ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش شما باكس سيالاتو چند زدي؟ كتاباي ترمو و سيالات پارسه چطوره؟ 1 كتاب كلا يا مثلا واس ترمو 1 يدونه كتاب و واس ترمو 2 هم يدونه كتاب جداگونه؟ تهران كجا ميشه گير آورد تك فروشيشا؟

من 25 زدم فقط با همون 2 درس. البته اگه زودتر انتقال رو شروع می کردم جواب بهتری میگرفتم البته باکس اصلیم جامدات بود خدا رو شکر تونستم 43 بزنم.
یک کتابه

تکی میدن من از فروشگاه ساختمانشون خریدم ولی تو انقلاب هم هست فقط باید گشت خودم دیدم کتابای پارسه رو.
امسال که کوثری اومده نصیر احتمالا اونجا هم بفروشن کتابشو! احتمالا
تونستی جزوه اش رو هم بگیر مکمل کتابش هست خوبه.

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بچه هاي 92 كسي موند واس 93؟ من ك موندم انتخاب رشته نكردم اصلا. بچه ها ي راهنمايي ميكنيد؟ ترمو سيالات و انتقال حرارات بهترين منبع ب نظرتون چيه؟ ترمو راهيان رو خوندم اصلا حال نكردم.البته ب نظرم ب عنوان بانك تست خوبه. اما درسنامشو اصلا خوشم نيومد. پارسه را توضيح ميديد چطوره؟
سیالات نصیر تالیف دکتر صادقی عالیه
انتقال حرارت پوران پژوهش
ترمو هم اگه پیدا کنی نشر اشینا

karim-mech

کاربر بیش فعال
یگان خدمتیم : یگان امداد یعنی تو مایه های آچار فرانسه هستش! از موتور گیری تا مود اخلاقی تا قاچاق تو اتوبان و تعقیب و گریز!
باکس یالات به نظر من راهیان خوبه من واسه این باکس راهیان خوندم و 41.33 زدم.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
این یعنی تاریخ رهایی بنده حقیر از چنگال دیو سربازی!
این سربازی مگه چه بلایی سرت آورده داش کریم اینقد ازش دلگیری!! خب نمیرفتی منم نرفتم صبر کردم دانشگاه خوب که قبول شدم امریه بگیرم اینقد عذاب نکشم شمام ایشالا تا یه 10هزار تا چشم بهم بزنی تموم شده!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این سربازی مگه چه بلایی سرت آورده داش کریم اینقد ازش دلگیری!! خب نمیرفتی منم نرفتم صبر کردم دانشگاه خوب که قبول شدم امریه بگیرم اینقد عذاب نکشم شمام ایشالا تا یه 10هزار تا چشم بهم بزنی تموم شده!!!

امریه منظورت چیه آقا ایمان؟
من سربازی نرفتم درآینده باید برم....
بعد یه سوال دیگه واسه ارشد چند ماه کسری میدن؟خبر داری؟اصلا کسری داره؟

nimasareban

عضو جدید
مالک اشتر دوباره به من اس ام اس داد که داوطلب گرامی 5م تیر مصاحبه هست اگر جا موندی پاشو بیا و اگر میای خبر بده!!!:biggrin:

از دوستان کسی نفهمید این مالک چند برابر ظرفیت هست؟ طراحی یا تبدیل تا رتبه ی چند دعوت به مصاحبه شدن؟؟؟

p.abdollahi

عضو جدید
سلام دوستان با 420 ساخت شبانه صنعتی اصفهان چقدر شانس دارم ؟
روزانه اراک چطور؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مالک اشتر دوباره به من اس ام اس داد که داوطلب گرامی 5م تیر مصاحبه هست اگر جا موندی پاشو بیا و اگر میای خبر بده!!!:biggrin:

از دوستان کسی نفهمید این مالک چند برابر ظرفیت هست؟ طراحی یا تبدیل تا رتبه ی چند دعوت به مصاحبه شدن؟؟؟

طراحی تا حدودا 1200 ولی تبدیل رو نمیدونم

nimasareban

عضو جدید
سلام دوستان با 420 ساخت شبانه صنعتی اصفهان چقدر شانس دارم ؟
روزانه اراک چطور؟

اول شبانه اصفهان پر میشه بعد روزانه اراک هیچ کس از آخرین رتبه ی قبولی خبر نداره ولی اگر آخرین رتبه ی قبولی رو 600 در نظر بگیریم شما 100% اراک رو قبول میشی
شبانه صنعتی اصفهان با شبانه های تهران زیاد متفاوت نیست شاید تا 250 -300 پر بشه احتمال قبولی کمه البته بازم بستگی به تراکم و ... داره

nimasareban

عضو جدید
طراحی تا حدودا 1200 ولی تبدیل رو نمیدونم

فکر کنم چون طراحی سال اولشون بوده نمیدونستن چه رتبه های برای مصاحبه میان، واسه همین از رتبه ی 100-200 که بلاخره بعضیا تو انتخاب رشته یه جایی اسم مالک رو نوشتن, دعوت به مصاحبه کردن اما توی تبدیل بر اساس تجربه ی سال های قبل میدونستن که بین 1700 تا 2200 رو باید دعوت کنن! احتمالش خیلی زیاده تکمیل ظرفیت بدن

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر کنم چون طراحی سال اولشون بوده نمیدونستن چه رتبه های برای مصاحبه میان، واسه همین از رتبه ی 100-200 که بلاخره بعضیا تو انتخاب رشته یه جایی اسم مالک رو نوشتن, دعوت به مصاحبه کردن اما توی تبدیل بر اساس تجربه ی سال های قبل میدونستن که بین 1700 تا 2200 رو باید دعوت کنن! احتمالش خیلی زیاده تکمیل ظرفیت بدن

فک نکنم،من خودم طراحیم 1400 شد خیلی امید داشتم حداقل دعوت شم!!!!ولی نشد....
تبدبلم شدم 2200 ولی اینم دعوت نشدم!!!!!تبدیل یه خورده رتبه های بهتر از 2200 دعوت شدن...شاید تا 2000 دعوت شدن، تبدیلو نمیدونم....

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
امریه منظورت چیه آقا ایمان؟
من سربازی نرفتم درآینده باید برم....
بعد یه سوال دیگه واسه ارشد چند ماه کسری میدن؟خبر داری؟اصلا کسری داره؟
یعنی جای خدمتت بری زیر دست یکی از ارگان ها نظامی مثل هواپیما سازی و سازمان های مرتبط به وزارت دفاع و .... کارکنی. البته اگه امریه بری از هیچ کسری نمیتونی استفاده کنی حتی بسیجی و...
فعلا فقط کسری بسیجی فعاله اونم به ازای هر یک سال 1 ماه!!! ما که خدارو شکر نداریم

آخرین ویرایش:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی جای خدمتت بری زیر دست یکی از ارگان ها نظامی مثل هواپیما سازی و سازمان های مرتبط به وزارت دفاع و .... کارکنی. البته اگه امریه بری از هیچ کسری نمیتونی استفاده کنی حتی بسیجی و...

خوب الان امریه وجود داره؟
چطوری باید اقدام کنیم؟

nimasareban

عضو جدید
فک نکنم،من خودم طراحیم 1400 شد خیلی امید داشتم حداقل دعوت شم!!!!ولی نشد....
تبدبلم شدم 2200 ولی اینم دعوت نشدم!!!!!تبدیل یه خورده رتبه های بهتر از 2200 دعوت شدن...شاید تا 2000 دعوت شدن، تبدیلو نمیدونم....

منم همینو میگم دیگه مگه ظرفیت طراحی و تبدیل تقریبا یکی نیست؟ پس چرا تبدیل تا 2200 دعوت شد ولی طراحی تا 1400! قطعا واسه اینه که سال اولشونه که بچه های طراحی رو به مصاحبه دعوت میکنن هنوز نمیدونن چند نفر برای مصاحبه میان و چند نفر نمیان! اخه کی با 1400 طراحی و 11 ساخت میره شبانه روزانه ی مالک قطعا انتخاب های قبل مالکشو قبول میشه! الانم با توجه به اس ام اسی که امروز دادن معلومه کسی واسه مصاحبه نرفته! حتما تکمیل ظرفیت میاد

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
خوب الان امریه وجود داره؟
چطوری باید اقدام کنیم؟
امریه به لیسانسه ها به این راحتیا نمیدن یا بهتره بگم اصلا نمیدن شما اگه ایشالا ارشد قبول شدی میتونی ترم 3 و4 بری دنبالش تو سایت ها این سازمان هایی که گفتن معمولا فراخوان میدن گرچه حضوری رفتن تاثیرش بیشتره

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امریه به لیسانسه ها به این راحتیا نمیدن یا بهتره بگم اصلا نمیدن شما اگه ایشالا ارشد قبول شدی میتونی ترم 3 و4 بری دنبالش تو سایت ها این سازمان هایی که گفتن معمولا فراخوان میدن گرچه حضوری رفتن تاثیرش بیشتره

آخه تعجب کردم
قسمت الهی اینه که ما اول بریم خدمت:smile:
مرسی از راهنماییت ایمان خان

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم همینو میگم دیگه مگه ظرفیت طراحی و تبدیل تقریبا یکی نیست؟ پس چرا تبدیل تا 2200 دعوت شد ولی طراحی تا 1400! قطعا واسه اینه که سال اولشونه که بچه های طراحی رو به مصاحبه دعوت میکنن هنوز نمیدونن چند نفر برای مصاحبه میان و چند نفر نمیان! اخه کی با 1400 طراحی و 11 ساخت میره شبانه روزانه ی مالک قطعا انتخاب های قبل مالکشو قبول میشه! الانم با توجه به اس ام اسی که امروز دادن معلومه کسی واسه مصاحبه نرفته! حتما تکمیل ظرفیت میاد

سلام دوست عزیز،راستشو بخوای با این که دوستان خیلی بد از مالک تعریف میکنن ولی ....خودم به شخصه دوست داشتم مالک برم.....
حالام که ما دعوت نشدیم....شاید حکمتی در کار بوده....
ولی طراحی فرق میکنه،طراحی چون تو تهران هست،همه بچه تهرانیا برای اینکه تهران بیفتن آنم با رتبه های خوب به نظرم میرن مالک...یا اصلا تهرانی هم نباشن همین که تو تهران هست خیلی طرفدار داره....تازه یه امیدایی واسه کار هم در این دانشگاه وجود داره...و این دلایل باعث شده رتبه های خوب برن این دانشگاه برای طراحی کاربردی...البته امیدوارم حرف شما درست باشه....اگه درست باشه احتمال این که واسه تکمیل ظرفیت اسمم بیفته زیاده....
ولی تبدیل چون تو اصفهانه برای خودم جای شک داره چرا حداقل دعوت نشدم!!!!!!

reza2495

عضو جدید
فعلا فقط کسری بسیجی فعاله اونم به ازای هر یک سال 1 ماه!!! ما که خدارو شکر نداریم
داداش من در مورد امريه يه چيزي شنيدم. يكي ميگفت شما اگه واس يه ارگان آزاد مثل شهرداري، فرمانداري و... بري واس خدمت 3 ماه بايد اضافه بري. اما اگه تو ي شركت تحت پوشش سپاه بري اون 3 ماه اضافه رو نداره . اين درسته ؟؟ بعدم شما از شركت ها و پروژه هايي ك ما مكانيكيا تو تهران ميتونيم بريم خبر داري؟

rEd-NEcK_XL

عضو جدید
سلام
من اگه الان واسه پردیس مدارک بفرستم و قبول بشم هفته اول شهریور که نتایج میاد دیگه نمیتونم اونارو برم ؟ منظورم اینه دانشگاه اسم منو جزو قبولیاش میزنه و نمیتونم شبانه یا پیام نور برم؟
فرق آزاد با پردیس تو مدرک چیه ؟ مدرک پردیس میزنه سراسری یا آرم پردیس توش هست ؟ معتبر هست مدرکش ؟ از آزاد بهتره ؟
کسی از دوستان اگه شماره کسی رو داره که پردیس میره میشه لطفا شماره رو واسم پیام خصوصی کنه تا شخصا چند تا سوال بچپرسم ازشون

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
داداش من در مورد امريه يه چيزي شنيدم. يكي ميگفت شما اگه واس يه ارگان آزاد مثل شهرداري، فرمانداري و... بري واس خدمت 3 ماه بايد اضافه بري. اما اگه تو ي شركت تحت پوشش سپاه بري اون 3 ماه اضافه رو نداره . اين درسته ؟؟ بعدم شما از شركت ها و پروژه هايي ك ما مكانيكيا تو تهران ميتونيم بريم خبر داري؟
بعیده میدونم اونطور باشه به طور کلی اگه امریه برید باید 21 ماه تمام بدون هیچ کسری خدمت کنید .راجع به تهران اطلاع ندارم

87682111

عضو جدید

داداش امریه هر جا باشه باید 3 ماه بیشتر بری

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

[FONT=&quot]حالا این امریه که شما دوستان میگین،چطوریاست؟خوش میگذره؟.......بله[/FONT]!!!:D
[FONT=&quot]مفتی باید کار کنیم؟[/FONT]:)
[FONT=&quot]یه خورده هم واسه دلخوشی پول نمیدن؟[/FONT]:D
[FONT=&quot]حالا جدا از شوخی جواب ما رو لطف کنین بدین ممنون میشم[/FONT]:)

87682111

عضو جدید
حالا این امریه که شما دوستان میگین،چطوریاست؟خوش میگذره؟.......بله!!!:D
مفتی باید کار کنیم؟:)
یه خورده هم واسه دلخوشی پول نمیدن؟:D
حالا جدا از شوخی جواب ما رو لطف کنین بدین ممنون میشم:)
حقوق خیلی ناچیز. فقط خوبیش اینه که پادگان نمیری. مث کارمندای دیگه صبح میری اداره بعدازظهر میری خونه. خیلی باحاله. اگه امریه شرکت نفت بگیری دیگه نور علی نور!!! بعدش شانس استخدام داری...

reza2495

عضو جدید
راستش داداش مثل اينكه بعضي جاها ك امريه ميگيرند ميشه اونجا خدمت كرد ولي اسمش امريه نباشه !!!!:eek: يكي دوستاي خودم تهران توي داروخانه بود ولي امريه نبود اما همكارش اونجا امريه بود !!!! :eek: اونيم ك من گفتم انگار يه همچين جوريه!! در مورد حقوقم يكي بچه ها ك خودش امريه گرفته بود ميگفت بعضي جاها تا 500 تومنم حقوق ميدند!! اسماشم ميگفت ك من سر در نيوردم راستش:D

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حقوق خیلی ناچیز. فقط خوبیش اینه که پادگان نمیری. مث کارمندای دیگه صبح میری اداره بعدازظهر میری خونه. خیلی باحاله. اگه امریه شرکت نفت بگیری دیگه نور علی نور!!! بعدش شانس استخدام داری...

سلام،ولی این خیلی نامردیه...اگه سه ماه بیشتر بخوایم بریم واقعا ظلمه!!!!
با این شرایط که شما گفتین آن کار نزدیک شهرت باشه خیلی عالیه.......ولی سه ماه ظلمه.....از کجا میشه این اطلاعاتو بدست آورد؟میخوام دقیقا ببینم قانونش چیه.....تو دفترچه نظام وظیفه نوشته؟
شرایط اقدام واسه این ارگانها مثلا شرکت نفت چیه؟باید فقط مدرک ارشد رو داشته باشی؟دیگه چه چیزایی،شرایط رو واسه خدمت تو این ارگانها بهتر میکنه؟ پارتی حتما خیلی نقش داره!!!!!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
من یک سری قوانین امریه رو خوندم به کل ناامید شدم:
اول اینکه تمامی سازمان ها شروط زیر را برای امریه می خواهند)داشتن ١ شرط کافیست(
١- تاهل
٢- معاف از رزم
٣- تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی

۴- بستگان درجه یک خانواده ایثارگران (شهدا ، مفقودالاثر ، جانبازان و آزادگان)
البته اینو اضافه کنم که بعضی از سازمان ها این شرایط رو درخواست نمیکنن که باید پیداشون کردن
که من هیچکدومو ندارم شما دارید؟!
ثانیا حقوق و مزایا همون سربازی معمولیه
ثالثا مدت خدمت 3 ماه بیشتر
پس کلا به چه دردی میخوره این امریه

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یک سری قوانین امریه رو خوندم به کل ناامید شدم:
اول اینکه تمامی سازمان ها شروط زیر را برای امریه می خواهند)داشتن ١ شرط کافیست(
١- تاهل
٢- معاف از رزم
٣- تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی

۴- بستگان درجه یک خانواده ایثارگران (شهدا ، مفقودالاثر ، جانبازان و آزادگان)
البته اینو اضافه کنم که بعضی از سازمان ها این شرایط رو درخواست نمیکنن که باید پیداشون کردن
که من هیچکدومو ندارم شما دارید؟!
ثانیا حقوق و مزایا همون سربازی معمولیه
ثالثا مدت خدمت 3 ماه بیشتر
پس کلا به چه دردی میخوره این امریه

یا علیییییییییییییییییی.....
من که هیچ کدومو ندارم....کمیته امدادی چیه!!!!یعنی فقط میخوان به کمیته امدادیا کمک کنن....عججججب
معاف از رزم منظورش چیه؟
اینطوریه که اصلا به درد نمیخوره...بدبخت شدیم رفت.....تو دفترچه نظام وظیفه بود؟منبعشو هم بگو منم ببینم دمت گرم...
میگم بریم ازدواج کنیم:D
یه سوال:
من کارت فعال رو دارم:D
دوسال حدودا فعالیت داشتم،دوران ارشدم هم دوسال فعالیت کنم....کلا با گفته شما من میتونم 4 ماه کسری بگیرم....امریه برم این کسری به حساب میارن یا باید کامل همه رو بریم؟
شما آن قانونی که گفتین که هر سال یک ماه کسری میدن مطمئنین؟گرفتن کسری از این راه سخته یا راحت کسری میدن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا