آمادگی زبان عمومی برای ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arcdoc

اخراجی موقت
i predict a riot
its not politic opiniion.its only personal diagnostic
ببخشید میپرم وسط بحث تون.بچه ها سعی کنید با لغت های که یاد میگیرد جمله بسازید.شاید از نظر گرامری نتونین درست بگید.ولی حداقل اون لغت رو تو ذهنتون ثبت میکنید.موفق باشید.من همیشه به این تاپیک سر میزنم.چون مروری میشه به چیزهایی که یاد گرفتم

آخرین ویرایش:

arcdoc

اخراجی موقت
نم
باطلاق
دائمی

frequent معنی دقیقش مکرر میشه.چیزی که زیادا تکرار میشه.توی اکثر سایت ها به این جمله خیلی برخورد میکنیم: FAQ
Frequent answer quastions
یعنی پاسخ سوالاتی که زیاد تکرار میشن.
دائمی میشه :premanent
روی ماژیک اکثر مینویسن
premanent marker
ماژیک با اثر دائمی

آخرین ویرایش:

sunshid

عضو جدید
سلام بچه ها
وای خیلی ناراحتم:crying:به خاطر مسافرتم دو سه تا درس ازتون عقب موندم.الانم که برگشتم تصادف ازیک طرف توقعات بیش از حد اساتید محترم هم از طرف دیگه خیلی داره بهم فشار وارد میکنه.:crying2::wallbash:
فکر نکنم دیگه بتونم خودمو به تاپیک برسونم.ببخشید:w02:

neda...

عضو جدید
خوش اومدید خوشحال میشیم که کمک کنید.
i predict a riot
its not politic opiniion.its only personal diagnostic
ببخشید میپرم وسط بحث تون.بچه ها سعی کنید با لغت های که یاد میگیرد جمله بسازید.شاید از نظر گرامری نتونین درست بگید.ولی حداقل اون لغت رو تو ذهنتون ثبت میکنید.موفق باشید.من همیشه به این تاپیک سر میزنم.چون مروری میشه به چیزهایی که یاد گرفتم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها من امشب میام هرکی تونست بیاد درس 6 رو مرور کنیم.درس 7 رو کی میزاره؟

عزيزم من احتمال زياد ميام اما درس 6كه اصلا نخوندم فقط 4-5اكه بچه ها يه فلش به عقب مي زنند اين دو درس.رو يه مرور بكنيم.كه تا 2شنبه هم درس 6امسال من كه كلي عقبند بخونند.تا 2شنبه هم يكي لغات 7در بياره بزاره.نظرتون چيه؟

arefeh

کاربر ممتاز
سلام
یعنی اسم کتابتان 504 است؟!!

بله دوست عزيز ضمن خوش امدكويي.در حال حاضر ما كتاب عمومي زبان رو براي ارشد مي خونيم.تا تابستان كه بريم سروقت تافل و بعدم تخصصي

fk_invisible

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید زیاد سوال میکنم .
روش کارتان چه طور است؟
اگر بخواهم شرکت کنم ، باید چه کار کنم؟
روزهای خاصی در هفته است؟

arefeh

کاربر ممتاز
ببخشید زیاد سوال میکنم .
روش کارتان چه طور است؟
روزهای خاصی در هفته است؟
عزیزم هر هفته 2 تا درس از 42 درس 504 می خونیم و روز 2 شنبه واسه درس اول و 5 شنبه واسه درس دوم و جمعه برای جمع بندیه هر دو درس میایم.ساعت 10 شب به بعد.برای یادگیری بیشتر لغات از نرم افزار jmemorize استفاده می کنیم که هر یک از دوستان به نوبت لغات هر درس رو 2-3 روز جلوتر وارد نرم افزار می کنه و میزاره.بقیه هم استفاده می کنند.بقیه راهنمایی ها رو هم تو تاپیک های اول میتونی ببینی.و اینکه شما هم می تونید حضور داشته باشید.فقط باید سعی کنی خودتو به ما برسونی.خوشبختانه هنوز خیلی عقب نیستی.موفق باشی;)

neda...

عضو جدید
سلام دوست عزیز خوش اومدی.ما درسارو تقسیم میکنیم با فلاش کارت(نرم افزارش)در میاریم میزاریم اینجا چن روز وقت میزاریم که بخونیم بعد یه شب همه میایم از هم میپرسیم
ببخشید زیاد سوال میکنم .
روش کارتان چه طور است؟
روزهای خاصی در هفته است؟

arefeh

کاربر ممتاز
neda:
practically
valve
scissors
sword