یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

sajad_had

عضو جدید
سلام به همگی من امروز ساعت 2 تا 4 امتحان استخدام دارم از همتون می خوام برام دعا خیلی ممنون میشم:gol::gol:
امید وارم کسی که آزمون می گیره مثل فاطیما جر زنی نکنه :whistle: :w45: از من امتحان بگیره اسم فامیلشونو رد کنه :w15:
در کل برا همتون دعا می کنم مخصوصا اون کسی که دیشب حسابی به خاطر من معطل ( نخندین املا من خوب نیست همینجا رسما اعلام کنم نمره ادبیات بالای 14 نداشتم :whistle: شعرم فقط یه توپ دارم قلقلیه رو حفظم ) شد دعا می کنم .
:gol::gol:
:neutral: در ضمن بازم که همتون خوابید :neutral:

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ جووون شما هم که اومدی :w40:
فشفشفه جان شروع کن که همه دستا زیر چونه منتظر فرمایشات گهر بارتون هستیم :redface:
در ضمن کسی دست به سینه نشینه لطفا
چون مانع از جذب انرژیهای مثبت میشه
خواستید بعدا بیشتر توضیح میدم
میشه جریان این دست به سینه نشینه رو توضیح بدی؟کنجکاو شدم!! نکنه منظورت چاکراه های بدنه؟:que:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه جریان این دست به سینه نشینه رو توضیح بدی؟کنجکاو شدم!! نکنه منظورت چاکراه های بدنه؟:que:
دقیقا :)
من یه مدت کلاس یوگا می رفتم از همون طریق هم با راز آشنا شدم
اول از همه به دوستانم توصیه میکنم با یوگا آشنا بشن چون به نظر من انسان در زندگیش به آرامش و بدن سالم نیاز داره
یوگا یک کلاس اخلاق و آرامشه که سیستم بدن رو تنظیم میکنه و بهتون سلامتی در حد المپیک هدیه میکنه
خب در مورد این موضوع هم جونم براتون بگه که:rambo:
ما در بدنمون چاکراههایی داریم که محل عبور انرژیهای کیهانی هست
حالا ماها با بعضی کارا و یا تغذیه ناسالم یا برخورد نامناسب با بدنمون باعث میشیم این چاکراها مسدود بشن
اون وقته که کم کم اون عضو کارشو ناقص انجام میده و بازدهی قبل رو نخواهد داشت و از فرم موزونش در میاد
یکی از چاکراههای اصلی بالای شکم قرار داره که به شکل یک مثلثه و زمانی که در یک محیط منفی و یا روبروی یه شخصی که با حرفاش آزارتون میده قرار میگیرید دست به سینه که بشینید اون چاکراهو مسدود میکنید تا منفی نگیرید که بسیار موثره
خب حالا بچه های گلم دیگه نبینم کسی میاد اینجا دست به سینه نشینه هاااااااااا:w40:
اگر دوستان علاقه داشته باشن چیزایی که توی یوگا یاد گرفتم در اختیارتون قرار میدم
خوشحال میشم حتی اگر یه نفر با برخورد درست با بدنش به سلامتی برسه :love:
و شاد باشه:redface:
همتون شاد باشید :gol:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی فاطمه خانم!!! خیلی جالب بود خوشحال میشم هر موقع وقت داشتی بیشتر توضیح بدی !
من خیلی علاقه مند به ای موضوع هستم!!!

حتما در خدمتم :w41:
اصلا بذارید تحویل پروژه ها که تموم شد یه برنامه میریزم مثل همین لیست انرژی :w11:
اگر همه موافق باشن هر چی از یوگا بلدم هر چند ناقص باهاتون شریک میشم :d
و خودمم ادامه میدم یوگا رو
بچه ها نظراتشونو بگن

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها هر کی میتونه ساعت 2 تا 4 یه سر بزنه یا اگرم نمیاید برای سجاد دعا کنید :smile:
یکی از شیطون بلاهای جمع به دعاهامون احتیاج داره البته میایم اول برای مهسا تمرکز میکنیم بعد برای اون یه دونه جینگولو مون هم دعا میکنیم تا توی کارش موفق باشه :w40:
براش جلسه ویژه تشکیل دادم چون شرایطش ویژه بود :w16:
هر کسی که توی یه روزی کار مهمی داشت که نیاز به انرژی داشت قبلش یه خبر بده
من بچه ها رو جمع میکنم یا بهشون خبر میدم توی اون لحظات در هر شرایطی که هستیم براش دعا میکنیم و همه با هم تمرکز میکنیم :w11:
کسایی هم که نمیان لطفا ساعت 2 برای سجاد دعا کنن و انرژی بفرستن :victory:
سجاد این همه برات مایه میذارم چه جوری میخوای جبران کنی :w01:

sajad_had

عضو جدید
بچه ها هر کی میتونه ساعت 2 تا 4 یه سر بزنه یا اگرم نمیاید برای سجاد دعا کنید :smile:
یکی از شیطون بلاهای جمع به دعاهامون احتیاج داره البته میایم اول برای مهسا تمرکز میکنیم بعد برای اون یه دونه جینگولو مون هم دعا میکنیم تا توی کارش موفق باشه :w40:
براش جلسه ویژه تشکیل دادم چون شرایطش ویژه بود :w16:
هر کسی که توی یه روزی کار مهمی داشت که نیاز به انرژی داشت قبلش یه خبر بده
من بچه ها رو جمع میکنم یا بهشون خبر میدم توی اون لحظات در هر شرایطی که هستیم براش دعا میکنیم و همه با هم تمرکز میکنیم :w11:
کسایی هم که نمیان لطفا ساعت 2 برای سجاد دعا کنن و انرژی بفرستن :victory:
سجاد این همه برات مایه میذارم چه جوری میخوای جبران کنی :w01:
برای شما که ان شا الله به موقش جبران میکنم ( تو قرعه کشی تقلب می کنی ها ؟):whistle:
برا همه دوستانم با یه بغل پر از انرژی میام خوبه؟

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها! دیدین چی شد؟؟؟؟؟:cry:
من یکی از درسامو افتادم.....:evil:برای اولین بار تو عمرم...:wallbash:
حالا چه جوری پر انرژی باشم؟؟؟ چه جوری امیدوار باشم؟؟؟؟؟ :w47:
من خودمو نمی بخشم.(با اینکه اتفاقی افتاده بود که نمی تونستم درس بخونم و نصف جزوه رو نخونده بودم!!!!)اما قبولش برام خیلی سختهههههههههههههههه :crying2::crying2::crying2:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا جان چند تا سوال ازت میپرسم خوب و با دقت جوابمو بده
تو به اینکه خدا خیلی دوست داره واقفی یا نه؟
تو به اینکه اون دوست نداره بنده ای ناراحت باشه اعتقاد داری یا نه؟
اینکه بعضی وقتا یه اتفاقاتی رو توی زندگیمون پیش میاره که هر چند تلخه ولی پشتش یه دنیا محبت خودش خوابیده قبول داری
سارا جان شاید الان این حرفای منو به این حساب بذاری که من جای تو نیستم و نمیفهمم چی میگی
ولی عزیزم من خودم سالی که میخواستم دیپلم بگیرم منی که همیشه شاگرد اول بودم
سر آخرین امتحان نهایی حالم بد شد و خیلی یکباره آپاندیسم مشکل خورد
و زمانی که همه داشتن امتحان میدادن من اتاق عمل بودم
پس افتادم شهریور

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ناراحت بودم حتی اون شب گریه کردم :crying:ولی بعدها فهمیدم که چه خیری توش بود :love:که من برای پیش دانشگاهی برم یه جایی که شاید قبل از اون فکر نمیکردم
سارا جان هیچ اتفاقی بد مطلق نیست عزیزم
به این خدای پر از عشق اعتماد کن :w16:

نتایجش برات شگفت انگیزه :love::w11:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب به به میبینم که چه سیل جمعیت به تاپیک هجوم آورده:w42: و دارن درها رو از جا در میارن:w32:
بازم خودم :w40:
ببین سجاد هر چی شیرینی هست باید به خودم بدیا:w24::w16:
شوخی کردم
مطمئنم که همه الان دارن برات دعا میکنن
اول مهسا
خدا جونم هوای مهسای ما رو داشته باشا میخوایم به همه آرزوهاش برسونیش :D
حالا سجاد
خدا جونم الان سجاد داره آزمون میده خودت دستشو بگیر اصلا بگو یکی از فرشته هات به جاش آزمون بده تا ایشاالله اگر به صلاحشه قبول بشه :redface:
خدایا به خاطر همه لطفهات ازت ممنونیم:love:
شکر

sajad_had

عضو جدید
:gol::gol:فاطیما جان ازت خیلی ممنونم :gol::gol:
:gol:بچه از همتون ممنونم:gol:
تقریبا 50% کار:w11: به خواست خدا درست شده
فقط 50% دیگش مونده که ان شا الله هفته آینده قرار بهم
اعلام بشه ;) که اونم مطمئنم که اگه خدای عزیزم بخواد
درست میشه:king: و اگر هم نه حتما یه فرصت
بهتر در انتظارمه
:whistle:

رهگذر*

کاربر بیش فعال
انرژی

انرژی

راز تاثیر خود را از 2 طریق اعمال می کند :
1- جاری کردن انرژی بر هدف بدون اینکه نیاز به ایجاد جابجایی در مبدا (محل گسیل انرژی) و یا مقصد (محل دریافت انرژی ) باشد و محدودیتی برای فاصله مکانی و یا حتی فواصل زمانی وجود نخواهد داشت
2- از طریق انجام یک عمل است (بروز یک رفتار) که بر خلاف حالت اول دارای محدودیت می باشد
از این انرژی هم می تواند در جهت ارتقاء استفاده کرد هم در جهت تخریب (اگر نوع انرژی گسیل شده مثبت باشد اگرچه منظور هدف است اما در منبع گسیل دهنده هم به واسطه آن تاثیر مثبتی به وجود خواهد آمد درست مانند حالتی که انرژی منفی گسیل می شود: گرچه منبع گسیل دهنده انرژی قصد تخریب منبع گیرنده را دارد اما یه طور یقین قسمتی از این انرژی منفی سبب تخریب خود او خواهد شد .انسان این توانایی را دارد که( به وسیله انرژی و رفتاری بر مبنای شالوده درون ( راز) ) خود را از انواع انرژی منفی مصون بدارد و یا خود را در مسیر جذب انرژی مثبت قرار دهد همانطور که با همین ابزار می تواند دیگران را در هجوم انرژی منفی قرار دهد و یا در جریان جذبی از انرژی مثبت

alisharapova

عضو جدید
با سلام
فاطمه جان در مورد یوگا گفتید من شدیدا به یوگا علاقه دارم ولی فعلا امکان رفتن به یوگا رو ندارم میشه شما یه لطفی کنی بشی مربی یوگا بچه های این تاپیک و از اول تا اخر هرچی که یاد گرفتی رو با دوستانت قسمت کنی ؟
با تشکر

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنچه ما هستیم ، نتیجه افکاریست که ماداشتیم...(راز)

واقعا این جمله راست می گه.هر جور راجع به خودمون فکر کنیم ، همون میشه.من از شب قلب از امتحانم(همونی که افتادم)، خودمو گذاشته بودم واسه افتادن.چون نصف جزوه رو نخونده بودم.اما اگه یکم به خودم امید می دادم، شاید اینطوری نمی شد.به هر حال حتما حکمتی داره.ولی دیگه می خوام راجع به خودم یه جور دیگه فکر کنم....با کمک شما

sajad_had

عضو جدید
خب بچه ها داریم به ساعت 10:30 شب نزدیک میشیم امشب فاطیما به مشکلی داره که نمی تونه بیاد:question: و من با ادبیات بسیار قویم :whistle:میخوام یه سری جملات قصار بنویسم که از خنده روده بر بشید .:w15:
خب بیان همگی باهم تمرکز کنیم برای انرژی فرستادن برای مهسا ( البته بگم سجاد بود چون از طرف فاطیما دارم مینویسم نوشتم مهسا:whistle:) بیاین با هم از خدا بخوایم برا همدیگه که بهترین آرزوها نصیبمون بشه :gol:و همه آرزوهای مهسای عزیز:gol: هم براورده بشه اول انرژی برای مهسا بعد برا بقیه دوستان آسیاب به نوبت پس همگی شروع کنید دیگه.:king:

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم دارم برا همه دعا میکنم مخصوصا مهسای عزیز:w40:
سجاد تو هم ایشالا که 50% بقیشم حل میشه:w24::w11:ما برات کلی دعا میکنیم:d:gol::gol:
همچنین بقیه ی بچه های گل:فاطمه جوون،علی،سارا،فشفشه،ندا و بقیه بچه ها که الان میرم از تو لیست میبینم و برا همشون دعا میکنم:heart::w33::w30:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا :)
من یه مدت کلاس یوگا می رفتم از همون طریق هم با راز آشنا شدم

روبروی یه شخصی که با حرفاش آزارتون میده قرار میگیرید دست به سینه که بشینید اون چاکراهو مسدود میکنید تا منفی نگیرید که بسیار موثره
خب حالا بچه های گلم دیگه نبینم کسی میاد اینجا دست به سینه نشینه هاااااااااا:w40:

همتون شاد باشید :gol:

درود بر شما دوست عزیز
ممنون از لطفتون اگه میشه کاملاتر توضیح بدید
دنیای پیرامون ما از انرژِی تشکیل شده و چاکراها کارشون دریافت انرژی از محیط پیرامونمونه و *****ینگ کردن دریافت انرژی منفی خیلی مهمه .
و در ادامه حرف دوستمون که از نیروی کیهانی اسم بردن بگم که نیروی که این جهان با این همه عظمت رو خلق کرده از شعوری برخوردار بوده که به نام شعور کیهانیه .
بالاخره دست به سینه بشینیم یا نه چون متوجه نشدم!;):gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها! دیدین چی شد؟؟؟؟؟:cry:
من یکی از درسامو افتادم.....:evil:برای اولین بار تو عمرم...:wallbash:
حالا چه جوری پر انرژی باشم؟؟؟ چه جوری امیدوار باشم؟؟؟؟؟ :w47:
من خودمو نمی بخشم.(با اینکه اتفاقی افتاده بود که نمی تونستم درس بخونم و نصف جزوه رو نخونده بودم!!!!)اما قبولش برام خیلی سختهههههههههههههههه :crying2::crying2::crying2:

درود بر شما دوست گل و عزیز
خب چی شد مگه آسمون به زمین اومد؟؟؟
سارا خانم واقعا بعیده از شما!!!
ما استاد بزرگ نمایی و شعار دادنیم!!! زمانی که خودمون از انرژی خالیم همه به نوعی میخوان کمک کنن میدونید چرا همه مدیریت رو برای دیگران یاد گرفتیم نه برای خودمون اونوقت یه موضوع به این سادگی یه کاربر ثابت تاپیک بسیار پرانرژی و مفید قانون جذبی رو به این شکل درآورده؟؟؟
ماها شدیدم مثل یه لیوان آنقدر سردو گرم میشیم که دیگه از درونمون چیزی نمیمونه اخه چرا؟؟؟
دوستان ما رو آنتی منفی شدن داریم کاری می کنیم .
چرا همیشه باید دلسرد باشیم و همیشه خدا رو تو نیاز فریاد بزنیم ؟؟؟

چشم ها را باید شست ...

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

اقداماتی که ما در جهت سپاسگزاری از خدا انجام می دهیم، به واسطه نعمت هایی است که خود او به ما داده است، پس نمی توان خدا را طوری که شایسته اوست قدردانی کرد. ایمانی که خدا به انسان داده است، بزرگ تر از تلاش و کوشش ماست؛ به عبارت دیگر محاط به محیط خود نمی تواند احاطه پیدا کند، پس ما چون به خدا احاطه وجودی نداریم نمیتوانیم به او برسیم.

(قسمتی از بررسی معنای زندگی در نهج البلاغه)

" غضنفر خان "

عضو جدید
سلام فشفشه .

چطور مطوری ... زندگی رو براهه .... دنیا به کامه ؟

امشبه انرژی فوران کرده ....

کائنات تحت سلطه در اومد ولی حیف که خوابم می آد ....
آخه جاتون خالی دیشب تو عروسی تا ساعت 3 بزن وبکوب بود . حالی کردیم .

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما دوست گل و عزیز
خب چی شد مگه آسمون به زمین اومد؟؟؟
سارا خانم واقعا بعیده از شما!!!
ما استاد بزرگ نمایی و شعار دادنیم!!! زمانی که خودمون از انرژی خالیم همه به نوعی میخوان کمک کنن میدونید چرا همه مدیریت رو برای دیگران یاد گرفتیم نه برای خودمون اونوقت یه موضوع به این سادگی یه کاربر ثابت تاپیک بسیار پرانرژی و مفید قانون جذبی رو به این شکل درآورده؟؟؟
ماها شدیدم مثل یه لیوان آنقدر سردو گرم میشیم که دیگه از درونمون چیزی نمیمونه اخه چرا؟؟؟
دوستان ما رو آنتی منفی شدن داریم کاری می کنیم .
چرا همیشه باید دلسرد باشیم و همیشه خدا رو تو نیاز فریاد بزنیم ؟؟؟

چشم ها را باید شست ...
سلام فشفشه عزیز.
آره شاید این موضوع واسه دلسرد شدن یکم ساده و پیش پا افتاده باشه.اما ایراد من اینه که یه موضوع خیلی کوچیک هم می تونه کل سیستم منو به هم بریزه و تمام انرژی که به دست آوردمو در عرض چند دقیقه ازم بگیره.!!!!!!!:surprised:
من خودم همیشه به همه دوستام انرژِ ی می دم.هر کسی که کم میاره زنگ می زنه به من و من هم بهش کلی روحیه میدم.....اما دروغ چرا؟؟؟؟من خودم الآن یه مدتیه که خالی از انرژی شدم.واسه همین هم شکست رو قبل از امتحان دادن قبول کرده بودم.کلا سیستمم ریخته به هم دیگه.....:redface:
(راجع به اون قضیه ای هم که قرار بود براتون بگم،یادم نرفته ها.....می گم.):smile:

farzane_f

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز منم تو جمعتون راه میدید؟:redface:

قربونت برم آمی جون:love: :gol:

خوبه گفتم تابلو نکنیدا:w15:
خواهش میکنم عزیزم این چه حرفیه
خونه خودتونه :eek:ها نه یعنی تاپیک خودتونه:D
منم تازه اینجا خودم قاچاقی میام اگر نندازنم بیرون کلیه:w45:
خوش اومدی گلم
فاطمه جون ببخشید که دیر شد...
ای وای منم که تابلو کردم:cry:

sajad_had

عضو جدید
دوستان اگه صلاح بدونید اسم این تاپکو عوض کنیم بزاریم تاپیک خواب
بابا جان من ای چه وضعیتیه جون هرکی دوست دارین یه ذره
:w42::w40::w25::w25::w40::w42:
کنید دیگه مردم از بس خوابید همتون
حالا جای خالی فاطیما رو احساس
می کنم

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همه ي دوستاي عزيزي كه برام دعا ميكنن هميشه... به خصوص دوستاي عزيزي كه پست دادن و اعلام كردن، سجاد عزيز، فاطمه جان... آمي دوست گلم و همه‌ي كسايي كه برام دعا كردن و ميكنن تشكر ميكنم.... خيلي هم خوشحالم كه موفقيت‌هاتون رو ميبينم....
همون 50 درصد از كار سجاد عزيز كه راه افتاد، خب يعني كار تمومه ديگه :gol:
منم شيريني ميخوامااا يادت نره....

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب هيچ كس ازم نپرسيد كه چي شد... چه اتفاقي افتاد...
اما خودم ميگم...
اين هفته نشد كه بدست بيارم.... نميدونم صلاح خدا به اين هفته هم نبود...
راستش الان خيلي از اين هفته هاس كه منتظرم....
تقريبا 40 هفته‌اي ميشه.....
اميدوارم هفته‌ي آينده اتفاق بيفته... به خواستم برسم....
ممنون كه بهم انرژي داديد، و دعام كرديد...
دعا در حق ديگري باعث ميشه كه خودمون خيلي زودتر به خواسته‌هامون برسيم...
هر كسي برام بيشتر دعا كرد، خودش به خواسته‌اش نزديكتر شده ....
ممنون از همه كسايي كه دعا كردن....
از كسايي هم كه دعا نكردن بازم ممنونم... :gol:

افرودیته

عضو جدید
سلام
چند وقته که دارم بحث های این تاپیک را دنبال می کنم!!یه ماه و اندی پیشم گفتم منتظر یه اتفاقیم که تا حالاها باید می افتاد ولی....تازگی ها با خودم فکر می کنم این راز فقط به درد چیزای الکی و کوچیک می خوره!! میدونین توی این مدت توی این تاپیک بیشتر دنبال چی میگشتم ؟دنبال یه نفر که بیاد و بگه به یه چیز دور از ذهنی که می خواسته رسیده ولی پیدا نکردم!!! ببخشید که دارم میون این همه انرژی مثبت منفی پراکنی می کنم ولی به خدا خسته شدم!!اصلا به درک نمی خوام به اون ارزومم برسم ولی ای کاش خدا می گذاشت یه ذره از اون ایمان عظیمی که به راز در گذشته ها داشتم حداقل با یه اتفاق کوچیکتر از اون چیز برام بمونه ولی حالا...حس میکنم هیچ نقشی توی این دنیا ندارم...
ببخشید بذارید یکمم انژی مثبت بدم(اخه اینا چیزایی بود که خیلی دوست داشتم به یه نفر بگم) هر چی خدا بخواد همون می شه و اون بهترین چیزه لااقل از این بابت مطمئنم...
ولی بعضی وقتا دلت می خواد یه اتفاقایی بیافته که خوب...شاید باید بازم صبر کنم