گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

javad-68

عضو جدید
ما که قبلا دور علم و صنعتو خط کشیدیم:)البته نه به خاطر این مسایل به خاطر اینکه احتمالا کلا دور ارشدم خط بکشیم امسال!
ولی این روش نمره دادنی که گفتین زیادم بد نیست! بعضی استادای ما هستن که آدم میمونه که اینا به چی نمره میدن! کلا مشخص نیس که آیا معیار نمره خوب خوندنه، خوب برگه نوشتنه، فعالیت کلاسیه، سواده، تیپ و قیافه‌س یا چیه!
بچه به خدا قسم ارشد سخته
اینهمه میخونید کنکور قبول شید حالا که قبول شدید تازه باید تلاشتونو 2برابر کنید به خدا درسی که من الان میخونم اگه زمان کارشناسی اینجوری بودم 20 که هیچی 25 میشدم من نمیدونم اساتید چرا اینقدر عشق نمره پایین دادن سخت گیری تا این حد باورتون نمیشه از کلاس 25 نفره استاد 15 نفره ناکوت کرد آخه چی بگم دلم براشون سوخت

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
بچه به خدا قسم ارشد سخته
اینهمه میخونید کنکور قبول شید حالا که قبول شدید تازه باید تلاشتونو 2برابر کنید به خدا درسی که من الان میخونم اگه زمان کارشناسی اینجوری بودم 20 که هیچی 25 میشدم من نمیدونم اساتید چرا اینقدر عشق نمره پایین دادن سخت گیری تا این حد باورتون نمیشه از کلاس 25 نفره استاد 15 نفره ناکوت کرد آخه چی بگم دلم براشون سوخت

جواد راستشو بگو ببینم چی افتادی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

Melted_Boy

کاربر ممتاز

تصاویر اولین مهمانی شام ۱۶۸۰۰۰ تومانی بزرگترین رستوران‌گردان دنیا در تهران
رستوران گردان این برج بزرگ‌ترین رستوران گردان جهان است که بخش متحرک آن در هر ساعت ۳۶۰ درجه می‌چرخد تا بازدیدکنندگان امکان تماشای تهران در تمام جهت‌ها را داشته باشند.مدیرعامل برج میلاد درباره نرخ غذاهای این رستوران تصریح کرد یک وعده شام در رستوران گردان برج میلاد در ارتفاع ۲۵۰ تا ۳۰۰ متری برای هر نفر ۱۶۸ هزار تومان هزینه دارد که شامل بوفه آزاد انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و محلی به‌همراه انواع سالاد، نوشیدنی‌ها و مخلفات دیگر است. استفاده از این رستوران‌ها در حال حاضر برای شام از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۱:۳۰ و ۲۱:۴۵ تا ۲۳:۱۵ امکان‌پذیر است که شهروندان باید نسبت به‌رزرو آن از طریق تماس با شماره تلفن ۸۴۳۶۱۵۱۴ اقدام کنند. هم‌چنین برگزاری میهمانی‌های گروهی ارگان‌ها و نهادها نیز در این رستوران‌ها امکان‌پذیر است.رستوران گردان برج میلاد در ارتفاع ۲۷۶ متری سطح زمین قرار دارد. این رستوران به مبلمان زیبا و راحت مجهز بوده و طراحی زیبای کف و سقف به همراه نقش برجسته دیواری که تصویری از شاهنامه را نشان می‌دهد، از جاذبه‌های بصری آن است.رستوران ویژه این برج هم که در ارتفاع ۲۹۲ متر قرار دارد با الهام‌گیری از نقوش سنتی طراحی شده و فضایی مطلوب را جهت معرفی فرهنگ کشور فراهم آورده است. برج میلاد علاوه بر جاذبه های فراوان و برخورداری از مدرن ترین و بهترین تکنولو‍‍ژی ها ارتباطی و فناوری روز دنیا، بعنوان یک نماد ملی، مهد آثار تاریخی،فرهنگی و هنری اسلامی و ایرانی است.
در طراحی و معماری برج میلاد از آثار و نقوش فرهنگی ایرانی و اسلامی استفاده شده است. در بسیاری از قسمت های این برج از طرح ها و نقشه هایی استفاده شده است که با فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی بسیار عجین است.
نمایش آثار نفیس هنری، تاریخی و صنایع دستی در گالری های واقع در برج برای شناساندن فرهنگ کهن ایران به بازدیدکنندگان داخلی و خارجی، تماشای پرده های شاهنامه که بر روی دیوارها و ستون های رستوران گردان نصب گردیده است، نمایش عناصر اصلی حیات و افسانه و تمثیل های ایرانی و اسلامی در گنبد آسمان که برگرفته از فرهنگ و تمدن چند هزار ساله ایران است، نمونه هایی از این آثار تاریخی، فرهنگی و هنری برج میلاد است.
آن طور که مسوولان برج میلاد می گویند، این رستوران گنجایش پذیرش ۴۰۰ نفر را دارد که در حال حاضر برای ۳۳۰ نفر مبلمان شده است. رحیم مطهرنژاد مدیر عامل برج میلاد با دفاع از عملکرد رستوران گردان برج میلاد به «دنیای اقتصاد» گفت: این رستوران قرار است حافظ شان جمهوری اسلامی و محل پذیرایی از میهمانان مهمی همچون رییس جمهور و هیات همراه باشد.البته از پیش از سال نو برج میلاد تهران از میان ۱۰ شرکت متقاضی، یک شرکت خصوصی را به عنوان بهره بردار رستوران گردان انتخاب کرد و در حال حاضر بیش از ۳۰۰ میلیون تومان اجاره بها در ماه دریافت می شود.
این همان نکته ای است که رحیم مطهرنژاد، مدیرعامل میلاد تهران به عنوان علت قیمت های بالای رستوران به آن اشاره می کند و می گوید: این رستوران در مجموع با احتساب هزینه های پرسنل آموزش دیده تشریفات و پیش خدمت ها که برای هر میز ۲ نفر در نظر گرفته شده و هزینه های آب و برق و … حدود ۷۰۰ میلیون تومان هزینه در بردارد.
وی در عین حال تاکید کرد که این رستوران غذاهای خارجی را با آخرین روش های پخت آشپزان آموزش دیده خارجی ارائه خواهد کرد که این موجب گران شدن هزینه میهمانان می شود.همچنین به گفته مطهرنژاد، حضور متخصص تغذیه در کنار میهمانان و گران ترین مبلمان های جهان در این رستوران از عواملی است که مشتریان کم درآمد را به سمت ۵ رستوران دیگر موجود در برج میلاد که با هزینه های زیر ۱۰ هزار تومان از میهمانان پذیرایی می کنند، هدایت می کند.
اگرچه پرداخت مبلغ ۱۶۸۰۰۰ تومان برای یک وعده غذا ،اندکی با جیب ۷۰ درصد از مردم که آمارها می گویند حداقل درآمد یعنی ماهانه ۳۳۰ هزار تومان را دریافت می کنند، کمی تا قسمتی فاصله زیاد دارد ولی از آنجایی که این مردم بطور معجزه آسایی از عهده هزینه های سنگین زندگی تهران برآمده اند برای عقب نماندن از آن ۳۰ درصد باشد بعید نیست که برای یک بار هم شده مهمان بلند مرتبه ترین رستوران ایران شوند.

maqnom

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز و مدیر سایت
یه درخواست دارم
من برای یه کار تحقیقاتی اطلاعاتی در مورد الیاژ به کار رفته در اجزای موتور رو میخام مثلا برای ساخت سیلندر الومنیومی چند درصد الومنیوم و چند درصد از فلز های دیگر بکار رفته است.
اگه لطف کنید اطلاعاتی یا ادرس سایتی بهم بگید خیلی خیلی ممنون میشم.

شما را به خدا یکی جواب بده

Ho$$ein

کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزیز و مدیر سایت
یه درخواست دارم
من برای یه کار تحقیقاتی اطلاعاتی در مورد الیاژ به کار رفته در اجزای موتور رو میخام مثلا برای ساخت سیلندر الومنیومی چند درصد الومنیوم و چند درصد از فلز های دیگر بکار رفته است.
اگه لطف کنید اطلاعاتی یا ادرس سایتی بهم بگید خیلی خیلی ممنون میشم.

شما را به خدا یکی جواب بده

این چنین سایتی فکر نمیکنم وجود داشته باشه

بایستی بصورت تک تک سرچ کنین و سرچ لاتین انجام بدین .

در سایت های فکر نمیکنم چیزی پیدا بشه

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
خیلی بهم برخورد!!!!!!!!!:surprised::(

منم اول بهم برخورد، ولي به نظرم جالب بود، اينكه يه عده آدم علاف دور هم جمع شدن و اسم تمام دبيرستانهاي ايران رو گذاشتن،‌ولي تهش تنها خنده بود، حداقل براي من
ولي چون حتي يه نفرم بهش برخورد پاكش ميكنم
شما هم بي زحمت پستتونو پاك كنيد كه نقل قول من پاك شه،‌منم بعد اينكه شما پستتونو پاك كردين اين پست رو پاك ميكنم
روز خوش

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز

واي باران
باران
شيشه پنجره را باران شست
از دل من اما
چه كسي نقش تو را خواهد شست

بالاخره بغض آسمون تهران هم تركيد...

دمش گرم
باران را ميگويم
به شانه ام زد و گفت :
امروز را تو استراحت كن
من به جايت ميبارم...

m4material

مدیر تالار
درخلوت شب آمنه زیبا پسري زاد
تنها نه پسر بربشریت پدري زاد
در فتنه بیدادگران دادگري زاد
چشم همه روشن كه چه قرص قمري زاد

:gol::gol::gol::gol::gol:
:gol::gol::gol:
:gol::gol:
:gol:

خدایا تورا سوگند میدهیم به دو مولود نورانی، سلامتی دین ودنیا رابه شما عطا فرماید

ای احمدیان به نام احمد صلوات
هر دم به هزار ساعت از دم صلوات
از نور محمدی دلم مسرورست
پیوسته بگو تو بر محمد صلوات

m4material

مدیر تالار
واي باران
باران
شيشه پنجره را باران شست
از دل من اما
چه كسي نقش تو را خواهد شست

...آسمان سربی رنگ ،
من درون قفس سرد اتاقم دلتنگ.​
می پرد مرغ نگاهم تا دور​
وای باران باران​
پرمرغان نگاهم را شست.

كاش بارانی ببارد قلبها را تر كند
بگذرد از هفت بند ما صدا را تر كند
قطره قطره رقص گیرد روی چتر لحظه ها
رشته رشته مویرگهای هوا را تر كند
بشكند در هم طلسم كهنه ی این باغ را
شاخه های خشك بی بار دعا را تر كند
مثل طوفان بزرگ نوح در صبحی شگفت
سرزمین سینه ها تا نا كجا را تر كند
چترها تان را ببندید ای به ساحل مانده ها
شاید این باران كه می بارد شما را تر كند

التماس دعا

آخرین ویرایش:

m4material

مدیر تالار
دنيا چرك نويسي بيش نيست...!

فقط خدامي داند زنگ آخر دنيا كي به صدا در مي آيد!!! و چه كسي يك ضرب قبول يا رفوزه است.ولي آن روز كه آخرين زنگ دنيا بخورد ديگر نه مي شود تقلب كرد و نه دوباره امتحان داد!آن روز فقط تويي وكارنامه ات و معدل... نگاه و نيّت و دست و زباني كه عليه تو شهادت مي دهند.آن روز تازه مي فهمي دنيا با همه بزرگي اش از جلسه امتحان نهائي كلاس پنجمت هم كوچكتر بوده و ميبيني كنار هر لحظه ات فرشته هايي بودند كه هر عملي كه انجام مي دادي مي نوشتند...آن موقع مي فهمي هر نيّتت امتحان بوده و هر قدمت نمره اي...خدا كند آن روز كه آخرين زنگ دنيا مي خورد روي تخت سياه قيامت اسم تو را جزء خوبها بنويسند و جلوي اسمت هزار ستاره آفرين بگذارند...
خدا كند حواست بوده باشد و زنگهاي تفريح آنقدر توي حياط نمانده باشي كه حيات يادت رفته باشد!خدا كند دفتر زندگي ات را جلد كرده باشي و تكليف آدم بودنت را روي صفحه ی رهایي از ابديت نوشته باشي كه دنيا چرك نويسي بيش نيست...!خدا مي داند زنگ آخر دنيا كي مي خورد!!! آنوقت است كه مي فهمي عجب سؤال سختي است دنيا...سؤالي كه يكبار بيشتر نمي شود به آن جواب داد!سؤالي كه اگر به آن دل ببندي جوابش يادت مي رود!

خدایا شفاعت اهل بیت را نصیبمان بگردان...

آه...

منبع:
http://www.labkhande66.blogfa.com/

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهي گمان نميكني ولي ميشود
گاهي نميشود كه نميشود كه نميشود
گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است
گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود
گاهي گداي گدايي و بخت نيست
گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
:(
التماس دعا دارم فراوان. كاش تو دعاهاتون يادي بكنيد

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاه به گاه

گاه به گاه

حضور هیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست،خداوند در هر حضور رازی نهان کرده برای کمال ما،
خوش آن روزی که دریابیم راز این حضور را.....
عذر خواهی همیشه بدان معنا نیست که تو اشتباه کرده ایی و حق با آن دیگری است ،

گاهی عذر خواهی بدان معناست که آن رابطه بیش از غرورت برایت ارزش دارد.

آدم ها را از انچه درباره دیگران می گویند بهتر می توان شناخت تا از انچه درباره انها می گویند
****​
دنیا را در ۸۰ روز دور زده اند … ما که دیگر جای خود داریم !!!

دیگر به دنبال همراه “اول” نیستم ! این روزها اول راه همه همراهند …
این روزها ، باید به دنبال همراه “آخر” گشت …
به کودک فال فروشی گفتند چه میکنی ؟ گفت: به کسانی که در امروز خود مانده اند
فردا میفروشم...............

javad-68

عضو جدید
سلام دوستان خیلی وقت بود نبود...

خواستم یه موضوع مهمی رو بهتون بگم...
الان چند وقته این موضوع بهم ثابت شده

.
.
.
.
.
.
هیچ استادی عمه نداره خیالتون راحت.:wallbash:

:cry:
دقیقا
چون میدونن زمانی که استاد شدن ................................... بیچاره عمه

javad-68

عضو جدید
طنز - تورم لحظه​ای شاید زمانی برای ما یک عبارت آکادمیک اقتصادی و غیر قابل لمس بود اما این روزها با پوست و گوشت و مو داریم آن را درک می​کنیم؛ دقت کردین همه مردم در حال کچل شدن هستند؟!

سال 1386. سوپرمارکت اصغر آقا و رفقا
- سلام اصغر آقا. ببین لیست خانوم چیه، همه رو بپیچ و بفرست در منزل. این ده هزار تومن هم اینجا باشه. باقیش هم مال خودت.
- چش مایی آقا مهندس!

سال 1387. همان سوپری
- اصغرآقا خانوم سفارشاتی داره. بنویس:
یه شونه تخم مرغ/ دو کیلو برنج ایرانی/ دو تا روغن مایع سرخ کردنی/ مایع ظرفشویی و پودر لباس شویی و مایع دستشویی هر کدوم دو تا/ دو تا نوشابه خانواده/ دو تا دوغ خانواده/ کره و پنیر هر چی صلاح دونستی/ بیسکوئیت کرم دار سه تا بسته/ شکلات 60 درصد دو تا جعبه/ دستمال کاغذی سه تا بسته/ دو تا شیشه آبلیمو/ یه سطل ماست پرچرب/ دو تا بسته ژله میوه ای/ میگو و ماهی سرخ کرده از این آماده ها/ صابون گلنار/ شامپو بچه دو تا/ پنیر پیتزا هم سه تا بسته/ آب معدنی یه بکس/ خرما دو تا جعبه/ چیپس بزرگ سه تا/ عسل یه کیلو اصل/ قارچ دو تا بسته.
- آقا مهندس زیتون پرورده اوردم، با لبات بازی می کنه.
- یک کیلو هم زیتون پرورده بده/ نیم کیلو ژامبون مرغ/ یک کیلو خیار شور هم بده. چقدر شد؟
- قابل نداره آقا مهندس. 22 هزار و هفتصد تومن.
- بده ببرن دم خونه!

پاییز 1391. همان سوپری
- اصغر آقا خانوم تلفن زد و سفارش داد، چیزی بهش نده. بگو چشم ولی چیزی نفرست در خونه. بگو آقا گفته میام می برم.
- این لیست رو ببینم...خب. تخم مرغ نیم کیلو/ خیارشور نمی خوایم/ روغن سرخ کردنی یه دونه/ ماست یه دونه کم چرب کوچیک/ شیر یه دونه از این پلاستیکی ها بده/ نون سوخاری و بستنی نمی خوایم/ ژله واسش خوب نیست شل و ولش می کنه/ شکلات قند داره/ میگو و ماهی اصلا سرده/ صابون نیاز نداریم/ یه دونه شامپو بچه بده/ نوشابه که ضرر داره/ برنج هم آدمو چاق می کنه/ قارچ که دیگه خوردیم نیاز نداریم/ آب لوله کشی هم خودش کاملا معدنیه/ باقی هم که ضروری نیست بعدا می گیرم... نون دو تا بسته بده! چقدر شد؟
- قابل نداره آقا مهندس! 34 هزار تومن!

زمستان سال 1391. همان سوپری
- اصغر آقا سلام. یه پاکت سیگار بده.
- مهندس سیگاری نبودی.
- شدم. یه دونه ماست بده/ دو تا بسته نون/ سه تا هم تخم مرغ/ از خونه ما هر کسی که زنگ زد و سفارش داد، بگو با مهندس تسویه کردم. خودش فقط باید بیاد. 200 گرم پنیر بده/ 100 گرم مغز گردو/ دو تا لیوان چایی/ 15 تا بیسکوئیت ساقه طلایی. چقدر شد؟
- 41 هزار تومن. مهندس اینا قیمتاش معلوم نمی کنه ها. بیشتر ببر. چیزی می خوای الان ببری بهتره تا فردا.
- خب پس اون بیسکوئیت ها رو بکن 30 تا که تا آخر برج شام مون جور باشه. نون اضافه هم بده بهم.

شب عید. همان سوپری
- سلام اصغر آقا.
- سلام آقا مهندس. میشه 7 هزار تومن.
- من که چیزی سفارش ندادم.
- آقا مهندس الان شد 11 هزار تومن. توقف بیجا دیگه مانع کسب نیست. من اینجا پول برق و اب و مالیات مفت نمی دم که. وایستادی باید پول بدی. الان بدی بهتره چون که....بعله...قیمت دلار در اتاق مبادلات ارزی، 18 ریال افزایش یافت، حساب شما تا الان شد 16 هزار و پونصد تومن. حالا چیزی هم می خوای.
- 5 تا بسته نون. 8 تا هم بیسکوئیت ساقه طلایی. سیگار هم بده.
- کارت نمی کشم ها! این دستگاه ها درست کار نمی کنه، شب عیدی پول دست ما رو نمی گیره. پول نقد بده وگرنه برو یه جا دیگه خرید کن. ضمنا بری برگردی حسابت از 53 هزار تومن می رسه به 61 هزار تومن. گفتم کم پول نگیری. راستی تخم مرغ جدید اوردیم دونه ای هزار تومن. خواستی یه دونه برات بذارم مهمون من! از بس بیسکوئیت خوردی داری از هم می پاشی! اون پلاستیک چیه دستت؟
- بال مرغه. کیلویی 9 هزار تومن. مرغ که اصلا گیر ما نمی آد. با این میوه فروشیه آشنا هستی؟ یه سفارش کن من یکی یه دونه «خیار و پرتقال و سیب» بخرم ازش. راستی اون تخم مرغ شکسته ها بود، می ریختی دور...اونا چند؟؟

*
اخبار بیست و سی
- اروپا و امریکا در لبه پرتگاه...بحران مالی دامن اروپا و امریکا را ول نمی کند و این کشور ها در خطر سقوط حتمی قرار دارند. مردم از فشار اقتصادی در این کشورها عاصی شده اند و آمار ها از مرگ و میر بالای مردم به علت گرسنگی و ناتوانی در خرید مایحتاج اولیه خبر می دهند.
گزارش خبرنگار ما از لندن را ببینید:
اینجا خیابان بغل کاخ ملکه است. مردم با صورت هایی اخم آلود در حال رفت و آمد هستند. آنها از آینده خود نگرانند.
مردم: واقعا نمی دانم چطور شکم این بچه را سیر کنم. ماست کیلویی 4 پوند. نان هم که بیداد می کند. هر دانه باگت 1.5 پوند.
مردم دیگر: سه روز است هیچی نخوردیم و شرمنده زن و بچه ام هستم. نمی دانم چه کنم. نمی دانم کی قرار است به داد ما برسند؟ کاش در این کشور زندگی نمی کردیم...
یک مردم دیگر: واقعا معلوم نیست در این مملکت چه خبر است؟ هیچکسی به فکر ما نیست...ما به کجا می رویم؟!
یک مردم دیگر: صبح این تن ماهی را خریدم 3 پوند الان رفتم می گویم یکی دیگر بدهد می گوید 4.5 پوند...آخر این اقتصاد است؟ مرده شور ببرد این وضع و اوضاع را...چه کسی جواب پدر پیر مرا می دهد که دارد می میرد...

اینجا یک خیابان بالاتر از آن خیابان قبلی است. مردم در صف غذای ته مانده رستوران کابینه دولت هستند. هر بشقاب غذای مانده به قیمت یک پوند به فروش می رسد. پروفسور مانلی مینلی می گوید: مردم دارند هلاک می شوند. بریتانیا در حال فروپاشی است و کسی این را نمی فهمد. این فقر نتیجه کله شقی سیاستمداران انگلیسی است. آنها باید به مردم پاسخگو باشند...

محسن حدادی

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اجازه تقدیم به شما

با اجازه تقدیم به شما

امروز امروز است
امروز هر چقدر بخندی و هر چقدر عاشق باشی
از محبت دنیا کم نمیشه پس
بخند و عاشق باش
امروز هر چقدر دلها را شاد کنی
کسی به تو خرده نمیگیره پس
شادی بخش باش
امروز هرچقدر نفس بکشی
جهان با مشکل کمبود اکسیژن رو به رو نمیشه
پس
از اعماق وجودت نفس بکش
امروز هر چقدر آرزو کنی چشمه ی آرزوهات خشک نمیشه پس
آرزو کن
امروز هر چقدر او را صدا کنی او خسته نمیشه
پس
صدایش کن
او منتظر توست
او منتظر آرزوهایت
خنده هایت
گریه هایت
ستاره شمردن هایت
و عاشق بودن هایت !

امروز امروز است.....

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهي دست هاي خدا را ميبينم كه آرام و بي صدا بر افق هايي از كرانه زندگي ام مي آيند و بي صدا
آرامشي از جنس نور بر شاخه هاي درخت اميدم مي پاشند و باورتر ميكنند
مي مانند تا بال برايم بسازند
از آرامش
از صبر و از تمام نمادهاي انسانيت ابدي و ازلي
ومن بي صدا
با ميوه هاي همان درخت سرد و پژمرده ام
نشانه ميرومش
تا اينبار بر سنگ دل ترين دل نبارد و دنيايي را به فنا نگيرد
تا خدايي بمانند
اما باز چگونه
پر ادعا از دستان خدا تمناي آرامش و اميد ميكنم

mehdy_diddy

عضو جدید
سلامی دوباره که از آخرین خداحافظی اش 3 سال میگذزد.

این بار برگشتم تا مدت بیشتری رو در کنار شما دوستان باشم . امیدوارم به کمک شما دوستان گلم بتونیم لحظات خوب و خوشی رو سپری کنیم .

الان هیچ یک از بچه ها رو نمیشناسم ، اما به مرور زمان بیشتر با هم آشنا خواهیم شد.

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز

این بار برگشتم تا مدت بیشتری رو در کنار شما دوستان باشم . امیدوارم به کمک شما دوستان گلم بتونیم لحظات خوب و خوشی رو سپری کنیم .

الان هیچ یک از بچه ها رو نمیشناسم ، اما به مرور زمان بیشتر با هم آشنا خواهیم شد.

سلام
خوش اومديد
ان شاالله بتونيم از فعاليت هاي مفيدتون استفاده كنيم
موفق باشيد

m4material

مدیر تالار

سلام دوست عزيز
خوشحالم دوباره اينجا ميبينمتون:gol:
بله، دوستان 3 سال پيش ديگه اينجا حضور ندارند، ولي ما درخدمتتون هستيم:redface:
ان شاءاله شاهد حضور مجدد و فعال شما باشيم و بتونيم از اطلاعات همديگه استفاده كنيم
موفق و سلامت و شاد باشيد
ياحق:gol:

بالا