[ AutoCad Civil3D Land ] آموزش و رفع اشکال

meghdad1840

عضو جدید
دوستان سلام
آیا کسی میتونه نرم افزاری برای طراحی سیویل به من معرفی کنه با تشکر از دوستانی که کمک کنن

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
دوستان سلام
آیا کسی میتونه نرم افزاری برای طراحی سیویل به من معرفی کنه با تشکر از دوستانی که کمک کنن
AutoCAD Civil 3D
ابزارهای این نرم افزار:
فیدرلاین جهت تعیین بر و کف و رقوم فونداسیون و جدول و پیاده رو
سورفیس جهت مدل کردن زمین طبیعی محوطه
سورفیس جهت مدل کردن سطوح پروژه
میزان حجم عملیات خاکی
پروفیل های طولی و مقاطع عرضی
فیلم نمایشی حرکت در خیابانهای طراحی شده.
درج مختصات نقاط اصلی و درج نقاط ارتفاعی
محاسبه رواناب و مقاطع کانال و کانیوو
طراحی هندسه مسیر بر اساس آیین نامه
ترسیم منحنی بروکنر
تحلیل و طراحی 3 بعدی میدان و تقاطع
وارد کردن مستقیم و با مقیاس عکس از گوگل ارث و همچنین توپوگرافی حدودی منطقه
قطعه بندی سایت و تحلیل دیتاهای هر قطعه ( مشابه GIS)
متره و برآورد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
فونت فارسی رو حتما با نرم افزارهای IPT و مشابه اون تایپ کنین تا هیچ وقت مشکل نخورین

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
فونت فارسی رو حتما با نرم افزارهای IPT و مشابه اون تایپ کنین تا هیچ وقت مشکل نخورین

ممنون مهندس بابت راهنمایی هات پلات گرفتم هیچ مشکلی نداشت........

مهندس من از فونتهای اتوکد که روی خود سی دی 2009 بودش و آموزش هم داشت استفاده کردم اسمش kateb هستش اگه میدونی نوعی دیگه هستش لطف کن آپلود کن تا استفاده کنیم برای سری های بعدی ...........

ممنون از لطفت

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
کاتب لعنتی ح نداره و مشاور ها همیشه به جای طراح می نوسن طراخ! IPT بهتره

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
[h=3]IPT 5.0[/h]

www.tebyan.net › صفحه اصليخدماتDownloadCached - Similar - Translate this page
You +1'd this publicly. Undo
3 آگوست 2008‎ – با استفاده از اين برنامه مي توانيد در انواع نرم افزارهاي گرافيکي تايپ مستقيم يا غير مستقيم فارسي داشته باشيد. اين برنامه محصول برنا رايانه مي ..

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
IPT 5.0

www.tebyan.netصفحه اصليخدماتDownloadCached - Similar - Translate this page
You +1'd this publicly. Undo
3 آگوست 2008‎ – با استفاده از اين برنامه مي توانيد در انواع نرم افزارهاي گرافيکي تايپ مستقيم يا غير مستقيم فارسي داشته باشيد. اين برنامه محصول برنا رايانه مي ..

مهندس خیلی لطف کردی باز هم ممنون .............................. انشاء ا.... جبران کنیم .

AhvazSurvey

عضو جدید
خودم که خیلی حال کردم امیدوارم بفیه هم حالشو ببرنhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

مرسی خیلی جالب بود.
ولی حیف شد ازصفحه 185 به بعد را نداشت.
اگر ادامه دارد لطفا بذارید تا استفاده کنیم.
مجددا متشکرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ehsan_l

عضو جدید
خودم که خیلی حال کردم امیدوارم بفیه هم حالشو ببرنhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

سلام کسی هست ادامه این کتاب رو داشته باشه؟
کتاب نصفه است!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

xmehrbab

عضو جدید
لینک کار نمیکنه

لینک کار نمیکنه

سلام دوره آموزشی CIVIL 3D (مبتدی تا پیشرفته ) در جامه شروع شد .از لینک زیر اقدام نمایید .

با سلام خدمت شما
لینک کار نمیکنه جناب مهندس لطفا اصلاح بفرمایید یا جای دیگه آپلود کنید که خیلی خیلی اشد ضرورته
یا لطف کنید به ایمیلم بفرستید. Eng.hosseinh@gmail.com
که اگه اینکار وبکنید خیلی ممنونتر میشم

mobin_mt

عضو جدید
من تازه دارم نرم افزار سیویل رو یاد میگیرم توی ترسیم منحنی میزان گیر کردم البته 2011 رو یاد دارم ولی مثلی که با هم فرق میکنه ممنون میشم کمکم کنین

:razz:

mobin_mt

عضو جدید
میشه برای من توضیح بدی که چطوری توی سیویل تری دی 2009 میتونم منحنی میزان رسم کنم
:redface:

ultraali

عضو جدید
سلام دوست عزیز
میخواستم بدونم چجوری میشه تو برنامه لند 2009 پروفیل طولی و عرضی کشید؟
وقتی وارد محیط Civil Design می شوم اصلا منو Profile نداره؟باید چی کار کنم؟

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
میخواستم بدونم چجوری میشه تو برنامه لند 2009 پروفیل طولی و عرضی کشید؟
وقتی وارد محیط Civil Design می شوم اصلا منو Profile نداره؟باید چی کار کنم؟

دوست عزیز من هم مشکل شما رو داشتم .......... با راهنمایی یکی از دوستان مشکلم برطرف شد.

شما باید این نسخه رو بخری
AutoCad Civil3D Land Desktop Companion 2009

من از سایت زیر خرید کردم .. و هر سری نرم افزاری های مهندسی می خوام از جناب کامران فصیحی خرید می کنم ........ نرم افزارهایی که ارائه می ده کاملا کرک شده هستش و مشکل به وجود نمیاره ........

http://www.k-e-g.org/civil/index.php

AH-GH

عضو جدید
سلام مهندس ببخشید واسه تحویل نقشه به کارفرما یه سری کار روی نقشه انجام میدن مثل لایوت و حاشیه گذاری و گرید کردن صفحه می خواستم ازتون در این باره تو اتوکدلند کمک بگیرم اگه ممکنه راهنماییم کنید. مرسی

A-civil-66

عضو جدید
سلام مهندس.من برای پروژه راهم باAutodesk Land Desktop 2004 کار میکنم.با لاین مسیرمو مشخص کردم دو تا قوس ساده هم زدم اما وقتی میخوام عرض راه و ایستگاه ها و... بزنم فقط تا قبل از اولین قوسم انجام میده.اگه کمک کنید ممنون میشم.

AH-GH

عضو جدید
مهندس اتوکدلندت کامل نیست اول بایستی civil نصب کنی بعد تو اتوکدلند که میری منو هارو عوض میکنی civil انتخاب میکنی منوی profile ظاهر میشه .

ateni

عضو جدید
سلام

آقا فرق Autodesk AutoCAD Civil3D با Autodesk Civil3D land Desktop Companion 2009 چیه؟ آیا دو نرم افزار کاملا متفاوت هستند؟ با اولی کسی کار کرده؟

amin0192

عضو جدید
من لند 2009 نصب کردم و وقتی از دوربین نقشه برداری خروجی میگیرم میارم تو لند،کد های نقاط رو نمیاره؟ولی تو اتوکد میاره ..!
کسی میدونه کجای کار مشکل داره؟

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
آخرین ورژن لند 2009 هستش که دیگه تولید اون متوقف شد و به جای اون civil3d هرسال ریویژن می خوره. civil3d تمام قابلیت های لند رو داره و خیلی کارهای دیگه رو هم واستون انجام میده. شاید بشه گفت تا چند سال دیگه لند دیگه از دور خارج می شه.

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
من لند 2009 نصب کردم و وقتی از دوربین نقشه برداری خروجی میگیرم میارم تو لند،کد های نقاط رو نمیاره؟ولی تو اتوکد میاره ..!
کسی میدونه کجای کار مشکل داره؟

وقتی می خواین نفاط رو وارد لند کنین از فرمت PENZD اسنفاده کنین تا کدها هم وارد شن. تو فرمت نمایش نقاط هم باید description رو فعال کنین تا کدها رو نمایش بده.

بالا