آرشیو معرفی اعضا

آرشیو معرفی اعضا

• لطفا دليلش و حتما بگين

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

کربلایی

مدیر بازنشسته
منم پیام نور می خونم(ترم 5)، اصلا هم از داشگاهم متنفر نیستم! این حرفو قبلا هم گفته ام: دانشگاه پیام نور داشنجو رو درس خوان بار میاره! درسته خیلی سخته و آخر شاهنامه همیشه برای پیام نوری ها در ارشد خوش بوده
موفق باشید

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دانشگاه پیام نور خوبیش اینه که دانشجو رو خودساخته بار میاره

و تعداد قبولی هایی که توی ارشد می ده به مراتب از دانشگا آزاد و سراسری بیشتر هست

موفق باشید

pmsunshine

عضو جدید
به رشتت فکر کن

دانشگاه سراسری و آزاد هم خبری نیست به خدا

کلاس های خارج از دانشگاه رو برو که خودتو بالا بکشی

كلاس هاي بيرون؟؟؟
ما اولين ورودي ITاينجا هستيم.حتي كتاب هم به زور گير مياد.من اول هر ترم يه سر ميام تهران ولي اوني كه مثل من راحت نمي تونه بياد چي؟كمبود استاد چي؟استاداي رشته هاي كامپيوتر تا كي مي تونن با ما ادامه بدن؟
كاش حداقل اينقدر انصاف داشتن كه روحيمون رو نكشن.انگيزه هامون رو له نكنن.

و تويي كه ميگي آخر شاهنامه خوشه تا حالا آخرش رو خوندي؟؟؟آخر شاهنامه تلخترين قسمت اونه كشته شدن رستم و... و اين فقط يه طنزه تلخه.
ولي اي كاش حرفت درست در بياد و من بتونم اونقدر دووم بيارم كه آخر خوش درس خوندنم رو ببينم.
كاش بتونم بشم همون آدمي كه قبل از ديدن اساتيد ترم اول بودم...

golshan

عضو جدید
معرفی

معرفی

سلام.من اسماعیل فوق دیپلم فناوری اطلاعات می باشم.:gol:با تشکر از مهندسین

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.من اسماعیل فوق دیپلم فناوری اطلاعات می باشم.:gol:با تشکر از مهندسین

سلام به شما

ورودتون رو به سایت خوش آمد می گم

امید وارم شاهد فعالیت های هر چه بیشتر شما توی تالار فناوری اطلاعات باشیم

موفق باشید

pappeli

عضو جدید
دانشگاه پیام نور توی ایران تنها دانشگاهی هست که شیوه ی پذیرشش مطابق دانشگاه های خارج از کشور هست.(ورود با شروط خواست و پذیرش نهایی بعد از دو ترم)

ولی اگه کلاسها حضوری بودن به نظرم بهتر بود

من اگه کلاس های حضوری داشت شاید پیام نور رو انتخاب می کردم

موفق باشید

کلاس حضوری هم داره.تازه بعضی هاش هم اجباریه.

کربلایی

مدیر بازنشسته
كلاس هاي بيرون؟؟؟
ما اولين ورودي ITاينجا هستيم.حتي كتاب هم به زور گير مياد.من اول هر ترم يه سر ميام تهران ولي اوني كه مثل من راحت نمي تونه بياد چي؟كمبود استاد چي؟استاداي رشته هاي كامپيوتر تا كي مي تونن با ما ادامه بدن؟

و تويي كه ميگي آخر شاهنامه خوشه تا حالا آخرش رو خوندي؟؟؟آخر شاهنامه تلخترين قسمت اونه كشته شدن رستم و... و اين فقط يه طنزه تلخه.
ولي اي كاش حرفت درست در بياد و من بتونم اونقدر دووم بيارم كه آخر خوش درس خوندنم رو ببينم.

ببین مهندس، بنظر من نا امیدی تنها دردی هست که درمون نداره!
شما میگی اولین ورودی آی تی در دانشگاهتون هستید، قبول! منم همین شرایط رو داشتم، تا الان هم با اساتید(که چه عرض کنم) کامپیوتر خوندم!
ضمنا اگه زرنگ باشی و کمی بیشتر از سایر همکلاسیات بخونی نمی تونی واحد اضافی برداری! چون جلوتر از شما کلاسی نیست که بخوای بری با اونها بخونی!
در مورد کتاب و ... هم که فکر میکنم، پاس کردن دروس با این شرایط عبور از هفت خوان رستمه!
برای مثال در درس برنامه نویسی پیشرفته در طول یه ترم 3 بار منبع کتاب رو عوض کردند که من تا آخر ترم نتونستم هیچ کدوم از اون منابع رو تهیه کنم! اما با نمره 16 قبول شدم(کتاب دیتل رو خوندم)

خوشبختانه آی تی حسنی که داره اینه که برای کسی که بره دنبالش، منبع در وب فراوونه!
شما هر کتابی که بخوی رو قول میدم همین بچه ای اینجا میتونن برات تهیه کنند(پی دی اف و ...)

در پیام نور، و با شرایط شما(خودم هم همین شرایط رو داشتم) بهترین کار اینه که از همین ابتدا از دل بستن به استاد و جزوه و ... بخیال بشی و خودت بری دنبال منبع و بخونی!
بهترین منبع برای آی تی، همین وب هست! مطمئن باش. من 5 ترمه که همین طوری خوندم!

pmsunshine

عضو جدید
شايد يكم زود قضاوت كردي.دوست دارم بري و وبلاگ من رو ببيني.ببين همين آدمي كه داري نصيحتش ميكني چي كار ميكنه.تلاشم رو كردم تا اوضاع يكم قابل تحمل بشه ولي الان بازم دارم خفه ميشم.حتما برو وبلاگ اين آدم بي تجربه و نا اميدي كه نصيحتش ميكني رو ببين.
من خوب ميدونم كه به اساتيد اميدي نيست.من خوب ميدونم كه تنهايي بايد همه كار كرد.
فقط شرايط خفه كننده اي وجود داره.
ترم پيش سر لجبازي استاد و بچه ها و شايعه ي پول گرفتن استاد براي قبولي چند نفر,تموم اونايي كه گناهي نداشتند به اتيش بقيه سوختن.نتيجه چي شد؟ مشروطي كل بچه هايي كه اون درس رو برداشته بودن.من حتي اون استاد رو نديده بودم ولي من هم مثل بقيه.فرق من با اوني كه درس نخوند چي بود؟؟هر دو 3 شديم اونم درس 3 واحدي.خودت تا آخر ماجرا رو بخون.مي خواي روحيم داغون نشه؟
مشروط شدن رو توي خواب هم نمي ديدم حالا چي؟؟؟
من جا موندم و اون استاد رفت
به وبلاگم بيا و بهم سر بزن نظر هم بده

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
كلاس هاي بيرون؟؟؟

منظورم رو متوجه نشدی دوست عزیز

بذار یه مطلبی رو بهت بگم:
چند روز پیش یکی از دوستان یه تاپیک با عنوان مدارک معتبر Cisco زده بودن (حتما بخونیدش)

کسی که Course تخصصی Cisco که همون CCNP هست رو می گذرونه یکی از تواناییهاش اینه که می تونه شبکه های کامپیوتری با بیش از 500 کامپیوتر را نصب و راه اندازی کنید

5 شنبه ی گذشته از استادمون پرسیدم اگه یه نفر با بهترین شرایط در رشته ی کارشناسی IT فارغ و التحصیل بشه می تونه یک شبکه با 20 تا کامپیوتر راه اندازی کنه ؟یه خنده ای کرد و گفت نه جانم 20 تا که خوبه 2 تا هم نمی تونه.

من این مسئله رو روزی که انتخاب رشته می کردم می دونستم و اصلا به این امید به دانشگاه نیومدم که دانشگاه بخواد کاری برام کنه.

نتیجه:منظورم از کلاس های بیرون گذروندن دوره هایی مثل MCSE و Cisco بوده که توی دنیا متر هستن.

زکریا جان هم درست می گن با نا امیدی گله کردن هیچ چیز درست نمی شه.
اطرافمون روزانه خیلی اتفاق ها می افته و خیلی حق کشی ها بی عدالتی ها و ... رو می بینم

کاری نمی تونیم بکنیم.
اگه بخوایم بخاطر این جور مسائل که ماشالله کم هم نیست خودمون رو ناراحت کنیم مطمئن باشم فقط خودمونیم که ضرر می کنیم.

موفق باشید.

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام

من هم IT ميخونم, ترم دويي هستم.

خوش حال ميشم بيشتر با هم آشنا بشيم.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

من هم IT ميخونم, ترم دويي هستم.

خوش حال ميشم بيشتر با هم آشنا بشيم.

سلام به شما
ورودتون رو به این انجمن خوش آمد می گم

امید وارم از عضوهای فعال این تالار بشید.

سوالی بود در تاپیک سوالات بپرسید.

موفق باشید ;)

daghighbin

عضو جدید
سلام من دانشجوی IT پیام نور قوچان ترم5 هستم
ولی فعلا هیچی از ITسر در نیاوردم تا ببینیم بعدها چی میشیم!!!!!!!!!:biggrin:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من دانشجوی IT پیام نور قوچان ترم5 هستم
ولی فعلا هیچی از ITسر در نیاوردم تا ببینیم بعدها چی میشیم!!!!!!!!!:biggrin:

سلام.

به این انجمن خوش اومدین.
ماشالله به شما.پیام نور هم که هستید اونم ترم 5 همچین حرفی از نفر که پیام نور می خونه خیلی بعید هست.

دانشجو ای پیام نور از هر موسسه ی دیگه بیشتر از رشتشون می دونن به خاطر روش کار این دانشگاه

به هر حال ما اینجا برای کمک به شما هستیم.
هر سوالی داشتید بپرسید مطمئن باشید همه کمکتون می کنن.

موفق باشید

amin_geladiator

عضو جدید
با سلام
من ترم اول IT هستم.اولش با کلی شک وتردید اومدم ولی حالا با هیچ رشته ای حتی دانشگاه شریف هم باشه عوضش نمیکنم.خیلی باحاله................:)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
من ترم اول IT هستم.اولش با کلی شک وتردید اومدم ولی حالا با هیچ رشته ای حتی دانشگاه شریف هم باشه عوضش نمیکنم.خیلی باحاله................:)

سلام به شما

ورودتون رو به انجمن خوش آمدی می گم امید وارم که هرچه زود تر شاهد فعالیت های شما توی این تالار باشیم

موفق باشید

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، اسم من معصومه است
IT میخونم دانشگاه پیام نور

hbsa65

عضو جدید
منم موافقم

منم موافقم

سلام
من تو قمست مهندسي معدن - كه خوب رشته خودم هست - يك تاپيك زدم و توش از تمام بچه هاي دانشجو و ... كه در زمينه معدن فعاليت مي كنن خواستم كه بيان خودشون رو معرفي كنن . گفتم اينجا هم اين تاپيك رو بزنم كه كلاً همه با هم آشنا بشيم !!! :smile:
براي اولين بار هم خودم مي نويسم :
من مرتضي دانشجوي ترم 3 مهندسي معدن -هستم .

حالا شما هم خودتون رو دونه دونه معرفي كنين :smile:
من ستاره دانشجوی ترم 3 فناوری اطلاعات هستم.
خوشبختم.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من ستاره دانشجوی ترم 3 فناوری اطلاعات هستم.
خوشبختم.

سلام به شما
به باشگاه مهندسان خوش آمدید
امید وارم که هر چه زود تر بتونید عنوان کاربر فعال تالار IT رو کسب کنید

موفق باشید

majmaj

عضو جدید
سلام دوستان. من هم دانشگاه غير انتفاعي پويش قم قبول شدم. خيلي علاقه دارم به اين درس.

نمي‌دونم بايد از كجا شروع كنم.

مي‌خوامتو اين رشته يه غول بشم.:)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من هم دانشگاه غير انتفاعي پويش قم قبول شدم. خيلي علاقه دارم به اين درس.

نمي‌دونم بايد از كجا شروع كنم.

مي‌خوامتو اين رشته يه غول بشم.:)

سلام به شما
ورودتون رو خوش آمد می گم

یک تاپیک خوب با کمک دیگر دوستان برای کمک به شما ایجاد شده می تونید از اینجا به اون تاپیک مراجعه کنید و سوالاتون رو مطرح کنید و همچنین از راهنمایی های دوستان استفاده کنید

موفق باشید

Free_Electron

عضو جدید
ICT آره ......IT نه

ICT آره ......IT نه

سلام به همیه IT چی ها;)
من بین IT و ICT تفاوت های زیادی می بینم :)
IT همون کامپیوتره ولی با یک سری تفاوت ها همون برنامه نویس ، سایت ها ، ....:confused:
ولی ICT چیزی توی الکترونیک ، مخابرات ، کامپیوتر ، دیجیتال ، کمی سخت افزار :D
به عنوان یک الکترونیکی که علاقه مند به ICT شده سلام و خسته نباشید و موفق باشید می گم;)
مجتبی :smile:........... شهرکرد :D.............23 :D...............فوق دیپلم الکترونیک:) .......................دانشگاه چمران اهواز:) ...............امیدوارم که کاردانی به کارشناسی ICT ادامه تحصیل بدم..;)

Hengameh IT

عضو جدید
سلام من هنگامه 19 ساله دانشجوی ترم 2 it دانشگاه پیام نور واحد شهریار هستم و رشتم رو خیلی دوست دارم .به نظر من دانشگاه پیام نور سخت هست ولی چون خود کتاب رو میخونیم نه جزوه .از نظر اطلاعات در سطح خوبی هستن .:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.