یه تحلیل فوق العاده : اینها مریض جنسی اند یا ریاکار فرصت طلب؟!

magnet

عضو جدید

تابناک
به نقل از عصر ایران نوشت:

1 - در فیلم جویندگان طلا که چارلی چاپلین در آن نقش آفرینی می کند ، همراه او که بسیار گرسنه است ، همه چیز ، حتی چارلی را به شکل مرغ بریانی می بیند که می تواند گرسنگی اش را بر طرف کند.

در علم روانشناسی نیز مثال هایی نظیر این وجود دارد که احتمال این که یک شخص گرسنه در خیابان ، تابلوی کتابخانه را " کباب خانه" بخواند ، بیشتر از بقیه است.

2 - می گویند مردی ، خروسی خرید و به خانه برد. وقتی وارد شد ، همسر جوانش ، سر و رویش را پوشاند و نهیب زد: ای مرد! غیرتت چه شده است؟ روزها که تو نیستی ، آیا من باید با این خروس که جنس مخالف است ، تنها بمانم؟ خروس را بیرون ببر و از هر که خریده ای به او بازگردان!

مرد ، خوشحال از این که زن چنان پاکدامنی دارد که حتی از خروس هم دوری می کند ، به بازار برگشت و خروس را به فروشنده اش که پیر مرد دنیا دیده ای بود پس داد.

پیرمرد که ماوقع را شنید ، گفت: اشکالی ندارد؛ من خروسم را پس می گیرم ولی برو درباره زنت بیشتر تحقیق کن! کسی که درباره یک خروس چنین می کند ، لابد ریگی به کفش دارد و می خواهد رد گم کند.

در یکی دو سال اخیر ، برخی مسوولان و رسانه هایی که داعیه دار ارزش گرایی هم هستند ، نگاه های خاصی به مساله جنسیت داشته اند که به همان اندازه که مضحک اند ، شرم آور و تأسف بار نیز هستند ؛ تو گویی که بعضی ها ، همه ارکان و عناصر خلقت آدم و عالم را رها کرده اند و به جهان هستی از پیرامون جنسیت و رفتارهای مبتنی بر آن می نگرند!

البته اگر یک شهروند در کنج خانه خود دچار چنین کج بینی مفرطی شود ، حرجی نیست ولی هنگامی که برخی مدیران میانی و رسانه های رسمی و مدعی ، علمدار چنین رویکردهایی شوند ، آنگاه نمی توان تأسف و نگرانی خود را پنهان کرد.

مثلاً همین سال گذشته بود که لوگوی روزنامه تهران امروز ، یک جنجال بزرگ در سطح ملی به وجود آورد و حتی بازتاب های جهانی داشت که طی آن دنیا به نوع نگاه بعضی ها در داخل خندید!

در آن مقطع ، یکی از مسوولان وقت ، کشف کرده بود که لوگوی این روزنامه شبیه زنی است که می رقصد و باید تغییر کند و تهدید کرده بود که در صورت برچیده نشدن این فساد آشکار ، با روزنامه برخورد خواهد کرد! و این در حالی بود که تا قبل از کشف این شباهت(!)به مخیله هیچ بنی بشری با عقل متعارف ، چنین چیری حتی متبادر هم نمی شد!

یا زمانی خبر آمد که فلان مسوول دستور داده صدای ضبط شده خانمی که در آسانسور ، طبقات را اعلام می کند و می گوید "لطفا مانع بسته شدن در نشوید" را قطع کنند!

چند روز پیش نیز ، خبرگزاری مهر خبر داد که به ناشری گیر داده اند که باید بیت در آغوش گرفتن جسد خسرو توسط شیرین سانسور شود! و این در حالی است که در 9 قرنی که از سروده شدن این منظومه توسط نظامی گنجوی می گذرد ، هیچ کس از این بیت تحریک و منحرف نشده بود! (هر چند دو روز بعد مسوولان مربوطه گفتند که قضیه ناقص مطرح شده است و چون مخاطب کتاب نوجوانان بوده اند برخی ملاحظات طبیعی است.)

غلبه نگاه جنسی به دنیای پیرامون و گارد گرفتن در برابر همه چیز ، به این چند مورد ختم نمی شود. اخیراً نیز ارگان رسمی دولت و پیشتر ، یک سایت حامی دولت ، مقاله ای منتشر کرده بودند که در آن همه چیز به طرز بی سابقه ای ، جنسی و سکشوال قلمداد شده اند.

مثلاً شهرسازی کنونی با ماهیت جنسی تعریف شده و نویسنده فیلسوف آن (!) نمادهای شهری را نیز جنسی کرده و نوشته است: در شهر مدرن ، نمادهای مردانه(مانند برج میلاد) ، در برابر نمادهای زنانه (مانند تونل کردستان یا توحید) می ایستند(!) و با اشاره به " اتوبان ها و بزرگراه هایی که می توان با سرعت در میان انبوه اتومبیل ها لایی کشید، نوشته بود: "لایی" کشیدن در ترافیک خیابان ها و لذت حاصل از ان ، یک کنش سکشوال است.چنین کنشی شب ها در خیابان لذت بیشتری تولید می کند(!)

یا در همین مقاله ، ادعا شده که فوتبال هم ماهیت سکشوال دارد زیرا توپ در درون دروازه جای می گیرد یا بازیکنان به هم لایی می زنند... و در ادامه نیز خودروی پژو 206 را محصولی جنسی معرفی کرده که مردم از آن خبر ندارند!

نکته تاسف بار تر این که این نگاه های بیمارگونه ، به جای روانه شدن به کلنیک های روانشناسی جهت معالجه افرادی که حتی برج میلاد را با نگاه جنسی می نگرند ، سر از تریبون های رسمی و ارگان دولت در می آورند و به عنوان فلسفه به خورد مردم داده می شوند!

صاحب چنین نگرشی که حتی اشیا ، خیابان ها و خودروها را نیز با نگاه جنسی می بیند اگر قدرت اجرایی هم پیدا کند ، معلوم است که با رفتارهای متعارف برآمده از اقتضائات سنی جوانان چگونه برخورد می کند و چه تفاسیری از آن ارائه می دهد!

اما ربط آن سکانس فیلم چارلی چاپلین و ماجرای خروس با این افراد چیست؟

به نظر می رسد ، افرادی که چنین نگاه های بیمارگونه ای دارند ، از دو حال خارج نیستند: یا محرومیت ها و عقده های فروخفته خود را با نگاه جنسی شان به همه چیز ، پاسخ می دهند که در این صورت باید برایشان طلب شفا کرد و یا همانند آن زنی که مانع از ورود خروس به خانه اش شد ، دارند رد گم می کنند که باید بساط ریا و ادا و اصول شان را برچید و خلقی را رهانید.

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارند رد گم می کنند که باید بساط ریا و ادا و اصول شان را برچید و خلقی را رهانید.

:gol::gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
لوگوی تهران امروز رو یادتونه ؟
خانمی که داره میرقصه !!!!!!!!

خداییش چه دقتی کرده بودن من مونده بودم

magnet

عضو جدید
لوگوی تهران امروز رو یادتونه ؟
خانمی که داره میرقصه !!!!!!!!

خداییش چه دقتی کرده بودن من مونده بودم

دقتشون ایول داره !

:surprised:

آخرین ویرایش:

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله آقا, بنده کاملا با متن موافقم.

تو همین باشگاه خودمون یه آقایی بود که حدود چند ماه پیش یه تاپیکی زده بود با این مضمون که فراماسون ها سعی دارند همه چیز رو سکشوال نشون بدن و تو تاپیک چند تا عکس از هات داگ و ظرف سس و بستنی چوبی و ساختمان گذاشته بود که یعنی ببینید اینها شبیه آلت مردانه درست شده تا در ضمیر ناخودآگاهتون شما به س ک س فکر کنید.
ملت شاید قبل اینکه اون تاپیک و چیزایی مثه اون رو بخونن هیچ وقت به این چیزا فک نمیکردن اما حالا:

- موقع حرف زدن خدا نکنه کسی از کلمات کردن, توش, بزرگ!, سوراخ ,خوردن و ... استفاده کنه!
- تو جمع نمیشه با خیال راحت یه موز خورد!
- وقتی تو فست فود گارسون میپرسه چی میخوری و بعد میگی هات داگ ملت زیر لب هر هر میخندن.
و...

کلا همه چیز رو س ک س ی کردن طوری که دوتا دختر و پسر و حتی دوتا پسر یا دوتا دختر وقتی با هم تنها صحبت میکنن یه جورایی میشن!!!

بخدا وضعیت رو خود اینا بدترش کردن, بقول دوستان فاحشه های ذهنی مملکت رو به فنا دادن.

hani0

کاربر بیش فعال
woooooooooooooooooooooooooooooooow...
خدا اجرت بده که تاپیکت خیلی باحاله...........
اما خدا وکیلی کارو زندگی ندارن که دنبال این چیزان!!!!!!!!!!!!!
خدا تمامه مریضارو شفا بده..........
الهی آمین...............

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که اینطور دید دارند، جدا دچاره مشکل هستن.... بدبختی این که بقیه رو هم مریض می کنن

زيگورات

عضو جدید
دوست عزيز سلام
تاپيك قشنگي بود
من هم يه تجربه جالب دارم ، سال گذشته جهت سفر كربلا رفتيم براي دختر كوچكم كه پنج سال و نيم بود گذرنامه بگيريم ، بعد از گرفتن فرم مدارك لازم نوشته شده بود براي دختران بالاي شش سال با پوشش اسلامي، ما هم براي اينكه بعد از چند سال به مشكل برنخوريم عكس دخترم را با پوشش اسلامي گرفتيم . متصدي بعد از چك كردن عكس گفت شانس آوردين كه دختران پنج و نيم ساله است و گرنه چون موهاش پيداست اين عكس بد حجاب حساب ميشود . اينم عكس دخترم شما قضاوت كنيد آيا دختر من بد حجاب است.
Rajabi Kimiya 2.jpg

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو تا نکته
اول اینکه من فکر می‌کنم (می‌کردم) شما توو اولین پست همین تاپیک نظر خودتون رو هم گنجونده بودین که به کنایه گفته بودین تحلیل سطحی هست و قبول نداشتین، البته مال چند روز پیشه و من دقیق یادم نمی‌یاد شاید مشکل از مخیله‌ی من هست یا یه کس دیگه توو یه جای دیگه بوده، ولی الان نه اثری از ویرایش هست نه چیزی بیشتر از اون تعجب می‌کنم.

دوم اینکه مهدکودک‌ها تفکیک جنسیتی شد! شما رو به دیدن یه فیلم کوتاه دعوت می‌کنم
بچه: مامانی چرا کلاسای ما رو جدا کردن آخه؟
مامانی: عزیزم مگه خبر نداری تحریک می‌شی؟
بچه: مامانی تحلیک دیگه چیه؟
بابایی: ببین پسرم وقتی...
بچه: آها که اینطور... ایول پس اینطوریاست!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تو همین باشگاه خودمون یه آقایی بود که حدود چند ماه پیش یه تاپیکی زده بود با این مضمون که فراماسون ها سعی دارند همه چیز رو سکشوال نشون بدن و تو تاپیک چند تا عکس از هات داگ و ظرف سس و بستنی چوبی و ساختمان گذاشته بود که یعنی ببینید اینها شبیه آلت مردانه درست شده تا در ضمیر ناخودآگاهتون شما به س ک س فکر کنید.

بخدا وضعیت رو خود اینا بدترش کردن, بقول دوستان فاحشه های ذهنی مملکت رو به فنا دادن.

اون قضیه فراماسونرها که گفتید اصلا هیچ ارتباطی با به اصطلاح فاحشه های مغزی ایران و تاپیک نداشت!

اون مربوط میشد به مستند ظهور که سازندگانش تعدادی از مسلمانان (سنی) اروپا بودند. و تا وقتی هم مستند ظهورو ندیدین نمیشه صحت اون چیزا رو براتون ثابت کرد چون اون بخشی که تاپیک شد یک قسمت از 52 قسمت اون مستند بود که توی صحت و سقمش خیلی بحث میشه کرد ولی وقتی اون مستندو ببینید.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز سلام
تاپيك قشنگي بود
من هم يه تجربه جالب دارم ، سال گذشته جهت سفر كربلا رفتيم براي دختر كوچكم كه پنج سال و نيم بود گذرنامه بگيريم ، بعد از گرفتن فرم مدارك لازم نوشته شده بود براي دختران بالاي شش سال با پوشش اسلامي، ما هم براي اينكه بعد از چند سال به مشكل برنخوريم عكس دخترم را با پوشش اسلامي گرفتيم . متصدي بعد از چك كردن عكس گفت شانس آوردين كه دختران پنج و نيم ساله است و گرنه چون موهاش پيداست اين عكس بد حجاب حساب ميشود . اينم عكس دخترم شما قضاوت كنيد آيا دختر من بد حجاب است.
مشاهده پیوست 62699

ماشالاه دخترت مثه دسته گل میمونه, خدا حفظش کنه برات

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون قضیه فراماسونرها که گفتید اصلا هیچ ارتباطی با به اصطلاح فاحشه های مغزی ایران و تاپیک نداشت!

اون مربوط میشد به مستند ظهور که سازندگانش تعدادی از مسلمانان (سنی) اروپا بودند. و تا وقتی هم مستند ظهورو ندیدین نمیشه صحت اون چیزا رو براتون ثابت کرد چون اون بخشی که تاپیک شد یک قسمت از 52 قسمت اون مستند بود که توی صحت و سقمش خیلی بحث میشه کرد ولی وقتی اون مستندو ببینید.

اتفاقا مستند رو دیدم, خودم به شخصه به مستندهای از قبیل خیلی علاقه دارم. اینجا جاش نیست وگرنه در مورد مستند یک بحث طولانی دارم.

پادزهر4

عضو جدید
دوست عزيز سلام
تاپيك قشنگي بود
مشاهده پیوست 62699
خدا واستون حفظش كنه..
مطمئني 5ونيم سالشه؟..
خيلي خانم تر از سنشه تو عكس..

پادزهر4

عضو جدید

مستند اسمش چي هست؟
همون "ظهور نزديك است"..؟يا..
يه لينك بزار..

magnet

عضو جدید
دو تا نکته
اول اینکه من فکر می‌کنم (می‌کردم) شما توو اولین پست همین تاپیک نظر خودتون رو هم گنجونده بودین که به کنایه گفته بودین تحلیل سطحی هست و قبول نداشتین، البته مال چند روز پیشه و من دقیق یادم نمی‌یاد شاید مشکل از مخیله‌ی من هست یا یه کس دیگه توو یه جای دیگه بوده، ولی الان نه اثری از ویرایش هست نه چیزی بیشتر از اون تعجب می‌کنم.

دوم اینکه مهدکودک‌ها تفکیک جنسیتی شد! شما رو به دیدن یه فیلم کوتاه دعوت می‌کنم
بچه: مامانی چرا کلاسای ما رو جدا کردن آخه؟
مامانی: عزیزم مگه خبر نداری تحریک می‌شی؟
بچه: مامانی تحلیک دیگه چیه؟
بابایی: ببین پسرم وقتی...
بچه: آها که اینطور... ایول پس اینطوریاست!

با من هستید؟!!!:surprised:
نه ، این تایپیک نبود.
اگه با من هستید، منظورتون این تایپیک بود که گفته بودم قبول ندارم. حالا اینم نباشه ، ولی دیگه این تایپیک نیست. اگه قبول نداشتم که عنوانش همچین چیزی نبود.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا مستند رو دیدم, خودم به شخصه به مستندهای از قبیل خیلی علاقه دارم. اینجا جاش نیست وگرنه در مورد مستند یک بحث طولانی دارم.
خوب پس چرا ربطش میدین به ایران!!!

مستند اسمش چي هست؟
همون "ظهور نزديك است"..؟يا..
يه لينك بزار..
اون "ظهور نزدیک است" رو دست اندرکاران سایت http://u313.ir/ ساختند که دستگیر هم شدند برخیشون

مستند "ظهور" The arrivals به زبان انگلیسیه، ساخت تعدادی مستند ساز سنی، که البته ترجمه هم شده
این سایتشه مستندهاش هم هست میتونید آنلاین ببینید:
http://www.arrivals.technocrazed.com/

این هم فروم مخصوص بحث درباره این مستند، بخش فارسی هم داره:
http://www.wup-forum.com/
فیلـتره البته!!!

دو تا مستند دیگه هم ساختند همین تیم، به اسم devine book و phase 3 راجب همین قضایاست

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب پس چرا ربطش میدین به ایران!!!

اون "ظهور نزدیک است" رو دست اندرکاران سایت http://u313.ir/ ساختند که دستگیر هم شدند برخیشون

مستند "ظهور" The arrivals به زبان انگلیسیه، ساخت تعدادی مستند ساز سنی، که البته ترجمه هم شده
این سایتشه مستندهاش هم هست میتونید آنلاین ببینید:
http://www.arrivals.technocrazed.com/

این هم فروم مخصوص بحث درباره این مستند، بخش فارسی هم داره:
http://www.wup-forum.com/
فیلـتره البته!!!

دو تا مستند دیگه هم ساختند همین تیم، به اسم devine book و phase 3 راجب همین قضایاست

من ربطش ندادم,خودش ربط داره دیگه. خیلیا تو ایران این چیزا رو تکرار میکنن. یعنی چی چرا ربطش میدی به ایران؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ربطش ندادم,خودش ربط داره دیگه. خیلیا تو ایران این چیزا رو تکرار میکنن. یعنی چی چرا ربطش میدی به ایران؟
آخه تاپیک راجب برخی اتفاقات داخلی بود
اونی که شما گفتی از متسند ظهور یه چیز دیگه بود
یعنی میگی اون مستند ظهورم توهم داشتن؟

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقتشون ایول داره !

:surprised:
خدا وکیلی عجب تخیلی داشته:biggrin:

ملت شاید قبل اینکه اون تاپیک و چیزایی مثه اون رو بخونن هیچ وقت به این چیزا فک نمیکردن اما حالا:
.
اونایی که شما داری میگی کاملا اثبات شدست و تو همون تاپیکا کلی بحث شده روشون

تو جمع نمیشه با خیال راحت یه موز خورد!
ولی اینو خوب گفتی :biggrin:
اقا نرو تو این جمعا

ولی در کل یسری خیلی دارن افراطی عمل میکنن
هر چیو که نمیشه به اینا ربطش داد

پادزهر4

عضو جدید
من فك كنم با يه تايپيكي ديگه اس..
يه تايپيك زده بودن...هي ميگفت اين عكس رو چرخش بديد يا اين آهنگ رو از آخر به اول!!! با نرم افزار فلان پخش كنيد يا..مطالب جنسي و شيطاني دارند و از اين حرفا..
كسي اون تايپيك يادشه؟!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فك كنم با يه تايپيكي ديگه اس..
يه تايپيك زده بودن...هي ميگفت اين عكس رو چرخش بديد يا اين آهنگ رو از آخر به اول!!! با نرم افزار فلان پخش كنيد يا..مطالب جنسي و شيطاني دارند و از اين حرفا..
كسي اون تايپيك يادشه؟!
من دقیقا یادمه
میگفتن اهنگارو بر عکس گوش بدین .بعد تو بر عکسش یه چیزایی میگه که شما کم کم شیطان پرست میشین:biggrin:
خیلی مسخره بود خداییش
اینا همش توهمات یه مغزه معیوب و تاریخ مصر گزشتس

princess_sofi

عضو جدید
من دقیقا یادمه
میگفتن اهنگارو بر عکس گوش بدین .بعد تو بر عکسش یه چیزایی میگه که شما کم کم شیطان پرست میشین:biggrin:
خیلی مسخره بود خداییش
اینا همش توهمات یه مغزه معیوب و تاریخ مصر گزشتس
اره خیلی مسخره هست
یکی از استادام که مثلا دکترا هم داره این حرف رو میزد