یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانو جذب واقعا عالیه
هدف هات رو مشخص کن و بنویسشون
ببین که یکی یکی به همشون می رسی

falipour2000

عضو جدید
سلام دوستان
برای من که قانون جاذبه خیلی کار کرد.
ماشین خریدم.
خونه خریدم.
دوربین خریدم.
انگشتر خریدم.
.همه اینارو از قبل عکسشون رو از اینترنت دانلود کرده بودم وچسبونده بودم به تخته سفید اتاقم . همیشه بهش نگاه میکردم.

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
برای من که قانون جاذبه خیلی کار کرد.
ماشین خریدم.
خونه خریدم.
دوربین خریدم.
انگشتر خریدم.
.همه اینارو از قبل عکسشون رو از اینترنت دانلود کرده بودم وچسبونده بودم به تخته سفید اتاقم . همیشه بهش نگاه میکردم.
عالیههههههههههههههه

amuzegar

عضو جدید
من باخوندن راز خیلی شادتر وموفق ترم وبه هرکسی که دوستش دارم معرفی می کنم مخصوصا افسرده ها وناامیدها

ata800

عضو جدید
سلام به دوستای عزیز و گلم!!:)
راستش مدت هاست من درگیر این مسئلم.قانون جاذبه!!
حالا تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم تا اینجا هم در موردش صحبت کنیم و هم اهدافمون رو چه بلند یا کوتاه(فرقی نمی کنه!!) بنویسیم تا بهشون عمل کنیم!!
در واقع جذبشون کنیم!!
در ضمن به اونایی که به اهدافشون می رسن هم جایزه تعلق می گیره!!
تاکید می کنم هدف نباید حتما دراز مدت باشه!!مثلا می تونه خرید یه چیز کوچیک باشه!!
ما تنها باید سعی کنیم که این قانون رو به کار ببریم!!
خب نظرتون چیه؟؟؟
من منتظر نظرات شما هستم!!:gol:
به نظر بنده خداوند جهان را باقانونهای دقیقی افریده وما وظیفه کشف اونا رو بعهده داریم وقانون جذب یکی از دقیق ترین این قانونهاست وسه مرحله دارد 1 مشخص کردن خواسته ها 2 ایمان کامل به درستی قانون 3 احساس خوب ودریافت که مهمترین ان داشتن احساس خوب ولذت بردن از زندگیست ارزوی شادی وموفقیت برای همه دارم

alisharapova

عضو جدید

falipour2000

عضو جدید
تعجب می کنم که چرا مهندس ها چرا به این مزخرفات قانون راز را باور می کنید
این دو فایل رو از دکتر هلاکویی دانلود کنید، گوش کنید تا متوجه بشید در چه اشتباهی بودید.

http://www.4shared.com/audio/ecox-5pC/LOA_1.html
http://www.4shared.com/audio/IX6qgvoo/LOA_2.html

*****شده.من نتونستم دانلود كنم.ميشه جائي ديگر آپلود كني.خواهش ميكنم

samira.it

عضو جدید
مهم اعتقاد و باور آدمی هستش
این یک علم روزه که خیلیا بهش ایمان دارن
و منم همینطور

hirt

عضو جدید
مهم اعتقاد و باور آدمی هستش
این یک علم روزه که خیلیا بهش ایمان دارن
و منم همینطور

خانوم مهندس اعتقاد و باور آدمی در جهتی زندگیش مهم است ولی تنها چیز اصلی نیست، این تلاش هایی که در راستای تحقق باور و اعتقاد آدمی باشه مهم است.

امیدوارم این 523 نفر گوش بدن و پی ببرن به چی اعتقاد داشتن!

Arian Homie

عضو جدید
سلام
اگه ناراحت نمی شید چند تا سوال ازتون داشتم:
1.دکتر هلاکویی کیه؟!؟!؟!؟!
2.کتاب "کیمیاگر" اثر "پائولو کوئلیو" رو مطالعه کردید؟
3.تا حالا در این مورد فکر کردید که شاید تعریف درستی از قانون جذب نمی دونید؟
قانون جذب تو همه کتاب های مقدس (البته نه به همین نام) ذکر شده. این قانون جذب اون چیزی نیست که 99% آدما بهش اعتقاد دارن.
اگه یکم فکر کنید می بینید تا حالا چندین بار بدون اینکه خودتون بدونید از این قانون استفاده کردید. حرف این دکتر هلاکویی شما مثل اینه که بگبیم: چون خدا می تونه همه کار انجام بده پس اگه خدا بخواد دیگه دو دو تا، چهار تا نیست! درسته؟

hirt

عضو جدید
سلام
اگه ناراحت نمی شید چند تا سوال ازتون داشتم:
1.دکتر هلاکویی کیه؟!؟!؟!؟!
2.کتاب "کیمیاگر" اثر "پائولو کوئلیو" رو مطالعه کردید؟
3.تا حالا در این مورد فکر کردید که شاید تعریف درستی از قانون جذب نمی دونید؟
قانون جذب تو همه کتاب های مقدس (البته نه به همین نام) ذکر شده. این قانون جذب اون چیزی نیست که 99% آدما بهش اعتقاد دارن.
اگه یکم فکر کنید می بینید تا حالا چندین بار بدون اینکه خودتون بدونید از این قانون استفاده کردید. حرف این دکتر هلاکویی شما مثل اینه که بگبیم: چون خدا می تونه همه کار انجام بده پس اگه خدا بخواد دیگه دو دو تا، چهار تا نیست! درسته؟

1- دکتر هلاکویی شخصیتی هستند در سطح بالای روان شناسان و جامعه شناسان آمریکا.
بیشتر از ایشان بدانید . . .

2. کتاب کیمیاگر؟!؟
این فایل ها هم در این مورد هست. 1 - 2 - 3

در ضمن پیرامون راز این هم هست
3- یه دونه راز بیشتر نداریم که(!) اون رو هم راندا برن علمش می کنه، درسته؟!؟

من کاری به ادیان و اینا ندارم. دلیلتون این باشه که من حرفی ندارم.

قسمت آخر حرفتون رو هم متوجه نشدم، خدا کجا تو دنیا دخالت می کنه؟!؟ نظامی هست، این نظام از قوانینش پیروی می کنه، دو دو تا پنج هیچ وقت نیمشه.

samira.it

عضو جدید
خانوم مهندس اعتقاد و باور آدمی در جهتی زندگیش مهم است ولی تنها چیز اصلی نیست، این تلاش هایی که در راستای تحقق باور و اعتقاد آدمی باشه مهم است.

امیدوارم این 523 نفر گوش بدن و پی ببرن به چی اعتقاد داشتن!

ببین قانون جاذبه ی من میگه اگه چیزی رو میخای بدست بیاری اگه با وجود و ایمان بخواییش همه چی تو دنیا کهکشانها و ... دست به دست هم میدن تا تو به اون چیزی که میخای برسی و این نظریه خودش به آدمی توان و نیرو فوق العاده ای میده تا در جهت چیزی که میخاد حرکت کنه حتی اگه درست نباشه تاثیرشو تو آدمی میذاره

Arian Homie

عضو جدید
منظورم از حرف آخرم اینه که ذوب شدن یخ های قطب یا یه چیزی مثل این چیزی نیست که شما با تمام وجودتون بخواید اونو انجام بدید.
حرفا و نظرای مختلفی در این مورد هست ولی در اصل چیزی که وجود داره اینه که "تمام آفریده های خدا برای یک مخلوق رام شدند که اونم انسانه"
این که من موضوع ادیان الهی رو مطرح کردم در نقل قول شما از دکتر هلاکویی بود... نمی خوای بگید گفته های ایشونو بیشتر از خدا قبول دارید؟!؟!؟!؟!؟!؟!

hirt

عضو جدید
ببین قانون جاذبه ی من میگه اگه چیزی رو میخای بدست بیاری اگه با وجود و ایمان بخواییش همه چی تو دنیا کهکشانها و ... دست به دست هم میدن تا تو به اون چیزی که میخای برسی و این نظریه خودش به آدمی توان و نیرو فوق العاده ای میده تا در جهت چیزی که میخاد حرکت کنه حتی اگه درست نباشه تاثیرشو تو آدمی میذاره

به حرف درستی اشاره کردید. انگاری میگید که من هر روز ورزش می کنم، تمام چیزهایی که باید بخورم و نخورم رو که باید رعایت بشه رو رعایت می کنم، خوب شما سلامت خواهید موند. این قضیه که فکر کردن اثر مثبتی داره درسته ولی تاثیرش اونقدری نیست که فیلم میگه! فیلم میگه من فکر کردم، بدون عمل یهو شد!!

منظورم از حرف آخرم اینه که ذوب شدن یخ های قطب یا یه چیزی مثل این چیزی نیست که شما با تمام وجودتون بخواید اونو انجام بدید.

خوب درست هست که این کار نمیشه. ولی قانون راز میگه میشه.
من احساس می کنم شما توپ رو دارید به میدان من میندازید، شما از قانون راز حمایت می کنید و این نظریه میگه که اگه احساس بکنیم یخ های قطب آب میشه.

حرفا و نظرای مختلفی در این مورد هست ولی در اصل چیزی که وجود داره اینه که "تمام آفریده های خدا برای یک مخلوق رام شدند که اونم انسانه"
این که من موضوع ادیان الهی رو مطرح کردم در نقل قول شما از دکتر هلاکویی بود... نمی خوای بگید گفته های ایشونو بیشتر از خدا قبول دارید؟!؟!؟!؟!؟!؟!

اینکه شما فکر می کنید دنیا برای آدم خلق شده نظر شخصی شماست و دلیلی علمی برای درستیش نیست.
در پست قبلم هم گفتم اگر شما میگید "خدا میگه هست پس هست " من حرفی ندارم.

Arian Homie

عضو جدید
نه نه. من از قانونی که کتاب یا فیلم راز در موردش صحبت می کنه حمایت نمی کنم. حتی باهاش مخالف هم هستم.
در اصل این قانون جذبی که من در موردش دارم صحبت می کنم به لحاظ علمی ثابت شدست. برای همین گفتم مثال یخای قطب نمی تونه مثال درستی باشه:
قانون جذبی که من ازش می گم در مورد کارها و اهدافیه که خود شخص داره؛ یعنی شما وقتی بخواید یه کارو "خودتون" انجام بدید احساس مس کنید که همه چیز دست به دست هم داده که شما به اون خواسته برسید، در واقع این توانایی ذهن شماست که باعث بالا رفتن توانایی میشه و تنها شرطش هم اینه که شخص به توانایی خودش ایمان کامل داشته باشه و برای همینه که توی کتاب راز هم نوشته:"باید هدفتونو تصور و حس کنید طوری که انگار براتون اتفاق افتاده". منتها این کتاب خیلی جملاتشو سربسته و نامفهوم گفته. برای مثال از توانایی هایی که می تونم بهش اشاره کنم (که در صورت باور توانایی های خودمون و مصصم بودن در یه هدف افزایش پیدا می کنه) هوش هیجانیه (EQ) که به صورت علمی هم اثبات شده است.
در ضمن عادت بد یا خوبی که دارم اینه که هیچ وقت تنها نظر شخصی و بدون پشتوانه به هیچ کس ارائه نمیدم... (منظورم فقط دنیا برای انسان خلق شده نیست)

sar_sport

عضو جدید
سلام

سلام

من عضو جدیدم میشه راجع به جذب راهنماییم کنید که چطوری ازش استفاده کنم

عظیم پور

عضو جدید
سلام خواستم بگم من هم کتاب راز رو خوندم هم سی دی اونو دیدم وهم کلی راجع به این قضیه تحقیق کردم اما بعضی وقتا تو باورش شک دارم اما ی دوسه باری امتحانش کردم شده برا بار اول من اومدم برا اینکه ببینم واقها تمرکز واقعیت داره و اینکه حتما باید به انجام شدن اون کار یقین داشته باشی تو فکر گفتم حالا بیاد نگین انگشترم بکنه بعد تو ذهنم تصورش کردم شاید باورش سخت باشه ولی به فاصله ده دقیقه بعد خیلی اتفاقی انگشترم به جایی برخورد کرد و نگینش افتاد اما شده مواقهی که نشده باشه هم مثلا من جفت روحی رو قبول ندارم شاید جفت روحی ما تو ی جایی خارج از کشور باشه وقتی فرهنگ ی نفر به درد من نخوره روحش به دردم اصلا نمیخوره در آخرم میشه لطف کنید اگر حوادثی رو با این قانون دارید بذارید بخونیم منظورم اتفاقاتی که برا خودتون افتاده و تجربه کردید مرسی:lol:

سندرلا

عضو جدید
سلام من هم کتاب راز رو خوندم و هم مستندش رو دیدم
اما خوب نمیتونم از قانون راز استفاده کنم
به نظرم همه چی با تلاش بدست میاد درسته خیلی چیزارو جذب میکنیم اما اگه سعی وتلاش نباشه این چیزا بدست نمیاد

4i469x

عضو جدید
دوستان واقعا چنین فرآیندی وجود داره. البته نباید به اینکه چطور بهش میرسید شک کنید . فقط شک نکنید و هر چیزی رو که می بینید قبل از دریافت تحمل کنید همه اونها به نفع و شادی شما به وجود میاد. زندگی خودم رو با شما در میون میذارم: من خواسته هایی داشتم که دقیقا به شکلی خارق العاده و هیجان انگیز برام اتفاق افتادن . فقط یادآوری میکنم بخواید بخواید بخواید هرچی باشه. من آدمی رو با یکسری مشخصه تو زندگیم جذب کردم . الان که دارم مینویسم خودم هم متعجبم که چطور شد. من دقیقا آرزو کردم که به یکی از فامیلامون یک کمک در خرید یک وسیله بکنم وای وای برآورده شد البته 2 سال بعد و من هم پولشو داشتم و هم فکرشو و هم همون فرد از من خواست همون وسیله رو براش بخرم.. مو بر بدنم سیخ میشه دارم این جملات رو مینویسم . من فوق لیسانس میخواستم قبول شم و با رتبه بالا و شد نمی دونستم چی ولی الان دقیقا مواد درسی این رشته همونیه که من دوست داشتم . خارق العادست و من به جز انتخاب رشتم که واقعا پس از آشنایی با این قانون به کار بردم .قبلی ها رو فقط درخواست کردم اونم شدید. بطوری که واقعا راضی بودم اون اتفاقات بیفته و البته یادم رفت آرزوم و بعدا که عملی شد فهمیدم که یه روزی من این خواسته رو داشتم. وای وای دهها مورد دیگه هست که نمی تونم بنویسم و تمامشمون اتفاق افتاد. واقعا برای هیچکدومشون تلاش نکردم . اینها رو نوشتم تا شما هم بدونید. همه چی برآورده شد همه چی . شما درخواست کنید کاینات درهایی رو برای شما باز میکنه و درهایی رو میبنده شما از تالارهایی عبور میکنید و بعد خواسته شما در اختیار شماست . قلبا این جملات رو مینویسم و اصلا کارم پررنگ کردن فیلم و این مسائل نیست. بخواید بخواید بخواید هر چی دلتون خواست فقط احساسش کنید باهاش زندگی کنید و اون بودن در قالب انرژی ذهنیتون رها میشه به صورت جسمی در میاد و شما متوجه نمیشید و تماما در لذت هستید.

4i469x

عضو جدید
دوستان ذهن تصور شما رو میخوره و براتون حاضر میکنه اگه میخواید چیزی نباشه روی ضدش متمرکز بشید هر چقدر تمرکز شما بالاتر باشه مثل لیزر بیشتر سوراخ میکنه و انرژی بیشتری داره. احساس شما در دنیای درونتون به احساسی در این دنیای ماده تبدیل میشه. چون وقتی انرژی تهیه شد برای یک کار تو نمیتونی بگی نیست تبدیل میشه . مثلا شما میتونید بگید وجود ندارید نمیتونید چون انرژی این کار مهیا شده و حالا بگید من نمیخوام وجود داشته باشم دیگه نمیتونید ولی میتونید بودن خودتون رو با چیزهایی که میخواید تلفیق کنید. یه نگاه به زندگیتون بندازید شما متناسب با انرژی و تصوراتتون تجربه کسب میکنید. در واقع همیشه همینطوره. نگاه کنید به اطرافتون مثلا کسانی که خشم در درونشون دارن برای اینکه این خشم رو آزاد کنند و به نوعی به آرامش برسند دائما در حال نق زدن و توجه به مسائلی هستند که دعوا و بحث توش هست. مثلا به مسائل سیا س ی اهمیت میدن و غیره. چیزی عوض نمیشه مگر اینکه در دنیای درونتون عوض بشه. همینه که هست.
آ

4i469x

عضو جدید
دوستان همیشه جواب میده ولی خوب دقت کنید ممکنه قبل از اینکه اتفاق بیفته صدمه ببینید وقایع ناگوار ببینیدو هزاران مسئله دیگه . کاری که شما میکنید تنها اعتماد به دنیای درونتونه فقط و فقط . در این دنیای اسرار آمیز که هر جسم میتونه آرزوی یک فرد باشه زندگی کردن خیلی اسرار آمیزه. فقط به دنیای درونتون وابسته باشید . تصوراتتون به واقعیت تبدیل میشه. زندگی خودم به همین شکل شد . من چیز بزرگی میخواستم ولی شد و دهها زجر کشیدم و همه اینها رو خودم انتخاب کردم. در درونم این اعتقاد بود که باید سختی کشید تا مرد شد. و همین شد ولی کیفیت فکر شما تبدیل میشه به همون چیزی که میخواید. به حوادثی که براتون قبل از برآورده شدن آرزوتون اتفاق میفته اهمیت ندید فقط تمرکز روی آرزتون فقط تمرکز روی آرزوتون این کارو حتما باید بکنید. این وقایع نیستند اینها بالا پایین رفتن کاینات برای مهیاکردن انرژی آرزوی شما هستن . بنابراین فقط آرزوی شما مهمه و فقط.

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من این قانونو واقعا قبول دارم چون بارها و بارها به صورت نا اگاه خیلی چیزا رو به خودم جذب کردم .چون من قبلا در این مورد چیزی نمیدونستم و بعدا که فهمیدم و به گذشته فکر کردم دیدم تمام چیزایی که ازش میترسیدم و مدام بهش فکر میکردم به سرم اومد.متاسفانه من ادم منفی گرایی بودم و عواقب منفی گرایی رو هم دیدم .
اگه معنی قران رو خونده باشید متوجه میشید که زمانی که حضرت یوسف در بند ذلیخا گیر کرده بود چی از خدا خواست.یادتونه؟ به خدا گفت حتی زندان هم برای من شیرین تر از این شرایطیه که در اون قرار دارم.و بعد نتیجه چی شد؟سالها در زندان بود.واسه همینه که خدا میگه مواظب ارزو ها تون باشید.چون معمولا ادم در مورد بعضی چیزها خیلی احساساتی میشه و با تمام وجود اون رو از خدا میخاد.پس بیاین مواظب کلام و افکارمون باشیم.روی هر چیز که تمرکز کنین بهش میرسین چه خوب باشه چه بد.

نارون آبي

عضو جدید
منم به قانون جاذبه اعتقاد زیادی دارم و اونو باور دارم و کلی مطلب میخونم و اونو دنبال میکنم و به چیزای کوچیکی که خواستم رسیدیم
ادم وقتی که هدفی داشته باشه اونو دنبال کنه حتما بهش میرسه به شرطی که این هدف قوی باشه و تو از این احساس انرژی بگیری
من با کمک این قانون دارم هدف بزرگیو دنبال میکنم و میدونم بهش میرسم اما میدونم باید هر روز این هدف رو دنبال کنم

نارون آبي

عضو جدید
من خود به خود با خوندن کتاب و نگاه کردن فیلم های راز انرژی زیادی میگیرم و برای رسیدن به هدفم مصمم ترم