معرفی پارک علم و فناوری

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار

یک پارک علمی سازمانی است که به وسیله متخصصان حرفه ای اداره می شود و هدف اصلی این سازمان افزایش ثروت در جامعه از طریق تشویق و ارتقاء فرهنگ نوآوری و افزایش قدرت رقابت در میان شرکتها و مؤسساتی است که متکی بر علم و دانش در محیط پارک فعالیت می کنند. برای دستیابی به این هدف یک پارک علمی با ایجاد انگیزش و مدیریت جریان دانش و فناوری در میان دانشگاهها، مراکز تحقیق و توسعه، شرکتهای خصوصی و بازار، ایجاد و رشد شرکتهای متکی بر نوآوری را از طریق مراکز رشد (incubator) و فرآیندهای زایشی (Spin.off) تسهیل می نماید. پارکهای علمی همچنین خدماتی با ارزش افزوده بالا و فضاهای کاری و تأسیسات مناسب و کیفی به مؤسسات مستقر در پارک ارایه می نمایند.

tifoid

عضو جدید
وای ممنون جالب بود. منم توی همچین پارکی کار میکنم (البته مرکز ict(... امکانات و تسهیلات خوبی به صاحبان ایده میده...منکه دوسش دارم...

z.alavi

کاربر فعال
منم توی پارک کار می کنم. واقعا برای کسایی که کار یاد دارند و از زیر کار در رو نیستند خیلی ارزش و احترام قائلند، خود آدم خیلی توی همچین جایی پیشرفت می کنه و به تجربه های بزرگی دست پیدا می کنه. علاوه بر این، اونجا واقعا میشه علمی رو که به صورت تئوری خوندی، خودت و فقط خودت به ثمر برسونیش و ازش بهره بر داری کنی. من کاراموزیم رو توی پارک گذروندم،الان هم برای پروژه ام دارم همون جا کار می کنم

tifoid

عضو جدید
منم توی پارک کار می کنم. واقعا برای کسایی که کار یاد دارند و از زیر کار در رو نیستند خیلی ارزش و احترام قائلند، خود آدم خیلی توی همچین جایی پیشرفت می کنه و به تجربه های بزرگی دست پیدا می کنه. علاوه بر این، اونجا واقعا میشه علمی رو که به صورت تئوری خوندی، خودت و فقط خودت به ثمر برسونیش و ازش بهره بر داری کنی. من کاراموزیم رو توی پارک گذروندم،الان هم برای پروژه ام دارم همون جا کار می کنم

شما توی کدوم مرکزین؟

tifoid

عضو جدید
سلام. مرسی از بابت اطلاعاتتون. میشه بگین چه جوری میشه عضو شد و فعالیت کرد؟ ممنون میشم.برام مهمه.

خودتون سرمایه و ایده دارین و مایلید یه فضایی رو بگیرین توی پارک ؟ که البته اول باید دوره رشد مقدماتی رو طی کنین . یا تمایل دارین توی واحد های مستقر فعالیت داشته باشین؟
[جواب این سوال را بدونم میتونم کامل براتون توضیح بدم...

l-mohajeri

عضو جدید
من قبلا که میشنیدم میگفتن پارک علم و فناوری جایی مثل پارک تو ذهنم می اومد:biggrin::smile:تا اینکه خودم تو یکی از این مراکز مشغول به کار شدم.پارک علم و فناوری تو شهر ما فقط یدونست ک من توش مشغول به کار هستم.

dingding

عضو جدید
سلام دوستان
کسی در مورد ریز فضاها و برنامه فیزیکی " پارک علم و فناوری " اطلاعاتی داره؟

ممنون میشم کمک کنید:redface:

saeid_metall

عضو جدید
دوستان منم اطلاعات در مورد پارک علم و فناوری احتیاج دارم
ممنون میشم کسی مطلبی داره در میون بزاره