یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
با بخش اول صحبتتون موافقم ولی بخش اضافه برای چی؟ شما الان دارید کمک می کنید چون به قولی دوستانی که خوابن رو بیدار کردید دوست گرامی همه ما به دنبال منابع تغذیه ای هستیم و دریافت انرژی برای ما محدودیت هایی ایجاد کرده نظیرشم تو همه بچه ها موجوده مشکلات شما که به بهانه کمک اومدید رو شاید دوستی دیگر تجربه اش رو داشته باشه تجربه رو تجربه کردن خطاست دلیل مطرح کردنش اینه. یکی از دوستان عنوان کرده بود که من دو سال افسردگی دارم شاید کسی مثل من تجربه نکرده باشه ولی بقیه دوستان چرا در نتیجه جوابی برای امایی ایشون پیدا میشه. ما حتما یاد می گیریم که تو کارها خود کفا و تاثیر گذار برای دیگران باشیم ولی به شرطی که خودمون رو از هر نظر بتونیم عالی کنیم نظرتون چیه؟

من این سوال رو جواب میدم و میرم، اگه صحبت دیگه ای هست بگین صبح در موردش توضیح میدم.

همین که ما به خاطر دیگران حاضر بشیم از مشکلاتمون چیزی نگیم یه تمرین برای قانون جاذبه هست چون اعتقاد به این قضیه که دیگران از صحبت های من تاثیر می گیرند باعث میشه ما به جنگ با مشکلاتمون بریم و بتونیم روحیه از دست رفته خودمون رو به دست بیاریم. نگاه کنید تو قانون جاذبه همه کاره خود ما هستیم نه دیگران ما باید به این باور برسیم که مشکلمون حل میشه. هر مشکل راه حل خودشو داره که باور قانون جاذبه ما بهش میرسیم.

در ضمن وقتی مشکلی پیش اومده یعنی ما از تجربیات دیگران استفاده نکردیم و حل هر مشکلی راه کارش از طریق قانون جاذبه کاملاً مشخص هست.

نکته ای دیگه این است که من یه بخش برای داستانها در مورد قانون جاذبه گذاشتم دوستان می تونند تجربیاتشون رو به صورت داستان اونجا قرار بدهند، من خودم هم قصد همین کار رو دارم و مشغول مکتوب کردن آنها هستم.

راز قانون جاذبه اینه که باید هر کس خودش به تنهایی بره تو دل مشکلات، چون زمین و زمان هم برای ما یک چیزی بخواهند و ما خودمون این رو باور نداشته باشیم به اون نمی رسیم. ما اینجا قراره باور افراد رو در مسیر درست به تحرک وا داریم.

تا روز آینده خدا نگدار موفق و موید باشین.

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز من کاملا با نظر شما موافقم و همینجا اعلام امادگی میکنم و تا جایی که بتونم در جهت ارتقا این تاپیک تلاش میکنم.
و اما با حرف های قبلی شما هم کاملا موافقم اگه دقت کرده باشید من چند هفته پیش شدیدا تو تاپیک فعالیت میکردم ولی یه مدتی هست که میبینم بچه ها تاپیک رو از هدف اصلیش منحرف کردند و برای اینکه هیچ حقی برای اعتراض نداشتم ترجیح دادم سکوت رو انتخاب کنم اگه به 30 صفحه اخر تاپیک توجه کرده باشید میبینید که دیگه نه تو بحثا شرکت میکنم نه پستی میدم.من با شما موافقم امیدوارم بتونم برای ایده های شما مفید باشم.
موفق و پیروز باشید

دوست گرامی درود بر شما خب همینجا یه گله از شما دارم با دوری کردن و تو بحثا شرکت نکردن کمکی میشد؟!؟!!؟ درضمن شما دیدید که منحرف شدیم و اعتراض نکردید اینجا کسی برای کسی حقی مشخص نمیکنه چون از ما قدیمی تر بودن ولی بحث قدیم و جدید یا داشتن حق مطرح نیست بلکه استفاده از نیروی جذب با تمام ابعادش برامون مهم بوده.

امیر Amir

عضو جدید
پارتی
رابطه
دم این و آن را دیدن
دست مال کشی در بعضی جاها
لبخند زدن مصنوعی به معنی تایید

راز رسیدن با همه چیز در ایران و دنیا.

قانون جاذبه رو قبول ندارم چون قانون نیست,توهمی بیش برای سرگرم کردن مشتی تنبل برای ارضای تنبلی و گفتن توکل به خدا و نشستن برسر سجاده و دعا کردن بی هیچ عمل.

آخرین ویرایش:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

من کامل تو جریان همه قضایا هستم رو همین حساب هم این صحبتها رو اینجا کردم، چون این جا دقیقاً از زمان شروع این قرعه کشیها دیگه شده یا صحبت قرعه کشی یا تبریک قرعه کشی یا بحث در مورد قرعه کشی، ولی هدف اصلی قانون جاذبه هست در کنارش این طرحهای دیگه مفید هست، نه اول اونا و هر از گاهی صحبت از قانون جاذبه!

دوست گرامی من هم با داستان قرعه کشی با این حجم فعالیت مخالف بودم ولی طرحش بسیار نو بود و همه استقبال کردن.

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم كاملا با شما موافقم...به نظر من اين قانون اونقدر ارزشش بالاست كه صرفابا نظر گرفتن يك تاپيك نميشه كار چنداني انجام داد...خيلي از افراد هستند كه از وجود چنين تايپيكي هيچ اطلاعي ندارند درحاليكه ميتوان با اختصاص دادن يه جايگاه جداگانه افراد زيادي رو با اينجا اشنا كرد..:gol::gol::gol:

کاملا موافقم با اطلاع رسانی و جایگاه ویژه برای تاپیک ممنون از شما.

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارتی
رابطه
دم این و آن را دیدن
دست مال کشی در بعضی جاها

قانون جاذبه رو قبول ندارم چون قانون نیست,توهمی بیش برای سرگرم کردن مشتی تنبل برای ارضای تنبلی و گفتن توکل به خدا و نشستن برسر سجاده و دعا کردن بی هیچ عمل.

داشتم میرفتم ولی گفتم جواب این دوست عزیزمون رو بدم و بعد برم

وقتی شما مشکلی داشته باشی و یا خواسته ای داشته باشی و در صدد رفع اون باشی، وقتی در موردش مینوسی، فکر می کنی، تمرکز می کنی یعنی اینکه براش ارزش قائل هستی و وقتی ما برای چیزی ارزش قائل باشیم برای به دست آوردنش باید تلاش کنیم. قانون جاذبه می گه وقتی چیزی رو بخوای و براش اهمیت قائل بشی راهش پیدا میشه خوب این همه طبیعی هست وقتی ما روی یک مسئله وقت میزاریم و تمرکز می کنیم اگه بلد بودیم راه حلش رو فراموش کرده باشیم با فکر کردن بهش به یادمون خواهد آمد و اگر هم بلد نباشیم راه حلش رو دو راه پیش رو داریم یا حل نکرده بذاریمش و بریم یا دنبال راه حلش بگردیم.

من شخصاً روز به روز برای داشتن خواسته هام تلاشم رو مضاعف می کنم چون همیشه بوده نابرده رنج گنج میسر نمی شود و ...

قانون جاذبه میگه فکر اینکه من کل ایل خواندانم بی پول، کم سواد، بیمار و ... باشند اینها باعث نمی شه من هم مثل اونا باشم ولی یه شرط داره که اول بخوام و بعد از تلاش فراوان به هر چی که خواستم برسم.

هیچ آدم موفقی با خونه نشینی و فکر و تمرکز تنها به اینججایی که الان هست نرسیده! ولی باور داشته که میرسده!

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست گرامی و همراه همیشگی و خستگی ناپذیر این تاپیک

تجربیات فراوان هست درسته، ولی خودم دوست دارم بعد از پا گرفتن بخش در مورد اتفاقات زندگیم بگم. در مورد خوزه سیلوا و کتاب هاش و متدهایی که داره هم حتماً صحبت خواهم کرد که واقعاً در من تاثیر فراوانی گذاشت در 5 سال پیش!

خیلی لطف می کنید بله زمانی که تمام موارد به نوعی روی غلتک افتاد و قانونمند شد بهتر . در هر صورت ممنون.

امیر Amir

عضو جدید
داشتم میرفتم ولی گفتم جواب این دوست عزیزمون رو بدم و بعد برم

وقتی شما مشکلی داشته باشی و یا خواسته ای داشته باشی و در صدد رفع اون باشی، وقتی در موردش مینوسی، فکر می کنی، تمرکز می کنی یعنی اینکه براش ارزش قائل هستی و وقتی ما برای چیزی ارزش قائل باشیم برای به دست آوردنش باید تلاش کنیم. قانون جاذبه می گه وقتی چیزی رو بخوای و براش اهمیت قائل بشی راهش پیدا میشه خوب این همه طبیعی هست وقتی ما روی یک مسئله وقت میزاریم و تمرکز می کنیم اگه بلد بودیم راه حلش رو فراموش کرده باشیم با فکر کردن بهش به یادمون خواهد آمد و اگر هم بلد نباشیم راه حلش رو دو راه پیش رو داریم یا حل نکرده بذاریمش و بریم یا دنبال راه حلش بگردیم.

من شخصاً روز به روز برای داشتن خواسته هام تلاشم رو مضاعف می کنم چون همیشه بوده نابرده رنج گنج میسر نمی شود و ...

قانون جاذبه میگه فکر اینکه من کل ایل خواندانم بی پول، کم سواد، بیمار و ... باشند اینها باعث نمی شه من هم مثل اونا باشم ولی یه شرط داره که اول بخوام و بعد از تلاش فراوان به هر چی که خواستم برسم.

هیچ آدم موفقی با خونه نشینی و فکر و تمرکز تنها به اینججایی که الان هست نرسیده! ولی باور داشته که میرسده!
من غیر این گفتم....؟
ولی این موج مضحک که برای پر کردن جیب شرکتهای فیل سازی بود رو قبول ندارم.قانون جاذبه کجا بود...

افراد کلاشی مثل صاحب روزنامه موفقیت و اون دکتری که یک گل دستش میگیره.اسم نفرین شدشو نمیدونم...اما هر چی هستند...این ها مردم رو با این حرفها میکشند سمت خودشون و پولهای کلون بدست میارن...
ببخشید که من کتابی نمیتونم صحبت کنم...شاید مهندسی خونده باشم ولی کلا از دیسیپلین کتابی بیزارم.

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این سوال رو جواب میدم و میرم، اگه صحبت دیگه ای هست بگین صبح در موردش توضیح میدم.

همین که ما به خاطر دیگران حاضر بشیم از مشکلاتمون چیزی نگیم یه تمرین برای قانون جاذبه هست چون اعتقاد به این قضیه که دیگران از صحبت های من تاثیر می گیرند باعث میشه ما به جنگ با مشکلاتمون بریم و بتونیم روحیه از دست رفته خودمون رو به دست بیاریم. نگاه کنید تو قانون جاذبه همه کاره خود ما هستیم نه دیگران ما باید به این باور برسیم که مشکلمون حل میشه. هر مشکل راه حل خودشو داره که باور قانون جاذبه ما بهش میرسیم.

در ضمن وقتی مشکلی پیش اومده یعنی ما از تجربیات دیگران استفاده نکردیم و حل هر مشکلی راه کارش از طریق قانون جاذبه کاملاً مشخص هست.

نکته ای دیگه این است که من یه بخش برای داستانها در مورد قانون جاذبه گذاشتم دوستان می تونند تجربیاتشون رو به صورت داستان اونجا قرار بدهند، من خودم هم قصد همین کار رو دارم و مشغول مکتوب کردن آنها هستم.

راز قانون جاذبه اینه که باید هر کس خودش به تنهایی بره تو دل مشکلات، چون زمین و زمان هم برای ما یک چیزی بخواهند و ما خودمون این رو باور نداشته باشیم به اون نمی رسیم. ما اینجا قراره باور افراد رو در مسیر درست به تحرک وا داریم.

تا روز آینده خدا نگدار موفق و موید باشین.

بله کاملا درسته که از موارد ما تاثیر نگیرن ولی هنر ضد ضربه شدن از اول برای همه وجود نداره هر ضربه آهنگر که به اون آهن گداخته میزنه باعث فرم دهیش میشه. بعد از 25 جلسه همایش دکتر آزمندیان ازش پرسیدم شما خودتون چطوری تغذیه میشید یا من چطور تمام انرژِیمو سیو کنم و این حلقه رو برای خودم نگه دارم گفت با قرار گرفتن و تست کردن. هر مورد راه حل خودش رو داره ولی مهم بینش و انگیزه ماست برای رفع اون. شما که حرف خودتون رو نقض کردید من میگم با مطرح کردنش و گرفتن مشورت می تونیم از میان بر استفاده کنیم . خود شما چطور به این ایمان رسیدی با خوندن و دیدن؟؟؟؟ یا درگیر کردن و از بین بردن مواردتون؟!؟!؟! با بخش تجربیات کامل موافقم. با انتهای حرفاتون کاملا موافقم هنر ماهی گیری خیلی بهتر از ماهی گرفتنه. ممنون از نظراتتون.

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارتی
رابطه
دم این و آن را دیدن
دست مال کشی در بعضی جاها

بابت ادغامت ممنون اینم نظری بود که تنبلی و سر سجاده نشینی رو کارآمد میدونن.

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله کاملا درسته که از موارد ما تاثیر نگیرن ولی هنر ضد ضربه شدن از اول برای همه وجود نداره هر ضربه آهنگر که به اون آهن گداخته میزنه باعث فرم دهیش میشه. بعد از 25 جلسه همایش دکتر آزمندیان ازش پرسیدم شما خودتون چطوری تغذیه میشید یا من چطور تمام انرژِیمو سیو کنم و این حلقه رو برای خودم نگه دارم گفت با قرار گرفتن و تست کردن. هر مورد راه حل خودش رو داره ولی مهم بینش و انگیزه ماست برای رفع اون. شما که حرف خودتون رو نقض کردید من میگم با مطرح کردنش و گرفتن مشورت می تونیم از میان بر استفاده کنیم . خود شما چطور به این ایمان رسیدی با خوندن و دیدن؟؟؟؟ یا درگیر کردن و از بین بردن مواردتون؟!؟!؟! با بخش تجربیات کامل موافقم. با انتهای حرفاتون کاملا موافقم هنر ماهی گیری خیلی بهتر از ماهی گرفتنه. ممنون از نظراتتون.

دوست بسیار عزیز من نمی گم نباید از تجربیات دیگران استفاده کرد، من می گم مطرح کردنش در جمع کار درستی برای افرادی که الگو هستند نیست ولی خوب راه های دیگه ای وجود داره، شما اگه نیاز به مشورت بر فرض با من داری می تونی از طریق پیام خصوصی این نیاز رو مرتفع کنی، من میگم افراد تازه وارد خیلی راحت از اینطور حرفها دلسر می شوند، یه نگاه به همین تاپیک بیاندازی افرادی زیادی رو می بینی که چند پست ارسال کردند و دیگر ادامه ندادند، و یا اگه به نظر سنجی نگاه کنی می بینی خیلی ها فقط نظر دادن و همین و هیچ پستی ارسال نشده، شما اگه خودتون یه نگاه دوباره به این 300 صفحه بیاندازی دقیق متوجه منظور من میشی!

در مورد کمبود انرژی خودم، من هر جایی که بر فرض با این مشکل رو به رو شم سریعاً راه کارهای انرژی زا را به کار می گیرم به عنوان نمونه چندتایی شو می گم:

1- به هیچ عنوان به موزیک های غمگین گوش نیم دم بر عکس از موزیک های شاد بسیار استفاده می کنم.

2- به جمع ها و محیط هایی می روم که شادی آفرین باشند.

3- از تنهایی دوری می کنم.

4- از محرک های مربوط به این قانون نظیر گوش دادن سخنرانی ها، دیدن فیلم و مطالع کتابها استفاده می کنم(همیشه چندتا از بهترین سخنرانی ها مزتبط تو مبایل من موجود هست)

5- دیدن سریال های طنز و کمدی به عنوان نمونه سریال فرندز رو روزانه تماشا می کنم.

6- و ....

راه زیاد هست فقط ما باید هر لحظه که احساس کمبود انرژی کردیم به جای مطرح کردن و طلب ارسال انرژی از سوی دیگران کردن با پیاده کردن یکی از این راه کارها انرژی از دسته رفته را بدست بیاوریم.

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
من غیر این گفتم....؟
ولی این موج مضحک که برای پر کردن جیب شرکتهای فیل سازی بود رو قبول ندارم.قانون جاذبه کجا بود...

افراد کلاشی مثل صاحب روزنامه موفقیت و اون دکتری که یک گل دستش میگیره.اسم نفرین شدشو نمیدونم...اما هر چی هستند...این ها مردم رو با این حرفها میکشند سمت خودشون و پولهای کلون بدست میارن...
ببخشید که من کتابی نمیتونم صحبت کنم...شاید مهندسی خونده باشم ولی کلا از دیسیپلین کتابی بیزارم.

دوست بسیار گرامی باید خدمت شما متذکر بشم که همیشه افرادی وجود دارند که از هر شرایط به نفع خودشون استفاده می کنند و دست به کلاهبرداری می زنند و ما نیز منکر این جریان نیستیم. ولی قضیه اصلی در قانون جاذبه ایناست که خودش رو باور کنه و خودش محکوم به داشتن زندگی همانند شرایط فعلی خودش نکند. در این راه شما نیاز به خرج کردند ریالی هم ندارین. من شخصاً از زمانی که در این زمینه فعال بودم حتی یک کتاب هم نخریدم خدا رو شکر از این دست کتابها در کتابخانه ها فراوان بوده و قابل تهیه هستند.

شما از جزء نمی تونید کل رو باطل کنید. من و امثال من که طعم شیرین باور و اطمینان به خود و نتایج اون رو که بارها کشیدند اولاً حاضر نیستند به نشستن در خانه و دعا کردن تنها بسنده کنند چراکه می دونیم آینده مون دست خودمون هست و هر چه الان بکاریم در آینده برداشت می کنیم، و این کاشتن نیاز به همت داره و هیچ کشاورزی با خانه نشینی نمی تواند مزرعی پربار داشته باشد.

کاری که من و امثال من انجام می دهند این است که برای آینده خود برنامه ای ترسیم می کنند و شروع به فعالیت جهت کسب پیش نیازهای آن هدف عالی خود می کنند.

اگه فیلم The Secret رو مشاهده کرده باشین اون نویسنده که می خواست در آمد بالایی داشته باشه شروع به فعالیت گسترده کرد و این پول از آسمان برایش نیامد ولی تمرکز روی این قضیه باعث شد بتواند راه این کار رو پیدا کنند.

این یک واقعیت هست انسان هر زمان رو چیزی تمرکز کرد نتیجه مطلوب را پیدا کرد.

end_of_extreme

عضو جدید
2- بعد از اینکه تونستیم یه بخش جدا برای قانون جاذبه ایجاد کنیم باید یک سری گروه بین خود بچه ها ایجاد کنیم تا از طریق مشارکت همه بتونیم هم تاپیک رو جلو ببریم و هم بچه ها تو جریان کار قرار بگیرند و فقط در حد حرف کاری انجانم نشه. گروههایی که من مد نظر دارم به شرح زیر است
خیلی جالب بود ممنون ولی من فکر میکنم گروه بندی بچه ها یه نوع محدودیت ایجاد میکنه و من بیشتر مایلم هرکس تو هر زمینه ای مطلب جدید و جالبی پیدا کرد اونو تو قسمت مربوط بهش قرار بده(قسمته مربوط به موضوعه مطلب,نه گروه شخص)و این باعث میشه همه کارهای مد نظر شما(و ما) انجام شه ولی در قالبه یه تفریح,نه انجام وظیفه

امیر Amir

عضو جدید
با سلام.
تلاش.
توکل به خدا(برای معتقد ها).
احساس شعف درونی نسبت به نتیجه مطلوب کار.
کمی رویا پرداز هم باید باشیم.رویای شیرین رسیدن به هدف همراه با تلاش خیلی لذت بخشه.حتی روانشناس ها هم میگن رویا پردازی کنید.

میتونه همون قانون جذب شماها باشه.

*anis*

عضو جدید
سلام مجدد به همه دوستان

خوب همونطور که گفته بودم می خوام طرحهای خودم جهت هدایت این تاپیک به سمت مسیر درست رو ارائه بدم، البته این طرح اولیه هست با تبادل نظر می تونیم طرح بهینه را ایجاد کنیم.

با آرزوی موفقیت همه عزیزان
من به شدت با پیشنهاداتتون موافقم . خیلی خوشحال میشم که عملی شه و قول میدم تا اونجا که بتونم یکی از اعضای فعال این تاپیک شم;)

امیر Amir

عضو جدید
فردي كه در آيينه به تو مي نگرد آن كسي است كه هر روز بايد پاسخگوي او باشيد....
شاد باشيد...;)
خیر.همیشه ما پاسخگوی احوالات خودمون نیستیم...گاهی وقتها باید محیط و اطرافیان بی فکر جوابگوی احوالات اون شخص داخل آینه باشند.

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خیر.همیشه ما پاسخگوی احوالات خودمون نیستیم...گاهی وقتها باید محیط و اطرافیان بی فکر جوابگوی احوالات اون شخص داخل آینه باشند.
:eek:خب اين نسبي هستش.... ولي بيشترش به خودمون يا بهتره بگم به اون شخصي كه داخل آيينه است.... برميگرده اين ماها هستيم كه مسئول اعمال خودمون هستيم بيشتر از اين هم چيزي نميگم البته با توجه به شناختي كه از يو دارم... جناب امير خان.... شما هميشه جناح مخالف ديگران هستيد... خيلي دوست داريد كه اينطور باشه.... اوكي راحت باشيد....:smile:
شاد باشيد دوست عزيز;)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
برای خوشبختی چه بایدكرد؟

برای خوشبختی چه بایدكرد؟

یک بار 500کیلویی را هیچ کس نمی تواند بغل کرده و آن را جابه جا نماید، ولی اگر همین بار را به 100بار 5کیلویی تقسیم کنیم همه براحتی می توانند آن را جابه جا می کنند. نگرانی ها و فشارهای ذهنی و عینی، مسائل و مشکلات زندگی، همانند یک بار سنگین، انسان را از فعالیت و تلاش مداوم و لازم، باز می دارند، در واقع فلج روحی و جسمی پیش می آورند در حالی که اگر فشارها و نگرانی و مشکلات به قسمت های کوچک تر و قابل تقسیم حل شوند برطرف ساختن و تحمل آن ها امکان پذیر است.
ویلیام جیمز روانشناس معروف توصیه می کند با پیروی از یک برنامه که حاوی افکار مثبت و سازنده و سودمند باشد به جنگ نگرانی ها، فشارها، ترس ها، شکست ها و..... بروید،تا مسائل و فشارها و ترس های جاریروزانه را به حداقل برسانید.
هر روز صبح جملات ده گانه زیر را سه بار بخوانید.
فقط برای امروز خوشحال خواهم بود.
فقط امروز کارهای خود را با شور و شوق صادقانه انجام خواهم داد.
فقط برای امروز، در فکر پرورش روانم خواهم بود.
فقط برای امروز، در فکر تندرستی و انجام ورزش مناسب خواهم بود.
فقط امروز، از هیچ کس انتقاد نکرده و به نظریات دیگران هم احترام خواهم گذاشت.
فقط امروز، سعی خواهم کرد که برای امروز زندگی کنم و نگران فردا و آینده نخواهم بود.
فقط امروز، برنامه کار روزانه را دقیقاَ تنظیم و به اجرا در خواهم آورد.
فقط امروز، نیم ساعت از وقت خود را برای خودم صرف می کنم، با خود خلوت کرده و به راز و نیاز با خدای خود می پردازم.
فقط امروز،نگران هیچ چیز و هیچ کس نخواهم بود.
فقط برای امروز، برای امروز سپاسگزار از برکات و امکانات خود خواهم بود.

شاد باشید و دریایی;)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
..........

..........

گفتم: خدای من، دقایقی بود در زندگانیم که هوس می کردم سر سنگینم را که پر از دغدغه دیروز بود و هراس فردا بر شانه های صبورت بگذارم، آرام برایت بگویم و بگریم، در آن لحظات شانه های تو کجا بود؟

گفت: عزیز تر از هر چه هست، تو نه تنها در آن لحظات دلتنگی که در تمام لحظات بودنت بر من تکیه کرده بودی، من آنی خود را از تو دریغ نکرده ام که تو اینگونه هستی. من همچون عاشقی که به معشوق خویش می نگرد، با شوق تمام لحظات بودنت را به نظاره ام

- نشسته بودم. گفتم: پس چرا راضی شدی من برای آن همه دلتنگی، اینگونه زار بگریم؟
گفت: عزیزتر از هر چه هست، اشک تنها قطره ای است که قبل از آنکه فرود آید عروج می کند، اشکهایت به من رسید و من یکی یکی بر زنگارهای روحت ریختم تا باز هم از جنس نور باشی و از حوالی آسمان، چرا که تنها اینگونه می شود تا همیشه شاد بود. گفتم: آخر آن چه سنگ بزرگی بود که بر سر راهم گذاشته بودی؟

گفت: بارها صدایت کردم، آرام گفتم از این راه نرو که به جایی نمی رسی، تو هرگز گوش نکردی و آن سنگ بزرگ فریاد بلند من بود که عزیزتر از هر چه هست، از این راه نرو که به ناکجا آباد هم نخواهی رسید.

-گفتم: پس چرا آن همه درد در دلم انباشتی؟ گفت: روزیت دادم تا صدایم کنی، چیزی نگفتی، پناهت دادم تا صدایم کنی، چیزی نگفتی، بارها گل برایت فرستادم، کلامی نگفتی، می خواستم برایم بگویی آخر تو بنده من بودی چاره ای نبود جز نزول درد که تو تنها اینگونه شد که صدایم کردی.

-گفتم: پس چرا همان بار اول که صدایت کردم درد را از دلم نراندی؟
گفت: اول بار که گفتی "خدا" آنچنان به شوق آمدم که حیفم آمد بار دگر خدای تو را نشنوم، تو باز گفتی خدا و من مشتاق تر برای شنیدن خدایی دیگر، من اگر می دانستم تو بعد از علاج درد هم بر خدا گفتن اصرار می کنی همان بار اول شفایت می دادم. گفتم: مهربانترین خدا ! دوست دارمت ...
گفت: عزیز تر از هر چه هست من دوست تر دارمت ...

تهیه و تنظیم: مجله اینترنتی پی سی پارسی دات كام

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
معیار واقعی بودن تصمیم ان است که دست به عمل بزنیم _ انتونی رابینز

اجازه نده ترس تو را فلج سازد _ مارک فیشر
افرادی که از ریسک کردن میترسند به جایی نمیرسند _ مارک فیشر

منشا همه بیماریها در فکر است _ ژوزف مورفی

رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است _ انتونی رابینز

همواره شاد باشيد و پرانرژي
;):gol:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود ممنون ولی من فکر میکنم گروه بندی بچه ها یه نوع محدودیت ایجاد میکنه و من بیشتر مایلم هرکس تو هر زمینه ای مطلب جدید و جالبی پیدا کرد اونو تو قسمت مربوط بهش قرار بده(قسمته مربوط به موضوعه مطلب,نه گروه شخص)و این باعث میشه همه کارهای مد نظر شما(و ما) انجام شه ولی در قالبه یه تفریح,نه انجام وظیفه

سلام دوست عزیز

باید خدمت شما چند نکته را عرض کنم:

1- گروه بندی دلیل بر این نیست که افراد فقط در همون زمینه فعال باشند بسته به توانایی افراد در گروه ها قرار خواهند گرفت. این باعث میشه ما در هدف خودمون قدم بر داریم و یه حرکت رو به جلو نسبی رو همیشه داشته باشیم.

2- دوست عزیز تفریح چیز بسیار خوبی هست، ولی آدم باید وقتی پای سرنوشت و آینده به وسط می یباد کمی جدی با قضیه بر خورد کنه، مطمئن باشه مسیری که به اسم تفریح جلو بره به همون تفریح تبدیل میشه نه چیز دیگه ای. ولی هدفی که جدی پیش بره و در کنارش تفریح باشه نور الا نور میشه!

3- در ضمن این کار کاملاً جدی هست و افرادی که می خواهند فعال بشند نسبت به دیگران متعهد هستند، و قرار پیشرفت صورت بگیره اگه تعهدی نباشه همین اتفاقی که تا الان در حال وقوع بوده دوباره می افتد، پس چه نیازی به این کارها هست.

4- قانون جاذبه انگیزه، باور و جدیت تمام و کمال نیازه داره!

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما دوست گرامی
داشتن چارچوب و قوانین و پیروی از اون برای ایجاد بینش، انگیزه و بار مثبت بسیار مهمه با انجام این مهم میشه گفت ما حلقه ای واکسینه شده داریم که همه به نوعی یک الگو شدیم و محدود و مشروط به شخص خاصی نیستیم.;):gol:;)

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلام

من همین الان درخواست ایجاد بخش مجزا رو برای ادمین عزیز ارسال می کنم و نتیجه اون رو متعاقباً اعلام می کنم.

امیر همافر

اخراجی موقت
,,,لام
امور انسان به امید و تلاش پیش میره و من این امید رو ارسال پالس + به سمت جهان هستی میدونم و از نظر فیزیکی هم اگر بخواهیم در نظر بگیریم بدن ما از آب تشکیل شده و آب هم به سرعت نسبت به موقعیت و ظرف و محیط خودش عکس العمل نشون میده,ارسال پالس + و در کل فضای شاد به بدن این حجم رو به سمت ساحتار زیبای مولکولی سوق میده و بلعکس.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه خودمون رو دوست داشته باشیم, باید اول بقیه رو دوست داشته باشیم!
اگه آدم ها رو دوست نداشته باشیم, باعث صادر شدن انرژی منفی از طرف ما به محیط و در نتیجه برای خودمون منعکس میشه...!
پس چه خوب است دوست داشتن...!

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستام خوبین؟
چطورین جذبیای عزیز؟؟؟
یکی به منم بگه چه خبره بخشه جدید واسه چی قرار درست بشه؟

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد به همه دوستان

خوب همونطور که گفته بودم می خوام طرحهای خودم جهت هدایت این تاپیک به سمت مسیر درست رو ارائه بدم، البته این طرح اولیه هست با تبادل نظر می تونیم طرح بهینه را ایجاد کنیم.

1- با توجه به لیستی که خودتوت تهیه کردین حداقل 30 نفر به طور ثابت تو این تاپیک شرکت می کردند، پس به عنوان اولین گام باید یه درخواست به ادمین سایت بدیم که یه بخش جدا برای اینجا ایجاد بشه که امکان مدیریت با ابزار های مدیریت براش فعال بشه تا بتونیم بخش های مورد نیاز رو توش ایجاد کنیم. بخش هایی که مد نظر من هست به شرح زیر است:
الف- بخش آموزش
ب- بخش جملات انرژی زا
ج- بخش داستانهای مرتبط با قانون جذب
د- بخش پرسش و پاسخ
ه- بخش گپ و گفتگو پیرامون اهداف گروه
و- بخش دانلود

در زمان مناسب در این زمینه بیشتر توضیح خواهم داد.

2- بعد از اینکه تونستیم یه بخش جدا برای قانون جاذبه ایجاد کنیم باید یک سری گروه بین خود بچه ها ایجاد کنیم تا از طریق مشارکت همه بتونیم هم تاپیک رو جلو ببریم و هم بچه ها تو جریان کار قرار بگیرند و فقط در حد حرف کاری انجانم نشه. گروههایی که من مد نظر دارم به شرح زیر است:
الف- گروه همایش و سمینار: تعدادی از بچه موظف میشوند تحقیق کنند و زمان و مکان همایش های مرتبط در شهرها و استان های مختلف رو بصورت هفته ای تهیه کنند که بچه ها و علاقمندان به شرکت در این همایش ها از این همایش ها مطلع بشوند.

ب- گروه کتاب: یک سری از بچه موظف این میشوند لیست کتابهای مرتبط با این قانون رو تهیه کنند و اینجا اعلام کنند و یه تعداد از افراد این گروه هم موظف میشوند کتابهایی که روی نت برای دانلود وجود داره رو نیز پیدا کنند که امکان دانلود نیز مهیا باشه، نمونه اش همون کتاب راز هست که دوستمون لینکش رو قرار داده. البته این قضیه نباید فقط به زبان فارسی باشه برای شروع فارسی و انگلیسی با هم پیشنهاد میشه.

ج- گروه مالتی مدیا: همانطوری که میدونید فیلمها و فایلهای صوتی و تصویری فراوانی از سخنرانی ها و همایش ها وجود داره که خیلی ها از اونها بی اطلاع هستند این گروه باید اول لیست این فایلها رو تهیه نمایند و بعد از اون اقدام به تهیه اون و در اختیار گذاشتنش بین بچه ها بکنند. این بخش نیز در دو بخش فارسی و انگلیسی باید فعال باشد.

د- گروه اینترنت: این گروه هم اقدام به پیدا کردن سایتهایی که در این زمینه فعال هستند خواهد پرداخت و لینک این سایتها رو در اختیار بچه ها قرار خواهند داد.

اینها سرفصل اصلی چیزهایی که تو ذهن من هست بود و قابل اضافه شدن هست.

چون صرف پست دادن و حرف زدن در این باره شاید هیچ کمکی به ما نکنه در پیشرفت این قضیه ولی وقتی بچه ها کاملاً خودشون رو درگیر این جریان کنند و در همایشها شرکت کنند، فیلمها رو ببیند، سخنرانی ها رو گوش بدند به باور لازم خواهند رسید و این قضیه از حالت تئوری خارج خواهد شد.

در مورد مدریت بخش هم پیشنهاد من برای اینکه همه بچه ها توش فعال باشند، مدیریت گردشی هست بین اعضای فعال تا همه تو این جریان سهیم باشند و بار تمام کارها به دوش یک نفر نباشه.

منتظر نظرات شما هستم تا بتونیم به کمک هم این بخش رو فعال کنیم تا افراد بیشتری به خود باوری برسند و بتونند زندگیشون رو تغییر بدند و هم خودمون آیندمون رو به دست خودمون رقم بزنیم.

با آرزوی موفقیت همه عزیزان

:Dاز کیه دارم میخونم تا به این پست برسم ببینم جریان از چه قراره
خیلی فکر خوبیه و اگه همه چی با برنامه ریزی پیش بره عالی میشه اونوقت مطمئنن به نتیجه ی بهتریم میرسیم
من خودم تو هر زمینه ای که بتونم کمک میکنم

پست دوستمونم نقل قول کامل کردم که اگه یکی مثل من بعد یه مدت طولانی تر اومد زودتر در جریان قرار بگیره

:gol:موفق باشین:gol:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
:Dاز کیه دارم میخونم تا به این پست برسم ببینم جریان از چه قراره
خیلی فکر خوبیه و اگه همه چی با برنامه ریزی پیش بره عالی میشه اونوقت مطمئنن به نتیجه ی بهتریم میرسیم
من خودم تو هر زمینه ای که بتونم کمک میکنم

پست دوستمونم نقل قول کامل کردم که اگه یکی مثل من بعد یه مدت طولانی تر اومد زودتر در جریان قرار بگیره

:gol:موفق باشین:gol:

ممنون دوست عزیز که وقت گذاشتین و مطالعه کردین، من درصدد آماده کرده مقدمات هستم، نتیجه رو به زودی اعلام خواهم کرد.