یه تاپیک کاملا چرند!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز جالبی توجهم را جلب کرد، تاپیکهایی که موضوع سرگرم کننده دارن و نه علمی و جدی ، به استثنای یه سری تاپیکای جنجالی و مذهبی و سیاسی، طرفدار بیشتری دارن.
مثلا من توی تاپیک "یه سئوال هوش در مورد اجل" یک موضوع جالب و علمی مهمی را گذاشتم که نه تنها کم خوندنش و تازه اونایی که خوندن لیچار بار من کردن.البته من خودم پیش بینیم همین بود !
ولی تاپیک مثلا "ریش خوبه یا پشم" یا از این حرفا، 10 تا پیج میره و همه راضیند ظاهرا!
(البته اونم برای سرگرمی خوبه ها ولی دارم مقایسه میکنم)
حالا میفهمم که چرا صفحه حوادث و ورزشی و غیره از موضوعات علمی بیشتر طرفدار داره،وقتی در سایت "مهندسین" اینجوری باشه دیگه خب......
بحثهای مذهبی وسیاسی هم به صورت تهاجمی و بدون امید به تغییر عقیده ای در طرفین بحث دنبال میشه و هر کسی ساز خودش رو میزنه.
اینجا که یک جامعه پیشرفته و باسواد واینترنت دان رفتاری اینگونه میکنن میشه در مورد جامعه نگران شد!
حالا فهمیدین چرا اسم تاپیک را گذاشتم "یه تاپیک کاملا چرند"؟

لطفا ناراحت نشینا! این فقط یه نظر بود،شما هم نظرت را بگو،محترمه!
کاملا صحیحه

Goli Joon

عضو جدید
یه چیز جالبی توجهم را جلب کرد، تاپیکهایی که موضوع سرگرم کننده دارن و نه علمی و جدی ، به استثنای یه سری تاپیکای جنجالی و مذهبی و سیاسی، طرفدار بیشتری دارن.
مثلا من توی تاپیک "یه سئوال هوش در مورد اجل" یک موضوع جالب و علمی مهمی را گذاشتم که نه تنها کم خوندنش و تازه اونایی که خوندن لیچار بار من کردن.البته من خودم پیش بینیم همین بود !
ولی تاپیک مثلا "ریش خوبه یا پشم" یا از این حرفا، 10 تا پیج میره و همه راضیند ظاهرا!
(البته اونم برای سرگرمی خوبه ها ولی دارم مقایسه میکنم)
حالا میفهمم که چرا صفحه حوادث و ورزشی و غیره از موضوعات علمی بیشتر طرفدار داره،وقتی در سایت "مهندسین" اینجوری باشه دیگه خب......
بحثهای مذهبی وسیاسی هم به صورت تهاجمی و بدون امید به تغییر عقیده ای در طرفین بحث دنبال میشه و هر کسی ساز خودش رو میزنه.
اینجا که یک جامعه پیشرفته و باسواد واینترنت دان رفتاری اینگونه میکنن میشه در مورد جامعه نگران شد!
حالا فهمیدین چرا اسم تاپیک را گذاشتم "یه تاپیک کاملا چرند"؟

لطفا ناراحت نشینا! این فقط یه نظر بود،شما هم نظرت را بگو،محترمه!
اتفاقا یه چیز جالب تر توجه منم جلب کرد تاپیکتو با نقطه چین شروع نکردی:eek:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا توی پیج اول برو ببین من تاپیک دارم اصلا؟(غیر از این که یوزا بالا اوردتش)
در ضمن این خاطرات هم بچه ها اصرار میکن که بزنم و اصولا یه نکته ای -هر چند کوچولو- درشون هست ....
به نظر من طرز برخوردتون منصفانه نیست،چون من اینجا حقوق نمیگیرم و برای علاقه ام به برو بچ چیز مینویسم و در ضمن کپی پیست هم نمیکنم.....
البته نظر هرکسی محترمه ولی از قدیم گفتن تا توانی دلی به دست اور دل شکستن هنر نمیباشد.

مگه حتما باید توی پیج اول تاپیک داشته باشی؟
میتونی یه تاپیک بزنی به اسم خاطرات ، و همه ی خاطراتت رو که نکته های ظریف هم توش دارند رو بذاری اونجا ، نه اینکه به خاطر هر خاطره یه تاپیک جدید بزنی

قصد دل شکستن ندارم
نگفتم هم که کپی پیست می کنی
و نه گفتم که حقوق می گیری

ولی خوبه که یه کم هم به فکر بار سایت باشی که هی مجبور نباشیم برای ارسال یه پست 10 بار گزینه ی ارسال رو بزنیم و یا برای خوندن یه صفحه 100 بار رفرش کنیم

mehrshad53

اخراجی موقت

مگه حتما باید توی پیج اول تاپیک داشته باشی؟
میتونی یه تاپیک بزنی به اسم خاطرات ، و همه ی خاطراتت رو که نکته های ظریف هم توش دارند رو بذاری اونجا ، نه اینکه به خاطر هر خاطره یه تاپیک جدید بزنی

قصد دل شکستن ندارم
نگفتم هم که کپی پیست می کنی
و نه گفتم که حقوق می گیری

ولی خوبه که یه کم هم به فکر بار سایت باشی که هی مجبور نباشیم برای ارسال یه پست 10 بار گزینه ی ارسال رو بزنیم و یا برای خوندن یه صفحه 100 بار رفرش کنیم

اولا از نظر بار سایت چه خاطره را پست کنم و چه تاپیک،فرقی نمیکنه
دوما بار سایت بیشتر توسط اسپمجات و کلکلیات بروبچ افزایش پیدا میکنه و نه یه تاپیک که من شبی یه بار یا دوشب یه بار میزنم.
سوما شما مامور بار سایت نیستی و از شما بهترون اینجا هستند پس خیلی حرص نخور.
چهارما،این سایت باید سرورش قویتر باشه که با 40 تا یوزر هنگ نکنه.
پنجما شما از من خوشت نمیاد،اسم تاپیک را دیدی تشریف نیار تو که چرندیات منو بخونی و این نکات را هم خصوصی بزن که بار سایت زیاد نشه.
در مورد خاطره هم که کلا به ده تا توی 3 ماه نمیرسه، چشم دیگه نمیزنم،دیگه؟

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوما بار سایت بیشتر توسط اسپمجات و کلکلیات بروبچ افزایش پیدا میکنه و نه یه تاپیک که من شبی یه بار یا دوشب یه بار میزنم.
پنجما شما از من خوشت نمیاد،اسم تاپیک را دیدی تشریف نیار تو که چرندیات منو بخونی و این نکات را هم خصوصی بزن که بار سایت زیاد نشه.

مهرشاد جون تو کار خودت و بکن همش یه سری ها هستن اگه نظر ندن انگار تو گلوشون گیر میکنه تو خاطرت واسه همه عزیزه:D

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرشاد جون اين آتي دختر گليه ، حتما" سو تفاهم شده !

آخه آدم تا پستاي تورو نخونه برداشت درستي ازت نداره منم اون اولا فكر ميكردم واسه مسخره بازي هي تاپيك ول ميدي بعد ديدم نه بابا هم چيزايي كه مينويسي باحاله هم نكات اخلاقي توش داره ! به اين نتيجه رسيدم كه تاپيكات نامبر وانه

Fahim!

عضو جدید
من کاملا با شما موافقم
به طور مثال وقتی اینجا بحث سیاسی میشه به جای این که به صورت کاملا منطقی با هم دیگه صحبت کنیم : فقط (ببخشید) لیچار بار هم می کنیم . بعضی از ماها (خودمم هم شاملش میشم بعدا دوستان خورده نگیرند) فقط از روی احساس صحبت می کنیم و یادمون میره چیزی به اسم منطق وجود داره. ماها حتی تحمل شنیدن نظرات مخالف با نظرمون رو نداریم .
راستی روز جهانی ایدز مبارک:eek::surprised:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرشاد جون تو کار خودت و بکن همش یه سری ها هستن اگه نظر ندن انگار تو گلوشون گیر میکنه تو خاطرت واسه همه عزیزه:D

سعی کن یه کم جنبه ی انتقاد پذیری داشته باشی .

آخه آدم تا پستاي تورو نخونه برداشت درستي ازت نداره منم اون اولا فكر ميكردم واسه مسخره بازي هي تاپيك ول ميدي بعد ديدم نه بابا هم چيزايي كه مينويسي باحاله هم نكات اخلاقي توش داره ! به اين نتيجه رسيدم كه تاپيكات نامبر وانه
قربونت پسر خاله از گل بودن خودته:gol:

اتفاقا من بیشتر تاپیک ها و پست های ایشون رو خوندم

mehrshad53

اخراجی موقت

ببخشید
نیگا وقتی یه تاپیک میزنه توش خاطره آموزنده میزنه همه لذت میبرن و از تجربش استفاده میکنن
بعد همه هم میان تشکر کنن و بگن خیلی باحالی و از این حرفا که بعد از دو صفحه اسپم ها از جانب تخریب چی های سایت شروع میشه
اگه خاطره دومش رو هم اونجا بزنه دیگه کسی نمیفهمه و خونده نمیشه

اسپاو هم که تاپیکای چرت رو خودش پاک میکنه دیگه

با هم دوست باشید:redface:

شادمهر باز راست میگه به دل نگیر
منم اول که نمیشناختمت خیلی بدم میومد ازت:D
ولی فهمیدم چند سالته و پستات و تاپیکات رو بیشتر دیدم شناختمت
الانم خیلی دوست دارم:redface:

ایشونم نمیشناست هنوز

به راهت ادامه بده
منتظر تاپیکاتیم...

دمتون گرم،ترکوندینم از روحیه ممنون از همتون!
نزدیک بود بیخیال تاپیک و اینا بشم:smile:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه باحال

نقل قوا ها رو ببینید:
چیزی که من گفتم رفت ماله شقایق
ماله مهرشاد اومد ماله من شد ماله شادمهر ماله مهرشاد شد:confused:

هر جا تو باشی خرابکاری هم دنبالت راه میفته اون چراغتو روشن کن خفاش شب:D:razz:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجوری راحت ترم شقایق جان (شقی سابق)[/quote]

ما ناراحتیم میلی جون:D

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان واقعا بهم ثابت شد من سه تاپیک زدم یکی روانشناسی بود که 30 نفر از ان بازدید کردند و دیگریم علمی بود که 44 نفر اونو دیدند ولی تاپیک دیگه که یه عکس طنز بود 104 نفر اونو دیدند و تازه نظرم دادند

mehrshad53

اخراجی موقت
الان واقعا بهم ثابت شد من سه تاپیک زدم یکی روانشناسی بود که 30 نفر از ان بازدید کردند و دیگریم علمی بود که 44 نفر اونو دیدند ولی تاپیک دیگه که یه عکس طنز بود 104 نفر اونو دیدند و تازه نظرم دادند

از سریالایی که به خورد ملت میرن معلومه......
:gol:(تشکر نیست:()

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
از سریالایی که به خورد ملت میرن معلومه......
:gol:(تشکر نیست:()
بعضی وقتا به خودم میگم این ملت تا کجا میخواد بره همه چیزش مشکل داره صداوسیماش ورزشاش اقتصادش.............
احتیاجی به تشکر نیس مرسیییییییی:gol::redface:

Doctor.mech

عضو جدید
عجب گویا این رویه از بدو شکل گیری تالار بوده.
چرا اینقدر علاقه ی جمع به اسپم کردن و تاپیک های این زن اون شد و اگه عشقت قهر کنه، موهاشو چه جوری میکشی و... زیاد شده معلوم نیست !!!

از طرفی میگویند تاپیک سیاسی ممنوع، احترام میذاری به این حرف زور.
اما جالبیش اینجاست تاپیک میزنی چرا نمیتوان اسم کوچک زنان رو در جامعه ایران آورد، میزنن تاپیکت رو پاک میکنند !!!