آخرین چیزی که از زندگی یاد گرفتی چی بود؟

جاذبه

عضو جدید
چرا تو ای شکسته دل خدا خدا نمی کنی ؟
خدای چاره ساز را چرا صدا نمی کنی ؟
به هر لب دعای تو فرشته بوسه می زند
برای درد بی امان چرا دعا نمی کنی
ز پرنیان بسترت شبی جدا نبوده یی
پرند خواب را ز خود چرا جدا نمی کنی
به قطره قطره اشک تو خدا نظاره می کند
به وقت گریه ها چرا خدا خدا نمی کنی
سحر ز باغ ناله ها گل مراد می دمد
به نیمه شب چرا لبی به ناله وا نمی کنی
دل تو مانده در قفس جدا ز آشیان خود
پرنده ی اسیر را چرا رها نمی کنی
ز اشک نقره فام خود به کیمیای نیمشب
مس سیاه قلب را چرا طلا نمی کنی
به بند کبر و ناز خود از آن اسیر مانده یی
که روزی عجز و بندگی به کبریا نمی کنی
من یاد گرفتم که از بنده خدا چیزی نخوام فقط خدا:gol:

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي از دوستان ميگفتن كه ياد گرفتن به كسي اعتماد نكنن ولي به نظر من بايد ياد بگيريم كه چه موقع و چه وقت به ديگران اعتماد كنيم!

من ياد گرفتم كه هيچوقت زود قضاوت نكنم! ( البته هنوزم مطمئن نيستم كه ياد گرفته باشم):surprised:

losi

عضو جدید
خيلي از دوستان ميگفتن كه ياد گرفتن به كسي اعتماد نكنن ولي به نظر من بايد ياد بگيريم كه چه موقع و چه وقت به ديگران اعتماد كنيم!

من ياد گرفتم كه هيچوقت زود قضاوت نكنم! ( البته هنوزم مطمئن نيستم كه ياد گرفته باشم):surprised:

منم همینو میگم ... نه اینکه به هیچ کس اعتماد نکنیم، ولی به هر کس اعتماد نکنیم...

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یاد گرفتم به هیچ پسری اعتمد نکنم همشون مثل همدیگن:mad:
دوست عزیز بحث راجع به پسر و دختر نیست بلکه راجع به ادم هاست و چیزایی که از زندگی یاد میگیرن.لطفا اجازه بدین بحث به حاشیه کشونده نشه :w30:

losi

عضو جدید
اجازه ندید اتفاق ها شما رو از لذتی که باید ببرید محروم کنن ....

اعتماد بکنید اما اجازه سو استفاده به کسی ندید ;)

موافقم، خیلی وقتها این ما هستیم که با برخوردمون به دیگران اجازه می دیم تا از رفتارامون سوءاستفاده کنن
( ببخشید تشکراتم تموم شده )
:gol::gol::gol:

eshagh_kh

عضو جدید
من یاد گرفتم :
که تو دنیا هیچ گربه ای وجود نداره که محض رضای خدا موش بگیره
هیچ پول مفتی هم نداریم که اگه بود از من زرنگتر خیلی ها بودن
سیاست خوبه اما برای دیگران
و آخریش اینه که بهتر همیشه نفر دوم باشی

eshagh_kh

عضو جدید
چرا؟ میشه دلیلش رو بگید؟

مثلا بچه اول که هستی باید توقع همه رو بر آورده کنی ولی دوم باشی نه از کسی توقع داری نه کسی از تو توقع داره
مثلا رییس اداره باشی بهتره یا معاون , البته آبدارچی از همه بهتره

losi

عضو جدید
مثلا بچه اول که هستی باید توقع همه رو بر آورده کنی ولی دوم باشی نه از کسی توقع داری نه کسی از تو توقع داره
مثلا رییس اداره باشی بهتره یا معاون , البته آبدارچی از همه بهتره

اینم درسته، حق باشماست... ;)
البته منم همون آبدارچی رو ترجیح می دم... :surprised: :D
(متشکرم ، ببخشیدتشکراتم تموم شده)
:gol::gol::gol:

MOON.LIGHT

عضو جدید
کاربر ممتاز

• Like
واکنش ها: losi

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همین الان یاد گرفتم ......یاد گرفتم ......یاد گر......بابا هولم نکنید بگم ......ای بابا .......یاد گرفتم .....الان میگم .......هرگز نشه فراموش لامپ اضافی خاموش .....اینو یاد گرفتم

• Like

موبیوس

عضو جدید
امروز فهمیدم که چقدر زندگی میتونه شیرین باشه اگه خودمون الکی تلخش نکنیم

• Like

losi

عضو جدید
من همین الان یاد گرفتم ......یاد گرفتم ......یاد گر......بابا هولم نکنید بگم ......ای بابا .......یاد گرفتم .....الان میگم .......هرگز نشه فراموش لامپ اضافی خاموش .....اینو یاد گرفتم

خوبه اینو یاد گرفتی این همه لامپ:surprised: زیر اواتارت روشن کردی... :mad:
اصلاً چه معنی می ده ؟ ( شکلک حسود :D )

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین چیزی که یاد گرفتم... تا از چیزی خوب مطمئن نشدم درباره اش قضاوت نکنم... اصلاً کلاً تا مجبور نباشم قضاوت نکم

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
سعی می کنم راجع به این مقوله ی عجیب زیاد فکر نکنم چون یه روز یه چیزی رو یاد می گیری فرداش خلافش ثابت میشه و خیلی چیزای عجیب دیگه پس بیخیال زندگی کنید و بهش فکر نکنید ...:gol::gol::gol::gol:

• Like

eagle07

عضو جدید
اینکه از تجربه خوب دیگران استفاده کنم وقت نداریم تا خود تجربه کنیم وقت طلاست مانند تیر رها شده از کمان

• Like

losi

عضو جدید
اینکه از تجربه خوب دیگران استفاده کنم وقت نداریم تا خود تجربه کنیم وقت طلاست مانند تیر رها شده از کمان

کاملاً موافقم... هیچ لزومی نداره که همه چیز رو خودمون تجربه کنیم... می تونیم از تجربیات دیگران استفاده کنیم :gol:

inshushinak

عضو جدید
من یاد گرفتم با آدمها یه حدی رو تو دوستی داشته باشم یعنی اندازه دوست داشتنم مشخص باشه و از یه اندازه ای بیشترهیچکیو دوست نداشته باشم:gol:

spow

اخراجی موقت
اینکه
درسته فهمیدن خیلی دردناک وسخته
اما ارزششو داره
بهتره بفهمی تا .....

mehrshad53

اخراجی موقت
آخرین چیزی که فهمیدم این بود که عزرائیل مزرائیلی در کار نیست ولی دیگه چطوری بگم!!!!

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هنوز خییییییییییییییییییللللللللللللللیییییییییییییییییییییییی چیزا هست که نمی دونم :redface:

شاهپرک

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چیزیه که هر روز یاد میگیرم.
به هیچ چیز و هیچ کس اعتماد نکنم و به هیچ چیز و هیچ کس دل نبندم........
یه چیز خیلی مهمه دیگه هم که در چند ماه اخیر یاد گرفتم این بود که دیگه هیچوقت رای ندم........

مرد تنهای شب

عضو جدید
آخرین چیزی که یاد گرفتم اینه که موجودی باارزشتر از انسان وجود نداره و موجودی هم پستر از اون.

من بر این عقیده ام که دیگران بالاتر از من می باشند چون سرشار از حقایق و مطالب هستند.

مهم نیست از چه جنسی چه سنی - نژاد- کشور -دین و هر انچه که تصور می کنیم باشند

حتی نوزادی که تازه چشم به جهان دوخته ارزش اون بیشتر از ماست چون او یک معصوم و فرشته ای در کنار ماست.

پس حقوق دیگران بر ما ارجعیت دارند دیگران از ما بالاترند و ما می خواهیم که با انها باشیم نه بدون اونا.
لازمه ما محبت کردن و دوست داشتن است چون ما مستحق احترامیم.

امیدوارم انچه می نویسم باشم.

alireza behbood

عضو جدید
ياد گرفتم كه صبور باشم.;)
در ضمن از يكي شنيدم كه ميگفت اگه ميخواي بدي از كسي نبيني خوبي به كسي نكن!!!!!!!!!!!!!!!!