آیا حاضرید با یک سیاه پوست ازدواج کنید؟ (با شمایل آفریقایی)

آیا حاضرید با یک سیاه پوست ازدواج کنید؟ (با شمایل آفریقایی)

• بله

رای: 29 29.9%
  • خیر

رای: 68 70.1%

• مجموع رای دهندگان
    97
وضعیت
موضوع بسته شده است.

alborz_3000

اخراجی موقت
بهتون بر نخوره اما از کجا میدونین شاید اونا هم یه همچین نظری رو نسبت به شما داشته باشن!!!!!
درسته، مهم اینه که کی قویتر باشه، کی زودتر جنگ رو شروع کنه، کی هوشمندانه جنگ رو اداره کنه و در نهایت کی پیروز جنگ باشه، به احتمال زیاد ماها پیروزیم، بخصوص که به خواست خدا، همشون دران از گشنگی تلف میشن

l0vin

عضو جدید
شعر جالب يك بچه افريقايي
وقتی به دنیا میام، سیاهم، وقتی بزرگ میشم، سیاهم
وقتی میرم زیر آفتاب، سیاهم، وقتی می ترسم، سیاهم
وقتی مریض میشم، سیاهم، وقتی می میرم، هنوزم سیاهم
و تو، آدم سفید
وقتی به دنیا میای، صورتی ای، وقتی بزرگ میشی، سفیدی
وقتی میری زیر آفتاب، قرمزی، وقتی سردت میشه، آبی ای
وقتی می ترسی، زردی، وقتی مریض میشی، سبزی
و وقتی می میری، خاکستری ای
و تو به من میگی رنگین پوست؟؟

qholi

عضو جدید
درسته، مهم اینه که کی قویتر باشه، کی زودتر جنگ رو شروع کنه، کی هوشمندانه جنگ رو اداره کنه و در نهایت کی پیروز جنگ باشه، به احتمال زیاد ماها پیروزیم، بخصوص که به خواست خدا، همشون دران از گشنگی تلف میشن
نه به نظر من احتمال 50 در مقابل 50 س!
در ضمن خرابکاری و حق خوری ما آدما رو جزء قضای الهی نگیر!!!!

qholi

عضو جدید
شعر جالب يك بچه افريقايي
وقتی به دنیا میام، سیاهم، وقتی بزرگ میشم، سیاهم
وقتی میرم زیر آفتاب، سیاهم، وقتی می ترسم، سیاهم
وقتی مریض میشم، سیاهم، وقتی می میرم، هنوزم سیاهم
و تو، آدم سفید
وقتی به دنیا میای، صورتی ای، وقتی بزرگ میشی، سفیدی
وقتی میری زیر آفتاب، قرمزی، وقتی سردت میشه، آبی ای
وقتی می ترسی، زردی، وقتی مریض میشی، سبزی
و وقتی می میری، خاکستری ای
و تو به من میگی رنگین پوست؟؟

آقا قلی تشکر میکنه!
شنیده بودم!

alborz_3000

اخراجی موقت
نه به نظر من احتمال 50 در مقابل 50 س!
در ضمن خرابکاری و حق خوری ما آدما رو جزء قضای الهی نگیر!!!!
وقتی خدا با ماست، یعنی خدا با ماست، یعنی خدا میخواد که ما پیروز باشیم. همین. و پیروز میشیم. اگرم نشدیم، مهم نیست. نتیجه جنگ مهم نیست، مهم اینه که جانانه بجنگبم، و اگر قراره بمیریم، رو به دشمن بمیریم. این مرام 1 ساموراییه. پس باید زودتر این موجودات بی خاصیت رو از بین ببریم. چندتاشون رو برای تفریح نگه میداریم. و انجام کارایی مثل، کار معدن. یا ازمایشات پزسکی، به هر حال شبیه ماها هستن، بدرد این چیزا میخورن.

qholi

عضو جدید
وقتی خدا با ماست، یعنی خدا با ماست، یعنی خدا میخواد که ما پیروز باشیم. همین. و پیروز میشیم. اگرم نشدیم، مهم نیست. نتیجه جنگ مهم نیست، مهم اینه که جانانه بجنگبم، و اگر قراره بمیریم، رو به دشمن بمیریم. این مرام 1 ساموراییه.
آقا قلی تا اینجا رو قبول داره... از این جا به بعدشو اصلا قبول نداره و در نتیجه تعجب میکنه!!!:surprised:
پس باید زودتر این موجودات بی خاصیت رو از بین ببریم. چندتاشون رو برای تفریح نگه میداریم. و انجام کارایی مثل، کار معدن. یا ازمایشات پزسکی، به هر حال شبیه ماها هستن، بدرد این چیزا میخورن.
آبی نوشتم

l0vin

عضو جدید
دوستان بنظرم بهتره اين بحث تموم بشه..... ادامش نديم بهتره.

qholi

عضو جدید
خوب پس امیدوارم اقا قلی وقتی نادر من میخواد جنگ رو شروع کنه، من و شما تو این دنیا نباشیمف تا مجبور نشیم روبروی هم وایسیم
داداش من با چیزی که مغایر با عقل و انسانیتم باشه نمیجنگم!!! دوران دوران تعامله نه تقابل!!! مگه چنگیز خان برگشته که بیایم تو روی هم وایسیم!!!!
گرچه پاش بیفته اصلا توی تقابل کم نمیارم!

alborz_3000

اخراجی موقت
من هم موافق تموم شدن بحث هستم. فقط یه خواهشی دارم، انقدر چنگیز رو مثال نزنید، فکر نکنم به عنوان یک ایرانی درست باش هی اسم این ادم بیاریم.

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه استعداد طنزی دارید شما:biggrin:

اصلا به غرور بنده یا شخص دیگه ای مربوط نمیشه دوست خوبم.. اصلا بحث من شخصی نیست. یه نگرانی عمیق درباره آینده نژاد غیر سیاه و فرهنگشه که در حال ادغام و ذوب شدنه. یه جا خوندم که تا سال2500 میلادی، رنگ پوست همه انسانهای روی زمین شکلاتی و چشماشون نیمه بادامی خواهد بود.
با سپاس و احترام
میــــــــســـــی!!!!:w27:
منم منظورم فقط شما نبودین،اولین مخاطب خودم بودم بعدشم کل برو بکس تاپیک،
توصیه میکنم نگران آینده هم نباشین تا سیاه پوستا کل کره ی زمین رو پر کنن من و شما یه 8،7تایی کفن پوسوندیم:w22:
الانم بشین کیفت رو بکن دکتر!:w12:
زندگی رو عشق است!!!!:w01:

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بدم نمیاد...چون قویه ...از من مواظبت میکنه..
فقط قدش بلند باشه موهاشم ببافه....واااای خیلی باحال میشه...

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
لازم به ذکر مجدده که منطور دو رگه هایی که زیبایی های نژاد سفید رو وام گرفتند نیست، چون اغلب اونها بعد از چند نسل ازدواج با نژاد های انسانی، تصفیه شدن و کم کم زمختی فیزیکی نژاد سیاه رو کم کردن (مثل ویل اسمیت، بیونسه و...) ، بلکه منطور نژاد سیاه با همون مشخصات ظاهری آفریقاییه که اکثریت توافق دارند که زیبا نیست (مثل بینی پهن، لبهای کلفت و بزرگ، جمجمه برآمده در عقب و رنگ پوست قیرگون). البته در اونها هم بعضی مولفه ها هست که از نظر بعضی ها اندکی با نمکه، اما انگشت شماره و اصلا قابل مقایسه با زیبایی های نژاد های انسان نیست.
با سپاس و احترام

یه سیاه پوست برده زاده شده و برده خواهد مرد، درسته جوامع امروزی رو به انحطاط رفته و به این موجودات،در قانونبا ما برابر شدند، اما در کل موضوع تغییری ایجاد نمیشه. سیاه پوست سیاه پوسته ، فکر نکنم جز با سیاه، اجازه زدواج با رنگ دیگه ای رو داشته باشه.

رووووحم شاد شد!! تا ابد کلامتون فرح زا..
گمون نمیکردم این حرف رو از دهان کسی بشنوم! البته نظر بنده مشابه و کمی لطیف تره.. یعنی اجازه دارن تا برن برای خودشون آزادانه زندگی کنن.. اما اینکه حقوق برابر با انسان ها بخوان، و بخوان توی جامعه انسانی زندگی کنن و به بانوان انسان دست درازی کنن.. نتیجه اش میشه اینی که توی آمریکا هست.. 90٪ جرم و جنایات رو مرتکب میشن.. و تازه از حقوق برابر هم عبور کردن و میگن فرهنگ و موسیقی و.. انسان های آمریکا متاثر از وجود ما، و مدیون حضور ماست!!

چرا اینقد بدجنسانه حرف می زنید

خیلی نامردیه اینطوری گفتن
اونها هم انسانن
خوب بود جای سفیدا زور دست سیاها میفتاد و ما رو اینجور خفت می دادن؟!!!
کسی که خدا و پیغمبر رو قبول داشته باشه و به اون دنیا معتقد باشه هیچوقت حاضر نیست اینجوری حرف بزنه

متاسف شدم واقعا

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لازم به ذکر مجدده که منطور دو رگه هایی که زیبایی های نژاد سفید رو وام گرفتند نیست، چون اغلب اونها بعد از چند نسل ازدواج با نژاد های انسانی، تصفیه شدن و کم کم زمختی فیزیکی نژاد سیاه رو کم کردن (مثل ویل اسمیت، بیونسه و...) ، بلکه منطور نژاد سیاه با همون مشخصات ظاهری آفریقاییه که اکثریت توافق دارند که زیبا نیست (مثل بینی پهن، لبهای کلفت و بزرگ، جمجمه برآمده در عقب و رنگ پوست قیرگون). البته در اونها هم بعضی مولفه ها هست که از نظر بعضی ها اندکی با نمکه، اما انگشت شماره و اصلا قابل مقایسه با زیبایی های نژاد های انسان نیست.
با سپاس و احترام
یعنی چی؟
میشه منظورتون رو از قسمت هایی که قرمز کردم بفرمایین؟
نژاد انسانی و آفریقایی؟
مگه آفریقایی ها انسان نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب بدین لطفا، امیدوارم اینی که من برداشت کردم درست نباشه!!!!!!

Nazanin07

عضو جدید
یه سیاه پوست برده زاده شده و برده خواهد مرد، درسته جوامع امروزی رو به انحطاط رفته و به این موجودات،در قانونبا ما برابر شدند، اما در کل موضوع تغییری ایجاد نمیشه. سیاه پوست سیاه پوسته ، فکر نکنم جز با سیاه، اجازه زدواج با رنگ دیگه ای رو داشته باشه.

رووووحم شاد شد!! تا ابد کلامتون فرح زا..
گمون نمیکردم این حرف رو از دهان کسی بشنوم! البته نظر بنده مشابه و کمی لطیف تره.. یعنی اجازه دارن تا برن برای خودشون آزادانه زندگی کنن.. اما اینکه حقوق برابر با انسان ها بخوان، و بخوان توی جامعه انسانی زندگی کنن و به بانوان انسان دست درازی کنن.. نتیجه اش میشه اینی که توی آمریکا هست.. 90٪ جرم و جنایات رو مرتکب میشن.. و تازه از حقوق برابر هم عبور کردن و میگن فرهنگ و موسیقی و.. انسان های آمریکا متاثر از وجود ما، و مدیون حضور ماست!!

یعنی میگید اونا انسان نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باورم نمیشد الان کسی باشه اینطور فکر کنه،یعنی اصلا فکر نکرده حرف زده!

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اينكه بخوام ساير انسان ها رو برتر از خود بدونم / به شدت بدم مياد

چه فرقي ميكنه سياه و سفيدش ؟؟؟

بعضي سفيدا هستند كه انقدر تينت و ذات سياهي دارند كه اصلا ....

انسان انسان است ، سفيد و سياه ندارد

از تبعيض نژادي متنفرم

برخي دوستان به اين قشر توهين كردن / تاسف باره

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
متاسفانه به شدت نژاد پرست هستم
و هرگز حاضر نمیشم ....
داداش پوریا سرور ارور میده نمیتونم ج بدم

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز