گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

secret _metal

عضو جدید
دوست عزیز به نظر من شما برو یه همسری انتخاب کن که مادر خوبی واسه بچه هات باشه و همسر خوبی واسه خودت
هرچند به نظر من اینا هیچ ربطی به رشته ی طرف نداره
و لطف کنید فقط واسه خودتون تصمیم بگیرید هر خانومی که این رشته رو انتخاب کرده خودش میدونه تو چه محیطی باید کار کنه و بقیه اش هم به خودش ربط داره نه شما

واقعا.......
منم با sunset موافقم.پس اقايوني كه تو محيط خشن كارميكنن نبايد ازدواج كنن ونه صاحب فرزند .چون نميتونن احساسات فرزند وخانومشونو بفهمن.
وهمه ي اينها حرفهاي بي منطقي هستن.چون شغل بابا ومامان من محيط خشن وخشكي بود.اما هيچكدوم توي محيط خونه معني نداشت ....

secret _metal

عضو جدید
منظورتون از امیر من بودم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
ببخشد اقاشو نگفتم .ولي اره .دقيقا شمامنظورم بودين .....

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ریخته گری دقیق داریم
نه متالوژی پودر
نه سوپر آلیاژ
نه .........
عملا مردای این رشته هم به درد نمی خورن
چه برسه به زنا
واقعا متاسفم برات. می دونی چرا پیشرفت نمی کنیم چون شما با چهارتا بازدید و یه لیسانس صنایع پاشدی اومدی هلک هلک در مورد متالورژی نظر بدی. تو حتی نمی دونی متالورژی رو چجوری می نویسن اومدی به ما فرق فورج و متالورژی پودر رو بگی؟! نه ریخته گری دقیق داریم نه پودر؟ نه سوپر آلیاژ نه عملیات حرارتی؟ پس همین نیمچه صنعت داره با چی میچرخه؟
یارو با 50 سال سابقه کار تو صنعت نمیاد بگه من اطلاعاتم از شما بیشتره. یه کم اخلاق و منش مهندسی یاد بگیرید. مهندسی که فقط واحد پاس کردن و کار تو کارخونه نیست. به شخصیت خودت احترام نمیذاری به شخصیت بقیه احترام بذار.
اصلا ما فرض رو بر این میذاریم که جنابعالی می فرمایید تو ایران متالورژی نداریم و کاری هم نداریم صنایع دارن با کدوم مواد اولیه کار می کنن. عزیز من اگه ما یه چیزی رو نداشته باشیم که؛ باید بیشتر بهش بها بدیم نه اینکه اینجوری تمام تلاش هایی که داره میشه رو نادیده بگیریم بدونید صنعت ما رشد نمی کنه مادامی که مواد ما رشد نکنه اونوقت میگی به درد نمی خوره؟ با این وضعیت تحریم و هزاران مشکل که گریبان صنعت رو گرفته شما بگو کدوم رشته به درد میخوره؟

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان شاء الله که موفق باشید. حیف شد که خدمت شما نیستیم

ما این سعادت رو نداشتیم که شما رو زیارت کنیم
به امید خدا سال بعد

کم سعادتی از من هست و انشاالله اگه زنده باشم سال دیگه هرجور شده میام و تمام دوستای عزیزم رو از نزدیک میبینم

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم برات. می دونی چرا پیشرفت نمی کنیم چون شما با چهارتا بازدید و یه لیسانس صنایع پاشدی اومدی هلک هلک در مورد متالورژی نظر بدی. تو حتی نمی دونی متالورژی رو چجوری می نویسن اومدی به ما فرق فورج و متالورژی پودر رو بگی؟! نه ریخته گری دقیق داریم نه پودر؟ نه سوپر آلیاژ نه عملیات حرارتی؟ پس همین نیمچه صنعت داره با چی میچرخه؟
یارو با 50 سال سابقه کار تو صنعت نمیاد بگه من اطلاعاتم از شما بیشتره. یه کم اخلاق و منش مهندسی یاد بگیرید. مهندسی که فقط واحد پاس کردن و کار تو کارخونه نیست. به شخصیت خودت احترام نمیذاری به شخصیت بقیه احترام بذار.
اصلا ما فرض رو بر این میذاریم که جنابعالی می فرمایید تو ایران متالورژی نداریم و کاری هم نداریم صنایع دارن با کدوم مواد اولیه کار می کنن. عزیز من اگه ما یه چیزی رو نداشته باشیم که؛ باید بیشتر بهش بها بدیم نه اینکه اینجوری تمام تلاش هایی که داره میشه رو نادیده بگیریم بدونید صنعت ما رشد نمی کنه مادامی که مواد ما رشد نکنه اونوقت میگی به درد نمی خوره؟ با این وضعیت تحریم و هزاران مشکل که گریبان صنعت رو گرفته شما بگو کدوم رشته به درد میخوره؟

حتما از نظر ایشون فقط صنایع به درد میخوره و میشینن رو به خدا دعا میکنن مواد اولیه هم گیرشون میاد

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسئولیت اقایون که با مصطفی بود

من به خانم ها محل قرار رو گفتم هر چند فکر می کنم تنها خانم جمع باشم و دخترایه دیگه نمیان

مصطفی به بچه ها نگفتی مکان قرار رو ؟
چرا ولی حسام چون میترسید گم بشه قرار بود فارغ از هر گونه استرس با امیرحسین تماس بگیره و با ایشون بیاد.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ، فردا جاي منو خالي كنيد
من بد قول نيستما ولي يكشنبه يه امتحان نيم ترم دارم و يه ارايه .... هيچ كاري نكردم .نه ريخته گري 2 خوندم نه پرزنتم آمادست
خوش بگذره
:razz::razz:
بازم پیچوندیا! باشه.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا مصطفی فعلا در حالت استند بای هستن
ایشون مسئولیت دارن.. باید جوابگو باشن
شما سوالی پرسیدی که ما جواب ندادیم؟ چرا اینجوری می کنی؟ مگه امیر نگفت که شب قبل اش یعنی امشب باهاش تماس بگیری و کامل راهنمایی ات کنه؟
بعدش هم من که شماره ام رو هم بهت دادم نگران چی هستی؟

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

شما سوالی پرسیدی که ما جواب ندادیم؟ چرا اینجوری می کنی؟ مگه امیر نگفت که شب قبل اش یعنی امشب باهاش تماس بگیری و کامل راهنمایی ات کنه؟
بعدش هم من که شماره ام رو هم بهت دادم نگران چی هستی؟

باشه آقا مصطفی:cry: چرا ناراحت می شی:cry::cry: ببخشید:cry:

باشه آقا مصطفی:cry: چرا ناراحت می شی:cry::cry: ببخشید:cry:

آخه مصطفی راست می گه دیگه!!!! ما هرکاری از دستمون بر میومد برای اینکه شما خیالت راحت باشه انجام دادیم آخرش اینطوری گیر می دی که مگه شما مسئول نیستید باید جوابگو باشید.
به هر حال ادامه این بحث درست نیست و باعث دلخوری میشه. فردا می بینمتون

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها

من فردا تنها دختر جمع هستم

:(

اگه زیاد پیشتون نموندم ناراحت نشید :mad:

بالا