آمادگی زبان عمومی برای ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arcdoc

اخراجی موقت
oh my godness
its unbelievable
very disappointing
what r u donig!!!
this page like a bald bead:D

arcdoc

اخراجی موقت
i confess that you are intelligent but it's not sufficient for catch my position in this club..
my grammar is horrible
acknowledge this
and everybody know this
I do not hide the fact
I accept and go along with it

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها لغات زبان عمومی 91 رو اگه دارین میشه بزارین؟تا 90 اینجا هست

Art & Design

عضو جدید
i confess that you are intelligent but it's not sufficient for catch my position in this club..
my grammar is horrible
acknowledge this
and everybody know this
I do not hide the fact

well.... my grammar is also not so good! and I wonder how to cope with it.....so hectic
anyway, don't worry! I already have my position and no need to catch yours

Miss Independent

عضو جدید
my grammar is horrible
acknowledge this
and everybody know this
I do not hide the fact

.I was just about to tell you that you should work on your grammar a lil bit
.You don't need to use complicated words to tell what's in your head.
Just let it come out naturally.

arezoo2266

عضو جدید
سلام دوستان.من10تا درس تافل خوندم با 4درس رستگارپور.دیگه بیشترازاین وقت نمیکنم که بخونم.
تواین مدت کم چیکار کنم که 20-30 درصدبتونم بزنم.؟
چیکارکنم مهارت تست زنیم خوب بشه بدون دونستن معنیه لغت.

arcdoc

اخراجی موقت
ووکب واقعا یه چیز پرت و پلایی بود....اخه کجای دنیا به این طولانی صورت سوال میدن...!!ادم سر درد میگرفت تا یه سوال رو بخونه و تموم کنه........متن ها هم خیلی اشتباه سوال پرسیده بودن مخصوصا متن دوم(خیلی بی سوادی بود)....واقعا....متن سوم هم که اصلا هیچ ارتباطی به معماری نداشت...ولی باز آسونترین متن بود....متن اول هم در مورد مرمت....دوم هم مصالح.....کلا گند زده بودن....من بعد آزمون فکر کردم خوب زدم....ولی الان که سوالارو میبینم به 20 و 30 هم راضی شدم.....
د رکل نسبت به سال قبل فوق العاده سخت بود...یعنی کسی 40 بزنه این ازمون رو شاهکار کرده.....
از نظر من اینطوری بود....حال شاید من چون امسال کمتر خونده بوده زبان رو نسبت به سال قبل اینطوری میومد....شما هم بگید چیکار کردین ببینم چطوریه داستان!!!!!
این کلیدهای دفترچه ی D هست...
) 2
2) 1
3) 4
4) 3
5) 1
6) 3
7) 4
8) 2
9) 3
10) 1
11) 1
12) 4
13) 2
14) 4
15) 1
بخش زبان تخصصی:
16) 4
17) 2
18) 3
19) 1
20) 4
21) 2
22) 1
23) 1
24) 3
25) 3
26) 1
27) 4
28) 3
29) 4
30) 2
منبع: سایت بابک رستمی...

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حدود 25 سری زبان عمومی سالها قبل رو زدم، و تقریبا هر سال سخت ترین زبان عمومی مال نوبت صبح روز سوم بوده که معماری هم تو این دسته هست. امسال تستای reading هم خیلی جوندار بودن نسبت به سالهای قبل. ولی حداقل یه نکته خیلی مثبت داشت که از زبان تصویری نیومده بود. من تا لحظات آخر میترسیدم نکنه به سنت قدیمیشون برگردن و لت و پارمون کنن:D

دفترچه من کدش A هست، ولی تو اکثر سوالا با جوابای این همخونی داره. ولی مخصوصا توی ریدینگ 2-3 تا هستن که من کاملا شک دارم جوابی که این داده درست باشه، حالا یا از فرق دفترچه هاست، یا من اشتباه میکنم، یا این کلید ایراد داره. توی بخش عمومی هم نمیدونم سوال 10 رو چرا همه میگن appeal ! اصلا معنی نمیده اینجا. درسته devote هم زیاد بهش نمیخوره ولی باز از appeal بهتره.

beni belazi

کاربر بیش فعال
من حدود 25 سری زبان عمومی سالها قبل رو زدم، و تقریبا هر سال سخت ترین زبان عمومی مال نوبت صبح روز سوم بوده که معماری هم تو این دسته هست. امسال تستای reading هم خیلی جوندار بودن نسبت به سالهای قبل. ولی حداقل یه نکته خیلی مثبت داشت که از زبان تصویری نیومده بود. من تا لحظات آخر میترسیدم نکنه به سنت قدیمیشون برگردن و لت و پارمون کنن:D

دفترچه من کدش A هست، ولی تو اکثر سوالا با جوابای این همخونی داره. ولی مخصوصا توی ریدینگ 2-3 تا هستن که من کاملا شک دارم جوابی که این داده درست باشه، حالا یا از فرق دفترچه هاست، یا من اشتباه میکنم، یا این کلید ایراد داره. توی بخش عمومی هم نمیدونم سوال 10 رو چرا همه میگن appeal ! اصلا معنی نمیده اینجا. درسته devote هم زیاد بهش نمیخوره ولی باز از appeal بهتره.

من فکر میکنم سوال 22 و 29 اشتباه باشه....من زبان خیلی کمتر از اون چیزی که فکر میکردم زدم 2 تا از تستای گرامر و واسه احتیاط وارد نکردم بد دیدم درسته....اعصابم به هم ریخته..واقعا ناراحتم..الان دیگه نهایتن اگه گل دیگه ای نکاشته باشم 30 زدم....

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چون کد دفترچش با مال من فرق داره نمیتونم مطمئنن بگم که اشتباه داشته یا نه ولی 22 که گفتی به نظر من materials درسته و 29 sources other than government. یا مثلا 26 مشخصه دیگه: گرانیت چه نوع سنگیه؟ سنگ آذرین. ignite rocks

از همه جالبتر سوال 14 بود، دو تا گزینه and دارن که بعد and خود متن قطعا غلط هستند، و گزینه دیگه هم which produces غلطه چون اصلا جمعه و s نمیگیره، فقط گزینه to produce میمونه که کمتر غلطه. مطمئنا اون and که تو متن گذاشتن اضافیه و سوال غلطه.

beni belazi

کاربر بیش فعال
حالا چون کد دفترچش با مال من فرق داره نمیتونم مطمئنن بگم که اشتباه داشته یا نه ولی 22 که گفتی به نظر من materials درسته و 29 sources other than government. یا مثلا 26 مشخصه دیگه: گرانیت چه نوع سنگیه؟ سنگ آذرین. ignite rocks

از همه جالبتر سوال 14 بود، دو تا گزینه and دارن که بعد and خود متن قطعا غلط هستند، و گزینه دیگه هم which produces غلطه چون اصلا جمعه و s نمیگیره، فقط گزینه to produce میمونه که کمتر غلطه. مطمئنا اون and که تو متن گذاشتن اضافیه و سوال غلطه.

منم 22 و 29 رو مثل شما جواب دادم...اون and هم واقعا اضافیه...

arcdoc

اخراجی موقت
اتفاقا من هم devote رو زدم...اون 3 تارو هم مثل شما زدم.....
material
sources other than government
igneous rock
والا این بابا که کلید گذاشته خیلی معروفه.....منم خیلی شک کردم...همین 4 تا سوال میشه 15 درصد ...کم نیست

آخرین ویرایش:

leila.90

عضو جدید
ووکب واقعا یه چیز پرت و پلایی بود....اخه کجای دنیا به این طولانی صورت سوال میدن...!!ادم سر درد میگرفت تا یه سوال رو بخونه و تموم کنه........متن ها هم خیلی اشتباه سوال پرسیده بودن مخصوصا متن دوم(خیلی بی سوادی بود)....واقعا....متن سوم هم که اصلا هیچ ارتباطی به معماری نداشت...ولی باز آسونترین متن بود....متن اول هم در مورد مرمت....دوم هم مصالح.....کلا گند زده بودن....من بعد آزمون فکر کردم خوب زدم....ولی الان که سوالارو میبینم به 20 و 30 هم راضی شدم.....
د رکل نسبت به سال قبل فوق العاده سخت بود...یعنی کسی 40 بزنه این ازمون رو شاهکار کرده.....
از نظر من اینطوری بود....حال شاید من چون امسال کمتر خونده بوده زبان رو نسبت به سال قبل اینطوری میومد....شما هم بگید چیکار کردین ببینم چطوریه داستان!!!!!
این کلیدهای دفترچه ی D هست...
) 2
2) 1
3) 4
4) 3
5) 1
6) 3
7) 4
8) 2
9) 3
10) 1
11) 1
12) 4
13) 2
14) 4
15) 1
بخش زبان تخصصی:
16) 4
17) 2
18) 3
19) 1
20) 4
21) 2
22) 1
23) 1
24) 3
25) 3
26) 1
27) 4
28) 3
29) 4
30) 2
منبع: سایت بابک رستمی...

تو ی سایت زده
صبح جمعه– 20 بهمن 1391)
(کد دفترچه: 505 C)

arcdoc

اخراجی موقت

اینکه جمعه ها سخت تر هست رو قبول ندارم...امثال کلا سیستمش عوض شده بود.....اتفاقا جمعه ها آسون تره همیشه....شما امثال رو مقایس کن با همین 90 ...به هر حال این روش برای ماهایی که رو زبان سرمایه گذاری کردیم....تاثیر منفی میزاره...
کسی که زبان نخونده و نمیزنه براش فرقی نمیکنه...ماها اسفالت میشیم...1 ساعت وقتمون رو میزاریم رو زبان....باورم نمیشه اصلا ....پارسال بالاترین درصدم زبان بود...امثال فکر کنم کمترینش باشه....خدا کنه اون 4 تا همینجوری که شما میگید باشه...
لغاتش هم خیلی تله گذاشته بودن ...damn

arcdoc

اخراجی موقت
آره................................واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای.داشتم سکته میکردم...اخه تنکولوژی رو d گذاشته بود.....خوشحالم کردی.....:biggrin:;)
نظرم عوض شد..............تکذیب میکنم...ازمون استاندارد و فوق العاده ای بود..من همین جا از تمام دست اندرکارانه سازمان سنجش تشکر میکنم.....:D

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.