون حتما باید اطلاع داشته باشید که ایشون استاد دانشگاه تهران هستن و مثل بقیه ی کاندید ها دارای دکترای افتخاری نیستن.شخصیت این فرد هم از نوع نگاهش به مردم وسیاستش در کارها کاملا هویداست.
همین آب به جوی نرفتنها آینده رو میسازه
اگه قرار باشه همه نظرشون یکی باشه ، میشه همون مدینه فاضله !!
حالا چرا بین اون 4 - 5 تا گزینه فقط تیپ رو دیدی ؟
ولی من اصلا سیاستش رو تحسین نمیکنم !
باید به کدوم سیاست خارجیش ببالیم ؟
بله استاد دانشگاه هستند . ترافیک شهری ! ولی مطلقا سواد سیاسی نداره !!!
حالا چون بقیه بیسواد تشریف دارند پس باید این یکی هم بیسواد باشه ! دلیل خوبی بود !

شخصیت این فرد از مسخره کردنهاش و تحقیر رقباش معلومه !! که میشه همون نگاهش به مردم !×!
شاید بهتره باشه حرفمو یه جور دیگه بیان کنم بنده زیر سلطه ی هیچ فرقه ای اعم از احمدی نژادی یا موج سبزی نیستم .اگه حقیقتو بخواین ریشه ی ایران با ورود فرهنگ عرب به این کشور نابود شد اما به عقیده ی من باید بین بد و بدتر -بد رو انتخاب کرد چون هیچ گزینه ی خوبی در حال حاضر وجود نخواهد داشت و هر کسی هم که روی کار میادمسلما به فکر اهداف شخصیه خودشه
حالا احمدی نژاد چه ربطی به عرب و 1500 سال پیش و خسروپرویز و . . .داشت ؟
به جز منحرف کردن موضوع راههای بهتری هم واسه نتیجه گیری هست !!:w30:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر مسوول روزنامه وزین (اعتماد ) بود که روزی در جایی به یکی از دوستانم گفت :
سیاست مثل مادری می ماند که کودکش را روی سکویی می نشاند و سپس کمی عقب می ایستد و می گوید : بپر عزیزکم
وقتی کودک پرید آنوقت مادر جا خالی می دهد...

wasper

عضو جدید
نمیدونم کی میخواهیم یاد بگیریم که پست اضافی وبیخود نزنیم ، شما رای دادی همه نظرت را میبینند دیگه نوشتن نداره.

به شما چه مربوط هست.
شما بهتر هست برید ادب یاد بگیرید .
البته از شما بعید نیست که الان یک پ خ با فحش پدر و مادر به من بدید .چون کارتون همینه

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید شاید بهتر بود به جای واژه ی دکترای اافتخاری میگفتم دکترا الکی.نظیر آقای موسوی که کسی واقعا نمیدونه که ایشون ته ته مدرکش چنده یا اینکه تو هر مجلسی آقای خاتمی رو دکتر خطاب میکنن ما که آخر نفمیدیم ایشون این تحصیلات عالیه رو از کجا آوردن یا همسر آقای موسوی ..یاباقی سردمداران نظیر آقای قالیباف که به علت زحمات فراوان ایشون در جبهه و جنگ یه دکترای افتخاری زدن پشت بند این آقا بقیه هم فکر نمیکنم پرونده ی بهتری داشته باشن

سوای از جهت گیری سیاسی
اولا که داشتیم مهندس موسوی کسی نگفته دکتر موسوی.
خاتمی هم یکی از دانشگاهها بهش دکترای افتخاری داده اما مشخصه که کسی دکتر صداش نمیکنه و این دکتراها ارزش معنوی داره و نه علمی که همه واقف هستند بهش.
خانم رهنورد هم اگه کتابهاشون رو مطالعه کرده باشی میفهمی که مدرک دکتراشون مال قبل از انقلاب و اون مدرک کذایی رو شده از جانب دکتر واقعی مربوط به بعد از انقلاب و مدرک فوق لیسانس ایشون بود که خودش هم فهمید چیکار کرده دنبالشو نیاورد اما مثل اینکه هنوز عوارضش موجوده.

البته اولش فکر کردم منظورت دکتر رضایی هست که عذر میخوام:gol:

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
100% موافقم با ورود اعراب دیگه کار ایران تموم شد به قولی گم شده در بودن خویش به یغما رفته هم ائین و هم کیش خداحافظ ای سرزمین اریایی!خداحافظ ای ایران من کی رفتی از یاد که بودی مهد خوبان خانه داد.
الان ایران شده مهد تن پروران شهوترانان حتی به دین تحمیلی با شمشیر(خوب واقعیت همینه دیگه!خسرو پرویز بد گفت نمی خوایم به ناچار با شمشیر خواستاندند!)دیگه همه چیز به باد فراموشی سپرده شد همه چیز الان اکثر مردم کافر شدند(علنا!)رحم نمی کنند حق ضایع میکنند دلشون تاریک شده قران کریم میفرماید وقتی دلها تاریک میشود و قلبها سخت تر از سنگ چشم ها کور میشود و گوش ها کر مکر و حیله اسراف و کفر هوا و هوس این قسمت های رسیده به ما ما ادامه دهنده راه اعراب بادیه نشین جاهل قبل از طلوع خورشید اسلام هستیم و رو به بیراهه میریم از همه نظر البته این نظر منه!

ایران شما با ایران ما فرق میکنه؟

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه تو ایران زندگی میکنیدو از فرهنگ بیگانه در کشورتون اطلاعاتی ندارید و اون رو به اسلام پیوند میدین در حالی که به عقیده من تمامی رفتار افراد حزبی ما مغایر با اسلام است یعنی عربی .
عربی هم به معنای اسلامی نیست
عرض دیگه ای ندارم موفق باشید.;)

مردم ایران در احزاب خلاصه میشند؟

اینجا ترک فارس عرب لر و... زندگی میکنن آیا فرهنگ ایرانی از بین مردم پاک شده؟

مردم رو بست میدی به سیاسیون یا سیاسیون رو بست میدی به مردم؟

عرب رو بست میدی به اسلام یا اسلام رو بست میدی به عرب یا کلا جدا میدونی؟

ببین بنده خودم ایرانی دو آتشه و نه نژاد پرستم. اعرابی که همله کردند از ***** ایرانی رد شدن ما اسلام رو گرفتیم اما زبان عربی یا صحرا نشینی یا سوسمار خوری یا زیر شکم رو که نگرفتیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.