یادتونه گفتم بهترین راه برا مقابله با انقلاب مخملی کشیدن دوشاخه از پریزه!!!!!!!!!!!؟

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بار سارقان دست به سرقت کابل 120 زوج تلفن در منطقه مخابراتی شهری سلمان فارسی زده اند که این امر قطعی ارتباط مشترکان اینترنت پرسرعت منطقه را موجب شده است. این سرقت پنجشنبه شب صورت گرفته که طی آن سارقان موفق به دزدی 15 متر کابل شده اند.

سرقت کابل در یکی دیگر از مناطق مخابراتی تهران باعث قطع ارتباط اینترنت پرسرعت برخی مشترکان شد.

به گزارش مهر، پس از آنکه مسئولان شرکت مخابرات استان تهران از سرقت بخشی از کابلهای زیربار رفته مخابرات مرکز ولیعصر تهران و قطعی ارتباط حدود چهار هزار مشترک این مرکز با پیش شماره هفت، سرقت بخشی از کابلهای زیرباررفته مخابرات مرکز نصرالهی و قطعی پنج هزار تلفن مشترک در این منطقه و سرقت ناموفق کابلهای مخابراتی در منطقه پیروزی و قطعی سه هزار شماره تلفن ثابت خبر دادند این بار خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که ارتباط اینترنت پرسرعت مشترکان منطقه ای دیگر از تهران در اثر سرقت کابلهای مخابراتی مختل شده است.

سریال سرقت کابل های تلفن ادامه دارد و این بار سارقان دست به سرقت کابل 120 زوج تلفن در منطقه مخابراتی شهری سلمان فارسی زده اند که این امر قطعی ارتباط مشترکان اینترنت پرسرعت منطقه را موجب شده است. این سرقت پنجشنبه شب صورت گرفته که طی آن سارقان موفق به دزدی 15 متر کابل شده اند.

تلاش برای برقراری ارتباط مشترکان اینترنت پرسرعت منطقه مذکور در حال انجام است و بر اساس تعهدات پیمانکار باید این قطعی تا 72 ساعت رفع شود. پیمانکار این مرکز مخابراتی باید حدود 400 متر کابل را تعویض کند تا ارتباط مشترکان مجددا برقرار شود.

rahele83

عضو جدید
:surprised:عجب دزدای حرفه ای پیدا میشن هرچند دربرابردزدیدن مجسمه های تهران کوچیک کارشون:biggrin:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:عجب دزدای حرفه ای پیدا میشن هرچند دربرابردزدیدن مجسمه های تهران کوچیک کارشون:biggrin:

کجاش کوچیکه کارشون ....اگه سیم تلفن نباشه که نمی تونی به نت متصل بشی اگرم نتونی وصل شی از کجا می فهمی مجسمه دزدیده شده
:child:

:child::child:

Atheist

عضو جدید
حالا چرا باید یه سری دزدی های برنامه ریزی شده به این شکل انجام بگیره ؟

من نمیفهمم... به گمانم که کار برادران قاتل سپاهی باشد.

• Like
واکنش ها: NYC

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چرا باید یه سری دزدی های برنامه ریزی شده به این شکل انجام بگیره ؟

من نمیفهمم... به گمانم که کار برادران قاتل سپاهی باشد.

هیهات من الذله !
چه میگویی !
اگر سپاه نبود انقلاب نبود !
جان بر کفان سپاه ؟!
وا مصیبتا از این تهاجم فرهنگی !

:eek:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم ها را باید شست
جور دیگر باید دید!

این کار در راستای تعویض کابلهای فرسوده و جانشینیه انها با فیبر نوری انجام شده!:)

Atheist

عضو جدید
هیهات من الذله !
چه میگویی !
اگر سپاه نبود انقلاب نبود !
جان بر کفان سپاه ؟!
وا مصیبتا از این تهاجم فرهنگی !

:eek:

دارم افشاگری میکنم. :D
خوب بره همینه اینقدر از اینا متنفرم دیگه. دقیقا اگر سپاه نبود الآن سی سال زیر دست اینا نبودیم.
مفت خوران سپاه جمله ی صحیح تری هست.
آره دیگه مارا تحاجم فرهنگی شده است. :cry:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم افشاگری میکنم. :D
خوب بره همینه اینقدر از اینا متنفرم دیگه. دقیقا اگر سپاه نبود الآن سی سال زیر دست اینا نبودیم.
مفت خوران سپاه جمله ی صحیح تری هست.
آره دیگه مارا تحاجم فرهنگی شده است. :cry:

داداشی نمی گی وختیم می گی کلا از بیخ و بن می گی ایول:victory:

بالا