یه سوال تخصصی : عاشقا جواب بدن !!!!!!

Behnam.H2009

عضو جدید
عشق چه جوری شروع میشه ؟ مبدأ کجاست ؟ مقصد کجاست ؟ با ایستگاه های زیر چیکار کنیم ؟

1. جدایی
  2. غم
  3. شادی
  4. سختی ها
  5. مرگ

• Like
واکنش ها: m-s

امیر Amir

عضو جدید
عشق چه جوری شروع میشه ؟ مبدأ کجاست ؟ مقصد کجاست ؟ با ایستگاه های زیر چیکار کنیم ؟

1. جدایی
  2. غم
  3. شادی
  4. سختی ها
  5. مرگ
تا چی عشق رو ببینی و در چه سنی...اگر 15 سالگی باشه که هر دختری که تو فامیل باهاش یک جمع مهمونی باشه و زیاد ببینیش میری تو کفش:biggrin:

عشق هیچ جور شروع نمیشه...وقتی با یکی از جنس مخالفت زیاد دم خور بشی بعد مدتی بهم وابسته میشیدو باقیه ماجرا...

مبدا ایستگاه ترمینال جنوب.

مقصد هر ایستگاهی که طرف خونشون باشه.

یا بلعکس...مبدا میرداماد.

با ایستگاه جدای همچون پرنده ای که از قفس ازاد شده ای پرواز کن و نفس بکش.

با ایستگاه غم هم میتونی با بیرون رفتن و زدن به تن و پارک و سینما و پیتزا خورون با دوستات حالشو ببری...

با ایستگاه شادی هم دیگه باید بدونی چکار بکنی...باید بترکونی

با ایستگاه سختی هم نباید جوری طی بکنی که نابود بشی...همه چیز باید ...

با ایستگاه مرگ هم میتونی یک سر بری بهشت زهرا اون هم شب مرده ها هرچی بهت گفتند همونه....

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

روانشناسا میگن عشق سه مرحله داره:

اول: شهوت (احساس علاقه جنسی) که باعث میشه دو تا آدم به هم علاقه پیدا کنن. این احساس عموما از حس بینایی و شنوایی به وجود میاد. البته خیلی ها خودشون هم به این مورد پی نمی برن ولی عملا چنین چیزی اتفاق میفته.
دوم: تعلق در این مرحله دیگه رابطه جنسی از اهمیتش کاسته میشه و دو نفر به هم احساس تعلق پیدا میکنن و نسبت به رفتارهای همدیگه حساس میشن. یه جور کنش و واکنش بینشون برقرار میشه. یه حس مالکیت نسبت به هم پیدا میکنن.
سوم: تعهد این آخرین پله از پلکان عشق هستش که مرد و زن نسبت به زندگی با هم متعهد میشن. همچنانکه دو مرحله قبل کماکان حضور داره احساس پایبندی و تعهد و التزام عملی به قوانین مشترک در زن و مرد ایجاد میشه و اگه یک رابطه صحیح و خردمندانه برقرار شده باشه این رابطه که همون عشق نامیده میشه تا پایان عمر بین دو طرف باقی می مونه.

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
شروع: سختي ها(شادي همان سختي كشيدن در راه معشوق است)
پايان:ندارد
جاودانگي:مرگ
بيشتر شدن:جدايي
همه اينها به شرط دوطرفه بودن عشق صدق مي كند

Behnam.H2009

عضو جدید
این سوال رو از یه نفر دیگه هم کردم . می دونید چی جواب داد ؟
گفت : مبدأ زمانیه که قلبت دیگه تو سینه ی خودت کار نمی کنه . مقصدی نیست . در میانه ی راه جدایی رو دور می زنم . به غم سلام می کنم . همه ی مسافرای ایستگاه شادی رو سوار می کنم که همه رو تقدیم کنم ولی بهشون اهمیت نمی دم چون زود گذرند . با سختی دوست می شم و حتی وقتی از ایستگاه مرگ گذشتم از عشقم غافل نمی شم .

فکر می کنید درست میگه ؟

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز

1. جدایی
  2. غم
  3. شادی
  4. سختی ها
  5. مرگ

عشق چه جوری شروع میشه ؟ غم
مبدأ کجاست؟ سختی ها
مقصد کجاست ؟ جدایی ؟؟ نه اصلا

Behnam.H2009

عضو جدید
حالا یه سوال دیگه :
امروز یه اتفاقی افتاد که مطمئن شدم خدا حتماً به عاشقای واقعی کمک می کنه . اونم چه کمکی و چه موقعی . باورتون نمی شه . ولی من با چشمای خودم دیدم . حالا بماند چی دیدم ولی یکم دیگه گذشته بود عاشق بیچارمون سر به بیابون گذاشته بود . خوب اینا که همش پیش زمینه اما سوال :
به نظر شما این که بعضی وقتا عاشقای واقعی بدون ارتباط مادی ای می تونن از حال هم خبر دار بشند ؟
آخه چند روز پیش این دوست ما یهو به هم ریخت علت رو پرسیدم گفت : نمی دونم چه طور یه لحظه حس کردم که صداش رو شنیدم . داشت صدام می کرد . بهش گفتم : خیالاتی شدی . ولی وقتی بهش زنگ زد دختر بیچاره هم دهنش باز موند . چون گفت دقیقاً تو همون موقع یهو دلم گرفت و نا خودآگاه به فکرت افتادم و اشکام در اومد . جل الخالق :eek::gol:

• Like
واکنش ها: nma

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
با نگاهی شروع میشه, مبداش رو بدن میفهمی,مقصد ظاهرا رسیدن,و 5 تا ایستگاه قشنگی و باعث ادامه و حیاتشه.

1. جدایی

1. غم
  2. شادی
  3. سختی ها

4. مرگ

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبدا :نامعلوم هرجا که عشق بیاد سراغت این ایستگاه ها وجود نداره اگه عاشق واقعی باشی اگه عاشق واقعی نباشی اون موقع اصلا عشقی وجود نداره فقط این ایستگاه ها هستن عشق خییل قشنگه و خیلی مقدس هرکسی عاشق نمیشه

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض پوزش از حضور شما متخصصان عزیز . آقا نگه دارین من تاپیک اشتباهی امدم

واقعا شما خودتون هم فکر می کنین متخصصین توی این زمینه ؟

nma

عضو جدید
بی نظیره..
بی نهایت قشنگه..
اول عاشق خدا هستم چون لیاقت داره..
بعد عاشق کسی شدم که عشقشو بهم اثبات کرد..عشق..و رفاقت و دوست داشتن همسایه دیوار به دیوارن.صبر حلال مشکلات تو اوج سختی ها

Nedanino

عضو جدید
فکر کنم هیچ وقت نشه فهمید دلیل آغازش چی بوده. ولی مبداش یک نگاهه و عشاق هنگامی که به نقطه ی اوج عشق خود می رسند بهتره که از هم بگذرند ...
ولی مرگ بدترین نوع جداییه...

ghazal khatoon

عضو جدید
از تنهایی و حس همدلی شروع میشه اونم اینکه روح آدم احساس غربت و بیگانگی کنه
می گن عشقای واقعی مبدا زمینه مقصد آسمون من هنوز همون زمین موندم
تمام این ایستگاه ها هیچن هیچ.......هیچ اهمیتی نداره جدایی و غم و شادی و مرگ و سختی فقط روحت واسه همیشه از اون غربت در می آد به هر حال هر کار هم که آدم بکنه نمی تونه از مرگ و جدایی و.... جلوگیری کنه اما می تونه عطر اون همدلی رو تو دلش همیشه حس کنه.:love::w21:

delbaar

کاربر فعال
این سوال رو از یه نفر دیگه هم کردم . می دونید چی جواب داد ؟
گفت : مبدأ زمانیه که قلبت دیگه تو سینه ی خودت کار نمی کنه . مقصدی نیست . در میانه ی راه جدایی رو دور می زنم . به غم سلام می کنم . همه ی مسافرای ایستگاه شادی رو سوار می کنم که همه رو تقدیم کنم ولی بهشون اهمیت نمی دم چون زود گذرند . با سختی دوست می شم و حتی وقتی از ایستگاه مرگ گذشتم از عشقم غافل نمی شم .

فکر می کنید درست میگه ؟

جالب بود

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از روح شروع میشه،زمانی که روح نیازمند شخصی است که اون رو به تعادل و آرامش برسونه...
مبدا ائنجاییست که تصورات از اون معشوق در ذهن نقش میبنده و دل به او گره میخوره...
مقصد در عشق بی معنیه،عاشق واقعی هرچقد به معشوقش نزدیک بشه بیشتر احساس نیاز و علاقه مندی میکنه،پس همیشه مقصد برایش روبه روقرار داره...
همه ی ایستگاه ها رو باید گذشت باصبر تا به سر منزل مقصود واقعی رسید...

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا یه سوال دیگه :
امروز یه اتفاقی افتاد که مطمئن شدم خدا حتماً به عاشقای واقعی کمک می کنه . اونم چه کمکی و چه موقعی . باورتون نمی شه . ولی من با چشمای خودم دیدم . حالا بماند چی دیدم ولی یکم دیگه گذشته بود عاشق بیچارمون سر به بیابون گذاشته بود . خوب اینا که همش پیش زمینه اما سوال :
به نظر شما این که بعضی وقتا عاشقای واقعی بدون ارتباط مادی ای می تونن از حال هم خبر دار بشند ؟
آخه چند روز پیش این دوست ما یهو به هم ریخت علت رو پرسیدم گفت : نمی دونم چه طور یه لحظه حس کردم که صداش رو شنیدم . داشت صدام می کرد . بهش گفتم : خیالاتی شدی . ولی وقتی بهش زنگ زد دختر بیچاره هم دهنش باز موند . چون گفت دقیقاً تو همون موقع یهو دلم گرفت و نا خودآگاه به فکرت افتادم و اشکام در اومد . جل الخالق :eek::gol:
وقتی خودت تجربه نداری پس مطمئنا باور نمیکنی...
من میگم حقیقت داره.شمام بگو داره.:D
ببخشید من عاشق نیستم.خواستم سوالتو ج بدم.

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای منم زیاد ازین اتفاقا افتاده البته علتش یه فرقیه که تو بدنم با بقیه آدماس ولی حقیقت داره

m roz

عضو جدید
میگن عشق بد دردیه. هر دردیم نشونه ای داره .

پس اگه عشقو 1 درد بدونیم (درد خوب یا بد) : این دردم نشونه ای واسه خودش داره .

نشونشم میشه . . . به یاد هم بودن، بدون نیاز به در کنار هم بودن.

نفس ج

عضو جدید
عشق به نظر من وقتی شروع میشه که دلیل زندگیت یکی دیگه باشه.اونوقته که دیگه حاضری از خودت بگذری تا اون راحت باشه.اماخیلی سخته وقتی تو با تموم وجودت عاشق باشی اما طرف مقابلت نه...
اونوقته که مقصدت به جای شادی میشه غم و جدایی یا حتی مرگ......

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا یه سوال دیگه :

من قبول دارم چون با کسایی که قلبن دوستشون دارم برام اتفاق افتاده....اینجور مواقع میگم دلم به دلت راه داره: دی
ولی بعضیا رو هم یاد میکنم زیاد زیاد....ولی گویا دلم به دلشون راه نداره...:D

بالا