یه تاپیک کاملا چرند!

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز جالبی توجهم را جلب کرد، تاپیکهایی که موضوع سرگرم کننده دارن و نه علمی و جدی ، به استثنای یه سری تاپیکای جنجالی و مذهبی و سیاسی، طرفدار بیشتری دارن.
مثلا من توی تاپیک "یه سئوال هوش در مورد اجل" یک موضوع جالب و علمی مهمی را گذاشتم که نه تنها کم خوندنش و تازه اونایی که خوندن لیچار بار من کردن.البته من خودم پیش بینیم همین بود !
ولی تاپیک مثلا "ریش خوبه یا پشم" یا از این حرفا، 10 تا پیج میره و همه راضیند ظاهرا!
(البته اونم برای سرگرمی خوبه ها ولی دارم مقایسه میکنم)
حالا میفهمم که چرا صفحه حوادث و ورزشی و غیره از موضوعات علمی بیشتر طرفدار داره،وقتی در سایت "مهندسین" اینجوری باشه دیگه خب......
بحثهای مذهبی وسیاسی هم به صورت تهاجمی و بدون امید به تغییر عقیده ای در طرفین بحث دنبال میشه و هر کسی ساز خودش رو میزنه.
اینجا که یک جامعه پیشرفته و باسواد واینترنت دان رفتاری اینگونه میکنن میشه در مورد جامعه نگران شد!
حالا فهمیدین چرا اسم تاپیک را گذاشتم "یه تاپیک کاملا چرند"؟

لطفا ناراحت نشینا! این فقط یه نظر بود،شما هم نظرت را بگو،محترمه!

این تاپیکو یکم دیر دیدم

جامع و کامل گفتین

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب گویا این رویه از بدو شکل گیری تالار بوده.
چرا اینقدر علاقه ی جمع به اسپم کردن و تاپیک های این زن اون شد و اگه عشقت قهر کنه، موهاشو چه جوری میکشی و... زیاد شده معلوم نیست !!!

از طرفی میگویند تاپیک سیاسی ممنوع، احترام میذاری به این حرف زور.
اما جالبیش اینجاست تاپیک میزنی چرا نمیتوان اسم کوچک زنان رو در جامعه ایران آورد، میزنن تاپیکت رو پاک میکنند !!!
جدی ؟! :surprised:

Doctor.mech

عضو جدید

چی جدی؟
اینکه تاپیکام رو بی دلیل سیاسی و... حذف میکنن؟

بله متاسفانه اینجا باید یا تو حجاب مردم سرک بکشی یا جوک تعریف کنی یا خبر سیل و زلزله و عروسی بذاری تا تاپیکت توی گفتگوی آزاد ماندگار بمونه !!!
هر تاپیکی که در جوابش بشه حرف زد و نظر داد معمولا به فنا میره.

اما اگر در جواب تاپیکی بشه نوشت ممنون از دعوتتون، مرسی، عالی بود، درس زندگی گرفتم و... خیلی تاپیک گوهرباری میشه.

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی جدی؟
اینکه تاپیکام رو بی دلیل سیاسی و... حذف میکنن؟

بله متاسفانه اینجا باید یا تو حجاب مردم سرک بکشی یا جوک تعریف کنی یا خبر سیل و زلزله و عروسی بذاری تا تاپیکت توی گفتگوی آزاد ماندگار بمونه !!!
هر تاپیکی که در جوابش بشه حرف زد و نظر داد معمولا به فنا میره.

اما اگر در جواب تاپیکی بشه نوشت ممنون از دعوتتون، مرسی، عالی بود، درس زندگی گرفتم و... خیلی تاپیک گوهرباری میشه.

ارتباط دادن عنوان و حذف برام سخت بود !
بله تجربه ثابت کرده..