► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
باخت نكتبار لنگيا اصلا هيچ خوشحالي واسه ما نداره تازه از عصبانيتمون كم كرد اخه يه تيم چقدر ميخواست شانسي شانسي از حقش فرار كنه بالا خره اين ملخه گير افتاد:w02::w02:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه مي كنه اين ميثم بائو

يه گل شيث به ما زده بود اينا اينجا رو گذاشتن رو سرشون به اين مي گن ساخته و پرداخته ي آبي دو گل زيباي ميثم بائو دستت درد نكنه آبي دل

p_sh

عضو جدید
خوشم میاد دیگه فوتبال یعنی این:w11:..،تهاجمی،..5تا گل6تا گل...
که این نوع فوتبالم فقط وفقط مختص :gol:امیر خان قلعه نوعیه:thumbsup2:

sheikh.m737

عضو جدید
استقلال

استقلال

يا شيخ مسالة‌‍ُ :
ديدن بازيهاي پيروزي براي لنگيا چه حكمي دارد.
شيخ :
چون حكم فيلم ترسناك را براي لنگيا دارد واجب است كه آب بكشند.
(به ديالوگهاي فيلم مارمولك دقت كنين):D;):D

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart::heart:آفرين به استقلال و امير خان . خوب جواب منتقدان رو دادند و ثابت كردند كه اسقلال هدفش قهرمانيه :heart::heart:

پيش به سوي قهرماني :gol::gol:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بابا غیرتت منو کشته
خوزستان 10 تا تیم داره یکی از یکی گل تر
تو امدی چسبیدی به ... پرسپولیس
برو برو افرین ترم شروع میشه هیشکدوم از کتاباتو جلد نکردی
مواظب قیچیم باش:thumbsup2:
اين كه 10 تا تيم داره و يكي از يكي گل تر كه درست.... و جاي هيچ شكي نيست.... اما
پرسپوليس رو هم عشق است......ملتفتين كه؟

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
وقتي ميگم هرچي ادم عوام بي تحصيلاته شده طرفداره پرسپوليس بگيد نه
هي ما ميگيم اقا برو خونتون هي مياد اينجا ور ور ميكنه
آهاي داداش مراقب حرف زدنتون باشين.... :eek::mad: ما هم منكر شما بي تعصبا نيستيم....ديگه نخواستم اينجا كل كل كنم اما بايد بعد از اين يك هفته اي كه نبودم جواب تاپيك هاتون رو مي دادام بعد مي رففتم.... اما خدا رو چه ديدين احتمال داره كه نرم و همينجا موندگار شم آخه اينجا بيشتر مي شه شاد بود چون با اون اراجيفي كه شماها عرض مي كنين(البته با عرض پوزش) كلي خنده دارين..... اينجا جكستانه... يه حرفايي ميزنينا.... نه خداوكيلي اگه شما يه همچين جايي رو كشف ميكردين ميذاشتين به امونه خدا و مي رفتين؟ كجا بهتر از اينجا براي خنده؟:biggrin::biggrin::biggrin: يا حق شاد باشيد. ;):heart:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آبجی یه نگاه به خودمونم بندازیم فرقی نمیکنه چون بازم :heart:استقلال:heart: سرور پرسپولیسه چون مشقات خوب ننوشتی از کلاس اخراجی:redcard:
استقلال سرور پرسپولیسه:cap:
نه نه :eek: همچين خبراي نيست آق معلم... اينبار اشتباه به عزضمون رسوندن... هميشه كه نميشه اساتيد گرام درست بگن؟ ايرادي نداره آق معلم انسان جايزالخطاست.... پس همچنان همگي با هم شروع مي كنيم و از نو مي نويسيم كه....
پرسپوليس سرور اس تق لا له:gol:;)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پس چرا معطلين؟ چرا اينجور نيگاه مي كنين خب بنويسن شما هم... پس همه با هم شروع مي كنيم.....

1

2

3

;)
پرسپوليس سرور اس تق لا له

آخرین ویرایش:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اي بابا باز كه دارين اونطور نيگاه مي كنين!!!! من كه بهتون گفتم... اين مشق با بقيه مشقايه طول عمرتون خيلي خيلي فرق داره ... نترسين عزيزان من.... رنگش هم خارق العاده و منحصر به فرد و استثنائي هستش.... آق معلم اينبارو اشتباه اومدن... :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: شاد باشيد;):gol:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
;)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سوگل جان یه خواهش ازت دارم اونم اینه که دیگه تو این تایپک پست نزار اینا می ترسند اینجا پرسپولیسی بیاد قطعنامه هم نوشتن ولی من ازشون میخوام حتما به تایپک ما بیان و پست بزارن قشنگی تایپک به همینه که همه باشن بحث باشه
از این که اینجا پست دادم شرمنده لازم بود

hadi18

کاربر فعال
استقلال

استقلال

بعد از بازي با ابومسلم نبايد روتون بشه بياين اين قسمت
از طرف استقلالي ها

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام سوگل جان یه خواهش ازت دارم اونم اینه که دیگه تو این تایپک پست نزار اینا می ترسند اینجا پرسپولیسی بیاد قطعنامه هم نوشتن ولی من ازشون میخوام حتما به تایپک ما بیان و پست بزارن قشنگی تایپک به همینه که همه باشن بحث باشه
از این که اینجا پست دادم شرمنده لازم بود
سلام علي آقا...بله مي دونم كه مي ترسند و كم مي يارند در برابر ما... باشه چشم حتما اما قبلا به عرضشون رسوندم كه اومدم فقط جوابشون رو بدم... آخه مي دونين كه؟ من يك هفته نبودم.... شاد باشيد:gol:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميبينم رو كه نيست سنگ پاي قزوينه ابجي برو محلتون دارن گل كوچيك بازي ميكنن به تماشاگر نياز دارن:w02::w02::w02:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم كه هنوز جا نيوفتاده واسه تو قراري رو كه بچه ها گذاشتن ولي خواهشا سعي خودتو بكن كه بفهمي كه وقتي يه گروه تصميم مي گيرن كه ديگه تو تاپيكاي مخصوص اون يكي نرن و يا لااقل توهين و كل كل نكنن بايد به احترما گروه هم كه شده اينو رعات كني با اينكارت نه تنها به ما و همه استقلالي ها و پرسپوليسي ها بلكه به خودت و شخصيت خودتم توهين كردي

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ميبينم رو كه نيست سنگ پاي قزوينه ابجي برو محلتون دارن گل كوچيك بازي ميكنن به تماشاگر نياز دارن:w02::w02::w02:
مي خوام جواب ندم اما نمي ذارين.. محله ديگه چيه؟ باشه حتماً نيگاه مي كنم... درضمن من خودم عضو تيم فوتسال.....اختيار دارين...منو دستكم نگيرين...بيا خودم بهتون آموزش بدم...:biggrin:;) شاد باشيد... درضمن جواب ندين جواب نمي دم.

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
متاسفم كه هنوز جا نيوفتاده واسه تو قراري رو كه بچه ها گذاشتن ولي خواهشا سعي خودتو بكن كه بفهمي كه وقتي يه گروه تصميم مي گيرن كه ديگه تو تاپيكاي مخصوص اون يكي نرن و يا لااقل توهين و كل كل نكنن بايد به احترما گروه هم كه شده اينو رعات كني با اينكارت نه تنها به ما و همه استقلالي ها و پرسپوليسي ها بلكه به خودت و شخصيت خودتم توهين كردي

خب جناب شما يه چيزايي به من گفتين منم بايد جواب ميدادم... O0O0O0O0K ديگه نميام..;) عذر ميخوام... شاد باشيد.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال قهرمان:w02::w02:
درسته پنالتي گل نشد ولي ديدن در مقابل تيمي كه همه رو لوله كرده بود تركوند من خيلي به استقلال اميدوار شدم