گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

SIR ALEX

عضو جدید
مرسی از راهنماییت.....:w27::w17:
حتما اگه سوالی داشتی بگو .خیلی خوشحال میشم کمک کنم

من خودم راستشو بگم واسه پایان ترم درس ترمو خودم هم نفهمیده بودم به طور کلی این درسو و فقط پاس کردم.ولی واسه کنکور تازه دیدم یه خبرایه دیگست و چی میگه این درس

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
محلول ها خیلی باحاله.من که باهاش کلی حال میکنم خیلی روتینه و از همه باحالترش اکتیویته هستش.راستی دعا کنید واسم با 350 علم یا تربیت رو بیارم.قول میدم همه ازمونهای پارسه رو واسه بچه ها بزارم.<br>

آخخخخخخخخخ جون . آزمون. دستت درد نکنه . محتاجیم به آزمون.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دقیقاً تو محلولا مشکل دارم..........
به ما گفته 50 نمره از محلولا میده.........

سلام داش روزبه .

اگه سوالایه سال هایه قبل رو داری خوب بخون که مثله همونا سوال ميده. واسه ما که 2 تا سوالش دقيقا مثله ساله قبلی بود. حتی عدد ها رو هم عوض نکرده بود.

ولی بازم 13 شدم.

خدایيش خیلی حجمش زیاده.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو به اندازه ی تنهاییه من شاد بمان !!!!

ببسقید . اوله شعرش یادم نیومد.

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داش روزبه .

اگه سوالایه سال هایه قبل رو داری خوب بخون که مثله همونا سوال ميده. واسه ما که 2 تا سوالش دقيقا مثله ساله قبلی بود. حتی عدد ها رو هم عوض نکرده بود.

ولی بازم 13 شدم.

خدایيش خیلی حجمش زیاده.
سلام..... سوالایه سال قبل رو دارم ، ولی فکر نکنم از اونا بده........ با ما خیلی لج کرده .....

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
و لحظه های من گرفتار سکوتی سرد و سنگین اند

و چشمانم که تا دیروز به عشقت می درخشیدند،نمیدانی چه غمگین اند

نمی دانم چه خواهد شد؟

پر از دلشوره ام،دلگیر و غمگینم

کجا ماندی که من بی تو هزاران بار درلحظه می میرم.....

:w17::w17::w17::w17::w17:

بازم دوست جونه خودم.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی ما را نمی داند
کسی ما را نمی پرسد
کسی تنهایی ما را نمی بیند
دلم در حسرت یک دست
دلم در حسرت یک دوست
دلم در حسرت یک بی ریای مهربان مانده
کدامین یار مارا می برد تا انتهای باغ بارانی؟
و اما با توام ای آنکه بی من مثل من تنهای تنهایی
کدامین یار مارا دعوت می کند به دشت چلچراغ عشق؟
کدامین یار ما را می برد تا انتهای باغ بارانی.......؟!!

:crying2::crying2::crying2::crying2:

احساساتی شدم .

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دانم چرا بااینکه هر شب بی قرارم
سر دل را به دامان خیالت می گذارم
چنان با خاطراتت دلخوشم، شاید ندانی
که تک تک لحظه های رفته ام را می شمارم
ولی باور کن از الان تا روز قیامت
تو را چون آرزوهای قشنگم دوست دارم.........

به جاده نگاه می کنم که چه بی رحمانه فاصله ای شده بين من و تو ... چه بی انتهاست فاصله ها ... از پشت ديوار جدايی دستانم را به سويت دراز می کنم ، می خواهم گرمای دست نوازشگرت را ... من در انتظار ديدنت هر شب ميميرم به اميد فردايی که خورشيد نگاهت به من جان تازه ای می دهد . باز هم به عشقت سلامی تازه می دهم . بگو ... بگو که هميشه با منی که من ميميرم از نگاهی که تو را از من بگيرد ... عاشقم ... ديوانه وار می پرستم تو را ... . بگو ، بگو که تا هميشه در يک نگاه می سوزی ... چشمانم قفس دل تو ... عشقت تمام زندگيم . بگو ، بگو ، بگو که تو هميشه مال منی ...

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جاده نگاه می کنم که چه بی رحمانه فاصله ای شده بين من و تو ... چه بی انتهاست فاصله ها ... از پشت ديوار جدايی دستانم را به سويت دراز می کنم ، می خواهم گرمای دست نوازشگرت را ... من در انتظار ديدنت هر شب ميميرم به اميد فردايی که خورشيد نگاهت به من جان تازه ای می دهد . باز هم به عشقت سلامی تازه می دهم . بگو ... بگو که هميشه با منی که من ميميرم از نگاهی که تو را از من بگيرد ... عاشقم ... ديوانه وار می پرستم تو را ... . بگو ، بگو که تا هميشه در يک نگاه می سوزی ... چشمانم قفس دل تو ... عشقت تمام زندگيم . بگو ، بگو ، بگو که تو هميشه مال منی ...
کمال شنگول در شما هم اثر کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرهنگ

مدیر بازنشسته
مرسی.ولی واسه سرامیکشون بچه ها پارسال احتمالا بدون دعا قبول شدن(ببخشید خدا شوخی کردم)

ببخشید من فقط تو نخ چند تا گرایش بیشتر نیستم سرامیک جزوش نیست...
شرمنده... ولی بازم دعا میکنیم که بهترین گرایش ممکن:redface:

بالا