► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبل از هر چیز به پرسپولیسی های عزیز تبریک میگم که اومدن تو تاپیک بزرگی به اسم استقلالی ها!
وعده دیدار ما دوازدهم.تو استادیوم.
ان شا الله سیزدهم میام تو تاپیکتون پرسپولیس بهتون دلداری میدم.
فعلا بای!

اگه روت شد بیا

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رو شدن نميخواد ديگه
اهان راست ميگي خيلي ضايعست ما به شما 6 7 تا بزنيم بعدشم خودمون بيايم دلداري اقا من نميام از روي اينا شرمنده ام:D:D:D
براي طرفداراي پرسپوليس متاسفم

خودت رو با این حرفا گول نزن حقیقت خیلی تلخه حواست رو جمع کن تا روزش
الهی به امید تو

Ariyaee_0098

کاربر فعال
فقط استقلالی های عزیز بیان تو

فقط استقلالی های عزیز بیان تو

بچه ها بیاین یه آمار بگیریم ببینیم چندتا :heart:استقلالی:heart: اینجا هستن
موافقین؟:w16:

:w14::w14::w14:
:w40:

• Like
واکنش ها: p_sh

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خودت رو با این حرفا گول نزن حقیقت خیلی تلخه حواست رو جمع کن تا روزش

الهی به امید تو
بازی پرسپولیس با پگاه رو حال کردین؟ اینه اس اسی های گرام ;):biggrin::biggrin::biggrin: تازه اون که چیزی نبود واستون کنار گذاشتیم :biggrin::biggrin::biggrin: شاد باشید. ;)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:با با قرمزته:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: شاد باشید.;););)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما كه يه تاپيك به اين عنوان داريم مگه تو نميدونه اين پس پساي فضول ميان الكي شلوغش ميكنن ولي با اين حال بيا غمسوشون كنيم

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی پرسپولیس با پگاه رو حال کردین؟ اینه اس اسی های گرام ;):biggrin::biggrin::biggrin: تازه اون که چیزی نبود واستون کنار گذاشتیم :biggrin::biggrin::biggrin: شاد باشید. ;)
به قول دوستتون شتر در خواب بيند پنبه دانه گهي لپ لپ خورد گه دانه دانه:D:D
فكر كردين استقلالم مثل پگاه كه اون همه تك به تكو بزنه توي دستاي واعظي نه
اون تك به تكا در كنجه دلتون جاي ميگيره
حالا با خنده برو گلا رو آب بده:biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوت مثلا شما کی و دارین که تک به تک گل کنه نگی برهانی که از خنده میمیرم جونم گناه دارم خونم می افته گردنت جمع کنین با با این تیم در پیتی تون رو اه اه اه چندش آوره اه اه اه

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
كاري نداشتم ميخواستم امضاي جديدمو نشون بدم و اينكه بگم

استقلال سرور پرسپوليسه

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مگه ندیدی گفتم فقط :heart:استقلالیای:heart: سرور :confused:پرسپولیس:cry: بیان تو
آخه دیدم کسی همراهیتون نکرده دلم سوخت واستون...:biggrin::biggrin::biggrin: گفتم بیام تاپیکتون رو یه کم شلوغ کنم و یه حس و حالی بدم به هواداران آبکی و تاپیکتون:biggrin::biggrin::biggrin: اونی که اون بالا گفتین دروغ سیزده بود باید می گفتین...
پرسپولیس سرور اس تق لا له:biggrin::biggrin::biggrin:

اما این وقت سال چه وقت دروغ سیزده بود؟؟؟ :w20::w20::w20:شاد باشید.:biggrin::biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آريايي عزيز دو چيز بهت بگم استقلالي هاي اينجا تو زمينه ي كل كل و ابراز وجود خيلي تنبل هستن
و ديگه اينكه لنگيا درست نميشن عادت دارن همه جا نظر بدن گير نده بهشون بذار دلشون خوش باشه

در ضمن من آبي هستم از نوع بدجورش

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم براي اين لنگي ها كه اينقدر رو دارن . صد رحمت به سنگ پاي قزوين . خيلي پررررو هستن .

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرمن واقعا استقلال سووووووووووووو...وراخه...

معذرت باروحیه ی اینهمه جوون بازی کردم ولی فقط قرمزته

جوون شما مثل اينكه با روحيت خيلي بازي شده كه تاپيك و اشتباهي اومدي ببخشيد اگه اين چند روز بچه ها زيادي با روحيت بازي كردن

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوون شما مثل اينكه با روحيت خيلي بازي شده كه تاپيك و اشتباهي اومدي ببخشيد اگه اين چند روز بچه ها زيادي با روحيت بازي كردن

افشي خان اين لنگيا كه اين چيزا سرشون نميشه . چشماشون رو ميبندن و پشت سر هم حرف ميزنن . بدون اينكه حرفاشون معني داشته باشه .

Ariyaee_0098

کاربر فعال
با تشکر از شما دوست عزیز،باید بگم من وحشتناک استقلالیه متعصب هستم و تا بخوای اهل کل کل با اینا;)

Ariyaee_0098

کاربر فعال
آخه دیدم کسی همراهیتون نکرده دلم سوخت واستون...:biggrin::biggrin::biggrin: گفتم بیام تاپیکتون رو یه کم شلوغ کنم و یه حس و حالی بدم به هواداران آبکی و تاپیکتون:biggrin::biggrin::biggrin: اونی که اون بالا گفتین دروغ سیزده بود باید می گفتین...
پرسپولیس سرور اس تق لا له:biggrin::biggrin::biggrin:

اما این وقت سال چه وقت دروغ سیزده بود؟؟؟ :w20::w20::w20:شاد باشید.:biggrin::biggrin::biggrin:

البته به همه ی طرفداران محترم :heart:استقلال:heart: سرور ثابت شده که پرسپولیسی ها همیشه حس حسادت به تیم پر افتخاراستقلال قهرمان و طرفدارای متعصبش دارند و اینکه لازم نکرده دل یه پس پسی به حال سرورش بسوزه خانم خانوما وبه شما یه نصیحت دارم که اینقدر رویا پردازی نکن و :
مشق شبت اینه که بری تا صبح بنویسی استقلال تا ابد سرور پرسپولیسه، می تونی هر شب تا آخر عمرت بنویسی:w10:
در ضمن هیچ وقت تو تاپیکی که ازت دعوت به عمل نیومده نرو:hate::w08:

T_E_X_A_S

عضو جدید
کسی از شرایط بلیط فروشی اطلاع پیدا کرد اینجا بگه

شاید رفتیم از نزدیک شاهد سوراخ شدن پرسپولیس شدیم

می گم از حالا باید به این تماشا چی های سوراخ بگن یکم جنبه داشته باشن باختن نزنن صندلی بشکنن

فکر کنم پرسپولیسی ها به این امید می رن به ورزشگاه که با کلی دعا و نذر و نیاز و با کمک داور که کمتر گل بخورن :D

بچه ها اینقدر سرکوفت بهشون نزنین گناه دارن

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خواهیم دید... شب دراز است و قلندر بیدار:biggrin::biggrin::biggrin: فکر کردین خیال؟;);) :biggrin::biggrin::biggrin:شاد باشید.:biggrin:;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه من فقط دارم از اين لنگيا ضرب المثل ياد ميگيرم
ديگه چي بلدين خيلي هنر دارينا:D

Ariyaee_0098

کاربر فعال
فقط اس اس

فقط اس اس

:heart:استقلال:heart: همیشه سرور:w17::w17::w17::w17:
آبییییییییییییییییییییییییییییته:cap:

mohammadjavaad

عضو جدید
ابی

ابی

میبینم که بر و بچ استقلالی مث خودم شمارش معکوس زدن و بیتابن!
یه هفته مانده به .............
سرور هرچی لنگیه امیر قلعه نوعی