آمادگی زبان عمومی برای ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آموزش نصرت

آموزش نصرت

دوستان عزیز اگر تمایل دارید تا فایل صوتی آموزش نصرت رو بزارم که اونم استفاده کنیم بگید .
ببینم چند نفر آمار می دین که می خواهند؟؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
از امشب سعی می کنم برای هرروزتون یه درس نصرت بزارم تایم هر درس 30 دقیقه و من که الان روز 4 خیلی خیلی راحته و اینقدر تکرار می کنه که دیگه موهایی سرتو می کنی که بابا به خدا یاد گرفتم.این آموزش برا بالا بردن مکالمه و میشه حالت تفریحی بهش داد.من خودم تو تاکسی گوش می کنم.یا هر جایی که بیکارم.بد نیست یه استفاده بکنید.

arefeh

کاربر ممتاز
درس اول از روز اول آموزش نصرت

درس اول از روز اول آموزش نصرت

مشاهده پیوست 90023
اینم اولین روز ;)

پیوست ها

• Day- (1).rar
    2.9 مگایابت · بازدیدها: 0

sunshid

عضو جدید
بچه ها من فایل های صوتی درس 1و 2 کتاب 504 رو میزارم تا کسایی که واسه تلفظ لغات با مشکل روبرو هستن دانلود کنن.امیدوارم به دردتون بخوره.

sunshid

عضو جدید
:w19::w00::w45:بچه ها شرمنده هرکاری میکنم فایلش تو قسمت ضمیمه ها اپلود نمیشه

arefeh

کاربر ممتاز
تلفظ لغات کتاب 504 (درس 1 و 2 )

تلفظ لغات کتاب 504 (درس 1 و 2 )

مشاهده پیوست 90069
اینم فایل صوتی درس 1 و 2 کتاب 504 که سان شید عزیز قصه نخوره که نتونست برا دوستان آپ کنه.:);)

پیوست ها

• Pronunciation.lesson 1 and 2 of 504 book.rar
    4.5 مگایابت · بازدیدها: 0

sunshid

عضو جدید
باز هفت سين سرور
ماهي و تنگ بلور
سکه و سبزه و آب
نرگس و جام شراب
باز هم شادي عيد
آرزوهاي سپيد
باز ليلاي بهار
باز مجنوني بيد
باز هم رنگين کمان
باز باران بهار
باز گل مست غرور
باز بلبل نغمه خوان
باز رقص دود عود
باز اسفند و گلاب
باز آن سوداي ناب
کور باد چشم حسود
باز تکرار دعا
يا مقلب القلوب
يا مدبر النهار
حال ما گردان تو خوب
راه ما گردان تو راست
باز نوروز سعيد
باز هم سال جديد
باز هم لاله عشق
خنده و بيم و اميد
عید همه شما مبارک:w23::w14::w14::w14::w33::w32::w42::w23:

arefeh

کاربر ممتاز
فداي تو عزيزم.اما يه پيشنهاد از اين به بعد اكر موافقين هر هفته لغات لايتنر و فايل صوتي رو با هم بزاريم كه براي بچه هاي ديكه اي كه ميان سر در كم نشند.اما بازم نظر بچه ها شرطه.

arefeh

کاربر ممتاز
حافظ گشوده ام، و چه زیباست فال تو--- حتما قشنگ میشودامسال حال تو---با آن زبان فاخروایرانی اصیل:--- فرخنده باد روز وشب وماه وسال تو.پیشاپیش نوروز مبارک.

arefeh

کاربر ممتاز
نمي رونم كسي آمادكي داره يا نه.اما خواستم ببينم كيا موافقن كه هر شب 5تا10لغت از تافل رو تو تاپيك با هم بخونيم.موافقين تشكر كنند و مخالفين پست بزارند با دليل.
مرسي

sunshid

عضو جدید
فداي تو عزيزم.اما يه پيشنهاد از اين به بعد اكر موافقين هر هفته لغات لايتنر و فايل صوتي رو با هم بزاريم كه براي بچه هاي ديكه اي كه ميان سر در كم نشند.اما بازم نظر بچه ها شرطه.
موافقم عزیزم

sunshid

عضو جدید
نمي رونم كسي آمادكي داره يا نه.اما خواستم ببينم كيا موافقن كه هر شب 5تا10لغت از تافل رو تو تاپيك با هم بخونيم.موافقين تشكر كنند و مخالفين پست بزارند با دليل.
مرسي
با ۵تا موافقم

arefeh

کاربر ممتاز
پس با 5تا شروع مي كنيم.تا بعد كم كم زياد بشه.تو پستهاب بعدم يه سري فايل مي زارم نا دوستان استفاده كنند.اكرم دارم تند پيش ميرم شرمنده من تا نيمه فروردين تند ميرم بعدش كه برم سركار slow ميشم اون موقع دوستان كه برسن از منم جلوتر پيش مي رن.

با ۵تا موافقم

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
سلام
پاسخنامه سوالات زبان سال های 89 و 90 ارشد آزاد رو اگه در کتابی دارید میشه از صفحات پاسخ عکس بگیرید و سایتی که آدرسشو این پایین گذاشتم بذارید ،خیـــــــلی ممنونتون میشم........ کتابم قدیمیه ، سال های جدیدو نداره !
اگر سایتی یا تاپیکی هم هست که کلید این سوالات هست، خواهش میکنم آدرسشو بگید :redface:

تاپیک زبان تخصصی آزمون های ارشد[URL]http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/356468-زبان-تخصصی-آزمون-های-ارشد

[/URL]
راستـــــــــــــی! من پاسخنامه های کتاب های راهیان ارشد و روحی زاده سال های قبل رو مقایسه کردم ، جوابهاشون با هم گاهی فرق داره!!!! از کجا بدونم کدومشون درست میگه؟!

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها مگه قرار نبود پنج شنبه ساعت 11 همه جمع شیم باز؟پس کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
سلام عزيزان.چهارشنبه شب بايد ميومدين.من اين چند روز دايم سر مي زدم كويا همه بچه ها مشغول عيد ديدني بودند.خوب دوستان كويا كسي هم خيلي درس نخوندن.من خودم درس 1-504رو كامل خوندم دوم هم فقط تميرناش موند.لغات زبان عمومي هم كتاب اول رو چند دوري ميشه مرور كردم.اما نمي دونم برا عيد بقيه شما چي كار مي خواهيد بكنيد.اكه امشب مي تونيد 11بيايد كه بكيد ؟
منم درس 2 رو نخوندم.یعنی نرسیدم.

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزيزان.چهارشنبه شب بايد ميومدين.من اين چند روز دايم سر مي زدم كويا همه بچه ها مشغول عيد ديدني بودند.خوب دوستان كويا كسي هم خيلي درس نخوندن.من خودم درس 1-504رو كامل خوندم دوم هم فقط تميرناش موند.لغات زبان عمومي هم كتاب اول رو چند دوري ميشه مرور كردم.اما نمي دونم برا عيد بقيه شما چي كار مي خواهيد بكنيد.اكه امشب مي تونيد 11بيايد كه بكيد ؟

سلام.من میتونم 11 بیام...

وضعیت
موضوع بسته شده است.