یادتونه اولین عشق کی بودین؟

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اون آدمي كه بعد از 21 سال و داشتن زندگي مشترك با يكي ديگه اومده سراغ شما .. خيلي آدم احمقيه
يادتم باشه 1023 تا اس ام اس معنيش بهم زدن زندگي خانوم اونه
اون پسره اگه آدم بود الان دنبال عشق و عشقبازي نبود
منم يه مدت پيش تو دام عشق افتادم ... نزديك يك سال حدود 25000 اس ام اس دريافت كرده بودم ... ولي الان مطمئنم كه كارم اشتباه بود ... بعد از اين فقط ميخوام عاشق كسي باشم كه باهاش ازدواج ميكنم
منم موافق این نظر هستم حالا که میخوای عاشق بشی عاشق کسی شو که مجرده اون آقا هم خیلی خیلی غلط کرده که با وجود خانمش به شما اس ام اس بده خودت رو بزار جای اون خانم ببین چه حالی بهت دست میده که شوهرت ابراز عشق و علاقه به یه دختر کنه مطمئن باش همسرت در آینده همین بلا رو سرت در میاره همیشه جواب خیانت خیانته
متاسفم برای اون آقا که هنوز بعد از ازدواج هم عقلش کامل نشده ان شااالله که سرش به یه سنگ بزرگی بخوره و حالش جا بیاد دارم دیونه میشم ................

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم موافق این نظر هستم حالا که میخوای عاشق بشی عاشق کسی شو که مجرده اون آقا هم خیلی خیلی غلط کرده که با وجود خانمش به شما اس ام اس بده خودت رو بزار جای اون خانم ببین چه حالی بهت دست میده که شوهرت ابراز عشق و علاقه به یه دختر کنه مطمئن باش همسرت در آینده همین بلا رو سرت در میاره همیشه جواب خیانت خیانته
متاسفم برای اون آقا که هنوز بعد از ازدواج هم عقلش کامل نشده ان شااالله که سرش به یه سنگ بزرگی بخوره و حالش جا بیاد دارم دیونه میشم ................
حرفتونو کاملا قبول دارم:gol:

mehrnaznazemi

عضو جدید
جالبه که اینجا همه یه طرفه به قاضی میرن و به خانم حق میدن و به آقاه فحش و دری و وری ؟
ولی عزیزان باید اینو بدونین که هر کسی از دل و زندگی خودش خبر داره
من یه پیام خصوصی داشتم که همه توضیحات رو به ایشون دادم و به نظرم بین این همه ادم که کامنت گذاشتن تنها ادم منطقی توی این سایت بود .
یعنی تعدادآدمهای منطقی اینقدر کم شده ؟
تو چه جهنمی داریم زندگی میکنیم پس ...........
وای بر ما که از ماست که بر ماست

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه که اینجا همه یه طرفه به قاضی میرن و به خانم حق میدن و به آقاه فحش و دری و وری ؟
من یه پیام خصوصی داشتم که همه توضیحات رو به ایشون دادم و به نظرم بین این همه ادم که کامنت گذاشتن تنها ادم منطقی توی این سایت بود .

دوست خوبم اصلا دوست نداشتم اينجا پست بدم ولي بازم نتونستم هيچي نگم!!!
مي شه عشق دوران بچگي رو برامون تعريف كنين؟؟؟
اون زماني كه شما عاشق شدين ايشون چن سالشون بود و شما چن سالتون بود؟؟ كه اينطوري در موردش حرف مي زنين!!!
دوست عزيز متاسفانه اين عشق واهي كه شما تو خيال خودتون درستش كردين چشماتونو كور كرده كه هيچي رو نمي تونين تجزيه و تحليل كنين!!!
اصلا اون آقا با چه حقي با داشتن زن و زندگي وارد زندگي شما شده و شما با چه حقي به ايشون چراغ سبز نشون دادي؟؟؟
امثال شماهاست كه زندگي مردمو مي ريزن به هم!!
واقعا متاسفم كه نشستي و به يه همچين آدمي فكر مي كني چون اين آدم حتي ارزش فكر كردن هم نداره چه برسه كه در موردش بشيني و بحث كني!!
ببخشيد كه خيلي رك حرف زدم!!

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون زماني كه شما عاشق شدين ايشون چن سالشون بود و شما چن سالتون بود؟؟ كه اينطوري در موردش حرف مي زنين!!!
دوست عزيز متاسفانه اين عشق واهي كه شما تو خيال خودتون درستش كردين چشماتونو كور كرده كه هيچي رو نمي تونين تجزيه و تحليل كنين!!!
اصلا اون آقا با چه حقي با داشتن زن و زندگي وارد زندگي شما شده و شما با چه حقي به ايشون چراغ سبز نشون دادي؟؟؟
واقعا متاسفم كه نشستي و به يه همچين آدمي فكر مي كني چون اين آدم حتي ارزش فكر كردن هم نداره چه برسه كه در موردش بشيني و بحث كني!!
با شما هم کاملا موافقم;)

mehrnaznazemi

عضو جدید

نمیدونم چند سالتونه عزیزم
نمیدونم از زندگی و بازیهاش چی دیدن گل من
اما امیدوارم هر چه که بوده روی خوشش بوده باشه براتون
اصلا نوشته های منو درست خوندین ؟
جایی نوشتم که من عاشقش باشم ؟
جایی نوشتم که وقتی در 15 شالگی به من پیشنهاد داد من قبول کرده باشم ؟
مشکل خیلی بزرگ ما ایرانیا اینه که سر سری یه سری مطلب میخونیم و برداشت خودمون رو سریع بازگو میکنیم
اگر یه روزی واسه ماها عقل رو حراج کنن ما همه فروشنده ایم چون فکر میکنیم زیاد داریم
حالا واسه این که این مطلب کش دار نشه من اون پست خصوصی و سوال و جوابهایی که بین من و یه بنده خدای عضو سایت رد و بدل شد رو اینجا براتون میذارم سعی کنین یاد بگیرین منطقی باشه
من 1 بار توی زندگیم دز سن 18 تا 23 سالگی عاشق شدم و دیگر بعد از اون دلی باقی نموند تا ببازم پس مطمئن باشین که با این مسئله بنا به دلائلی فعلا مجبورم اینجوری برخورد کنم تا همه چی برای اون درست بشه نه واسه من .
پس لطفا منو تیر بارون نکنین و اونو مقصر ندونین من دارم بهش نشون میدم که بدتر از همسر اون هم وجود داره
در تا پیک بعدی که چند دقیقه دیگخ میذارم تمام اون گفتگوهای دیشب رو واستون میذارم
ببینم دیگه چی دارین بگین
ممنونم از محبت همه تون تا امروز

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز اشتباه نکن اینجا دیگه قاضی نمی خواد که یه طرفه کسی بره پیشش هر آدم عاقلی میدونه نتیجه این کار چیه شما عاشق شدید و عاشقی چشم و گوش آدم رو میبنده و قلب آدم رو سنگ میکنه شما میدونید مجرمید جرم فقط این نیست که آدم قتل مرتکب بشه شما محبت یه مرد رو نسبت به همسرش کم کردید ساعاتی که اون مرد باید به همسرش فکر کنه به شما فکر میکنه هر چند که صد در صد اون آقا صلاخیت اخلاقی نداره و من مطمئنم به جز شما با دختران دیگری هم ارتباط داره من خواهرانه به شما بگم هیچوقت مرد دیگران رو قرض نگیرید که به قول خودتون از ماست که برماست
شما جونید و موقعیت هایی زیادی میتونه از این بهتر براتون پیش بیاد پس عجله نکنید به فکر اون زن بیچاره هم که همسر اون مرده باشید که با هزار امید آرزو وارد این زندگی شدن
هر وقت به سوی زندگی کسی خواستی سنگ پرتاب کنی خودت رو توی دنیای شیبشه ای تصور کن که اول دنیایی خودت رو خراب میکنی
از ما گفتن بود

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
جای تعجب و تاسف داره که ندونسته راجع به یک قضیه اینجوری نظر کارشناسی میدین. ای کاش اول ازش میپرسیدین قضیه چیه بعد ... :gol:

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز اشتباه نکن اینجا دیگه قاضی نمی خواد که یه طرفه کسی بره پیشش هر آدم عاقلی میدونه نتیجه این کار چیه شما عاشق شدید و عاشقی چشم و گوش آدم رو میبنده و قلب آدم رو سنگ میکنه شما میدونید مجرمید جرم فقط این نیست که آدم قتل مرتکب بشه شما محبت یه مرد رو نسبت به همسرش کم کردید ساعاتی که اون مرد باید به همسرش فکر کنه به شما فکر میکنه هر چند که صد در صد اون آقا صلاخیت اخلاقی نداره و من مطمئنم به جز شما با دختران دیگری هم ارتباط داره من خواهرانه به شما بگم هیچوقت مرد دیگران رو قرض نگیرید که به قول خودتون از ماست که برماست
شما جونید و موقعیت هایی زیادی میتونه از این بهتر براتون پیش بیاد پس عجله نکنید به فکر اون زن بیچاره هم که همسر اون مرده باشید که با هزار امید آرزو وارد این زندگی شدن
هر وقت به سوی زندگی کسی خواستی سنگ پرتاب کنی خودت رو توی دنیای شیبشه ای تصور کن که اول دنیایی خودت رو خراب میکنی
از ما گفتن بود

پدر تجربه بسوزه:D:D:D:D

mehrnaznazemi

عضو جدید
جای تعجب و تاسف داره که ندونسته راجع به یک قضیه اینجوری نظر کارشناسی میدین. ای کاش اول ازش میپرسیدین قضیه چیه بعد ... :gol:

;););)
عزیزم تو خوشحال باش که میون این همه جماعت تنها ادم منطقی هستی
من نتونستم پیامهای رد و بدل شده بین خودم و شما رو بیارم اینجا چون شرعت پایینی دارم هی ارور میده محبت کن و همه رو کپی کن و اینجا پیست کن
اگر توجه کرده باشی همه ی کسانی که دارن منو تیر بارون میکنن و انگ میچسبونن خانم هستن و متاسفانه خانمهای محترم عادت دارن که از روی احساس حرف بزنن اونم بدون درست فکر کردن
دارن منو وادار میکنن که عاشقم
و الان من فقط لبخند تمسخر دارم و بس
میخندم به همه ی دانشمندان پرگو
من از تو ممنونم که بدون دونستن مسئله حرفی نزدی
و باید دست اون پدر و مادری که تو رو تربیت کردن بوسید
من ازشون متشکرم
لطف کن و همه ی پرسشها و پاسخهای منو خودت رو اینجا بذار
اگر چه میون این همه ادم بی منطق شک دارم که چیزی درست بشه اما اینکار رو بخاطر من بکن تا ببینم که دیگه چه جوابی به کی باید بدم
ممنونم از محبتت

• Like
واکنش ها: NYC

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین عشق خیلیا بودم آخرینشونم بودم خیلی

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
NYC : داشتم تاپیک اولین عشقت و میخوندم. الببتتتته که من ربطی نداره ولی اگر راه داره این عشق 21 ساله رو یه جوری ردش کن بره، آخر و عاقبت نداره. از این ماجرا ها دیدم. یه بار همچین اتفاقی برای بهترین دوستم افتاد بهش گفتم اگر رابطه شو با دختره قطع نکنه دوستیم رو باهاش بهم میزنم، همین اتفاقم افتاد. خلاصه خیلی اوضاع بدی شد هم واسه دوست من هم واسه دختره. البته دوباره با دوستم دوست شدم چون شدیدا به همدردیه من احتیاج داشت. خلاصه می خواستم بگم الکی چیزی بهت نگفتم اگر راه داره تمومش کن.:gol:

mehrnaznazemi :نمیدونم از چیزی که خوندی چی درک کردی چون من زیاد واضح توضیح ندادم
اما اگه باور کنی که هیچ راهی برای رد کردنش در حال حاضر ندارم خوشحال میشم
البته خیلی خیلی کنترل شده باهاش برخورد میکنم و حواسم حسابی جمع هست
از این که راهنماییم میکنی ممنونم
اما منم کم زرنگ نیستم خیالت از این نظر راحت باشه
بازم ممنونم.

NYC : مطمئن باش باور میکنم، منظور من اون حسی هست که شما یادش میندازین. مطمئنا برای سرگرمی که به شما اس.ام.اس نمیده ! یه حسی داره دیگه. همین که یه مقدار خیلی خیلی کمی فکر اون رو از همسرش دور کنید بازم خیلیه دیگه. بازم بگم که به من ربطی نداره فقط به عنوان کسی که تجربه کرده میگم امید وارم ناراحت نشی.:gol:

mehrnaznazemi : نه عزیزم من ناراحت که نمیشم هیچ خوشحال هم میشم از راهنمایی دیگران استفاده کنم
تو هم به من لطف میکنی
اما در حال من الان دارم کمکش میکنم که برگرده پی زندگیش
اون داشت دنبال کسی میگشت که واسه خودش داشته باشه غیر از همسرش
منم همین رو بهش گفتم و گفتم اگه از من جواب نه نمیشنوی واسه اینه که من از خودم و ذاتم و دلم خبر دارم و میدونم که اصلا کاری نمیکنم که تو از زندگیت کنده بشی ولی جنس خودم رو خوب میشناسم و میدونم که اگه کسی دیگه جای من بیاری ممکنه چه بلایی سر تو و زندگیت بیاره
بنابراین در وضعیت فعلی که اون از زندگیش تا بینهایت شاکیه و داره خلاء خودش رو اینجوری پر میکنه فکر میکنم بهترین کاره چون دارم کاری میکنم که به اون زندگی وابسته تر بشه تا من و وقتی گله و شکایتش رو میگه من همیشه واسش میگم که اگه من بودم بدتر میکردم
نگران زندگی و همشر اون نباش من خودم زنم و یه همچین دردی رو کشیدم و نمیذارم زن دیگه ای این درد رو تجربه کنه واسه همین کاملا میدونم که چطور برخورد کنم
واقعا ازت ممنونم.

NYC : توضیحاتت واقعا من رو قانع کرد.

mehrnaznazemi : خدا رو شکر یه ادم منطقی تو این سایت پیدا شد تا بجای نصیحت و سرکوفت دو کلام حرف حساب بخواد بشنوه.​

بالا