آیا حاضرید با یک سیاه پوست ازدواج کنید؟ (با شمایل آفریقایی)

آیا حاضرید با یک سیاه پوست ازدواج کنید؟ (با شمایل آفریقایی)

• بله

رای: 29 29.9%
  • خیر

رای: 68 70.1%

• مجموع رای دهندگان
    97
وضعیت
موضوع بسته شده است.

شوگا

عضو جدید
خوب مشخصه. شما نظر دیگه ای دارید؟ نکنه از اون دسته انسانهایی هستید، که به 1 کاکا سیاه رای میدن تا رییس جمهور شه، و بخاطر کاری که هیچ دخالتی توش نداشتیم، این لکه ننگ تا ابد برای 1 سفید بمونه؟ من حاظرم یه بزغاله رای بدم، به ساه پوست رای ندم[/

:surprised:..............

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مشخصه. شما نظر دیگه ای دارید؟ نکنه از اون دسته انسانهایی هستید، که به 1 کاکا سیاه رای میدن تا رییس جمهور شه، و بخاطر کاری که هیچ دخالتی توش نداشتیم، این لکه ننگ تا ابد برای 1 سفید بمونه؟ من حاظرم یه بزغاله رای بدم، به ساه پوست رای ندم
من واسه ریاست جمهوری تا حالا رای ندادم و هیچوقت هم رای نخواهم داد
طرز فکرت اشتباه ما همه انسانیم در یک طبقه و یک جایگاه حالا به سیاه پوست ظلم شده ما نباید دیدگاه بدی داشته باشیم

alborz_3000

اخراجی موقت
من واسه ریاست جمهوری تا حالا رای ندادم و هیچوقت هم رای نخواهم داد
طرز فکرت اشتباه ما همه انسانیم در یک طبقه و یک جایگاه حالا به سیاه پوست ظلم شده ما نباید دیدگاه بدی داشته باشیم
برای همین میگم اداره جهان، کاری بس خطیره و از توان زن ها خارجه، اقایون توجه میفمایید؟؟؟؟؟؟؟/ اگه به خانوم ها اجازه بدیم تو جوامع پیشرفت کنن، اخر عاقبتش این میشه که باید با گاو ، گوسفند و ساه پوست سر یه سفره بشینیم و غذا بخوریم. نزارید زنها جز در مسایل جزیی (مربوط به تفریح ) در مسایل دیگه دخالت کنند. از الان باید جلو این پدیده شوم گرفته بشه، فکر کردن زن ها از جنگ با سیارات دیگه هم خطرناک تره

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازنین خانوم. اصلا بحث امکانات کم سیا ها نیست. بحث اینه که1- این کره زمین برای این همه ادم، منابع کافی نداره، پس قائدتا یه عده زیادی هستن.2- کارهایی هست، که انسان عادی از انجام دادنش عاجزه، بطور مشخص، خدا سیاه پوستا رو افریده، از لحاظ بنیه بدنی بسیار قوی، تا اینجور کاراو انجام بدن3- فعلا قدرت در دست سفید پوستاست، و بایستی در راستای منافع بشری، و اهداف انسانی، دست به پاکسازی نژادی بزنه. 4- درسته که سیاه ها خیلی مفیدن، هم کار میکنن، هم ما رو سرگرم میکنن، اما دلیل نمیشه که زیاد براشون دلسوزی کنیم. یه گاو هم کار میکنه، ایا از حقوق برابر با انسان برخورداره؟؟؟؟؟؟؟؟
با این حرفت مخالفم!!!!!!
ما حق نداریم بگیم کی زیادیه کی نیست!اول اخرش اینه اونا هم انسانن اونا هم همه ی کارایی که سفید پوستا انجام میدن انجام میدن تنها تفاوتشون رنگ پوتشونه!!!این که گناه نیس!

Nazanin07

عضو جدید
دوست عزیز اصلا لازم نیست با alborz_3000 بحث بکنی
چون ممکنه جوابی بده که پشیمون بشی

alborz_3000

اخراجی موقت
با این حرفت مخالفم!!!!!!
ما حق نداریم بگیم کی زیادیه کی نیست!اول اخرش اینه اونا هم انسانن اونا هم همه ی کارایی که سفید پوستا انجام میدن انجام میدن تنها تفاوتشون رنگ پوتشونه!!!این که گناه نیس!
عزیز من مگه انسان بودن معیاره؟ قدرت نظامی و سیاسی، توان مالی معیاره، مگه جون ادما مهمه؟ بله مهمه، اما تا زمانی که سیاه پوست نباشن

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث جذابیت نیست. بحث اینه که ما باید اهداف والای انسانی رو مد نظر قرار بدیم. مطمئنن اگر قرار بود سیاه ها با ما در یک سطح باشن، سیاه افریده نمیشدند.
اهداف والای انسانی نژاد پرستی نیست گلم!!!

alborz_3000

اخراجی موقت
دوست عزیز اصلا لازم نیست با alborz_3000 بحث بکنی
چون ممکنه جوابی بده که پشیمون بشی
نخیر نازنین خانوم، همیشه سعی کردم ادب رو رعایت کنم، ولی اون یه نفر، سابقه ای داشت که چاره ای جز جواب دادن نداشتم. من از چندتا از دوستانم بخاطر اون حرف (که قبول دارم اشتباه بود ) عذر خواهی کردم، الان هم مجددا از همه عذر خواهی میکنم، جز شخص مرتبط. عفو بفرمایید

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من مگه انسان بودن معیاره؟ قدرت نظامی و سیاسی، توان مالی معیاره، مگه جون ادما مهمه؟ بله مهمه، اما تا زمانی که سیاه پوست نباشن
اره هست اگه نباشه که حد و مرزی واسه موجودات جهان وجود نداره.
تنها برتری انسان بودنه بعد از انسان بودن هوش و ذکاوت برتری ادما رو مشخص میکنه.

alborz_3000

اخراجی موقت
اهداف والای انسانی نژاد پرستی نیست گلم!!!
اهداف والای انسانی اون چیزیه که به نفع ما و دوستانمون باشه. خود شما حاضری بخاطر جمعیت زیاد انسان ها، از کشتنشون صرف نظر کنی و بجاش در شرایطی مثل مردم سومالی (بخاطر کمبود منابع) زندگی کنی؟

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهداف والای انسانی اون چیزیه که به نفع ما و دوستانمون باشه. خود شما حاضری بخاطر جمعیت زیاد انسان ها، از کشتنشون صرف نظر کنی و بجاش در شرایطی مثل مردم سومالی (بخاطر کمبود منابع) زندگی کنی؟
مردم سومالی همشون کودک بودن!رنگ پوستشون از ارزششون چیزی کم نمیکنه.
شاید 1روز بقیه ی جهان بگن ایرانیا باید نابود بشن اون وقت باید نابود بشیم؟!

Nazanin07

عضو جدید
با ادبین ولی جای اون کلمه به هیچ وجه اینجا تو سایت نبود
خیلی دوست داشتین که بگینش پیام خصوصی میدادین بش

alborz_3000

اخراجی موقت
با ادبین ولی جای اون کلمه به هیچ وجه اینجا تو سایت نبود
خیلی دوست داشتین که بگینش پیام خصوصی میدادین بش
چشم. صفحه 15؟ الان پاکش میکنم. باز هم عذر میخوام. شما چرا چیزای بی ادبی میخونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا این 19 نفرو روی پیدا کنین یکی از گرسنه های سومالی رو بهشون بدین ببینم باز هم سر حرفشون هستن یا دنبال بیونسه و ... اینا میگردن؟؟؟

Nazanin07

عضو جدید
برای همین میگم اداره جهان، کاری بس خطیره و از توان زن ها خارجه، اقایون توجه میفمایید؟؟؟؟؟؟؟/ اگه به خانوم ها اجازه بدیم تو جوامع پیشرفت کنن، اخر عاقبتش این میشه که باید با گاو ، گوسفند و ساه پوست سر یه سفره بشینیم و غذا بخوریم. نزارید زنها جز در مسایل جزیی (مربوط به تفریح ) در مسایل دیگه دخالت کنند. از الان باید جلو این پدیده شوم گرفته بشه، فکر کردن زن ها از جنگ با سیارات دیگه هم خطرناک تره

اینم که دیگه جای بحث نداره اصن
مزخرف

alborz_3000

اخراجی موقت
اینم که دیگه جای بحث نداره اصن
مزخرف
منظورت از مزخرف خودمم یا پستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قائدتا شما نیمتونی این واقعیت رو قبول کنی. اما انصافا یه نگاه به پست خانوما بنداز!!!!!!!! کم مونده سیاه ها رو بالاتر از سفیدا ببرن

Nazanin07

عضو جدید
منظورت از مزخرف خودمم یا پستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قائدتا شما نیمتونی این واقعیت رو قبول کنی. اما انصافا یه نگاه به پست خانوما بنداز!!!!!!!! کم مونده سیاه ها رو بالاتر از سفیدا ببرن
پستتو گفتم
بالاتر نبردن به اندازه یک آدم بشون ارزش دادن

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکی واسه خودش شخصیت و ارزش داره ماها فقط میگیم اونا رو هم انسان بدونید.

alborz_3000

اخراجی موقت
سلام دوست عزیز اینطور که معلومه خیلی از سیاها بدت میاد
ما همه متفق القول همین عقیده رو داریم. (البته در جنوب ایران عده ای سیاه پوست هست، که ایرانی محسوب میشن نه سیاه.- این افراد کاملا مورد احترام من و سایرین هستن)

salehtaee

عضو جدید
اگر خدا همرو یه شکل می افرید اون وقت زیبای و زشتی معنی نمیداد !:que:

وضعیت
موضوع بسته شده است.