► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
فردا عجب بازی بشه استقلال با پگاه...الان استقلالیا از ترس خوابشون نمیبره....
پرسپولیس اخرشه........................................

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بروبكس قرمز بزنن بيرون تا نرفتم تاپيكتونو تار و مار نكردم :biggrin:

چاكر هر چي آبي و آبي پوشه ... :w18:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بروبكس قرمز بزنن بيرون تا نرفتم تاپيكتونو تار و مار نكردم :biggrin:

چاكر هر چي آبي و آبي پوشه ... :w18:

داداش تند نرو به اعصابت مثلث باش اگه نتونستي به اعصابت مربع باش

تازه اوني هم كه تار ومار ميكنه شما نيستي اون حشره كشه اينو بدون قرمز سروره

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عرض شد
گفته بودم كه نياين اينجا يا اومدين مودب باشين. اما انگار شما خودتون هم بي ميل نيستين خوب اشكال نداره.
خوب و بد عواقبش با خودتون... :confused:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع : اخبار باشگاه

زمان انتشار : 20/3/1387

ساعت 11:57

هاشم بیک زاده به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست
هاشم بیک زاده با عقد قراردادی یکساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هاشم بیک زاده بازیکن تیم فوتبال مقاومت شهید سپاسی شیراز ظهر امروز با حضور در دفتر حبیب کاشانی و توافق با وی به تیم سرخپوش پایتخت پیوست.
بیک زاده اولین سهمیه از بازیکنان لیگ برتری است که امروز رسماً به تیم فوتبال پرسپولیس ملحق شد.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع : مصاحبهزمان انتشار : 20/3/1387

ساعت 08:27

صداقت، یکدلی، اتحاد و اعتماد، عامل اصلی قهرمانی پرسپولیس
حمید استیلی: به پرسپولیس و هوادارانش افتخار می‎کنم
حمید استیلی مربی زحمتکش و پر تلاش تیم قهرمان پرسپولیس برای رسیدن این تیم به قله قهرمانی هفتمین دوره رقابتهای لیگ برتر از هیچ تلاشی فرو گذار نبود. او حتی تهمت‎ها، رفت و آمدهای مربیان پیشین و حتی بحران‎های بوجود آمده در شرایط حساس را به جان خرید تا سرخپوشان پایتخت به سر منزل مقصود یعنی جام قهرمانی و کسب مجوز حضور در رقابتهای جام باشگاههای آسیا برسند.
پس از تصمیم نهایی افشین قطبی در خصوص عدم همکاری با پرسپولیس، حمید استیلی بیشترین شانس را برای سرمربیگری قرمزپوشان داراست و به همین خاطر سایت رسمی باشگاه پرسپولیس با این مربی جوان به گفتگو نشست که ماحصل آن از حضورتان می‎گذرد؛
آقای استیلی در حال حاضر شما بیشترین بخت برای سرمربیگری تیم قهرمان پرسپولیس را دارید، نظرتان چیست؟
طی جلساتی که با مدیر عامل باشگاه داشتم، صحبتهای ویژه‎ای در خصوص فصل جدید برای مسابقات پرسپولیس در سه جام، مورد ارزیابی قرار گرفت و در خصوص سرمربیگری نیز منتظر تصمیم نهایی باشگاه هستم.
آیا برنامه مکتوبی از سوی شما به باشگاه ارائه شده است؟
برنامه‎هایم را برای فصل جاری بصورت مکتوب آماده کرده‎ام تا در جلسه هیأت مدیره آنرا ارائه نمایم.
جلسه انتخاب سرمربی تیم پرسپولیس چه زمانی برگزار می‎شود؟
امروز و فردا این جلسه برگزار می‎شود که در آن نشست، تکلیف سرمربیگری سرخپوشان مشخص خواهد شد.
در صورت سرمربیگری حمید استیلی، چه شرایطی را برای باشگاه در نظر دارید؟
شرایط من نزدیک به شرایط افشین قطبی است. ما باید برای حضور در سه جام؛ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی، ابزار و تجهیزات کاملی را در اختیار داشته باشیم.
مگر فصل قبل شرایط مهیا نبود؟
چرا. اما برای قهرمانی در یک جام. ما در فصل جدید باید در سه جام بصورت مدعی بازی کنیم. الان تیمهای لیگ برتر، پرسپولیس را به عنوان تیم قهرمان نگاه می‎کنند و شرایط دشواری را در پیش رو داریم.
آیا فکر نمی‎کنید در صورت انتخاب بعنوان سرمربی، مسئولیت خیلی سنگینی را بر عهده خواهید داشت؟
صد در صد. امیدوارم با کمک مدیر عامل، باشگاه، هواداران، اصحاب رسانه و... بتوانم از این امتحان سربلند بیرون بیایم.
حمید استیلی با حاشیه‎ها و زیر و بم فوتبال ایران آشناست، آیا تخصص خروج از بحرانهای احتمالی را هم دارید؟
من سعی می‎کنم با حمایت باشگاه و ایجاد همدلی در بین بازیکنان و یاری از هواداران پرسپولیس، شرایط را طوری آماده کنم که بحرانهای احتمالی نتواند در تیم وارد شود.
ملاک شما برای انتخاب بازیکن چیست؟ آیا مسائل فنی را ملاک قرار می‎دهید یا مسائل اخلاقی را؟
اولین فاکتوری که برای گزینش بازیکن مورد نظر من است، مسائل فنی است که باید بازیکن در پست مورد نظر کارایی مطلوبی داشته باشد و همچنین باید از نظر اخلاقی در حد پرسپولیس باشد تا بتواند در شرایط حساس و بحرانهای احتمالی در خدمت تیم باشد.
و شرایط جذب بازیکن در پرسپولیس؟
تیم پرسپولیس پس از کسب قهرمانی و دریافت مجوز حضور در رقابتهای جام باشگاههای آسیا، در شرایط خاصی قرار دارد. شرایط پرسپولیس، شرایط ملی است و حضور بازیکنان در تیم پرسپولیس افتخاری است که به ارتقای فوتبال آنها می‎افزاید. از سوی دیگر حضور در پرسپولیس می‎تواند سکوی پرتاب آنها به تیم ملی و تیمهای معتبر اروپایی باشد و ما سعی می‎کنیم بهترین گزینه‎ها را در پستهای مورد نیاز جذب کنیم تا پاسخگوی حضور در سه جام باشیم.
عامل اصلی موفقیت پرسپولیس در قهرمانی هفتمین دوره لیگ چه بود؟
صداقت، یکدلی، اتحاد و اعتماد در یک زمان محدود، عامل اصلی قهرمانی پرسپولیس بود. تیم پرسپولیس در مقطعی دچار افت روحی و بحران زدگی شد که با تلاش کادر فنی و مدیر عامل باشگاه در شرایط ویژه‎ای مورد بررسی قرار گرفت و به موقع این بحران از تیم خارج شد. تیم پرسپولیس در آخرین دیدارهای لیگ برتر همچون زنجیری متصل و محکم، فعل قهرمانی را معنا کرد و توانست مزد زحمات خود را بگیرد. تفکر قهرمانی و شخصیت خوب بازیکنان، ما را بسوی قهرمانی سوق داد.
در خصوص کریم باقری و تغییر پست کاپیتان پرسپولیس چه نظری دارید؟
کریم باقری نه تنها در زمین بازی، بلکه در خارج از مستطیل سبز نیز برای تیم یک الگو و کاپیتانی تمام عیار است. باقری تنها در چند دیدار پایانی لیگ، در پست تخصصی خود بازی کرد و نشان داد همان کریم آماده سالهای گذشته است و حتی برای ما گلزنی کرد.
در خصوص بازیکنان جانشین چه نظری دارید؟
بازیکنان ذخیره تیم با جدیت کامل تمرینات را پشت سر می‎گذاشتند و در هر زمان، آماده حضور در میدان مسابقه بودند و از نظر روحی و روانی در شرایط بسیار مناسبی قرار داشتند و توانستند زمانی که تیم به آنها نیاز داشت جواب اعتماد کادر فنی را بخوبی بدهند و مزد تلاش خود را بگیرند و جا دارد از همینجا از حضور موثر آنها تقدیر کنم.
در صورت انتخاب شما بعنوان سرمربی، دیگر اعضای کادر فنی را در نظر گرفته‎اید؟ آیا گزینه‎های شما داخلی هستند یا خارجی؟
باید اول تکلیف خودم مشخص شود تا بتوانم در خصوص همکارانم تصمیم بگیریم. من خیلی معتقدم که کادر فنی باید در آرامش باشد. کنار هم بودن، همدیگر را قبول داشتن و درک کردن یکدیگر، خیلی مهم است. من اعتقاد دارم کسانی که در کنارم حضور خواهند داشت باید از من قوی‎تر و با هوش‎تر باشند تا بتوانم از حضور آنها نهایت استفاده را ببرم. هر چه سطح کیفی و دانش همکاران من بالا باشد، شرایط برای کار بهتر می‎شود.
در صورت انتخاب شما، آیا قرارداد یکساله می‎بندید؟
در حال حاضر برنامه مکتوب و شفاهی من با باشگاه پرسپولیس یکساله در نظر است اما چون حضور در جام باشگاههای آسیا طی دو فصل فوتبال ما برگزار می‎شود، باید در این خصوص نیز با مدیر عامل باشگاه صحبت کنم.
در بعضی مواقع شما را متهم به عدم نتیجه‎گیری و اختلاف با افشین قطبی می‎کردند!
مهم نیست. مهم این است که تیم نتیجه بگیرد و مهمتر از آن خوشحالی مردم و هواداران خونگرم پرسپولیس است. در کنار پرسپولیس بودن، افتخار است. من هم به این تیم، باشگاه و هوادارانش افتخار می‎کنم و هر اتهامی را با جان و دل قبول می‎کنم و خوشحالم که در نهایت با قهرمانی پرسپولیس، در کنار هم اشک شوق ریختیم و شادی کردیم.
چند درصد از بازیکنان فصل قبل را حفظ می‎کنید؟
ما سعی داریم اسکلت اصلی تیم را حفظ کنیم و تلاش می‎کنیم تا با به خدمت گرفتن مهره‎های کلیدی بتوانیم تیم را برای اولویت‎بندی خود که بترتیب جام باشگاههای آسیا، لیگ برتر و جام حذفی است، تدارک ببینیم. همچنین قصد داریم یک نیمکت قوی برای پرسپولیس تعریف کنیم که فاصله بازیکنان اصلی و ذخیره تیم در حد ناچیزی باشد.
آقای استیلی تمرینات پرسپولیس از چه زمانی آغاز می‎شود؟
در صورت انتخاب بنده به عنوان سرمربی، ما از روز بیست و پنجم خرداد ماه تمرینات را شروع می‎کنیم و تنها مشکل ما عدم حضور ملی‎پوشان است که آنهم پس آخرین دیدار تیم ملی که اوایل تیر ماه می‎باشد، بازیکنان ملی‎پوش را در اختیار خواهیم داشت.
سفر کانادا و آمریکا اختلالی در تمرینات ایجاد نمی‎کند؟
مشکل ما تداخل سفر برون مرزی با تمرینات و آماده سازی تیم است که در این سفر ما با اختلاف تقریبی 11 ساعتی مواجه هستیم که باید بدنها پس از سفر به حالت اولیه باز گردد.
بعد از سفر برون مرزی آیا اردوی داخلی هم در برنامه کاری شما هست؟
بله. برای آمادگی جسمانی و ایجاد آمادگی بدنی بازیکنان، در مناطقی که هم سطح دریاست تمرینات بدنسازی را پیگیری می‎کنیم.
چند درصد از نیاز جذب بازیکن در فصل آتی تامین شده است؟
ما تاکنون 50 درصد از بازیکنانی را که در نظر داشتیم، جذب کرده‎ایم و پس آن تلاش می‎کنیم تا بهترینها را انتخاب کرده و به تیم تزریق کنیم.
گزینه‎های شما بیشتر داخلی هستند یا خارجی؟
اعتقاد ما برای جذب بازیکنان پس از مسائل فنی، اخلاق و الگوی ورزشی است و دوست داریم گزینه‎های داخلی را انتخاب کنیم تا اگر ارتقا و پیشرفتی صورت می‎گیرد از بازیکنان داخلی باشد چون بازیکنان داخلی بخوبی با شرایط و روحیات همدیگر آشنا و لحظات و زمانهای بحران را بخوبی درک می‎کنند.
آقای استیلی قراردادهای داخلی تقریباً ثبات قانونی ندارد، باشگاه چگونه با دیگر بازیکنان به توافق می‎رسد؟
توافق و ملاک باشگاه، صحبتهای شفاهی و تعهدات اخلاقی است و اگر بازیکنی به صحبتها و قراردادهای داخلی پایبند نباشد، هیچگاه به کار نیامده و رفتن او بهتر از ماندنش است و این موضوع بهترین گزینش برای بازیکنان حرفه‎ای است.
در خصوص افشین قطبی...
افشین قطبی مربی خوب و با کلاسی است که من دوست داشتم بیشتر از دانش او استفاده کنم اما شرایط به گونه رقم خورد که افشین تصمیم به رفتن گرفت و من امیدوارم او در هر کجا که فعالیت می‎کند، موفق و سرفراز و پیروز باشد.
حرف آخر...
از حضور پر شور هواداران پرسپولیس در آخرین دیدار لیگ برتر و جشن قهرمانی در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی تهران تشکر می‎کنم و از آنها می‎خواهم پرسپولیس را در هر شرایطی تنها نگذارند و همانطور که قبلاً نیز ثابت کرده‎اند، این تیم را تا قهرمانی در جام باشگاههای آسیا حمایت کنند.
|

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عرض شد
گفته بودم كه نياين اينجا يا اومدين مودب باشين. اما انگار شما خودتون هم بي ميل نيستين خوب اشكال نداره.
خوب و بد عواقبش با خودتون... :confused:

جواب داده شد

اينجا ميايم خوب هم ميايم آخه پسر خوب اگه ما نيايم كه تايپكتون رونق نداره شما به اميد ما اين پايپك رو زديد خودتون كه دست و دل نداريد

الان تعداد صفحات تايپك شما چند تاست تايپك ما چند تا ست

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا بگين ، آخه كجاي دنيا 8 دقيقه وقت اضافي مي گيرن

قربون خدا برم كه جاش حقه
مي خواستين شما تو وقت اضافه بزنين

آخيييييييييييييييييي .............. اين پگاه شايسته قهرمانيه

mohammad_che_eng

عضو جدید
درسته که امروز رو یه اتفاق گل خوردیم...در حالی که در کمال بد شانسی توپامون به گل نرفت ولی این چمن شهر رشت به درد خوراک دام میخوره...

جالب هر تیمی که رو زمین کار می کنه و اتفاقا خوب هم کار می کنه توی این زمین شکست خورده...

یکم به عقب برگردین میبینین که تیم های لایقی مثله برق و سپاهان در همین زمین شکست خوردن...

مطمئن باشید که ما جشن قهرمانیمونو توو ورزشگاه 100 هزارنفری آزادی روبروی 100 هزار تماشاچی میگیریم...

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا چي بگم از چمن زمين پگاه ما خودمون كشيديم ولي الان بهتر بود

ولي تو چمن آزادي هم استقلال ، پگاه ديديم اونم با چه نتيجه اي

قبول كنين پگاه با انگيزه بالايي شايد به اميد همون 4 تا گل قبلي به زمين مياد نه براي تساوي واين يعني سخت تر شدن كار استقلال حالا ايشالا كه موفق باشيد . ولي سخت مي بينم .... به هر حال

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته که امروز رو یه اتفاق گل خوردیم...در حالی که در کمال بد شانسی توپامون به گل نرفت ولی این چمن شهر رشت به درد خوراک دام میخوره...

جالب هر تیمی که رو زمین کار می کنه و اتفاقا خوب هم کار می کنه توی این زمین شکست خورده...

یکم به عقب برگردین میبینین که تیم های لایقی مثله برق و سپاهان در همین زمین شکست خوردن...

مطمئن باشید که ما جشن قهرمانیمونو توو ورزشگاه 100 هزارنفری آزادی روبروی 100 هزار تماشاچی میگیریم...

در قهرماني استقلال شكي نيست عزيز ولي يه چيزي بگم كم لطفي نكن استقلال تو اين بازي حتي يه توپم تو چهار چوب نزد من كه تمرينات پگاه رو ديدم ميگم اين دروازه بان دومه هيچي از دروازه باني نمي دونه اگه يه توپ تو چهار چوب ميزد خيال ما رو راحت مي كرد گلم تقصير طالبلو بود
چمنم بهانه ي خوبي نيست واسه باخت بايد تقصير رو به گردن گرفت راستي گيلان اينقدر چمن داره كه تو ورزشگاهش دام نياد واسه چريدن!!!
والا چي بگم از چمن زمين پگاه ما خودمون كشيديم ولي الان بهتر بود

ولي تو چمن آزادي هم استقلال ، پگاه ديديم اونم با چه نتيجه اي

قبول كنين پگاه با انگيزه بالايي شايد به اميد همون 4 تا گل قبلي به زمين مياد نه براي تساوي واين يعني سخت تر شدن كار استقلال حالا ايشالا كه موفق باشيد . ولي سخت مي بينم .... به هر حال

چمن اين ورزشگاه رو كه ما از نزديك ميديديم هيچ مشكلي نداشت شما چطور مشكل دار مي بينين اين چمن رو؟؟؟مخصوصا شما لنگيا كه اصلا بازي زميني نمي دونين چي هستش آخ بكش زيرش چمن چي مي خواد بكنه؟؟؟چمن رشت خيلي هم خوب بود الانم ديگه كاملا عالي شده

جواب داده شد

اينجا ميايم خوب هم ميايم آخه پسر خوب اگه ما نيايم كه تايپكتون رونق نداره شما به اميد ما اين پايپك رو زديد خودتون كه دست و دل نداريد

الان تعداد صفحات تايپك شما چند تاست تايپك ما چند تا ست
شما نيا بذار اين تاپيك يه كم از قرمزا پاك بشه ما خودمون يه فكري واسه رونقش مي كنيم شما نگران نباش آخه به ما چه ربطي داره كه لنگستون كدوم بيچاره اي رو لنگ پوش كرده؟؟؟؟؟؟

حالا بگين ، آخه كجاي دنيا 8 دقيقه وقت اضافي مي گيرن

قربون خدا برم كه جاش حقه
مي خواستين شما تو وقت اضافه بزنين

آخيييييييييييييييييي .............. اين پگاه شايسته قهرمانيه

راجع به وقت اضافه بهتره بدوني اگه اعتراضي به وقت اضافه ي بازي پرسپوليس شد واسه اين بود كه هيچ دليلي واسش نبود ولي تو اين بازي دقيقا وقتي نظر محمدي مصدوم شد من ساعت ورزشگاه رو نگاه كردم و حدود 10 دقيقه رو زمين بود 6 تا تعويضم شد سواي بقيه ي مصدوميتاي پگاه ميشه 13 دقيقه اگه قرار بود به سبك بازي پرسپوليس وقت اضافه بگيره مطمئن باش تو اين بازي اگه اونطوري كه فردوسي پور واسه پرسپوليس رو حساب كرد حساب كنه بايد يه 20 دقيقه اي بشه

آخه تو بازي اي كه نه دروازه بان مصدوم شد نه بازي متوقف شد واسه حادثه اي چطور 7 دقيقه وقت اضافه گرفتن(اونم تو ليگ)حالا تو جام حذفي 6 تا تعويض شد 10 دقيقه دروازه بان مصدوم بود كلي هم وقت كشي كردن بازيكناي پگاه(اونم تو جام حذفي)شما ميگي 8 دقيقه زياده؟؟؟وقتي دروازه باني مصدوم ميشه اون بازي حتما وقت اضافه ي زيادي خواهد داشت برو بگرد ببين دروازه باني تو بازي با سپاهان مصدوم نشد شايد دروازه بان سوم شما مصدوم شده بود ولي از دست دوربين در رفته

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در قهرماني استقلال شكي نيست عزيز ولي يه چيزي بگم كم لطفي نكن استقلال تو اين بازي حتي يه توپم تو چهار چوب نزد من كه تمرينات پگاه رو ديدم ميگم اين دروازه بان دومه هيچي از دروازه باني نمي دونه اگه يه توپ تو چهار چوب ميزد خيال ما رو راحت مي كرد گلم تقصير طالبلو بود
چمنم بهانه ي خوبي نيست واسه باخت بايد تقصير رو به گردن گرفت راستي گيلان اينقدر چمن داره كه تو ورزشگاهش دام نياد واسه چريدن!!!

چمن اين ورزشگاه رو كه ما از نزديك ميديديم هيچ مشكلي نداشت شما چطور مشكل دار مي بينين اين چمن رو؟؟؟مخصوصا شما لنگيا كه اصلا بازي زميني نمي دونين چي هستش آخ بكش زيرش چمن چي مي خواد بكنه؟؟؟چمن رشت خيلي هم خوب بود الانم ديگه كاملا عالي شده

شما نيا بذار اين تاپيك يه كم از قرمزا پاك بشه ما خودمون يه فكري واسه رونقش مي كنيم شما نگران نباش آخه به ما چه ربطي داره كه لنگستون كدوم بيچاره اي رو لنگ پوش كرده؟؟؟؟؟؟

راجع به وقت اضافه بهتره بدوني اگه اعتراضي به وقت اضافه ي بازي پرسپوليس شد واسه اين بود كه هيچ دليلي واسش نبود ولي تو اين بازي دقيقا وقتي نظر محمدي مصدوم شد من ساعت ورزشگاه رو نگاه كردم و حدود 10 دقيقه رو زمين بود 6 تا تعويضم شد سواي بقيه ي مصدوميتاي پگاه ميشه 13 دقيقه اگه قرار بود به سبك بازي پرسپوليس وقت اضافه بگيره مطمئن باش تو اين بازي اگه اونطوري كه فردوسي پور واسه پرسپوليس رو حساب كرد حساب كنه بايد يه 20 دقيقه اي بشه

آخه تو بازي اي كه نه دروازه بان مصدوم شد نه بازي متوقف شد واسه حادثه اي چطور 7 دقيقه وقت اضافه گرفتن(اونم تو ليگ)حالا تو جام حذفي 6 تا تعويض شد 10 دقيقه دروازه بان مصدوم بود كلي هم وقت كشي كردن بازيكناي پگاه(اونم تو جام حذفي)شما ميگي 8 دقيقه زياده؟؟؟وقتي دروازه باني مصدوم ميشه اون بازي حتما وقت اضافه ي زيادي خواهد داشت برو بگرد ببين دروازه باني تو بازي با سپاهان مصدوم نشد شايد دروازه بان سوم شما مصدوم شده بود ولي از دست دوربين در رفته

ای بابا هنوز نمی خوای باور کنی پگاه قهرمانه

7 دقیقه پرسپولیس هم درست بود چرا قبول ندارین

اینو بدون قرمز سروره

27 قیافه هاتون دیدنیه
پگاه قهرمانه

mohammad_che_eng

عضو جدید
افشین جان تو که خودیت استقلالی هستی ...می دونم رو شهرت تعصب داری ولی باید قبول کنی که چمنش مشکل داره....

اینو دارم جدی میگم...استقلال توو این بازی شانس هم نیورد ...اگه توپی که منیعی زد به جا تیرک میرفت توو گل الان اوضاع فرق می کرد....

با همه ی این اوصاف...استقلال فهرمان هیچ شکی هم توش نیست....

Setareh 729

عضو جدید
تبریییییییییییک

اول بگم من عاشق پرسپولیسم اما خب خوشحال شدم اس اس برد.

تبریک;)

فقط میخواید ما واسه تون چندتا شعار توپ بسازیم.
اخه شما و نوحه و .......:redface:

شوخی کردم .

تبریک میگم;)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم بهتون تبريك ميگم
ايشالا شما هم قوي بشيد تا فوتبال ايران قوي بشه
به اميد آينده اي روشن براي فوتبال ايران

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نکنه باز سیاسیه
---------------------------
تبریک به همه ی استقلالیا
و همچنین مردم ایران
نیمی از مردم ایران خوشحال شدن
چند وقت پیش با برد پیروزی نصف ایران خوشحال شده بود .
حالا هم باقی مونده هاشون

صياد

عضو جدید
پيشاپيش قهرماني استقلال را در ليگ قهرمانان آسيا تبريك عرض مي نمائيم .... هيبيب هورااااااا:w31::w33::w40::w17::w17: