یکی دیگر از فعالان تالارهای علمی هم رفت

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا کجایی اقا محمد تاپیک میزنی کسی نیست بیاد تایید کنه
یا بعدش میبینی که خبر با مقاله علمی رو یکی کردن
یا بدتر از اون وقتی که انتقاد میکنی با گارگیری مواجه میشی به نظر من این تاپیک های انتقادات و پیشنهادات رو جمع کنند خیال خودشون و ما رو راحت کنند

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا کجایی اقا محمد تاپیک میزنی کسی نیست بیاد تایید کنه
یا بعدش میبینی که خبر با مقاله علمی رو یکی کردن
یا بدتر از اون وقتی که انتقاد میکنی با گارگیری مواجه میشی به نظر من این تاپیک های انتقادات و پیشنهادات رو جمع کنند خیال خودشون و ما رو راحت کنند
سلام والا چی بگم ..................... لطف کنید روزی که تایید میشه رو قرار بدید ممنون

علاوه بر این مسائل آبجی جون تاپیک به افتخار دانیال عزیز هست که یکی از کاربران فعال تالارهای علمیست ........

hosseinassar

مدیر ارشد
البته من در مورد تالار خودمون بگم حسین آقا که انصافا بی نظیرن و انشاالله سالهای سال در باشگاه باشن ............ خانم

مدیرم بسیار کاردان هستن و اگه کمک ایشون نبود بنده قطعا یه درسمو این ترم افتاده بودم که خدا رو شکر پاس شد .

مدیران لایق کم در این باشگاه نیستن :gol::gol::gol:

حسین آقا که حرف نداره

عالیه

همچنین مدیرشون

حیلی ممنون
شما لطف دارید

hosseinassar

مدیر ارشد
من یکی از طرفدارهای سر سخت تایید کردن تاپیکم
باید خودتون ببینید تا به این نتیجه برسید
متاسفانه خیلی ها هستند که رعایت نمی کنند
مثلا تو تالار برق 10 تاپیک برای سوال و درخواست هست
ولی هر روز تعداد زیادی تاپیک برای پرسیدن سوال زده میشه
ما یکی دو بار اول سوال هارو منتقل می کنیم و اطلاع میدیم که سوال هارو در تاپیک هایی که مخصوص سوالات هست مطرح کنند
خیلی ها رعایت می کنند ولی بعضی ها به طور مداوم تکرار می کنند و دیگه تاپیک هاشون تایید نمیشه
اگه این قانون نبود تاپیک های علمی در بین انبوه تاپیک های سوالات غرق میشد

بعضی ها هم هستند که اصلا نمی دونند جای تاپیک کجاست
تاپیک هایی مثل موش و گربه و ... تو تالار زده میشه واقعا نمی دونم چه ربطی به تالار های مهندسی داره
حالا خوبه که قانون تایید کردن هست و گرنه هیچ آبرویی برای تالار نمی موند

درباره زمان تایید کردن هم اگه تاپیک علمی باشه خیلی زود تایید میشه و مشکلی ایجاد نمی کنه
بیشتر وقت ها یا من یا مدیر تالار هستیم و خیلی وقت ها هم فقط برای تایید کردن تاپیک ها میاییم

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما یکی دو بار اول سوال هارو منتقل می کنیم و اطلاع میدیم که سوال هارو در تاپیک هایی که مخصوص سوالات هست مطرح کنند
خیلی ها رعایت می کنند ولی بعضی ها به طور مداوم تکرار می کنند و دیگه تاپیک هاشون تایید نمیشه

تاپیک هایی مثل موش و گربه و ... تو تالار زده میشه واقعا نمی دونم چه ربطی به تالار های مهندسی داره

درباره زمان تایید کردن هم اگه تاپیک علمی باشه خیلی زود تایید میشه و مشکلی ایجاد نمی کنه
بیشتر وقت ها یا من یا مدیر تالار هستیم و خیلی وقت ها هم فقط برای تایید کردن تاپیک ها میاییم

خوب با این صحبت ها 100% شرایط تالاره شما با تالاره ما فرق داره و اگه تالاره ما هم اینجوری می شد نیاز به تایید داشت

ممنون

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
باز این اقا حسن امد تعریف کرد:D

نه اخه میخوام بدونم اخه اخه اخه:D.........

البته خودم برقیم تالار برق از نظر علمی خوبه :redface:
ولی همکار تالار برق خیلی تعریف میکنه:Dبه دل نگیرید :D

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ببخشید که این حرف رو میزنم اما این تاپیک رو زدیم برا اینکه به دانیال بگیم که هنوز خیلی دوست داره که میخوان برگرده
اما شما دارید جو رو میکشید به تاپیکی انتقادی
منم حرفتون رو قبول دارم اما این بحثی که شما دارید میکنید جاش اینجا نیست و باید برید تو تاپیک مربوط به خودش

اگه پست اولم رو میخوندین به این نتیجه نمی رسیدین
من گفتم ایشون کار خوبی کرده
و در مقابل کار خوب من ایشون رو به گمراهی نمی کشونم!
موفق باشین

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

منم استاد خودمو با 1000 زور و زحمت دعوت کردم باشگاه، بنده خدا اومده دید که اینجا بجای یه سایت علمی بیشتر شبیه یه شبکه اجتماعی مثل فیس بوک،واسه همین گذاشت رفت. :w09:
اگه فعالیت خودش و ادامه میداد تالار معماری یکی از پر محتوا ترین تالار های باشگاه میشد.... همون 10-20 تا پستی هم که داد کلی ازش استفاده بردیم ولی... :w09:

البته دست استاد یگانگی هم درد نکنه، چون با این که میدونه وضعیت باشگاه اینجوریه ولی بازم سر میزنه تا به مشکلات بچه های معماری رسیدگی کنه... :)

ما ها باید قدر اینجور آدما رو بدونیم و ازشون استفاده کنیم.... واقعا جای اساتید رشته های مختلف توی باشگاه خالیه...:w05:

با این حال من به دانیال خان حق میدم که بزاره بره، ولی امیدوارم برگرده تا هم رشته ای هاش بتونن از استفاده کنن... :w16:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

منم استاد خودمو با 1000 زور و زحمت دعوت کردم باشگاه، بنده خدا اومده دید که اینجا بجای یه سایت علمی بیشتر شبیه یه شبکه اجتماعی مثل فیس بوک،واسه همین گذاشت رفت. :w09:
اگه فعالیت خودش و ادامه میداد تالار معماری یکی از پر محتوا ترین تالار های باشگاه میشد.... همون 10-20 تا پستی هم که داد کلی ازش استفاده بردیم ولی... :w09:

البته دست استاد یگانگی هم درد نکنه، چون با این که میدونه وضعیت باشگاه اینجوریه ولی بازم سر میزنه تا به مشکلات بچه های معماری رسیدگی کنه... :)

ما ها باید قدر اینجور آدما رو بدونیم و ازشون استفاده کنیم.... واقعا جای اساتید رشته های مختلف توی باشگاه خالیه...:w05:

با این حال من به دانیال خان حق میدم که بزاره بره، ولی امیدوارم برگرده تا هم رشته ای هاش بتونن از استفاده کنن... :w16:

رئیس تالار ما خودش داره دکترا میگیره

ولی دست افرادی مثه شما درد نکنه که اینقد تلاش می کنین

واقعا حظ کردم خوندم این پست رو

EECi

مدیر بازنشسته
سلام. دیدم حسین جان اومدن اینجا گفتم بیام حرفم رو بزنم!( برای 100 مین بار!)
تالار برق! این تالاری که اسمش تداعی کننده تلاش, درس خوندن, ریاضیات و علمه. برید بهش !! در صفحه اصلی به اخرین صفحه در سالهایی که من تازه اینجا عضو شده بودم برید...
می دونید چیه اینجا باعث شد به اینجا علاقه من بشم؟ همون تاپیک ها رو ببینید ... می فهمید. سطح پایین ترین موضوعاتش می ارزید به تاپیم های الانش! بخدا من موقع بیکاریم میام اینجا و اونها رو مطالعه می کنم!
الان چی؟ الان هیچی! نه انگیزه ای برای من مونده و نه برای دوستان فعالم که رفتند... علی رضا 1111 کاربر فعال برق، نوید خوب کاربر فعال برق، بهنام کاربر فعال برق و... رفتند . خیلی راحت. من هم بخاطر گذران وقت میام اینجا. دارم تحقیقاتی می کنم که وقتی دانلود می کنم( از سایت های دیگه!) میام اینجا تا در کنار اون یکم بخندم!!!!
معذرت میخوام تند نوشتم. ما برقی ها بلد نیستیم دل به دست بیاریم انتقاد می کنیم تند و سخت.

:gol::gol::gol:

usef.key

عضو جدید
ای با محممد آقا از اینا زیاد بودن! که رفتن! کیه که حرف گوش بده! اسم اینجا رو هم باید عوض کنن بذارن باشگاه تفریح واقعا دیگه مطالب علمی خیلی خیلی کم شده!! بعضیا مثله من هرزگاهی میان و میرن! اینجا بحث سیاسی بالا گرفته! دوستان شاهد بودن چقد اسپم میشد! اما دیگه فایده ای نداره! پیرجو هم باید در اینجا رو تخته کنه بره... اسم مهندسم این باشگاه خراب کرده...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام حسین آقا ............ شاید از حرف من ناراحت بشین ............. شما از دید یه مدیر گفتین ولی من از دید یه کاربر میگم

من دلایلم برای مخالفت با این طرح بسیار است و دلیل موافقتم یه دلیل ...................

دلیل موافقتم جلوگیری از ایجاد تاپیکهای غیر مربوطه است که حقیقتا از این باب درست است :smile:

اما دلایل مخالفتم ..........................
از خودم میگم ............ من تازه وارد عضو شدم به خاطر یه موضوعی من باب ای وی آر بود اگه اشتباه نکنم ............. خب خیلی سوالت برام پیش اومد .......... گفتم چند تاپیک زدم نیاز به تایید میخواست تایید نشد ............... اگه یادتون باشه بعدا هم یه تاپیک در مورد مطلب میخواستم بزنم سوالی داشتم که تایید نشد فکر کنم دلیلشو پرسیدم و گفتین باید در قسمت پرسش و پاسخ تالار بزنید ........... اگه یادتون باشه اونجا زدم ولی دو سه روز جواب داده نشد و نمرمو از دست دادم ............ حقیقتا من اون موقع خیلی چیزا به فکرم خطور کرد .......... معذرت میخوام یکیش دیکتاتور منش بودن ............. چون در اون تاپیک اکثرا شما و خانم مدیر جواب میدادن ........ صفحات اولش ........... اگه یادتون باشه اونجا هم یه برخوردی تندی هم با شما هم با خانم مدیر کردم خب بالاخره چهار نمره ترمم رو از دست دادم نمیگم همش تقصیر شما که چرا تقصیر منم بود ............... حقیقتش واقعا افرادی که عضو میشن چقدر میتونن قبول کنن که شما دائما به عنوان یه مدیر هستین و میاین تاپیکها رو تایید یا غیر تایید میکنید ...... خب من بعضی تالارها رو دیدم که مدیران چگونه سر میزنن ................. اصلا چرا دروغ بگم چند بار تاپیک زدم وقتی دیدم تایید و رد تایید میخواد بی خیال شدم ..............
علت دیگه ای که مخالفم ............... تو اینکه نظم داده میشه کاملا قبول دارم ولی فضای مباحثه رو کاملا میبنده ............ اونی که تاپیک میزنه برای سوالش چندین نفر بهش جواب میدن و میتونه بحث کنه و انتخاب کنه بهترین رو ............ ولی الآن نمیدونم......... خودم رو میگم من فقط صفحه آخر رو نگاه میکنم اگه در تواناییم بود جواب میدم والبته اینکه جواب میدم چون دیدم نسبت به شما و خانم مدیر با آشنایی که باهاتون پیدا کردم بازشد و بازتر ............ بیشتر با بچه ها آشنا شدم ............. تاکید من بر اینه لینک تاپیکهای علمی مخصوص به رشته افراد براشون فرستاده بشه .......... نمیگم شما تنها بفرستید همه با هم این کار رو کنیم .......... اطلاع رسانی .......... هزار ماشاالله تاپیکهای گفتگوی آزاد رو ببینید .............. ببینید چقدر لینک در این باره در پروفایل بچه هاست ............ اطلاع رسانی میشه ...... شما باید افراد برقی رو لااقل یه بارم که شده به این سمت بکشونید ........... البته میگم من به شدت با بحث تایید مخالفم چون واقعا تو ذوق میزنه ........... خیلیم میزنه .......... شما ببینید تو این مدتی که بحث تایید هست اکثر تاپیکها رو کی زده ................. البته خیلی خوب کاری کردین که زدید و حقیقتا من خیلی استفاده بردم ............ ولی فضا برای شما بازه ولی ما ...................

اما الآن که رو شما و خانم مدیر شناخت بیشتری دارم واقعا لازمه به خاطر فکرهای اشتباهی که در قبالتون کردم همین جا ازتون معذرت بخوام ................. ولی بازم میگم از دید کاربران هم نگاه کنید ........ اصلا خودتون یه بار برای خودتون امتحان کنید ........... تاپیک بزنید تاییدیه بخواد ........... ببینید عکس العمل اولیتون چیه .............

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تالار برق! این تالاری که اسمش تداعی کننده تلاش, درس خوندن, ریاضیات و علمه. برید بهش !! در صفحه اصلی به اخرین صفحه در سالهایی که من تازه اینجا عضو شده بودم برید...
می دونید چیه اینجا باعث شد به اینجا علاقه من بشم؟ همون تاپیک ها رو ببینید ... می فهمید. سطح پایین ترین موضوعاتش می ارزید به تاپیم های الانش! بخدا من موقع بیکاریم میام اینجا و اونها رو مطالعه می کنم!
الان چی؟ الان هیچی! نه انگیزه ای برای من مونده و نه برای دوستان فعالم که رفتند... علی رضا 1111 کاربر فعال برق، نوید خوب کاربر فعال برق، بهنام کاربر فعال برق و... رفتند . خیلی راحت. من هم بخاطر گذران وقت میام اینجا. دارم تحقیقاتی می کنم که وقتی دانلود می کنم( از سایت های دیگه!) میام اینجا تا در کنار اون یکم بخندم!!!!
معذرت میخوام تند نوشتم. ما برقی ها بلد نیستیم دل به دست بیاریم انتقاد می کنیم تند و سخت.

بله راست میگن ............... ما برقیها تو انتقاد زبونمون یه خورده تیزه ولی خدا میدونه هدفمون ارتقاست ................

بنابراین منم معذرت میخوام اگه صحبتهام باعث ناراحتی کسی شده

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم رک نظرمو بگم
اولا لطفا مساله رو قومیتی نکنید :دی ( برقیا و عمرانیا و کامپیوتریا...)
در ثانی اینجا یه جاییه که به قسمت های مختلف تقسیم شده... عکس گفتگو و البته علم (که هر بخشی مجزاست)
من خودم هر وقت از اینجا خوشم نمیاد یه مدتی اصلا نمیام گفتگوی آزاد ولی این دلیل نمیشه کلا بخوام برم
توی تالاره خودمونم خیلی میرم
بنابرین اینکه اینجا خنده میکنن یا تاپیکای تکراری یا غیر علمی میزنن نباید باعث شه کسی بخواد کلا اینجا رو ترک کنه
باشگاه که نمی تونه نیاز ها و خواسته های تک تکه ما رو به جا بیاره
اگر فکر می کنیم یه آیتمی از نظره علمی ضعیفه چرا تلاش نکنیم پیشرفتش بدیم؟!!!
همین برقیا مه ازشون اسم بردین اگه نمی رفتن با هم جمع میشدن یه جا می تونستن با کمک همدیگه تالاره برق رو بهتر کنن...
در آخر امیدوارم دانیال جان که از کاربرای قدیمی و پیشکسوته باشگاه هستن هر چه زودتر به جمعمون برگردن...
موفق باشید

hosseinassar

مدیر ارشد

سلام
این بحث ها بهتره در همون تالار برق مطرح بشه
ما هم برای صدمین بار جواب میدیم!
شما چند بار درباره تخصصی شدن پیشنهاد دادید
ما که هم گفتیم راه باز هست شما اگه فکری به نظرتون میرسه اقدام کنید و ما هم کمک می کنیم
یکی دو بار هم درخواست زیر تالار دادید انهم گفتیم تاپیک هاش ایجاد بشه زیر تالار هم میگیریم
نمی دونم دیگه مشکلتون کجاست؟
شما از وقتی کاربر فعال شدید چی کار کردین؟
خود شما که گفتید برای کنکور می خونم نمی تونم بیام
آقا نوید هم همین مشکل دارن
یکی از کسایی که هم اسم بردید مدیر یه فروم دیگه شده بود الان هم اخراج شده
شکر خدا افراد دیگه جای اونا رو پر کردن

آخرین ویرایش:

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام حسین آقا ............ شاید از حرف من ناراحت بشین ............. شما از دید یه مدیر گفتین ولی من از دید یه کاربر میگم

من دلایلم برای مخالفت با این طرح بسیار است و دلیل موافقتم یه دلیل ...................

دلیل موافقتم جلوگیری از ایجاد تاپیکهای غیر مربوطه است که حقیقتا از این باب درست است :smile:

اما دلایل مخالفتم ..........................
از خودم میگم ............ من تازه وارد عضو شدم به خاطر یه موضوعی من باب ای وی آر بود اگه اشتباه نکنم ............. خب خیلی سوالت برام پیش اومد .......... گفتم چند تاپیک زدم نیاز به تایید میخواست تایید نشد ............... اگه یادتون باشه بعدا هم یه تاپیک در مورد مطلب میخواستم بزنم سوالی داشتم که تایید نشد فکر کنم دلیلشو پرسیدم و گفتین باید در قسمت پرسش و پاسخ تالار بزنید ........... اگه یادتون باشه اونجا زدم ولی دو سه روز جواب داده نشد و نمرمو از دست دادم ............ حقیقتا من اون موقع خیلی چیزا به فکرم خطور کرد .......... معذرت میخوام یکیش دیکتاتور منش بودن ............. چون در اون تاپیک اکثرا شما و خانم مدیر جواب میدادن ........ صفحات اولش ........... اگه یادتون باشه اونجا هم یه برخوردی تندی هم با شما هم با خانم مدیر کردم خب بالاخره چهار نمره ترمم رو از دست دادم نمیگم همش تقصیر شما که چرا تقصیر منم بود ............... حقیقتش واقعا افرادی که عضو میشن چقدر میتونن قبول کنن که شما دائما به عنوان یه مدیر هستین و میاین تاپیکها رو تایید یا غیر تایید میکنید ...... خب من بعضی تالارها رو دیدم که مدیران چگونه سر میزنن ................. اصلا چرا دروغ بگم چند بار تاپیک زدم وقتی دیدم تایید و رد تایید میخواد بی خیال شدم ..............
علت دیگه ای که مخالفم ............... تو اینکه نظم داده میشه کاملا قبول دارم ولی فضای مباحثه رو کاملا میبنده ............ اونی که تاپیک میزنه برای سوالش چندین نفر بهش جواب میدن و میتونه بحث کنه و انتخاب کنه بهترین رو ............ ولی الآن نمیدونم......... خودم رو میگم من فقط صفحه آخر رو نگاه میکنم اگه در تواناییم بود جواب میدم والبته اینکه جواب میدم چون دیدم نسبت به شما و خانم مدیر با آشنایی که باهاتون پیدا کردم بازشد و بازتر ............ بیشتر با بچه ها آشنا شدم ............. تاکید من بر اینه لینک تاپیکهای علمی مخصوص به رشته افراد براشون فرستاده بشه .......... نمیگم شما تنها بفرستید همه با هم این کار رو کنیم .......... اطلاع رسانی .......... هزار ماشاالله تاپیکهای گفتگوی آزاد رو ببینید .............. ببینید چقدر لینک در این باره در پروفایل بچه هاست ............ اطلاع رسانی میشه ...... شما باید افراد برقی رو لااقل یه بارم که شده به این سمت بکشونید ........... البته میگم من به شدت با بحث تایید مخالفم چون واقعا تو ذوق میزنه ........... خیلیم میزنه .......... شما ببینید تو این مدتی که بحث تایید هست اکثر تاپیکها رو کی زده ................. البته خیلی خوب کاری کردین که زدید و حقیقتا من خیلی استفاده بردم ............ ولی فضا برای شما بازه ولی ما ...................

اما الآن که رو شما و خانم مدیر شناخت بیشتری دارم واقعا لازمه به خاطر فکرهای اشتباهی که در قبالتون کردم همین جا ازتون معذرت بخوام ................. ولی بازم میگم از دید کاربران هم نگاه کنید ........ اصلا خودتون یه بار برای خودتون امتحان کنید ........... تاپیک بزنید تاییدیه بخواد ........... ببینید عکس العمل اولیتون چیه .............

سلام
بهتره این بحث ها در تالار برق بشه تاپیک انتقادات و پیشنهادات هم هست
ببینید افرادی که در تالار فعال هستند
همه تاپیک های سوالات می بینند اگه بتونند جواب می دن
پس هیچ دلیلی نداره برایی هر سوال یه تاپیک زده بشه
اگه انجا جوابی داده نشه با زدن تاپیک هم فرقی نمی کنه

فبلا که این قانون نبود وضع تالار خیلی بد بود
هر نوع تاپیک و سوالی پیدا میشد

بله یادمه چی گفتین منم به خاطر این که قضیه کش پیدا نکنه حرفی نزدم

تاپیک هایی که جا برای بحث باشه تایید میشن و اگه بحث خوبشه مهم هم میشن

من هم قبل از این که همکار بشم یه بار تو تالار ادبیات تاپیک زدم و چون تکراری بود تایید نشد
شاید اون لحظه ادم ناراحت بشه ولی باید دید کلی داشته باشیم

من چند بار گفتم ما همه تلاشمون می کنیم
اگه باز سطح پایینه شما می تونید سطح بالا ببرید و ما هم کمک میکنیم
مثلا خود شما انصافا چند تا پست تو تالار برق داشتید؟
چند تا تاپیک علمی داشتید؟
البته به من اعتقادی هم به کپی کردن یه مطلب از جایی ندارم
وگرنه تاپیک زدن کاری نداره

اگه بحثی هست بهتره در تالار برق انجام بشه

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
این بحث ها بهتره در همون تالار برق مطرح بشه
ما هم برای صدمین بار جواب میدیم!
شما چند بار درباره تخصصی شدن پیشنهاد دادید
ما که هم گفتیم راه باز هست شما اگه فکری به نظرتون میرسه اقدام کنید و ما هم کمک می کنیم
یکی دو بار هم درخواست زیر تالار دادید انهم گفتیم تاپیک هاش ایجاد بشه زیر تالار هم میگیریم
نمی دونم دیگه مشکلتون کجاست؟
شما از وقتی کاربر فعال شدید چی کار کردین؟
خود شما که گفتید برای کنکور می خونم نمی تونم بیام
آقا نوید هم همین مشکل دارن
یکی از کسایی که هم اسم بردید مدیر یه فروم دیگه شده بود الان هم اخراج شده
شکر خدا افراد دیگه جای اونا رو پر کردن
سلام:gol:
این بحث ها در تالار برق مطرح بشه ؟ ایا تا حالا مطرح نشده؟ فایده ای هم داشته؟
من گفتم تخصصی تر بشه. درست ، ولی شما کی موافقت کردید؟ من متوجه نمیشم! شما دقیقا کی موافقت کردید؟ اینکه اول بگید نه و بعد با کلی اما و اگر بگید شاید...
مشکل من دقیقا روزمره شدن اینجاست! مشکل من دقیقا همین هست . فکر کردید من دوست ندارم کاری بکنم؟ فکر کردید من شعار میدم؟ به پست هام برید و نگاه بکنید! چند تا تاپیک زدم که بدون شک سطح اینجا رو متحول می کرد. ولی چه کسی حمایت کرد؟ بهتر بگم ایا کسی همکاری داشت؟ نه! واضح هست ... انتظار دارید من بیام خودم پست بدم و خودم هم با خودم بحث کنم؟ عجب انتظاری!

من گفتم برای کنکور میخونم . درسته . ولی بدون شک اگر واقعا ضرورتش را احساس می کردم و واقعا احساس می کردم اینجا میشه در قبال اطلاعاتی که میدم چیزی بدست میارم ، باز هم میومدم!
راستی. همچین میگید اخراج شده کاربران دیگه فکر می کنن چی شده! اخراج شدنش ربطی به تالار برق نداره و مسئله شخصی هست. نوید هم مطمئنم مثل من فکر می کنه!
ایشان هم چند تا تاپیک زدن ولی چه کسی همراهی کرد؟
حسین جان خواهش می کنم از بیرون به مسائل نگاه نکن . خود شما از فعالان بودی ... قبول کنیم که برای خود شما هم انگیزه ای نمونده. اینجا مثل قبل نیست!
دلیل داره.. بخدا دلیلش مثل روز روشنه...

من دیگه ادامه نمیدم. :gol:

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بهتره این بحث ها در تالار برق بشه تاپیک انتقادات و پیشنهادات هم هست
ببینید افرادی که در تالار فعال هستند
همه تاپیک های سوالات می بینند اگه بتونند جواب می دن
پس هیچ دلیلی نداره برایی هر سوال یه تاپیک زده بشه
اگه انجا جوابی داده نشه با زدن تاپیک هم فرقی نمی کنه

فبلا که این قانون نبود وضع تالار خیلی بد بود
هر نوع تاپیک و سوالی پیدا میشد

بله یادمه چی گفتین منم به خاطر این که قضیه کش پیدا نکنه حرفی نزدم

تاپیک هایی که جا برای بحث باشه تایید میشن و اگه بحث خوبشه مهم هم میشن

من هم قبل از این که همکار بشم یه بار تو تالار ادبیات تاپیک زدم و چون تکراری بود تایید نشد
شاید اون لحظه ادم ناراحت بشه ولی باید دید کلی داشته باشیم

من چند بار گفتم ما همه تلاشمون می کنیم
اگه باز سطح پایینه شما می تونید سطح بالا ببرید و ما هم کمک میکنیم
مثلا خود شما انصافا چند تا پست تو تالار برق داشتید؟
چند تا تاپیک علمی داشتید؟
البته به من اعتقادی هم به کپی کردن یه مطلب از جایی ندارم
وگرنه تاپیک زدن کاری نداره

اگه بحثی هست بهتره در تالار برق انجام بشه
حسین آقا چشم قطعا میام اونجا مطرح میکنم ............ چون قانع نشدم

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام:gol:
این بحث ها در تالار برق مطرح بشه ؟ ایا تا حالا مطرح نشده؟ فایده ای هم داشته؟
من گفتم تخصصی تر بشه. درست ، ولی شما کی موافقت کردید؟ من متوجه نمیشم! شما دقیقا کی موافقت کردید؟ اینکه اول بگید نه و بعد با کلی اما و اگر بگید شاید...
مشکل من دقیقا روزمره شدن اینجاست! مشکل من دقیقا همین هست . فکر کردید من دوست ندارم کاری بکنم؟ فکر کردید من شعار میدم؟ به پست هام برید و نگاه بکنید! چند تا تاپیک زدم که بدون شک سطح اینجا رو متحول می کرد. ولی چه کسی حمایت کرد؟ بهتر بگم ایا کسی همکاری داشت؟ نه! واضح هست ... انتظار دارید من بیام خودم پست بدم و خودم هم با خودم بحث کنم؟ عجب انتظاری!

من گفتم برای کنکور میخونم . درسته . ولی بدون شک اگر واقعا ضرورتش را احساس می کردم و واقعا احساس می کردم اینجا میشه در قبال اطلاعاتی که میدم چیزی بدست میارم ، باز هم میومدم!
راستی. همچین میگید اخراج شده کاربران دیگه فکر می کنن چی شده! اخراج شدنش ربطی به تالار برق نداره و مسئله شخصی هست. نوید هم مطمئنم مثل من فکر می کنه!
ایشان هم چند تا تاپیک زدن ولی چه کسی همراهی کرد؟
حسین جان خواهش می کنم از بیرون به مسائل نگاه نکن . خود شما از فعالان بودی ... قبول کنیم که برای خود شما هم انگیزه ای نمونده. اینجا مثل قبل نیست!
دلیل داره.. بخدا دلیلش مثل روز روشنه...

من دیگه ادامه نمیدم. :gol:

اگه خواستید پست تون تو تالار برق بزنید
انجا به طور کامل با مستندات جواب داده میشه

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام به همه کاربران گرامی

به نظرم اگر مسائل هر تالار در ان تالار مطرح کنیداین طوری هم به مشکلات زودتر رسیدگی میشه وتمام مدیران تالار میبینند وهم با عث ناراحتی نمیشه

این تاپیک صرفا برای فعالیت کاربران بوده ونه اینکه مشکلات ومعایب مدیران مطرح بشه

به نظرم موضوعات هر تالار باید در حیطه ان تالار بیان بشه

امیدوارم با تلاش همگی باشگاه وجامعه کوچک علمی خوبی بسازیم :gol::gol:

با تشکر

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بله خب حق با شماست ............. و این خودش نشون میده که من بدم نمیاد تاپیک بزنم جاهایی که نیاز به تایید نداره البته .......... و در این باره ها هم به حسین آقا توضیح دادم هم اون دوستمون که مطرح کردن

بالا