یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

saraTenkredi

عضو جدید
سلام بچه ها. اگه خدا صلاح بدونه منم می خوام تو تاپیکتون فعالیت کنم. چون تا الان تنهایی این قانون رو تو زندگی م اعمال کردم ولی می دونم کار گروهی انرژی بیشتری آزاد می کنه.
حالا می خوام در اولین قدم یه پیشنهاد بدم :دی اونم اینکه چرا هرچند وقت یه بار تجربیاتتون رو درباره استفاده از این قانون به اشتراک نمی ذارین؟ این جوری همدیگه رو شارژ می کنین. حتی تجربه های کوچیک! خدا شاهده!!!

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
من ميتوانم

من ميتوانم

مي توانم قلبي داشته باشم مانند آيينه پاک و صاف که نورانيت عشق الهي در آن تجلي کند.
مي توانم همه نوع بشر از هر رنگ و زبان و نژادي را دوست داشته باشم.
ميتوانم غم را فراموش کنم و آماده حل مشکلات زندگيم باشم.
مي توانم آنقدر قلبم را سرشار از عشق و محبت کنم که ديگر جايي براي کدورت و دلخوري نماند.
مي توانم صادق ترين و مهربان ترين فرد روي زمين باشم.
مي توانم به آنچه که خداوند برايم در نظر گرفته راضي باشم.
مي توانم در تصميم گيري هايم از استاد بزرگ يعني تجربه کمک بگيرم.
مي توانم خالص ترين و پاکترين شوم و بدون توجه به اوضاع کنوني عالم اينگونه باقي بمانم.
مي توانم با دعا و مناجات خالصانه به سوي درگاه الهي حقيقت را بيابم.
مي توانم اگر بخواهم.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا نکنه مادر.احتمالا پستو با انرژی منفی گذاشتی که کسی جذبش نکرده.....:D
بالاخره سیما جون اونجا واسه مطالب باشه یا بحث ها؟(قرمزارو:) بخون!)
راستش جمع آوری مطالب میدونم خیلی سخته،سر همین قضیه یکی از دوستان فعال خیلی زحمت کشید و متاسفانه حالا کنار کشیده.اما من تک به تک از دوستان میپرسم و پیگیری میکنم. مثل اینکه مال چند نفر امادست.ترجیح میدم اول خودم یه بازبینی داشته باشم و بعد بذارم تو تاپیک.;)
ممنون :gol:

سلام رئیس جون
من گفتم مطالب جدید رو بذاریم اول یه جایی که در دسترس باشه. می تونی از روسا بخوای بذارن تو پست اول همین تاپیک. اینجوری تفکیک هم خوب میشه.
اونجا باشه واسه بحث فکر کنم فعال تر میشه و بالا می مونه. ضمنا هر وقت هرکدوم رفتن پایین خودم میارمشون بالا. یادمه اون اولا هم این تاپیک بعضی وقتا می رفت صفحه دو. منم یه پست می زدم می پرید میومد تو صفحه اول.
خوب حالا ستایش جون اگه موافقید با توجه به موافقت ضمنی دوستان، لطفا زحمتش رو بکشید.
ضمنا در مورد نوع مطرح شدن سوالات هم یه نظری بدن دوستان. در هر زمان دو سه تا سوال فعال داشته باشیم. هر کدم که دو روز راجع بهش حذف نشد از فعالی در بیاد یکی جدید جایگزین بشه. هان؟

*afsane*

عضو جدید
در مورد نوع مطرح شدن سوالات هم یه نظری بدن دوستان. در هر زمان دو سه تا سوال فعال داشته باشیم. هر کدم که دو روز راجع بهش حذف نشد از فعالی در بیاد یکی جدید جایگزین بشه. هان؟
سلام.خوبه سيما جون فقط به نظرم سوالات تو نوبت نرن بهتره.هر كسي هر تخصص يا تجربه اي در مورد هر كدوم از سوالات داره بگه.آخه اگه سوالا برن تو نوبت ممكنه كار بعضيا لنگ بمونه.مثلا خود من الان يه سوال دارم نياز دارم الان جوابشو بدونم.:Dبپرسم؟سوالم اينه كه در مورد تصوير سازي اون صحنه يا اتفاقي كه تجسم ميكنيم بايد مثل جملات تاكيدي ثابت باشه يا ميتونه تغيير كنه؟آخه اگه ثابت بشه فقط يكي دو بار اول بهت حس خوبي ميده به مرور واست تكراري ميشه.البته منظورم اينه كه تصاوير پيرامون يه موضوع باشن.دوستان اگه جواب بدن ممنون ميشم;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. اگه خدا صلاح بدونه منم می خوام تو تاپیکتون فعالیت کنم. چون تا الان تنهایی این قانون رو تو زندگی م اعمال کردم ولی می دونم کار گروهی انرژی بیشتری آزاد می کنه.
حالا می خوام در اولین قدم یه پیشنهاد بدم :دی اونم اینکه چرا هرچند وقت یه بار تجربیاتتون رو درباره استفاده از این قانون به اشتراک نمی ذارین؟ این جوری همدیگه رو شارژ می کنین. حتی تجربه های کوچیک! خدا شاهده!!!

درود و سلام به شما دوست و همراه گرامی
از اینکه شما رو بعنوان یه دوست بسیار فعال در کنار خود داریم خدای متعال رو شاکریم!
بله منم موافقم گفتن تجربیات یعنی ایجاد همذات پنداری و ایجاد نیروی مشترک میشه!
موفق باشید و خلاق;):gol::gol:;)

*afsane*

عضو جدید
و اما يه تجربه بامزه از يه كوچولوي با مزه.چند روز پيش با دوستم و خواهرزاده اش كه 3 سالشه رفتيم سوپري سر كوچه.تو راه خواهرزاده دوستم به خاله اش گفت خاله رفتيم مغازه بايد برام توپ بخري آخه توپم سوراخ شده.تو دلم گفتم توپ كجا بود اين مغازه كه توپ نداره.وقتي رفتيم دوستم واسش يه سك سك خريد.:Dو از اونجايي كه اين خانم كوچولو توپو جذب كرده بود توي سك سكش يه توپ خوشگل در اومد.:biggrin:فقط واسه اينكه باور كرده بود كه خاله اش واسش توپ ميخره;):smile:

*anis*

عضو جدید
سلام به همه دوستاي گلم . خوشحالم اينقد همه رو فعال ميبينم . كلي ازتون انر‍‍ژي ميگيرم:smile: .
امروز داشتم فيلم راز رو دوباره ميديدم كه متوجه يه حرف جالبش شدم كه شايد قبلا توجه نكرده بودم : در مورد تصوير سازي ذهني و همون رها كردن خواسته ها و آرزوها ميگفت كه توي روز 3 الي 4 دقيقه به تصوير سازي ذهني خواستتون بپردازين و بعد از اينكه تصوير سازيتون تموم شد ، از اون دنيا بيايد بيرون و به شكر گزاري بخاطر چيزايي كه داريد بپردازيد . اين همون رها كردن آرزوها و عدم وابستگي بهشونه كه خيلي نتيجه ميده;)

saraTenkredi

عضو جدید
سلام.خوبه سيما جون فقط به نظرم سوالات تو نوبت نرن بهتره.هر كسي هر تخصص يا تجربه اي در مورد هر كدوم از سوالات داره بگه.آخه اگه سوالا برن تو نوبت ممكنه كار بعضيا لنگ بمونه.مثلا خود من الان يه سوال دارم نياز دارم الان جوابشو بدونم.:Dبپرسم؟سوالم اينه كه در مورد تصوير سازي اون صحنه يا اتفاقي كه تجسم ميكنيم بايد مثل جملات تاكيدي ثابت باشه يا ميتونه تغيير كنه؟آخه اگه ثابت بشه فقط يكي دو بار اول بهت حس خوبي ميده به مرور واست تكراري ميشه.البته منظورم اينه كه تصاوير پيرامون يه موضوع باشن.دوستان اگه جواب بدن ممنون ميشم;)
سلام
می تونه تغییر کنه.
مهم اون حسیه که بهت میده و اینکه مطمئن باشی اتفاق می افته.
بر طبق فیلم راز کائنات به حرف های شما گوش نمی ده. به فکرتون نگاه نمی کنه. به اینکه چه احساسی دارید توجه می کنه.
باید وقتی مجسم می کنی با تمام وجود حسش کنی. حتی می گن اگه چیزیه که نمی تونی مجسمش کنی حسش کن.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ما می تونیم سوالات مرتبط رو بدون نوبت بپرسیم ولی سوالاتی که کلا یه موضوع جدیدن مثل سرنوشت، درمان بیماری، یافتن همسر، پول و موارد دیگه ای که دوستان می خوان یک کاربرد جدید از قانون جذب رو آزمایش کنن بهتره جدا مطرح بشه. ولی سوالی مث ل سوال شما رو میشه در ضمن بحث پرسید چون به همه چیز مربوط میشه.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
افکارت را آرام ساز

افکارت را آرام ساز

اگر بيش از حد با افکار خويش سرگرم باشي ، از مشاهده آنچه در کنارت قرار دارد ناتوان ميشوي.اگر ذهنت به شدت به تجزيه و تحليل هر حرکت مشغول باشد ، هرگز قادر به حرکت نخواهي بود.به گونه اي صلح آميز و آرام از افکارت عقب نشيني کن.
بعضي اوقات را فارغ از نگراني و کشمکش دروني سپري کن،فقط همراه با هوشياري خودت باش و از آن لذت ببر.
هنگامي که زندگي با سرو صدا ،آشفتگي و هيجان پر شده باشد، به پديده اي حيرت آور و بهت انگيز تبديل ميشود و لحظات هيجان انگيز هنگامي مساعد تر ميشود که با زمانهاي صلح آميز و آرام به تعادل برسد.
ذهنت را خالي کن، بعد از آن قادر خواهي بود که آن را با همه موضوعات خوبي که دلت ميخواهد لبريز سازي.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر بيش از حد با افکار خويش سرگرم باشي ، از مشاهده آنچه در کنارت قرار دارد ناتوان ميشوي.اگر ذهنت به شدت به تجزيه و تحليل هر حرکت مشغول باشد ، هرگز قادر به حرکت نخواهي بود.به گونه اي صلح آميز و آرام از افکارت عقب نشيني کن.
بعضي اوقات را فارغ از نگراني و کشمکش دروني سپري کن،فقط همراه با هوشياري خودت باش و از آن لذت ببر.
هنگامي که زندگي با سرو صدا ،آشفتگي و هيجان پر شده باشد، به پديده اي حيرت آور و بهت انگيز تبديل ميشود و لحظات هيجان انگيز هنگامي مساعد تر ميشود که با زمانهاي صلح آميز و آرام به تعادل برسد.
ذهنت را خالي کن، بعد از آن قادر خواهي بود که آن را با همه موضوعات خوبي که دلت ميخواهد لبريز سازي.
اون قسمتی که قرمزش کردم،کاملا به من مربوط می شه.اصلا انگار اینو واسه من گفتن:)
ممنون که یادآوری کردی اینارو:gol::heart:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
جملات انرژي بخش...

جملات انرژي بخش...

رحمت خداوند ممكن است تاخير داشته باشد، اما حتمي است
آنتوني رابينز

چنانچه نيك انديش باشيد، خير و خوشي به دنبالش خواهد آمد
ژوزف مورفي

افراد موفق هيچ وقت اجازه نميدهند كه شرايط آزارشان دهد
مارك فيشر

ترس را از خود بران و با خود بگو من با نيروي شعور خود قدرت انجام هر كاري را دارم
ژوزف مورفي

براي شروع بايد باور داشته باشي كه ميتواني، سپس با اشتياق شروع كني
مارك فيشر

تمام كساني كه ثروندمند شده‌اند، باور داشته‌اند كه ميتوانند ثروتمند شوند
مارك فيشر

باور به طور خودبه‌خود به اجرا در مي‌آيد
ژوزف مورفي

ترس باعث ميشود تا بسياري از مردم به رؤياهايشان نرسند
مارك فيشر

زندگي دقيقا به ما آن چيزي را مي‌دهد كه به دنبالش هستيم
مارك فيشر

:gol::gol::gol:

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ
چطوري سيما؟؟؟
فشفشه چه خبر؟؟
ببخشيد كه چند وقتي نبودم.
دنبال يكي از هدفام كه ماشين باشه بودم
يه خبر خوش!!!!
بالاخره به هدفم رسيدم
ماشين رو خريدم.
ولي باور كنين از مهر پارسال دارم روش كار ميكنم تا بهش رسيدم/

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ
چطوري سيما؟؟؟
فشفشه چه خبر؟؟
يه خبر خوش!!!!
بالاخره به هدفم رسيدم
ماشين رو خريدم.
مبارکه.خوشحالمون کردی;):w16:
رمز موفقیتتونو به ما هم بگین خب:)

kurosh parsa

عضو جدید
..........

..........

سلام بروبچ
چطوري سيما؟؟؟
فشفشه چه خبر؟؟
يه خبر خوش!!!!
بالاخره به هدفم رسيدم
ماشين رو خريدم.
سلام دوست من.:gol:
بهتون تبریک میگم به امید موفقیتهای بیشتر;)
راستی باید اعتراف کنم من عاشق آواتار شما هستم:smile:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ
چطوري سيما؟؟؟
فشفشه چه خبر؟؟
يه خبر خوش!!!!
بالاخره به هدفم رسيدم
ماشين رو خريدم.

سلام دوست قدیمی
کجایی بابا؟ خوب یکمی بگو چجوریا شد؟ چه کردی با این ماشین که زودی اومد طرف تو؟
امیدوارم هرروز شاهد این جور پست ها باشیم و دوستان همه به خواسته هاشون برسن.

alisharapova

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز و گلم امیدوارم هرکجا که هستید شاد و پیروز و ثروتمند باشید.
دوستان من یه مدتی نبودم ولی دوباره تصمیم گرفتم بیام تو سایت بین شما دوستای گلم باشم.
بعد از این میخوام اینجا رو باهم بترکونیم.
یا علی

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام درود بر شما
دوست گرامی اگه بخوایم برای سوالات یه قسمت مجزا ایجاد کنیم فکر نکنم دیگه تو نوبت بره!
دوست گرامی من تا به حال در مورد اینکه میشه رویا یا تصویر ذهنی خودمون رو تغییر بدیم چیزی نمی دونستم سوالاتون خیلی به جا بود!
ولی به نظر میتونه تغییر کنه و جزییاتش به روز تر بشه یعنی تغییراتی که نیازه تا ما حسمون قوی تر شه البته نه اینکه ما آرزویی 5 سال آینده امون کلا تغییر کنه و به مورد جدیدی تبدیل بشه!
دوست گرامی من در مورد یه تصویر از خودم براتون بگم که تقریبا تا زمانی که نهایی نشده بود جزییاتش اون رو تصویر نکردم و الان با تمام جزییاتش سیو کردم و هر زمان که بهش فکر میکنم برام انرژی، لذت، و شادابی بهمراه میاره!
بقیه دوستان نظراتشون رو لطفا بدن!
;):gol::gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اما يه تجربه بامزه از يه كوچولوي با مزه.چند روز پيش با دوستم و خواهرزاده اش كه 3 سالشه رفتيم سوپري سر كوچه.تو راه خواهرزاده دوستم به خاله اش گفت خاله رفتيم مغازه بايد برام توپ بخري آخه توپم سوراخ شده.تو دلم گفتم توپ كجا بود اين مغازه كه توپ نداره.وقتي رفتيم دوستم واسش يه سك سك خريد.:Dو از اونجايي كه اين خانم كوچولو توپو جذب كرده بود توي سك سكش يه توپ خوشگل در اومد.:biggrin:فقط واسه اينكه باور كرده بود كه خاله اش واسش توپ ميخره;):smile:

درود به شما

بخواه تا داده شود

:gol:یه روزی یه جایی یه جوری یه کسی یه چیزی صبر داشته باش:gol:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز و گلم امیدوارم هرکجا که هستید شاد و پیروز و ثروتمند باشید.
دوستان من یه مدتی نبودم ولی دوباره تصمیم گرفتم بیام تو سایت بین شما دوستای گلم باشم.
بعد از این میخوام اینجا رو باهم بترکونیم.
یا علی

خوش اومدید
ایشالا که بتونیم همه با هم "بومب" بترکونبم.
(بومب صداش بود)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
نيروي درونم از هر نيرويي قويتر است​

:w40::victory::neutral::thumbsup2:

امروز یکی از بهترین روزهای زندگیمه
وقتی که اومدم میخواستم انرژیمون با همه تقسیم کنم و با دیدن انرژی شما گفتم برای فردا هم میتونم تبادل انرژی کنم.

باور نیروی درونی = شکستن تمام موانع بیرونی

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
می تونه تغییر کنه.
مهم اون حسیه که بهت میده و اینکه مطمئن باشی اتفاق می افته.
بر طبق فیلم راز کائنات به حرف های شما گوش نمی ده. به فکرتون نگاه نمی کنه. به اینکه چه احساسی دارید توجه می کنه.
باید وقتی مجسم می کنی با تمام وجود حسش کنی. حتی می گن اگه چیزیه که نمی تونی مجسمش کنی حسش کن.

سلام و درود به شما دوست گرامی
بله کائنات مثل غلام حلقه به گوش ما هستند و همیشه بدنبال انجام ماموریت برای ما!
دوست گرامی خیلی خوشحال میشیم که از تجربیاتتون بهمون بگید!

از آسمان طلا میبارد

*afsane*

عضو جدید
وقتي واقعا بهانه كافي براي ناشاد بودن وجود دارد، شخص بايد نگرش خود را تغيير دهد،طريقه حرف زدن خود را تغيير دهد و اين مستلزم انضباط و صرف تلاش و انرژي است و با اينحال خيلي ساده است.اينكه ياد بگيريم خود را مجاز به داشتن چه افكار و گفتن چه حرفهايي بدانيم ايجاب ميكند كه متفاوت از ديگران باشيم و اين ويژ‍گي شاخص همه مردم خوشبخت است.:victory:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ
چطوري سيما؟؟؟
فشفشه چه خبر؟؟
يه خبر خوش!!!!
بالاخره به هدفم رسيدم
ماشين رو خريدم.

به به سلام به حاج الون عزیز
امیدوارم که خوب و خوش وسلامت باشی!
پسر چرا پیدات نیست نمیخوای سر بزنی منظورم به ما و تاپیکه:D
انقدر بخشیدمت که دیگه رفتی و برنگشتی:eek:
راستی رنگ ماشینت چیه؟
ماشینت 120 تا رو چنتا میره:D
الون جان دوست گرامی خیلی خوشحالیم که خواستی و به خواسته ات رسیدی شما که استادی دیگه سختی راه، زمان به نتیجه رسیدن اصلا به چشم نمیاد;):gol::gol:;)

از آسمان طلا میبارد