احمدی نژاد رو دوست دارید؟

احمدی نژاد رو دوست دارید؟

• مجموع رای دهندگان
    52
وضعیت
موضوع بسته شده است.

sjoon

عضو جدید
اگر منظورت رییس مجمع تشخیصه زدی توخال!!!

دمت گرم

م.ا هرچی بی کلاس باشه مملکتو غارت نگرده واسه پسراش و داداشش
اي ولللللللل
ما كه ميگيم كاچي به ز هيچچچي(البته اين هيچي نميدونم چرا همه چي داره:surprised:;):biggrin:)

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بیخیال شین
تاپیک زدی در مورد رئیس جمهور بعد میگی سیاسی نشه.بعد یکی میاد میگه من دوسش دارم میگه شرااااااااااا
این که نشد.یا سیاسی نباشه یا نپرس شرااااااااا
بعدشم واقعا جای تاسف داره که بعضیا میرن تو سایتای خارجی و رئیس جمهور کشور خودشونو تخریب میکنن.
فکر کردین مثلا وقتی اونا به ایشون توهین میکنن از شما خوششون میاد نه در واقع دارن به ما توهین میکنن و به ریشمون میخندن.
به نظر شما وقتی کسی میگه ایشون خطرناکه شخص ایشون رو میگه خیر برادر من،خواهر من داره ملت ایرانو میگه
از بس که تبلیغات منفی هست،از بس که یه سری آدم دارن به ضرر مملکت خودشو کار میکنن.
واقعا جای تاسف داره.
عجب!!!!!:surprised::surprised:اگه تاپیک مال خودتون بود که هیچکی نباید هیچی میگفت ولی حالا که نتیجه این شده بایدبیخیال شیم:mad:حقیقته کسی دوسش نداره:w19::w21:

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد پنج سال که آقا بالا سریمونو کرده تازه الان میخوای فکر کنی!!:surprised:خدا به راه راست هدایتت کنه ایشالا!!!
پیشنهادم اینه که شما به جوابی که من دادم یه کم بیشتر فکر کنین
ضمنا خونسرد باشین

بابا بیخیال شین
تاپیک زدی در مورد رئیس جمهور بعد میگی سیاسی نشه.بعد یکی میاد میگه من دوسش دارم میگه شرااااااااااا
این که نشد.یا سیاسی نباشه یا نپرس شرااااااااا
صد در صد این تاپیک سیاسی نیست.;)
whyش رو هم میتونید تو پست خصوصی یا عمومی برام بفرستی.;)

بعدشم واقعا جای تاسف داره که بعضیا میرن تو سایتای خارجی و رئیس جمهور کشور خودشونو تخریب میکنن.
فکر کردین مثلا وقتی اونا به ایشون توهین میکنن از شما خوششون میاد نه در واقع دارن به ما توهین میکنن و به ریشمون میخندن.
به نظر شما وقتی کسی میگه ایشون خطرناکه شخص ایشون رو میگه خیر برادر من،خواهر من داره ملت ایرانو میگه
از بس که تبلیغات منفی هست،از بس که یه سری آدم دارن به ضرر مملکت خودشو کار میکنن.
واقعا جای تاسف داره.
جالبه بدونید که فکر اونجاشم کردم! :biggrin:
http://www.gossiprocks.com/forum/politics-issues/132038-what-your-view-about-iran.html
موضوعش هم هست:
What is your view about Iran?
اصلآ من قبلآ نظر یه امریکایی رو تو اینجا گذاشتم.

حالا بجز اینم اونا هم خودشون کلی رییس جمهورشونو مسخره می کنن.;)

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید بگم که خیلی ازش خوشم میاد .ممکنه خطا هم بکنه. ولی من به خاطر حفظ منافع ملی وکور شدنه چشم دشمنا بیشتر دوسش دارم:gol:

حفظ منافع ملي!؟!؟؟!:eek::eek::eek:
مثل اينكه شما از دنيا خبر نداريدا
پخش كردن پول به كشورايي كه اسمشونم نشنيديم از كي تا حالا شده حفظ منافع ملي!؟!؟
ميدونستيد قراره از مهر ماه بنزين بشه ليتري 650 تومن!؟سهميه هم برداشته بشه!؟دو سه سال پيش ليتري 100 تومن بود
اين پولا كجا ميره!؟
در دوره احمدي نژاد بيشترين درامد نفتي رو داشتيم و در عين حال فقر بيشتر از هميشه خودشو نشون داده.بعد بگين منافع ملي رو حفظ ميكنه
يه بارم گفته بود تا آخر امسال فقير نخواهيم داشت به قول دوستم راست ميگه همشون قراره بميرن از گشنگي

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عقیده من این مرد بی نظیره

باید سالها بگذره تا ارزش این مرد به همه ثابت بشه
دقیقا :cool:
حالا از چه نظر ؟

سیاست ؟ نه
تیپ و قیافه : نه
شخصیت : نه
علم و سواد : نه

البته ممکنه قبل ریاست جمهوری اگه باهاش آشنا میشدم یه جورائی میتونستم قبولش کنم !!

حفظ منافع ملي!؟!؟؟!:eek::eek::eek:
مثل اينكه شما از دنيا خبر نداريدا
پخش كردن پول به كشورايي كه اسمشونم نشنيديم از كي تا حالا شده حفظ منافع ملي!؟!؟
ميدونستيد قراره از مهر ماه بنزين بشه ليتري 650 تومن!؟سهميه هم برداشته بشه!؟دو سه سال پيش ليتري 100 تومن بود
اين پولا كجا ميره!؟
در دوره احمدي نژاد بيشترين درامد نفتي رو داشتيم و در عين حال فقر بيشتر از هميشه خودشو نشون داده.بعد بگين منافع ملي رو حفظ ميكنه
يه بارم گفته بود تا آخر امسال فقير نخواهيم داشت به قول دوستم راست ميگه همشون قراره بميرن از گشنگي
درود بر تو
ایشون از دولت شاهنشاه آریامهر ثروتمند تر بود.
باسه ی زیر بنای اقتصادی کشور چی کار کرد؟

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید سال ها بگذره تا مردم بفهمن که این مردیکه چه بلایی به سر کشور عزیزمون ایران آورد.
دلایلتو تو پست خصوصی یا عمومی باسم بگو.
چرا از اینور نگاه نکردی ؟
راس میگه دیگه !

ملت بعدا ارزش این شخصرو خواهند فهمید

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
دقیقا :cool:
حالا از چه نظر ؟

سیاست ؟ نه
تیپ و قیافه : نه
شخصیت : نه
علم و سواد : نه

البته ممکنه قبل ریاست جمهوری اگه باهاش آشنا میشدم یه جورائی میتونستم قبولش کنم !!

الهه جان من ترجیح داده بودم درباره ی هیچ موضوعی با شما وارد بحث نشم چون آب منو شما تو یه جوی نمیره عذر خواهی میکنم.ولی این بار باید حرفمو بزنم آیا از نظر شما یه رییس جمهور محبوب اینه که حتما باید تیپ جذابی داشته باشه که شما افسونش بشین؟پس یعنی شما قبل از هر چیزی به قیافه ی اهمیت میدین تا چیزی که در درون فرد نهفت.درباره ی سیاست این مرد باز هم میگم که این مرد از لحاظ سیاست و برخوردش با دیگر کشورها بسیار جالب بوده و من شخصیت سیاسیه این مرد رو ستایش میکنم. درباره ی سواد ایشون حتما باید اطلاع داشته باشید که ایشون استاد دانشگاه تهران هستن و مثل بقیه ی کاندید ها دارای دکترای افتخاری نیستن.شخصیت این فرد هم از نوع نگاهش به مردم وسیاستش در کارها کاملا هویداست.

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
باید سال ها بگذره تا مردم بفهمن که این مردیکه چه بلایی به سر کشور عزیزمون ایران آورد.
دلایلتو تو پست خصوصی یا عمومی باسم بگو.

آیا شما فکر میکنید رییس جمهور های گذشته از ایران یه گلستان تحویل این آقا دادن تا گلستان هم میخوان.ایران ی ویرونه شده یعنی از پایبست ویرانه برای ساختنش هم باید خرابش کردو دوباره خشت اولو گذاشت عرض دیگه ای ندارم.

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده از آقای احمدی نژاد خیلی بدم میاد اما این دلیلی نمیشه که به خاطر این نفرتم چیزهایی رو هم که دوست دارم مثل کشور دین و اعتقاداتم را زیر پا بذارم و له کنم.

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهه جان من ترجیح داده بودم درباره ی هیچ موضوعی با شما وارد بحث نشم چون آب منو شما تو یه جوی نمیره عذر خواهی میکنم.ولی این بار باید حرفمو بزنم آیا از نظر شما یه رییس جمهور محبوب اینه که حتما باید تیپ جذابی داشته باشه که شما افسونش بشین؟پس یعنی شما قبل از هر چیزی به قیافه ی اهمیت میدین تا چیزی که در درون فرد نهفت.درباره ی سیاست این مرد باز هم میگم که این مرد از لحاظ سیاست و برخوردش با دیگر کشورها بسیار جالب بوده و من شخصیت سیاسیه این مرد رو ستایش میکنم. درباره ی سواد ایشون حتما باید اطلاع داشته باشید که ایشون استاد دانشگاه تهران هستن و مثل بقیه ی کاندید ها دارای دکترای افتخاری نیستن.شخصیت این فرد هم از نوع نگاهش به مردم وسیاستش در کارها کاملا هویداست.

علم و صنعت.

کدوم یک از کاندیدا ها دکترای افتخاری دارن؟بگو تا روشنت کنم:gol:

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
شاید بهتره باشه حرفمو یه جور دیگه بیان کنم بنده زیر سلطه ی هیچ فرقه ای اعم از احمدی نژادی یا موج سبزی نیستم .اگه حقیقتو بخواین ریشه ی ایران با ورود فرهنگ عرب به این کشور نابود شد اما به عقیده ی من باید بین بد و بدتر -بد رو انتخاب کرد چون هیچ گزینه ی خوبی در حال حاضر وجود نخواهد داشت و هر کسی هم که روی کار میادمسلما به فکر اهداف شخصیه خودشه

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاری به علائق یا نفرت های کسی ندارم

از احمدی نژاد و خیلیای دیگه هم بدم میاد

اما بعنوان یک ایرانی و کسی که به وطنش فکر میکنه میگم

اینایی که شما میگید (خرابی و...) تو دوره ا.ه.ر بیشتر بوده

اما خوش شانسیش اینه که....

جالبه

اگه ایشون نبودن الان علاوه بر مشکلات عدیده باید مشکل تشنگی مفرط رو هم اضافه میکردیم.

واقعا انتظار داشتید در 8 سال بعد از جنگ برسیم به الان اروپا؟

آلمان بعد از 30 سال همت مردمش بعد از جنگ به اینجاها رسید اما ما داعم داریم لگد به بخت خودمون میزنیم

کلا مردم ایران اسطوره پرور هستند و بعد از انوشیروان الباقی حکومتها دچار مشکل شدن چون انوش بزرگمهرش رو نکشت اما ما دائم بزرگمهر ها رو داریم میکشیم

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید بهتره باشه حرفمو یه جور دیگه بیان کنم بنده زیر سلطه ی هیچ فرقه ای اعم از احمدی نژادی یا موج سبزی نیستم .اگه حقیقتو بخواین ریشه ی ایران با ورود فرهنگ عرب به این کشور نابود شد اما به عقیده ی من باید بین بد و بدتر -بد رو انتخاب کرد چون هیچ گزینه ی خوبی در حال حاضر وجود نخواهد داشت و هر کسی هم که روی کار میادمسلما به فکر اهداف شخصیه خودشه

ما که چیزی از فرهنگ عرب نداریم شما رو نمیدونم اما ما فرهنگ اسلام رو داریم که باز هم شما رو نمیدونم

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
علم و صنعت.

کدوم یک از کاندیدا ها دکترای افتخاری دارن؟بگو تا روشنت کنم:gol:

ببخشید شاید بهتر بود به جای واژه ی دکترای اافتخاری میگفتم دکترا الکی.نظیر آقای موسوی که کسی واقعا نمیدونه که ایشون ته ته مدرکش چنده یا اینکه تو هر مجلسی آقای خاتمی رو دکتر خطاب میکنن ما که آخر نفمیدیم ایشون این تحصیلات عالیه رو از کجا آوردن یا همسر آقای موسوی ..یاباقی سردمداران نظیر آقای قالیباف که به علت زحمات فراوان ایشون در جبهه و جنگ یه دکترای افتخاری زدن پشت بند این آقا بقیه هم فکر نمیکنم پرونده ی بهتری داشته باشن

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم نظر ملت امریکا در مورد احمدی نژاد

http://www.gossiprocks.com/forum/po...about-mahmoud-ahmadinejad-president-iran.html

تازه یه جای دیگه یکی هم یه هم چین پستی رو داد:
I'm from the USA and I like Iran (the geography, history, culture, and people, but not Mahmoud and the mullahs), but I'm worried that Iran will do something stupid like launch one if its two nukes at Israel, which will result in 70 of Israel's warheads landing on Iran, and then the only thing that we will know about either country is what we read in the history books.

اول که ایرانی ترسی از امریکا و اسرائیل و جنگ افزاراشو نداره شما رو نمیدونم.

بعد هم اونا خاطر احمدی نژاد رو بخوان یا نخوان به ما چه ربطی داره.دشمن دشمنه و وظیفش هم دشمنی کردن هست و ما انتظار دوستی ازش نداریم.دچار بربریت فرهنگی هم نیستیم نظرات یه امریکایی بشه برامون حجت شما رو نمیدونم.

msn_syst3m

عضو جدید
کسی رو که نمیشه شناخت دوست ندارم
نزدیکترین شخص به ایشون هم نمیدونه ایشون کی هستن

وضعیت
موضوع بسته شده است.