10 برتری جالب زنان بر مردان

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي اين ترانه قديمي هستا
راستيdondi عزيز دور منو خط بكش من حالا حالاها زودمه فعلا دارم درس ميخونم ايشالا دكتري كه گرفتم يكيشو ريحانه ي خونم ميكنم
ولی من نمی تونم زیاد وایسم......از دستت پرید

alborz_3000

اخراجی موقت
وای بر شما خانوما، که بزور میخواید اثبات کنید گاهی ، در برخی زمینه ها از مردها بهترید. نیسستید بخدا، قبول کنبد

yalda63

عضو جدید
مثلا چیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا می دونستید که آستانه تحمل درد در هر انسان تا 40 واحده ولی یک زن موقع زایمان دردی معادل 50 واحد رو تحمل می کنه که برابر با شکستم همزمان 20 استخوان در بدنه؟
کدوم مردی می تونه همچین دردی رو تحمل کنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!. حالا ما قویتریم یا شما.
یا کدوم مردیه که بتونه برای چندین ماه وزنی رو معادل دو یا سه کیلوگرم شب و روز همراه خودش حمل کنه؟!!!!!!!!!!!!!!!

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا می دونستید که آستانه تحمل درد در هر انسان تا 40 واحده ولی یک زن موقع زایمان دردی معادل 50 واحد رو تحمل می کنه که برابر با شکستم همزمان 20 استخوان در بدنه؟
کدوم مردی می تونه همچین دردی رو تحمل کنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!. حالا ما قویتریم یا شما.
یا کدوم مردیه که بتونه برای چندین ماه وزنی رو معادل دو یا سه کیلوگرم شب و روز همراه خودش حمل کنه؟!!!!!!!!!!!!!!!
منبع موثق؟
شما ها فقط تو یه مورد قوی هستین که اینجا جای بحثش نیس
اگه مرد نبود که نمیتونست حمل کنه...........

yalda63

عضو جدید
منبع موثق؟

فعلا نمی تونم منبع بدم.
ربطی به بود و نبود مردها نداره. در هر صورت می تونن تحمل کنن.

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا نمی تونم منبع بدم.
ربطی به بود و نبود مردها نداره. در هر صورت می تونن تحمل کنن.
بعدا هم نمیتونین بدین(البته موثق)
اخه اگه مرد نباشه باری نیس که بخواد حمل کنه........:biggrin:

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
منبع موثق؟

کجای کاری علم پیشرفت کرده نشنیدی اون خبرو که دانشمندا کشف کردن بدون مردا هم میتونه حمل کنه بزار تحقیقات نتیجه بدن از فرداش دخترا میان تو خیابون به پسرا مخندن چون نیازی به شما نیست دیگه.
ماجرای حضرت مریم هم جدای از بحثای وجودی و... اینا علمی هم ثابت میشه دیگه

آخرین ویرایش:

yalda63

عضو جدید
بعدا هم نمیتونین بدین(البته موثق)
اخه اگه مرد نباشه باری نیس که بخواد حمل کنه........:biggrin:

حرفت یک استثنا داره.
پس زنی با این شرایط بوده و تحمل هم کرده.
یادتون باشه که دنیا رو پاشنه شما نمی چرخه که اینقدر به خودتون می بالین

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفت یک استثنا داره. پس زنی با این شرایط بوده و تحمل هم کرده. یادتون باشه که دنیا رو پاشنه شما نمی چرخه که اینقدر به خودتون می بالین
یادتون باشه اول مرد افریده شده بعد زن............ اونم از دنده چپ و جهت اینکه حوصلش سر نره.................

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجای کاری علم پیشرفت کرده نشنیدی اون خبرو که دانشمندا کشف کردن بدون مردا هم میتونه حمل کنه بزار تحقیقات نتیجه بدن از فرداش دخترا میان تو خیابون به پسرا زبون درازی میکنن نیازی به شما نیست دیگه
دانشمندا خیلی چیزا میگن...............کیه که باور کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:
درضمن هرچیزی طبیعیش بهتره.........;)

yalda63

عضو جدید
یادتون باشه اول مرد افریده شده بعد زن............ اونم از دنده چپ و جهت اینکه حوصلش سر نره.................

مالیات که نداره. پس تا دلتون می خواد از خودتون تعریف کنید.
روانشناس ها می گن همیشه بگذارید مردها فکر کنن که همه کارها به دست اونها انجام می شه و اونها آدمهای مهمی هستن. چون در غیر اینصورت همیشه افسرده و مایوسند. شما به اینجور فکر کردن نیاز دارید.
پس اونجور که دوست دارید فکر کنید.

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
مالیات که نداره. پس تا دلتون می خواد از خودتون تعریف کنید.
روانشناس ها می گن همیشه بگذارید مردها فکر کنن که همه کارها به دست اونها انجام می شه و اونها آدمهای مهمی هستن. چون در غیر اینصورت همیشه افسرده و مایوسند. شما به اینجور فکر کردن نیاز دارید.
پس اونجور که دوست دارید فکر کنید.
روانشناسا خیلی چیزا میگن.........
مثلا میگن زن مث یه بچه میمونه که میتونی با یه لبخند نظرشو عوض کنی
پس:smile:

yalda63

عضو جدید
روانشناسا خیلی چیزا میگن.........
مثلا میگن زن مث یه بچه میمونه که میتونی با یه لبخند نظرشو عوض کنی
پس:smile:

زنها می گذارن مردها فکر کنن که با یک لبخند تونستن نظرشونو عوض کنن چون همونطور که گفتم شماها نیاز دارید که تصور کنید همه کارها به دست شما انجام می شه.
در واقع زنها به زود باوری شما می خندن.
کل کل کردن رو دوست ندارم.
به نظر من خدا زنها و مردها رو آفرید تا در کنار هم باشن. نه روبروی هم. هر کس هم وظایفی داره که متناسب با اون وظایفش بهش توانایی داده شده. بنابراین در بعضی زمینه ها زنها بهتر از مردهان و در بعضی زمینه ها هم بالعکس.

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنها می گذارن مردها فکر کنن که با یک لبخند تونستن نظرشونو عوض کنن چون همونطور که گفتم شماها نیاز دارید که تصور کنید همه کارها به دست شما انجام می شه.
در واقع زنها به زود باوری شما می خندن.
کل کل کردن رو دوست ندارم.
به نظر من خدا زنها و مردها رو آفرید تا در کنار هم باشن. نه روبروی هم. هر کس هم وظایفی داره که متناسب با اون وظایفش بهش توانایی داده شده. بنابراین در بعضی زمینه ها زنها بهتر از مردهان و در بعضی زمینه ها هم بالعکس.
منم اینو قبول دارم
ولی شما تو پستای قبل یه چیز دیگه گفتی که باعث شد وارد بحث بشم.....

yalda63

عضو جدید
منم اینو قبول دارم
ولی شما تو پستای قبل یه چیز دیگه گفتی که باعث شد وارد بحث بشم.....

نشد امیر خان. پستها رو با دقت نمی خونی و وارد بحث می شی
جناب البرز گفته بود "زنها می خوان ثابت کنن که در بعضی زمینه ها بهتر از مردهان که نیستن" و من گفتم که هستیم و پست آخرم هم حرف اولم رو تایید کرد
اینبار با دقت بیشتری پستها رو بخون

alborz_3000

اخراجی موقت
جناب البرز گفته بود "زنها می خوان ثابت کنن که در بعضی زمینه ها بهتر از مردهان که نیستن" و من گفتم که هستیم و پست آخرم هم حرف اولم رو تایید کرد
خانوم یلدا، قبول دارم که در بعضی کارها توانایی بیشتری دارید، اما بسیار گستره محدودی رو شامل میشه. من به شخصه، حاضر نیستم با 1 زن مشورت کنم. یعنی فکر نکنم کسی تن به این اشتباه فاحش بده. بله، زنها توانیی زایمان دارن، ما مردها نداریم قبول. این مسئولیت رو گذاشتیم بر دوش شما خانوما، یکمم درد تحمل کنید. زن اگر نبوغش در حد گالیله باشه، باید ظابع فرامین شوهرش باشه، حالا اگه ای کیو شوهره در حد جلبکم باشه، تفاوتی ایجاد نمیشه. مطیع

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همشو خوندم
البرز درس گفته
تا الانم بحث سر این بوده دیگه

alborz_3000

اخراجی موقت
من خودم همیشه شاکر خدا بودم، که تو رشته تحصیلیم زیاد با خانوما روبرو نمیشم. تنها تو دوره ارشد یه دختر خانومی بود، که به واقع 30 ثانیه هم نمیتونستم تحملش کنم، انقدر که چرت میگفت. و امیدوارم هرگز با خانوما همکار نشم (زن در محیط کار، فقط در حد منشی برام قابل قبوله)، چون رفتارهام غیر قابل کنترل میشه

itorict

عضو جدید
حساسیت نسبت به درد

، بعضی از تحقیقات نشان می دهد آستانه درد زن ها پائین است . قدرت تحملشان هم کم است یعنی با کمترین ضربه ، احساس درد می کنند . در مقابل ، آستانه درد مردها بسیار بالاست و قدرت تحملشان نیز بیشتر است و شاید یکی از علل آن ضعف نیروی ماهیچه ای در زن باشد.