احمدی نژاد رو دوست دارید؟

احمدی نژاد رو دوست دارید؟

• مجموع رای دهندگان
    52
وضعیت
موضوع بسته شده است.
برخلاف اون چیزی که فکر می کنید این تاپیک ربطی به چیزای سیاسی نداره!!!!
زیرا:
سیاست در تعریف یعنی تصمیماتی که برای یک کشور و مردم اهمیت دارد و به صلاح آنان است را گرفتن.در اینجا ما در این مورد بحث نمی کنیم.بلکه در مورد سلیقه و علایق بچه های این باشگاه اونم نه بحث سیاسی و فقط نظر سنجی !
طوری بچه های اینجا بحث می کنن که سیاسی نشه! ;)

arman23

عضو جدید
كسي رو گند زده به مملكت چطور ميشه دوست داشت!؟

من کاری به علائق یا نفرت های کسی ندارم

از احمدی نژاد و خیلیای دیگه هم بدم میاد

اما بعنوان یک ایرانی و کسی که به وطنش فکر میکنه میگم

اینایی که شما میگید (خرابی و...) تو دوره ا.ه.ر بیشتر بوده

اما خوش شانسیش اینه که....

آره دوسش دارم .

باسه چی؟
خیلی بی کلاسه

قشنگ توضیح بده

• Like
واکنش ها: Ns89
اینم نظر ملت امریکا در مورد احمدی نژاد

http://www.gossiprocks.com/forum/po...about-mahmoud-ahmadinejad-president-iran.html

تازه یه جای دیگه یکی هم یه هم چین پستی رو داد:
I'm from the USA and I like Iran (the geography, history, culture, and people, but not Mahmoud and the mullahs), but I'm worried that Iran will do something stupid like launch one if its two nukes at Israel, which will result in 70 of Israel's warheads landing on Iran, and then the only thing that we will know about either country is what we read in the history books.

maryam_k

عضو جدید
وای اگه الان این جا بوووودد....

lucky.n

عضو جدید

اگر منظورت رییس مجمع تشخیصه زدی توخال!!!

دمت گرم

م.ا هرچی بی کلاس باشه مملکتو غارت نگرده واسه پسراش و داداشش

باسه چی؟
خیلی بی کلاسه

قشنگ توضیح بده

خب اگر میخوای اینو بشنوی چرا نظر سنجی گذاشتی؟

توضیح نداره

همه میدونن چیه موضوع

اگر منظورت رییس مجمع تشخیصه زدی توخال!!!

دمت گرم

م.ا هرچی بی کلاس باشه مملکتو غارت نگرده واسه پسراش و داداشش

خب اگر میخوای اینو بشنوی چرا نظر سنجی گذاشتی؟

توضیح نداره

همه میدونن چیه موضوع

از کجا میدونی اونم غارت نکرده باشه؟!
خود اخبار ایران گفت که cnn گفته بود که احمدی نژاد چن صد میلیون دلار تو خارج جم کرده!
(با نقل قول از خانومی!) به نظرت cnn معتبر نیست؟
به هر حال هاشمی رفسنجانی هم پسراش در رده بالای علمین و میتونن که پول زیادی باسه ی خودشون جم کنن! فک نکنم که دزدی کرده باشن!(مثلآ اون مهدی هاشمی دکترای انرژی از دانشگاه شریف داره.حتمآ آدم باهوشیه و میتونه باسه ی خودش پول زیادی جم کنه!
لا اقل مطمئنم که مثل احمدی نژاد نیست که تو چارسالش 200 میلیارد دلار درآمد نفتی داشته باشه به اندازه یک سوم کل فروش نفت ایران تو این سی سال و بعد یک دلار تو صندق ذخیره ارزیش ذخیره نکرده باشه!
لا اقل هاشمی مثل احمدی نژاد دروغ گو نیست.دروغ گو خائنه!
لا اقل مطمئنم که جواد صالحی بزرگ ترین دانشمند ایران با شعار های پوپولیستی و عوام گرایی احمدی نژاد مخالفه!

(این بحث ها هم سیاسی نیست! باورتون نمیشه؟!)

kabose 2

اخراجی موقت

http://www.gossiprocks.com/forum/po...about-mahmoud-ahmadinejad-president-iran.html

I'm from the USA and I like Iran (the geography, history, culture, and people, but not Mahmoud and the mullahs), but I'm worried that Iran will do something stupid like launch one if its two nukes at Israel, which will result in 70 of Israel's warheads landing on Iran, and then the only thing that we will know about either country is what we read in the history books.

بابا استارتر اون نظر سنجی هم که Mj na خودمونه :razz:

delsey

عضو جدید

خیلی قشنگ بود:biggrin:
مرسی واقعا;)
چقدر جالب توصیفش کرده بودن!!!!!dirty and oily:biggrin:
oilyو خیلی خوب اومده بود.کلی خندیدم:w14:
مرسی

kabose 2

اخراجی موقت
آره الآن با این یکی idم اومدم ولی در اصل من mj na هستم.
ای کلک :surprised:
خوب فینگیلیش صحبت میکنیا :D
تو داری راجع به شخص دوم سیاسی مملکت نظرسنجی میکنی بعد میگی سیاسیش نکنید!!!
مگه میشه؟
اینجوری دیگه خیلی خیلی محدود میکنی و فکر نکنم به جایی برسه
میخواهی بیان ومثلا راجع به چشم و ابروش و قد بلندش حرف بزنن؟ :redface:

ای کلک :surprised:
خوب فینگیلیش صحبت میکنیا :D
تو داری راجع به شخص دوم سیاسی مملکت نظرسنجی میکنی بعد میگی سیاسیش نکنید!!!
مگه میشه؟
اینجوری دیگه خیلی خیلی محدود میکنی و فکر نکنم به جایی برسه
میخواهی بیان ومثلا راجع به چشم و ابروش و قد بلندش حرف بزنن؟ :redface:

من که این ادله روشن و واضح رو آوردم.فک نکنم که این تاپیک یک درصد هم سیاسی باشه!

تاییدش کن

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید بگم که خیلی ازش خوشم میاد .ممکنه خطا هم بکنه. ولی من به خاطر حفظ منافع ملی وکور شدنه چشم دشمنا بیشتر دوسش دارم:gol:

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
این لینکی که قراردادی روحتماخود mj na بهت معرفی کرده نظرات جالبی بودفقط ای کاش توی بخش زبان ازبچه هامتن انگلیسی چیزی روکه می خواست بذاره اونجادرخواست می کردچون سوالش روبه انگلیسی ضایعی پرسیده.

kabose 2

اخراجی موقت
این لینکی که قراردادی روحتماخود mj na بهت معرفی کرده نظرات جالبی بودفقط ای کاش توی بخش زبان ازبچه هامتن انگلیسی چیزی روکه می خواست بذاره اونجادرخواست می کردچون سوالش روبه انگلیسی ضایعی پرسیده.

ای بابا
کلی آبروریزی شد که
بابا خودشه
همین استارتره
ببین میتونی پستتو پاک کنی
پاک آبروی بچه رفت :smile:

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
اماشمابه این لینک سربزنیدببینیدچندنفرنظردرست حسابی دادند اکثرافقط فحاشی کردند یاشماامضای کاربران روبخونید.این لینک برای آگاهی یافتن ازنظرعوام امریکاخوبه امااکثریت نظراتی که داده شده ارزشی نداره.

majid-survey

عضو جدید
از کجا میدونی اونم غارت نکرده باشه؟!
خود اخبار ایران گفت که cnn گفته بود که احمدی نژاد چن صد میلیون دلار تو خارج جم کرده!
(با نقل قول از خانومی!) به نظرت cnn معتبر نیست؟
به هر حال هاشمی رفسنجانی هم پسراش در رده بالای علمین و میتونن که پول زیادی باسه ی خودشون جم کنن! فک نکنم که دزدی کرده باشن!(مثلآ اون مهدی هاشمی دکترای انرژی از دانشگاه شریف داره.حتمآ آدم باهوشیه و میتونه باسه ی خودش پول زیادی جم کنه!
لا اقل مطمئنم که مثل احمدی نژاد نیست که تو چارسالش 200 میلیارد دلار درآمد نفتی داشته باشه به اندازه یک سوم کل فروش نفت ایران تو این سی سال و بعد یک دلار تو صندق ذخیره ارزیش ذخیره نکرده باشه!
لا اقل هاشمی مثل احمدی نژاد دروغ گو نیست.دروغ گو خائنه!
لا اقل مطمئنم که جواد صالحی بزرگ ترین دانشمند ایران با شعار های پوپولیستی و عوام گرایی احمدی نژاد مخالفه!

(این بحث ها هم سیاسی نیست! باورتون نمیشه؟!)

قطعا

با توجه به دوستی عمیق ایران با امریکا - اسراییل - انگلیس و دیگر دوستان

و حمایت این عزیزان از م.م

من فقط طرفدار م.م هستم

این منابعت کشته منو و هواداریت از هاشمی که مردم ایران متنفرن ازش

شما حتما وضع مالیتون خوبه و اون سالها متوجه تورم 50 نشدید

کافیه یه سر بیاید تو مردم

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بیخیال شین
تاپیک زدی در مورد رئیس جمهور بعد میگی سیاسی نشه.بعد یکی میاد میگه من دوسش دارم میگه شرااااااااااا
این که نشد.یا سیاسی نباشه یا نپرس شرااااااااا
بعدشم واقعا جای تاسف داره که بعضیا میرن تو سایتای خارجی و رئیس جمهور کشور خودشونو تخریب میکنن.
فکر کردین مثلا وقتی اونا به ایشون توهین میکنن از شما خوششون میاد نه در واقع دارن به ما توهین میکنن و به ریشمون میخندن.
به نظر شما وقتی کسی میگه ایشون خطرناکه شخص ایشون رو میگه خیر برادر من،خواهر من داره ملت ایرانو میگه
از بس که تبلیغات منفی هست،از بس که یه سری آدم دارن به ضرر مملکت خودشو کار میکنن.
واقعا جای تاسف داره.

kabose 2

اخراجی موقت
بابا بیخیال شین
تاپیک زدی در مورد رئیس جمهور بعد میگی سیاسی نشه.بعد یکی میاد میگه من دوسش دارم میگه شرااااااااااا
این که نشد.یا سیاسی نباشه یا نپرس شرااااااااا
بعدشم واقعا جای تاسف داره که بعضیا میرن تو سایتای خارجی و رئیس جمهور کشور خودشونو تخریب میکنن.
فکر کردین مثلا وقتی اونا به ایشون توهین میکنن از شما خوششون میاد نه در واقع دارن به ما توهین میکنن و به ریشمون میخندن.
به نظر شما وقتی کسی میگه ایشون خطرناکه شخص ایشون رو میگه خیر برادر من،خواهر من داره ملت ایرانو میگه
از بس که تبلیغات منفی هست،از بس که یه سری آدم دارن به ضرر مملکت خودشو کار میکنن.
واقعا جای تاسف داره.

:gol::gol::gol::gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.