یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

kurosh parsa

عضو جدید
.......

.......

سلام دوست عزیز

تغییرات فقط به هدف نظم بیشتر و حرکت در مسیر درست پیشنهاد شد، چرا چون این تاپیک الان پر شده از حجم زیادی از مطالب که کسی که بخواد مطالعه کن باید کل این 300 صفحه رو بخونه تا بتونه مطالب آموزشیشی رو در بیاره!

اینجا قبل از اینکه مکان اموزشی باشه یه مکان عمومی برای صحبت و دریافت انرژی و اگه لازم شد مشاوره دوستانه با افراد مختلفه.اگه کسی بخواد به راحتی میتونه کتاب رازو یا هر کتابی که در این زمینه معرفی میشه تهیه کنه و بیخود چشماشو بابت مطالعه اینترنتی مطالب نا منظم این تاپیک ضعیف نکنه.اینجا یه مکان زیبا برای گپ زدن با انسانهایی هستش که میدونن چطور طرف مقابلشونو شارژ روحی کنن.اینجا کارخونه یا اداره نیست که بخواد نظم و انضباط ماشینی داشته باشه.من بعد از کار روزانه دلم نمی خواد دوباره وارد نظم و انضباط بشم.منظورم اینه که دیگه حسشو ندارم که بخوام منظم باشم.میام اینجا که با دوستان عزیز و با نشاطم گپ بزنم و سرحال بشم.
یه کار دیگه هم میشه کرد بزارید اینجا همینطوری بمونه و برید یه تاپیک دیگه مطابق سلیقه خودتون درست کنید.چرا اینجا رو عوض میکنید؟

متافیزیک

عضو جدید
سلام

دوستان ببینید ، بحث انرژی دادن و انگیزه دادن به هم ، بحث خوبی هست ولی ربط زیادی به قانون جذب نداره برای همین کسایی که آشنایی با مطلب ندارن و میان پست ها رو می خونن وافعا فکرشون به یه جهت دیگه میره حال اینکه شما اسم این تاپیک رو هم قانون جاذبه گداشتید ، پس باید در این مجرا حرکت کنیم . ممکنه تغییر رویه قبلی برای رسیدن به اصل مطلب کمی سخت باشه ولی مطمئن باشید نتایج خوبی همگی خواهیم برد.

موفق باشید

kurosh parsa

عضو جدید
........

........

سلام

دوستان ببینید ، بحث انرژی دادن و انگیزه دادن به هم ، بحث خوبی هست ولی ربط زیادی به قانون جذب نداره برای همین کسایی که آشنایی با مطلب ندارن و میان پست ها رو می خونن وافعا فکرشون به یه جهت دیگه میره حال اینکه شما اسم این تاپیک رو هم قانون جاذبه گداشتید ، پس باید در این مجرا حرکت کنیم . ممکنه تغییر رویه قبلی برای رسیدن به اصل مطلب کمی سخت باشه ولی مطمئن باشید نتایج خوبی همگی خواهیم برد.

موفق باشید
سلام دوست عزیزم
شما قبول داری وقتی با نشاط باشی چیزای خوب و بهتری رو میتونی جذب کنی؟
دقیقا ربطش همینه .انرژی مثبت باعث تولید امواج جذبی مثبت و قویتر میشه.بچه های این تاپیک این موضوعو میدونن و سعی میکنن در بحثاشون با همدیگه از این قانون استفاده کنن.اونایی هم که تازه واردن با یه بار نگاه کردن فیلم راز با این قانون اشنا میشن و نیازی ندارن که براشون کلاس اموزشی گذاشته بشه .راستش از بچگی تا الان نزدیک به 15 سال تو کلاسای اموزشی مختلف بودم در واقع مجبور بودم که باشم.دیگه حوصله کلاس رفتن ندارم.احتیاج به محیطی دارم که با اعضای اون راحت صحبت کنم و بتونم از تجربیاتشون استفاده کنم.
بازم خودتون میدونید اختیار با شماست.هر کار که مایلید انجام بدید.
شاد و پیروز باشید:gol:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا قبل از اینکه مکان اموزشی باشه یه مکان عمومی برای صحبت و دریافت انرژی و اگه لازم شد مشاوره دوستانه با افراد مختلفه.اگه کسی بخواد به راحتی میتونه کتاب رازو یا هر کتابی که در این زمینه معرفی میشه تهیه کنه و بیخود چشماشو بابت مطالعه اینترنتی مطالب نا منظم این تاپیک ضعیف نکنه.اینجا یه مکان زیبا برای گپ زدن با انسانهایی هستش که میدونن چطور طرف مقابلشونو شارژ روحی کنن.اینجا کارخونه یا اداره نیست که بخواد نظم و انضباط ماشینی داشته باشه.من بعد از کار روزانه دلم نمی خواد دوباره وارد نظم و انضباط بشم.منظورم اینه که دیگه حسشو ندارم که بخوام منظم باشم.میام اینجا که با دوستان عزیز و با نشاطم گپ بزنم و سرحال بشم.
یه کار دیگه هم میشه کرد بزارید اینجا همینطوری بمونه و برید یه تاپیک دیگه مطابق سلیقه خودتون درست کنید.چرا اینجا رو عوض میکنید؟

سلام دوست عزیز

برای مرتفع شدن خواسته های شما راه کارهای فراوانی وجود داره، با این حال پس از اعمال تغییرات بخش مخصوص گفتگوهای دوستانه نیز وجود خواهد داشت. شما کل قانون جاذبه را داری در یک کتاب خلاصه می کنه؟ این تفکر اشتباهی هست که ما بخواهیم با خوندن یک کتاب بخواهیم به تمام درجه ها دراین قانون برسیم!

در ضمن علاقمندی شما به بی نظمی بسته به خودتون هست و کاملاً شخصی هست و می تونید هر جور که دلخواه خودتون هست عمل کنید.

در ضمن اگه دوستان به علاقه ای به تغییر رویه ندارند، من که مشکلیندارم من سالهاست دارم در این مسیر قدم بر می دارم اگهاین صحبتها رو اینجا مطرح کردم خواسته ام ان بود دوستان بیشتری در مسیر دست قرار بگیرند، وگرنه اگه دوستان با تغییر مخالف هستند یعنی دقیقاً نقض قانون جاذبه من هیچ اصراری ندارم. قانون جاذبه می گیم ما باید دیدمون رو عوض کنیم و فکرمون رو عوض کنیم تا بتونیم از قانون جاذبه کامل استفاده کنیم!

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

برای مرتفع شدن خواسته های شما راه کارهای فراوانی وجود داره، با این حال پس از اعمال تغییرات بخش مخصوص گفتگوهای دوستانه نیز وجود خواهد داشت. شما کل قانون جاذبه را داری در یک کتاب خلاصه می کنه؟ این تفکر اشتباهی هست که ما بخواهیم با خوندن یک کتاب بخواهیم به تمام درجه ها دراین قانون برسیم!

در ضمن علاقمندی شما به بی نظمی بسته به خودتون هست و کاملاً شخصی هست و می تونید هر جور که دلخواه خودتون هست عمل کنید.

در ضمن اگه دوستان به علاقه ای به تغییر رویه ندارند، من که مشکلیندارم من سالهاست دارم در این مسیر قدم بر می دارم اگهاین صحبتها رو اینجا مطرح کردم خواسته ام ان بود دوستان بیشتری در مسیر دست قرار بگیرند، وگرنه اگه دوستان با تغییر مخالف هستند یعنی دقیقاً نقض قانون جاذبه من هیچ اصراری ندارم. قانون جاذبه می گیم ما باید دیدمون رو عوض کنیم و فکرمون رو عوض کنیم تا بتونیم از قانون جاذبه کامل استفاده کنیم!
نظر اون دوستمون محترمه.اما فعلا که همه از ایجاد تغییرات،استقبال کردن .من فکر می کنم اینطوری بهتر باشه که اینجا یکم محیطش عوض بشه.
من نمی دونم بچه های دیگه کجان؟؟اگه مخالفن ،خب چرا نمیان مخالفتشونو اعلام کنن؟؟؟
ادمین هنوز جواب نداده؟؟؟

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

موفق باشید

درود بر شما
حرف آخر رو باید از اول گفت تا بدونیم که هر سختی اگه انگیزه ای اینچنین داشته باشه لذته نه سختی .
برای بدست آوردن باید بهایی داد من که بی صبرانه منتظر طرحهای دوست عزیزمون هستم .
از فردا شروع می کنم;):gol:;)

پیروزی از آن ماست;):gol:;)

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر اون دوستمون محترمه.اما فعلا که همه از ایجاد تغییرات،استقبال کردن .من فکر می کنم اینطوری بهتر باشه که اینجا یکم محیطش عوض بشه.
ادمین هنوز جواب نداده؟؟؟

نه هنوز جوابی نداده اند.

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

درود بر شما دوست عزیز و محترم

با قسمتی از حرفاتون موافقم که با خوندن یه کتاب نمیشه پی به این موضوع بسیار مهم ببریم،
ولی اعتراض شما رو به دوستمون به جا نمی دونم کسی رو نمیشناسم که به بی نظمی علاقه داشته باشه پس لطفا لحاظ شه!!!
همه نظروشون رو اعلام کردن و موافق انجام شدن هستن پس قرار به انجامه
;):gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادمین هنوز جواب نداده؟؟؟

درود بر شما دوست عزیز
کسی مخالف نیست وقتی که همه میدونن میخوان تو راهی که منجر به پیروزی و موفقیته بزارن مگه میشه اعتراض یا مخالفتی داشته باشن:que::que::que:

آسمان مال من است...

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیزم

درود بر کوروش بزرگ
نشاط لازمه ی موفقیته و استواری بر خواسته و داشتن انرژی یکسان برای ادامه راهه و برای جذب علاوه بر نشاط به برنامه ریزی، تغییر نگرش، ایجاد بینش، تلاش و کوشش نیز نیاز هست.
با چارچوب بندی و داشتن برنامه زمان موفقیت کوتاه تر و تاثیر آن بیشتر است .
چیزی که الان بهش نیاز داریم داشتن اتحاد و پشتکار برای انجام این مهمه پس تحمل کردن کاری که همه باید انجام بدیدم
یاری سبزتان را خواستاریم;):gol:;)

*anis*

عضو جدید
سلام به همه دوستاي گلم
منم يه نظر بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قبل از نظرم ميخواستم بگم چرا ديگه از بچه هاي پر انر‍ژي اين تاپيك خبري نيس؟ فاطمه جون ، آقا سجاد ، مهسا جون و ..... ؟ من حس ميكنم بچه ها ناراحتن از همديگه . ميخواستم بگم انتقاد اگه سازنده باشه ميتونه مفيد باشه . مگه نه ؟ البته اين تاپيك پيشرفت ميكنه ولي با وجود همه شما و دلاي پاكتون كنار هم . دوست عزيزي كه پيشنهاد تغيير رو دادن پيشنهادشون مفيده و اگه با قسمتهايي از اين پيشنهاد و برنامه موافق نيستيم بهتره نظراتمون رو بگيم چون هميشه نظر يك نفر نميتونه كامل و خالي از اشكال باشه . من فكر ميكنم نظر همه لحاظ شه جوري كه همه ماها از اينجا هم انر‍ژي بگيريم و هم چيزاي جديدتر ياد بگيريم . ميتونيم مثه اعضاي يه خونواده باشيم و در كنار هم و با مطرح كردن خواسته هامون از اينجا لذت ببريم . بهتره ديگه از هم دلخوري نداشته باشيم از ته قلب نه ظاهر ;)
مهسا جان به خواستت رسيدي؟
آقا سجاد كارت چي شد؟
راستي جناب فشفشه لطفا حتما اين هفته قرعه كشي كنيد:gol::gol::gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیزم

درود بر کوروش بزرگ
نشاط لازمه ی موفقیته و استواری بر خواسته و داشتن انرژی یکسان برای ادامه راهه و برای جذب علاوه بر نشاط به برنامه ریزی، تغییر نگرش، ایجاد بینش، تلاش و کوشش نیز نیاز هست.
چیزی که الان بهش نیاز داریم داشتن اتحاد و پشتکار برای انجام این مهمه پس تحمل کردن کاری که همه باید انجام بدیدم

kurosh parsa

عضو جدید
.....

.....

درود بر کوروش بزرگ

سلام دوست بسیار عزیزم
دلمون براتون تنگ شده بود .ظاهرا این دوستمون حرفای منو درست متوجه نشده بود و هر جور دلش میخواست برداشت و تفسیر کرد و هر جور دلش خواست جواب داد در حالی که حق این کارو نداشت!!!معلوم که سالها در این مسیر قدم برداشتن ومیدونن که چطور میشه افکار بقیه آدمارو سرکوب کرد .از این دسته ادما تو کشورهای جهان سوم کم نداریم.بزرگ کردن و پیچیده کردن مسایل در تخصص این جور ادمهاست.و متاسفانه حرفاشون بیشتر جنبه شعار داره تا واقعیت.کسی بدون نظم به جایی نرسیده که ما دومیش باشیم.نظم و انظبات ماشینی اونم ساعت 1 نصف شب که همه خسته از کار روزانه هستن فقط باعث دلزدگی میشه.در ضمن کسی از تغییر مثبت روی گردون نیست.
توی پستای قبل از اعضا خواسته شده بود بیان و نظرشونو بگن نه اینکه سکوت کنن.منم فقط نظرمو مطرح کردم چه درست و چه غلط.
من متاسفم که مجبور شدم اینطوری صحبت کنم. ولی ایشون اول باید یاد بگیره که چطور صحبت کنه بعد بیاد تو تاپیک رجز بخونه.

آخرین ویرایش:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
نزدیک به یک هفته سکوت کردم تا ببینم اوضاع به کجا کشیده میشه
باز هم جز اعلام رضایت از دوستان ندیدم
برام جالبه که دوستان در هر صورت موافقن
این مدت سکوت خیلی خوب بود از این جهت که فهمیدم خیلی از اعضای لیستمون اصلا فراموش کردن
با حرفای دوستمون که میخوان اینجا رو تغییر بدن مخالف نیستم ولی به قول جناب کوروش این کار به درد یک تاپیک توی گفتگوی آزاد نمیخوره
این کارو میتونید توی یک تاپیک تخصصی انجام بدید که استقبال زیادی هم ممکنه ازش بشه و شاید خود من هم حضور پیدا کنم
ولی هویت این جا متفاوته
هدف از وجود یک لیست برای سازماندهی کردن حضور دوستان اون هم به دور از هر گونه اجباری برای این بود که برآورد کنم که چقدر دوستان به قولشون متعهدن
ولی بعد از راه افتادنش دیگه اینکه چند نفر میان و انرژی میفرستن برام مهم نبود مهم این بود که همون تعداد اندکی که حضور داشتن با انرژی و شاد بودن
این خیلی ارزشمنده
دست کم نگیرید
کار شما بسیار ارزشمنده ولی دوست من اینو به یاد داشته باشید نباید به خاطر یه ایده جدید خط بطلان روی کارهای گذشته کشید
شاید شما گمان میکنید که تاپیک منحرف شده بود (که البته این نظر شماست) میتونید با پستای مفیدتون به آرامی تاپیکو به مسیرش هدایت کنید
اینجا کلاس درس نیست اینجا مکانی است برای گفتگوی آزاد حالا پیرامون بحثی متعالی چون قانون جذب
در راستای همین هدف هر کس هر کاری از دستش بر اومده انجام داده
من هم تصمیم گرفتم کارمو ادامه بدم تا روزی که حتی یک نفر موافق باشه
چون در این یک هفته چند تا از دوستان خواستن که ادامه بدیم منم دلیلی نمیبینم خودمونو از این منبع بی پایان انرژی هم محروم کنیم
شاد و ثروتمند باشید

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا نام تمام دوستان لینک به پروفایلشونه
امشب ساعت 10:30 منتظر همه هستیم تا روال قبلو پر انرژی تر ادامه بدیم
دوست ندارم کسی مجبور به حضور بشه ولی حداقل توقع دارم که چند هفته یک بار با یه پستی یا هر چیز دیگه به همه نشون بدیم که به یاد هم هستیم و کم لطفی نکنیم:lol:
ما با نام نویسی مسئولیتی رو پذیرفتیم پس بهتره که بهش عمل کنیم
حتی اگر نمیاید انرژی و دعا فراموش نشه:love:
ممنونم:gol:
1alisharapova
2aminbeiranvand.
3anis.
4end_of_extreme.
5f11691gh.
6feshfeshe.
7m2002k.
8maral22.
9ne_sh67.
10rabin_huood.
11sara23
12sajad_had.
13sadafff.
14sayah archi.
15sheyda_star.
16sima_eng.
17saraaa
18afsane
19farzane_f
20a_m68
21lili 68
22roza_kind
23afsaneh_k
24geraee
غضنفر خان25

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما دوست عزیز
کسی مخالف نیست وقتی که همه میدونن میخوان تو راهی که منجر به پیروزی و موفقیته بزارن مگه میشه اعتراض یا مخالفتی داشته باشن:que::que::que:
آسمان مال من است...
سلام جناب فشفشه عزیز
چرا یه مدتی نبودین؟؟نگرامتون شدیم.
نکنه شما هم سکوت کرده بودین ببینین چی پیش میاد؟؟

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستاي گلم

بهتره ديگه از هم دلخوري نداشته باشيم از ته قلب نه ظاهر ;)
آقا سجاد كارت چي شد؟

درود به شما دوست گرامی و عزیز
دوست گلم کسی ناراحت نیست و درکل دلیلی برای ناراحتی وجود نداره.
تمام حرفاتون کاملا به جاست ما بعنوان یه خانواده هستیم که هریک از اعضا باداشتن وظیفه ای در جهت مثبت قدم برمی داریم ولی بعنوان اینکه بحث لیدر و یک شخص تاثیر گذار باشه مخالفم در این حالت در نبود اون شخص موردنظر، اتفاق هفته گذشته برای تاپیکمون میفته پس فرضیه یک قطبی رو از بین ببریم بهتره!!!;):gol:;)
بابت قرعه کشی هم به روی چشم وعده ما ساعت 10.30 امشب:gol::gol::gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست بسیار عزیزم
دلمون براتون تنگ شده بود .ظاهرا این دوستمون حرفای منو درست خسته از کار روزانه هستن فقط باعث دلزدگی میشه.در ضمن کسی از تغییر مثبت روی گردون نیست.

من متاسفم که مجبور شدم اینطوری صحبت کنم. ولی ایشون اول باید یاد بگیره که چطور صحبت کنه بعد بیاد تو تاپیک رجز بخونه.

درود بر شما دوست گرامی
دوست عزیزم انتظارات از شما زیاد، گفتن این حرفها اگر براتون الزام داشت میتونستید با پیام خصوصی بدید چون تفاوتها اینجا مشخص میشد در ضمن فراموش نکنید ما همگی باهم دوستیم و ازهمه مهمتر راهمون یکیه پس خواهشا اینها مدنظر باشه لطفا.
شما نظرتون رو گفتید که برای همگی قابل احترام دوست بسیار گرامی .:eek:
با کمال تشکر از تمامی دوستان گرامی ;):gol:;)

چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
:gol::gol::gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه

چون در این یک هفته چند تا از دوستان خواستن که ادامه بدیم منم دلیلی نمیبینم خودمونو از این منبع بی پایان انرژی هم محروم کنیم
شاد و ثروتمند باشید

درود و دوصد بدرود بر شما همراه گرامی
دوستان ازتون خواهش میکنم یه مقدار بادید مثبت تر به قضیه نگاه کنید این که نشد ما همه جذبی هستیم .
این طرح جدید طرحه خوبیه به شرطی که سریع تر انجام بشه و از این بی برنامه گی دربیایم چون دوست گلمون بعلت اینکه اینجا بی برنامه گی موج میزنه اقدام به انجام اون کردن پس طرح اولیه اون مطرح شده خواهشا با توجه به زمان، درصد اطلاعات مرتبط به موضوع و در صورت تمایل شروع به فعالیت کنیم.
دوست عزیز فاطمه خانم حتما میدونید که تو ماه مبارک رمضان و محرم آمار جرم و جنایت پایین میاد این رو میتونید امسال هم مشاهده کنید علت این نیست که تمام مجرمین گناه کردن رو به خاطر فرارسیدن این ماههای کنار میزارن بلکه اینه که فضا، موج و پالس مثبت پیشی میگیره به بارمنفی این داستان نیست واقعیته.
پس همگی ممنونیم چون شما درواقع برای ما فضایی رو با انجام طرحتون ایجاد کردید که بسیار مفید بود و ازاینکه میخواید به راهمون ادامه بدید بازهم سپاسگزاریم.;):gol:;)

با هم پشتمون کوهه;):gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جناب فشفشه عزیز
چرا یه مدتی نبودین؟؟نگرامتون شدیم.
نکنه شما هم سکوت کرده بودین ببینین چی پیش میاد؟؟

سلام به شما سارا خانم
مسافرت، یه مقداری فشردگی در حجم کار .... باعث شد که نتونم بیام.
آدما همیشه حرف برای گفتن دارن حتی با گله کردن، من از دست دوستی هم دلخور بودم که مطرح کردم و در ضمن قرار نیست کسی برای ما چیزی رو پیش بیاره ما خودمون هستیم که بدنبال پیش آوردن هستیم .
بابت لطفتونهم خیلی ممنونم امیدوارم که تکرار نشه;):gol:;)

" غضنفر خان "

عضو جدید
قربان همه بر وبچه های پر انرژی و مثبت ...

امشب رو نیستم . ولی واسه همتون دعا می کنم اونی که خیره خدا بهتون بده و به آرزوی دلتون برسین .

fi ckn'd fhdn okndn . h'c kolknd h,k fi j, ld okni .

اینو خودتون به فارسی ترجمه کنین. :w10: اگه ترجمش کردین واسه بقیه هم بنویسین که بخونن.

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربان همه بر وبچه های پر انرژی و مثبت ...

امشب رو نیستم . ولی واسه همتون دعا می کنم اونی که خیره خدا بهتون بده و به آرزوی دلتون برسین .

اینو خودتون به فارسی ترجمه کنین. :w10: اگه ترجمش کردین واسه بقیه هم بنویسین که بخونن.

به زندگی باید خندید . اگر نخندی اون به تو می خنده;)

سلام به دوستای گل انرژی مثبت++++++++++++++:gol:
مرسی غضنفر خان جان من زودتر از بقیه رسیدم ترجمه شدش رو نوشتم

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستاي گلم

قبل از نظرم ميخواستم بگم چرا ديگه از بچه هاي پر انر‍ژي اين تاپيك خبري نيس؟ فاطمه جون ، آقا سجاد ، مهسا جون و ..... ؟ من حس ميكنم بچه ها ناراحتن از همديگه . ميخواستم بگم انتقاد اگه سازنده باشه ميتونه مفيد باشه . مگه نه ؟ البته اين تاپيك پيشرفت ميكنه ولي با وجود همه شما و دلاي پاكتون كنار هم . دوست عزيزي كه پيشنهاد تغيير رو دادن پيشنهادشون مفيده و اگه با قسمتهايي از اين پيشنهاد و برنامه موافق نيستيم بهتره نظراتمون رو بگيم چون هميشه نظر يك نفر نميتونه كامل و خالي از اشكال باشه . من فكر ميكنم نظر همه لحاظ شه جوري كه همه ماها از اينجا هم انر‍ژي بگيريم و هم چيزاي جديدتر ياد بگيريم . ميتونيم مثه اعضاي يه خونواده باشيم و در كنار هم و با مطرح كردن خواسته هامون از اينجا لذت ببريم . بهتره ديگه از هم دلخوري نداشته باشيم از ته قلب نه ظاهر ;)
آقا سجاد كارت چي شد؟
سلام دوست عزيز....
ممنون كه حواست به همه چيز هست... :gol:
متاسفانه هنوز نرسيدم!!!
البته يه مقداري تقصير خومده... يه كم يه مدت منفي شده بودم..... اما دوباره از صفر شروع كردم... :smile:
يه روز ديگه رو مشخص كردم... اميدوارم به لطف خدا و دعاي شما دوستان به زودي به خواسته‌ام برسم... :w40:
خيلي خوشحالم كه بازم بچه‌ها رو كنار هم ميبينم :gol:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزیز

شاید من بد منظورم رو رسوندم، باز سعی می کنم کمی توضیح بدم شاید سو تعبیر ها بر طرف بشه!

نگاه کنید اینکه چنین بحث های دوستانه ای وجود داشته باشه هیچ ایرادی نداره، و من منکر اون نمی شم ولی در ایه خودش، وقتی میگیم اینجا بخش گفتگوی آزاد هست خوب پس چر اسمش رو گذاشتین قانون جاذبه؟

خوب جا برای بحث های آزاد کلی که فراوان هست، اگه هم قرار بحث آزادپیرامون قانون جاذبه باشه دو حالت وجود داره یا در بخش مربوطه چنین تاپیکی باز میشه یا این تاپیک سر جای خودش باقی می مونه. اینها تداخلی با هم ندارند. اگه می گم تاپیک از مسیر اصلیش منحرف شده دلیلش این هست که این قانون نیاز به آموزش داره و هر کسی در هر سطحی هم که باشه اگه از این آموزش ها دوری کنه مطمئناً مسیر رووی گم خواهد کرد.

فشفشه عزیز به نکته خیلی خوبی اشاره کرد اینجا باید از تک بعدی یا دو بعدی بودن خارج بشه، اگه پست پیشنهادات من نگاهی بیاندازین می بینید که من از طرح مدیریت گردشی اسم بردم تا بچه ها با در دست گرفتن مسئولیت خودشون رو درگیر با این جریان ببینند.

خدمت دوست عزیز باید عرض کنم ما اینجا برای رو کم کنی نیومدیم که ببینیم طرح یه برنده میشه، بهترین طرحها نیاز به افراد قوی دارند اگه کمک تک تک دوستان نباشه، نه تنها طرح من بلکه هیچ طرح دیگه ای به نتیجه نمی رسه!

باز هم به توجه به گفته های خودم و استناد به صحبت فشفشه عزیز این پیشنهادهایی که من دادم نظرات شخصی من برای شروع به کار این تاپیک هست وگرنه از کلیه طرحهای دوستان استقبال میشه. هیچ کاری به پای کار گروهی نخواهد رسید.

پس با دیده مثبت به این جریان نگاه کنید و این دو دسته گی خارج بشیم تا درهای موفقیت به روی ما باز بشه.

من از آقای کوروش هم اگه حرفها ناراحت کننده بود عذر می خوام همینجا!

آخرین ویرایش:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزیز

شاید من بعد منظورم رو رسوندم، باز سعی می کنم کمی توضیح بدم شاید سو تعبیر ها بر طرف بشه!

باز هم به توجه به گفته های خودم و استناد به صحبت فشفشه عزیز این پیشنهادهایی که من دادم نظرات شخصی من برای شروع به کار این تاپیک هست وگرنه از کلیه طرحهای دوستان استقبال میشه. هیچ کاری به پای کار گروهی نخواهد رسید.

پس با دیده مثبت به این جریان نگاه کنید و این دو دسته گی خارج بشیم تا درهای موفقیت به روی ما باز بشه.

من از آقای کوروش هم اگه حرفها ناراحت کننده بود عذر می خوام همینجا!

منم با حرفاتون موافقم...همه ي اينها به علت نبودن فضاي زياده ..وقتي يه تاپيك در مورد اين قانون بزرگ باشه..خواه ناخواه مسايل ديگري هم به اون اضافه ميشه...اگر جاي بيشتري رو به اين قانون اختصاص بديم خيلي انسجام صحبت ها وفعاليت افراد بالاتر ميره...

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه

برام جالبه که دوستان در هر صورت موافقن
این مدت سکوت خیلی خوب بود از این جهت که فهمیدم خیلی از اعضای لیستمون اصلا فراموش کردن
با حرفای دوستمون که میخوان اینجا رو تغییر بدن مخالف نیستم ولی به قول جناب کوروش این کار به درد یک تاپیک توی گفتگوی آزاد نمیخوره
این کارو میتونید توی یک تاپیک تخصصی انجام بدید که استقبال زیادی هم ممکنه ازش بشه و شاید خود من هم حضور پیدا کنم
ولی هویت این جا متفاوته
هدف از وجود یک لیست برای سازماندهی کردن حضور دوستان اون هم به دور از هر گونه اجباری برای این بود که برآورد کنم که چقدر دوستان به قولشون متعهدن
ولی بعد از راه افتادنش دیگه اینکه چند نفر میان و انرژی میفرستن برام مهم نبود مهم این بود که همون تعداد اندکی که حضور داشتن با انرژی و شاد بودن
این خیلی ارزشمنده
دست کم نگیرید
کار شما بسیار ارزشمنده ولی دوست من اینو به یاد داشته باشید نباید به خاطر یه ایده جدید خط بطلان روی کارهای گذشته کشید
شاید شما گمان میکنید که تاپیک منحرف شده بود (که البته این نظر شماست) میتونید با پستای مفیدتون به آرامی تاپیکو به مسیرش هدایت کنید
اینجا کلاس درس نیست اینجا مکانی است برای گفتگوی آزاد حالا پیرامون بحثی متعالی چون قانون جذب
در راستای همین هدف هر کس هر کاری از دستش بر اومده انجام داده
من هم تصمیم گرفتم کارمو ادامه بدم تا روزی که حتی یک نفر موافق باشه
شاد و ثروتمند باشید
خيلي خوشحالم كه باز شمارو اينجا ميبينم...اين قرعه كشي بايد همچنان ادامه پيدا كنه..به نظر من كه خيلي مفيده...:gol::gol:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به شما سارا خانم
مسافرت، یه مقداری فشردگی در حجم کار .... باعث شد که نتونم بیام.
آدما همیشه حرف برای گفتن دارن حتی با گله کردن، من از دست دوستی هم دلخور بودم که مطرح کردم و در ضمن قرار نیست کسی برای ما چیزی رو پیش بیاره ما خودمون هستیم که بدنبال پیش آوردن هستیم .
بابت لطفتونهم خیلی ممنونم امیدوارم که تکرار نشه;):gol:;)

خرسنديم كه باز شما رو در اين جمع ميبنيم...اميدوارم همچنان اعضا به فعاليت خويش ادامه بدن...:smile::gol::gol::gol: